Zimní Mistrovství ČR staršího žactva (14 let) na krátkém bazénu, 12.-13.2009 Trutnov

1. 200m volný způsob žáci - 1995
Čas uzavření výsledků 12.12. 2009 09:28

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Urban David 1995 SKŽat 01:59.79 3/4 626 II. VT  
50 m: 28.31 100 m: 58.89 (30.58) 150 m: 01:30.58 (31.69)
2. Tobiáš Jakub 1995 KomBr 01:59.82 3/5 625 II. VT  
50 m: 28.64 100 m: 59.42 (30.78) 150 m: 01:30.39 (30.97)
3. Vlčan Luboš 1995 TOP 01:59.99 3/3 623 II. VT  
50 m: 27.94 100 m: 59.00 (31.06) 150 m: 01:30.32 (31.32)
4. Rus Martin 1995 SnJH 02:05.14 3/6 549 II. VT  
50 m: 28.13 100 m: 59.89 (31.76) 150 m: 01:32.66 (32.77)
5. Švec Martin 1995 RPl 02:05.57 3/2 543 II. VT  
50 m: 29.03 100 m: 01:00.46 (31.43) 150 m: 01:33.33 (32.87)
6. Kodým Jan 1995 ČKPK 02:06.80 2/4 528 III. VT  
50 m: 29.92 100 m: 01:02.13 (32.21) 150 m: 01:35.32 (33.19)
7. Micka Jan 1995 USK 02:07.56 3/1 518 III. VT  
50 m: 29.31 100 m: 01:01.82 (32.51) 150 m: 01:35.11 (33.29)
8. Burian Jakub 1995 PKČá 02:08.27 2/5 510 III. VT  
50 m: 28.92 100 m: 01:00.58 (31.66) 150 m: 01:35.11 (34.53)
9. Svatoš Štěpán 1995 USK 02:08.72 3/8 504 III. VT  
50 m: 29.56 100 m: 01:02.06 (32.50) 150 m: 01:35.56 (33.50)
10. Chmelický Martin 1995 Zlín 02:09.48 3/7 496 III. VT  
50 m: 28.90 100 m: 01:00.63 (31.73) 150 m: 01:34.84 (34.21)
11. Tout Daniel 1995 KPSOs 02:11.33 1/3 475 III. VT  
50 m: 29.83 100 m: 01:02.56 (32.73) 150 m: 01:37.41 (34.85)
12. Svoboda Josef 1995 KLSTe 02:12.09 1/4 467 III. VT  
50 m: 30.32 100 m: 01:03.50 (33.18) 150 m: 01:37.64 (34.14)
13. Vavrečka Dominik 1995 KPSOs 02:12.55 2/7 462 III. VT  
50 m: 28.44 100 m: 01:01.22 (32.78) 150 m: 01:36.84 (35.62)
14. Skutka Kristián 1995 UnOl 02:13.12 2/2 456 III. VT  
50 m: 30.53 100 m: 01:04.11 (33.58) 150 m: 01:39.62 (35.51)
15. Tomeček Michal 1995 POPv 02:13.23 2/6 455 III. VT  
50 m: 29.81 100 m: 01:04.22 (34.41) 150 m: 01:39.75 (35.53)
16. Soukup Miroslav 1995 ChpL 02:14.84 2/1 439 III. VT  
100 m: 01:04.21 150 m: 01:40.21 (36.00)
17. Horský Jakub 1995 JPK 02:15.52 2/3 432 III. VT  
50 m: 30.62 100 m: 01:05.01 (34.39) 150 m: 01:40.82 (35.81)
18. Doležal Filip 1995 TOP 02:16.75 1/6 421 III. VT  
50 m: 31.30 100 m: 01:05.76 (34.46) 150 m: 01:42.13 (36.37)
19. Muzikant Tadeáš 1995 Zlín 02:18.33 1/5 406    
50 m: 31.23 100 m: 01:06.05 (34.82) 150 m: 01:42.74 (36.69)
20. Janotka Ondřej 1995 KomBr 02:18.65 2/8 404    
50 m: 30.58 100 m: 01:06.48 (35.90) 150 m: 01:42.69 (36.21)
21. Škorvaga Filip 1995 PŠLou 02:18.89 1/1 402    
50 m: 31.82 100 m: 01:07.28 (35.46) 150 m: 01:43.78 (36.50)
22. Vrbenský Jakub 1995 SpKH 02:19.59 1/7 396    
50 m: 30.47 100 m: 01:05.67 (35.20) 150 m: 01:43.07 (37.40)
23. Weis Matěj 1995 Zlín 02:23.07 1/8 367    
50 m: 31.29 100 m: 01:06.91 (35.62) 150 m: 01:44.71 (37.80)
24. Císler Jiří 1995 JiDo 02:24.14 1/2 359    
50 m: 31.90 100 m: 01:08.08 (36.18) 150 m: 01:46.57 (38.49)


2. 200m volný způsob žačky - 1995
Čas uzavření výsledků 12.12. 2009 09:36

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Kopřivová Věra 1995 SpPř 02:09.24 3/8 687 I. VT  
50 m: 30.97 100 m: 01:03.45 (32.48) 150 m: 01:36.55 (33.10)
2. Čampulková Eliška 1995 MPKÚ 02:10.15 3/5 673 I. VT  
50 m: 30.91 100 m: 01:03.95 (33.04) 150 m: 01:37.57 (33.62)
3. Bukovanová Jana 1995 JPK 02:10.57 3/6 666 I. VT  
50 m: 29.73 100 m: 01:02.59 (32.86) 150 m: 01:36.97 (34.38)
4. Kocmoudová Tereza 1995 RPl 02:13.04 3/4 630 II. VT  
50 m: 30.97 100 m: 01:04.48 (33.51) 150 m: 01:39.13 (34.65)
5. Struhalová Marie 1995 KPSOs 02:13.73 2/3 620 II. VT  
50 m: 30.36 100 m: 01:03.46 (33.10) 150 m: 01:38.34 (34.88)
6. Hrušková Aneta 1995 TJZn 02:15.37 2/4 598 II. VT  
50 m: 31.20 100 m: 01:05.46 (34.26) 150 m: 01:40.64 (35.18)
7. Daňková Tereza 1995 UnOl 02:15.38 3/7 598 II. VT  
50 m: 31.35 100 m: 01:05.19 (33.84) 150 m: 01:40.61 (35.42)
8. Chodníčková Lucie 1995 KomBr 02:17.83 3/1 567 II. VT  
50 m: 31.16 100 m: 01:06.53 (35.37) 150 m: 01:43.24 (36.71)
9. Bošková Kateřina 1995 MoP 02:18.15 3/2 563 II. VT  
50 m: 31.41 100 m: 01:06.56 (35.15) 150 m: 01:42.81 (36.25)
10. Černá Milena 1995 JiDo 02:19.95 2/5 541 II. VT  
50 m: 32.08 100 m: 01:07.74 (35.66) 150 m: 01:44.76 (37.02)
11. Nováková Kateřina 1995 KPSOs 02:20.15 2/6 539 III. VT  
50 m: 31.94 100 m: 01:07.25 (35.31) 150 m: 01:43.90 (36.65)
12. Josefová Dominika 1995 PKHK 02:20.48 1/4 535 III. VT  
50 m: 32.55 100 m: 01:08.61 (36.06) 150 m: 01:45.28 (36.67)
13. Tioková Petra 1995 KPSOs 02:21.18 3/3 527 III. VT  
50 m: 31.43 100 m: 01:06.97 (35.54) 150 m: 01:44.84 (37.87)
14. Vecková Michaela 1995 LoNy 02:22.46 2/1 513 III. VT  
50 m: 32.45 100 m: 01:08.12 (35.67) 150 m: 01:45.36 (37.24)
15. Koutná Barbora 1995 PKSvi 02:23.18 1/5 505 III. VT  
50 m: 32.14 100 m: 01:08.79 (36.65) 150 m: 01:46.78 (37.99)
16. Haasová Jana 1995 KoKa 02:23.19 2/8 505 III. VT  
50 m: 33.05 100 m: 01:09.32 (36.27) 150 m: 01:46.50 (37.18)
17. Výborná Šárka 1995 MoP 02:25.60 1/1 481 III. VT  
50 m: 32.85 100 m: 01:09.88 (37.03) 150 m: 01:47.83 (37.95)
18. Zedková Michaela 1995 SpPř 02:25.89 1/3 478 III. VT  
50 m: 32.58 100 m: 01:09.00 (36.42) 150 m: 01:47.80 (38.80)
19. Stachová Šárka 1995 SCPAP 02:26.09 1/8 476 III. VT  
50 m: 33.37 100 m: 01:09.56 (36.19) 150 m: 01:48.64 (39.08)
20. Votočková Zuzana 1995 ChpL 02:26.14 1/2 475 III. VT  
50 m: 32.42 100 m: 01:10.13 (37.71) 150 m: 01:48.31 (38.18)
21. Blažková Kamila 1995 Boh 02:27.23 2/7 465 III. VT  
50 m: 32.84 100 m: 01:09.16 (36.32) 150 m: 01:47.89 (38.73)
22. Karná Anna 1995 KomBr 02:27.39 1/6 463 III. VT  
50 m: 33.13 100 m: 01:09.99 (36.86) 150 m: 01:48.46 (38.47)
23. Šmerdová Barbora 1995 KomBr 02:28.21 2/2 456 III. VT  
50 m: 34.04 100 m: 01:11.16 (37.12) 150 m: 01:49.99 (38.83)
24. Ticháčková Klára 1995 MoP 02:28.66 1/7 452 III. VT  
50 m: 33.66 100 m: 01:10.93 (37.27) 150 m: 01:49.12 (38.19)


3. 100m prsa žáci - 1995
Čas uzavření výsledků 12.12. 2009 09:45

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Nehněvajsa Josef 1995 MPKÚ 01:07.90 3/4 617 II. VT  
50 m: 32.39
2. Flora Daniel 1995 TJKr 01:11.20 3/5 536 III. VT  
50 m: 33.64
3. Jelínek Jan 1995 Zlín 01:13.50 3/3 487 III. VT  
50 m: 35.10
4. Soukup David 1995 LoBe 01:13.53 3/2 486 III. VT  
50 m: 34.87
5. Kopačka Jan 1995 SlPl 01:15.25 3/6 454 III. VT  
50 m: 34.37
6. Bernat Michal 1995 SlPl 01:15.69 3/7 446 III. VT  
50 m: 35.72
7. Škorvaga Filip 1995 PŠLou 01:15.94 2/4 441 III. VT  
50 m: 35.50
8. Červenka Daniel 1995 Boh 01:16.11 2/3 438 III. VT  
50 m: 36.12
9. Muriči Jakub 1995 SlPl 01:16.29 3/1 435 III. VT  
50 m: 34.60
10. Němec Jan 1995 PKHK 01:16.33 2/1 435 III. VT  
50 m: 35.80
11. Remeš Štěpán 1995 DeNá 01:16.53 3/8 431 III. VT  
50 m: 37.37
12. Vaněčka Zdeněk 1995 Zlín 01:17.07 2/6 422 III. VT  
50 m: 36.13
13. Borkovec Ondřej 1995 SPKLi 01:17.43 2/2 416    
50 m: 36.38
14. Kašpar Michal 1995 POPv 01:18.29 2/5 403    
50 m: 38.73
15. Novák Tomáš 1995 SlOp 01:18.68 1/4 397    
50 m: 36.47
16. Kraus Dan 1995 ChÚ 01:19.27 1/6 388    
50 m: 37.57
17. Višňovský Pavel 1995 SlPl 01:19.93 2/8 379    
50 m: 37.81
18. Kovář Lukáš 1995 LoČT 01:19.96 2/7 378    
50 m: 38.24
19. Brych Patrik 1995 KomBr 01:20.49 1/5 371    
50 m: 37.64
20. Vinický Jan 1995 USK 01:21.58 1/7 356    
50 m: 38.60
21. Ivančo Jakub 1995 MPKÚ 01:22.03 1/3 350    
50 m: 38.35
22. Marcoň Vladimír 1995 Zlín 01:23.22 1/2 335    
50 m: 38.98
23. Pokorný Petr 1995 PKČá 01:24.14 1/1 325    
50 m: 39.03
24. Svoboda Tomáš 1995 KPSVy 01:25.15 1/8 313    
50 m: 40.32


4. 100m prsa žačky - 1995
Čas uzavření výsledků 12.12. 2009 09:53

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Červenková Nikola 1995 LoBe 01:17.40 3/6 590 II. VT  
50 m: 36.65
2. Snášilová Sandra 1995 KomBr 01:17.71 3/4 583 II. VT  
50 m: 37.41
3. Kastlová Sarah 1995 BaSo 01:18.67 3/3 562 II. VT  
50 m: 37.51
4. Zimovjanová Tereza 1995 USK 01:19.36 2/4 548 II. VT  
50 m: 38.80
5. Rochovanská Diana 1995 Zlín 01:19.52 3/7 544 II. VT  
50 m: 38.00
6. Nová Nicole 1995 SlPl 01:19.77 3/2 539 III. VT  
50 m: 38.48
7. Pikhartová Monika 1995 MoP 01:19.95 3/8 536 III. VT  
50 m: 38.95
8. Matuščinová Barbora 1995 SlCho 01:20.83 3/1 518 III. VT  
50 m: 37.69
9. Tučková Tereza 1995 JiDo 01:21.08 3/5 514 III. VT  
50 m: 37.93
10. Vohryzková Julie 1995 MoP 01:23.36 2/3 473 III. VT  
50 m: 39.63
11. Leišová Lucie 1995 PKPří 01:23.80 2/5 465 III. VT  
50 m: 39.71
12. Šarlaková Šarlota 1995 SlPl 01:24.24 2/8 458 III. VT  
50 m: 40.53
13. Banzetová Jana 1995 SnKV 01:24.40 2/2 455 III. VT  
50 m: 39.38
14. Pšírová Marcela 1995 TeBr 01:25.16 2/1 443 III. VT  
50 m: 40.11
15. Doležalová Martina 1995 Zlín 01:26.03 1/7 430 III. VT  
50 m: 40.80
16. Müllerová Denisa 1995 JiDo 01:26.16 1/3 428 III. VT  
50 m: 41.08
17. Novotná Michaela 1995 KaKr 01:26.25 1/4 427 III. VT  
50 m: 40.52
18. Šímová Klára 1995 MPKÚ 01:26.57 1/6 422 III. VT  
50 m: 40.94
19. Votočková Zuzana 1995 ChpL 01:27.21 2/6 413    
50 m: 41.09
20. Pololáníková Anna 1995 KouHu 01:27.35 1/5 411    
50 m: 40.92
21. Hegerová Barbora 1995 KomBr 01:27.75 2/7 405    
50 m: 40.88
22. Menclová Nikol 1995 PKHK 01:29.73 1/8 379    
50 m: 44.01
23. Chroňáková Tereza 1995 PKPí 01:30.23 1/1 373    
50 m: 43.29
 
Ansorgová Jana 1995 TeBr diskval.   - Kraulové kopy po obrátkách


5. 200m motýlek žáci - 1995
Čas uzavření výsledků 12.12. 2009 10:03

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Baumrt Ondřej 1995 SlCho 02:17.76 2/4 529 III. VT  
50 m: 31.09 100 m: 01:06.18 (35.09) 150 m: 01:42.84 (36.66)
2. Švec Martin 1995 RPl 02:19.40 2/5 510 III. VT  
50 m: 32.79 100 m: 01:07.64 (34.85) 150 m: 01:43.04 (35.40)
3. Micka Jan 1995 USK 02:20.41 2/3 499 III. VT  
50 m: 31.23 100 m: 01:06.39 (35.16) 150 m: 01:43.23 (36.84)
4. Tomeček Michal 1995 POPv 02:26.20 2/6 442 III. VT  
50 m: 32.08 100 m: 01:08.99 (36.91) 150 m: 01:47.53 (38.54)
5. Novoveský Tomáš 1995 KIN 02:28.41 2/2 423 III. VT  
50 m: 32.17 100 m: 01:09.28 (37.11) 150 m: 01:48.65 (39.37)
6. Svoboda Josef 1995 KLSTe 02:31.11 1/4 400    
50 m: 32.78 100 m: 01:09.60 (36.82) 150 m: 01:47.97 (38.37)
7. Svoboda Jakub 1995 SOPKo 02:31.20 2/7 400    
50 m: 31.99 100 m: 01:09.23 (37.24) 150 m: 01:49.70 (40.47)
8. Dubský Marek 1995 KSPKl 02:33.03 2/1 386    
50 m: 33.25 100 m: 01:11.24 (37.99) 150 m: 01:51.79 (40.55)
9. Svatoš Štěpán 1995 USK 02:37.02 2/8 357    
50 m: 35.60 100 m: 01:14.30 (38.70) 150 m: 01:56.64 (42.34)
10. Soukup David 1995 LoBe 02:38.26 1/6 349    
50 m: 34.49 100 m: 01:15.33 (40.84) 150 m: 01:58.17 (42.84)
11. Žák Jiří 1995 ChÚ 02:42.92 1/5 320    
50 m: 34.47 100 m: 01:14.80 (40.33) 150 m: 01:58.21 (43.41)
12. Katerinjuk Michal 1995 Zlín 02:43.62 1/3 315    
50 m: 34.59 100 m: 01:16.77 (42.18) 150 m: 02:01.55 (44.78)
13. Meluzín Lukáš 1995 SPKLi 02:48.30 1/2 290    
50 m: 36.48 100 m: 01:17.51 (41.03) 150 m: 02:01.52 (44.01)
14. Sloup Petr 1995 SlPl 03:06.79 1/8 212    
50 m: 39.16 100 m: 01:28.76 (49.60) 150 m: 02:20.43 (51.67)
15. Dařílek Jan 1995 SOPKo 03:14.36 1/7 188    
50 m: 37.63 100 m: 01:25.05 (47.42) 150 m: 02:20.69 (55.64)


6. 200m motýlek žačky - 1995
Čas uzavření výsledků 12.12. 2009 10:17

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Kopřivová Věra 1995 SpPř 02:25.37 3/6 623 II. VT  
50 m: 31.79 100 m: 01:07.77 (35.98) 150 m: 01:45.95 (38.18)
2. Procházková Michaela 1995 USK 02:26.43 3/5 609 II. VT  
50 m: 31.92 100 m: 01:08.82 (36.90) 150 m: 01:48.82 (40.00)
3. Vítková Kateřina 1995 JPK 02:27.29 3/4 599 II. VT  
50 m: 31.97 100 m: 01:10.30 (38.33) 150 m: 01:48.77 (38.47)
4. Polišenská Beáta 1995 Zlín 02:37.76 3/3 487 III. VT  
50 m: 33.47 100 m: 01:12.77 (39.30) 150 m: 01:55.15 (42.38)
5. Matuščinová Barbora 1995 SlCho 02:39.38 3/2 472 III. VT  
50 m: 34.12 100 m: 01:14.29 (40.17) 150 m: 01:57.30 (43.01)
6. Solská Adéla 1995 KPSOp 02:44.99 3/7 426 III. VT  
50 m: 35.15 100 m: 01:17.99 (42.84) 150 m: 02:00.94 (42.95)
7. Svobodová Klára 1995 SCPAP 02:47.70 2/4 406    
50 m: 37.38 100 m: 01:20.24 (42.86) 150 m: 02:04.38 (44.14)
8. Tučková Tereza 1995 JiDo 02:48.81 3/1 398    
50 m: 34.29 100 m: 01:15.60 (41.31) 150 m: 02:02.42 (46.82)
9. Šerá Zuzana 1995 Zlín 02:50.90 3/8 383    
50 m: 37.03 100 m: 01:19.86 (42.83) 150 m: 02:05.33 (45.47)
10. Jarošová Kristýna 1995 MoP 02:52.64 2/3 372    
50 m: 36.82 100 m: 01:20.29 (43.47) 150 m: 02:06.85 (46.56)
11. - 12. Jančíková Nikola 1995 PKSvi 03:01.15 2/1 322    
50 m: 38.98 100 m: 01:24.56 (45.58) 150 m: 02:12.76 (48.20)
11. - 12. Vernerová Lucie 1995 SlPl 03:01.15 2/5 322    
50 m: 37.65 100 m: 01:21.11 (43.46) 150 m: 02:10.05 (48.94)
13. Ježíšková Simona 1995 MlOr 03:01.51 2/7 320    
50 m: 40.03 100 m: 01:25.03 (45.00) 150 m: 02:14.03 (49.00)
14. Müllerová Denisa 1995 JiDo 03:02.05 2/2 317    
50 m: 38.49 100 m: 01:24.89 (46.40) 150 m: 02:14.09 (49.20)
15. Ledererová Judita 1995 TeBr 03:03.40 2/6 310    
50 m: 39.36 100 m: 01:25.46 (46.10) 150 m: 02:14.36 (48.90)
16. Ansorgová Jana 1995 TeBr 03:10.13 1/4 278    
50 m: 41.85 100 m: 01:30.92 (49.07) 150 m: 02:23.19 (52.27)
17. Kohoutová Veronika 1995 KSPKl 03:13.95 2/8 262    
50 m: 41.06 100 m: 01:29.58 (48.52) 150 m: 02:22.81 (53.23)
18. Oplištilová Tereza 1995 SPKLi 03:16.02 1/3 254    
50 m: 41.79 100 m: 01:33.01 (51.22) 150 m: 02:25.25 (52.24)
19. Gajdošíková Barbora 1995 USK 03:20.74 1/5 236    
50 m: 40.65 100 m: 01:30.12 (49.47) 150 m: 02:26.45 (56.33)
20. Leišová Lucie 1995 PKPří 03:22.07 1/6 232    
50 m: 43.34 100 m: 01:35.24 (51.90) 150 m: 02:28.89 (53.65)


7. 100m polohový závod žáci - 1995
Čas uzavření výsledků 12.12. 2009 10:54

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Nehněvajsa Josef 1995 MPKÚ 01:03.85 4/2 547 II. VT  
2. Baumrt Ondřej 1995 SlCho 01:04.35 4/5 535 III. VT  
3. Urban David 1995 SKŽat 01:04.80 4/4 524 III. VT  
4. Červenka Lukáš 1995 LoBe 01:06.14 4/3 492 III. VT  
5. Rus Martin 1995 SnJH 01:06.29 4/6 489 III. VT  
6. Flora Daniel 1995 TJKr 01:06.46 4/7 485 III. VT  
7. Vavrečka Dominik 1995 KPSOs 01:06.85 3/5 477 III. VT  
8. Andrýsek Lukáš 1995 UnOl 01:07.07 3/2 472 III. VT  
9. Kodým Jan 1995 ČKPK 01:07.63 4/8 461 III. VT  
10. - 11. Veškrna Tomáš 1995 TOP 01:08.24 2/4 448 III. VT  
10. - 11. Kopačka Jan 1995 SlPl 01:08.24 4/1 448 III. VT  
12. Soukup David 1995 LoBe 01:08.70 2/3 439 III. VT  
13. Burian Jakub 1995 PKČá 01:08.79 3/7 438 III. VT  
14. Havlíček Štěpán-Adam 1995 KomBr 01:08.86 3/4 436 III. VT  
15. Němec Jan 1995 PKHK 01:09.50 3/3 424 III. VT  
16. Dubský Marek 1995 KSPKl 01:09.77 3/1 420 III. VT  
17. Skutil Adam 1995 SCPAP 01:11.11 2/7 396    
18. Vaněčka Zdeněk 1995 Zlín 01:11.61 2/5 388    
19. Brych Patrik 1995 KomBr 01:11.80 2/1 385    
20. Višňovský Pavel 1995 SlPl 01:11.94 2/2 383    
21. Remeš Štěpán 1995 DeNá 01:12.21 3/8 378    
22. Blažek Robin 1995 TJVs 01:12.24 2/6 378    
23. Borkovec Ondřej 1995 SPKLi 01:12.47 1/5 374    
24. Pokorný Petr 1995 PKČá 01:12.49 1/6 374    
25. Pivec Michal 1995 SlCho 01:13.51 1/4 359    
26. Červenka Daniel 1995 Boh 01:13.54 1/3 358    
27. Chromec Tomáš 1995 SlOp 01:13.83 1/2 354    
28. Kašpar Michal 1995 POPv 01:14.69 1/7 342    
29. Žák Jiří 1995 ChÚ 01:14.96 2/8 338    
30. Novák Tomáš 1995 SlOp 01:16.47 1/1 319    
31. Svoboda Tomáš 1995 KPSVy 01:21.49 1/8 263    
 
Muriči Jakub 1995 SlPl diskval.   - Předčasný start


8. 100m polohový závod žačky - 1995
Čas uzavření výsledků 12.12. 2009 10:45

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Bukovanová Jana 1995 JPK 01:07.97 3/7 679 I. VT  
2. Chodníčková Lucie 1995 KomBr 01:09.53 3/5 635 II. VT  
3. Daňková Tereza 1995 UnOl 01:09.62 3/6 632 II. VT  
4. Pikhartová Monika 1995 MoP 01:10.43 3/3 611 II. VT  
5. Snášilová Sandra 1995 KomBr 01:10.86 3/4 600 II. VT  
6. Josefová Dominika 1995 PKHK 01:12.19 2/2 567 II. VT  
7. Pšírová Marcela 1995 TeBr 01:13.22 2/5 543 II. VT  
8. Červenková Nikola 1995 LoBe 01:13.23 2/3 543 II. VT  
9. Kastlová Sarah 1995 BaSo 01:13.25 3/2 543 II. VT  
10. Gurzhiy Evfrosinia 1995 Boh 01:13.33 2/4 541 II. VT  
11. Struhalová Marie 1995 KPSOs 01:14.11 3/8 524 III. VT  
12. Bošková Kateřina 1995 MoP 01:14.16 2/6 523 III. VT  
13. Rochovanská Diana 1995 Zlín 01:14.51 3/1 516 III. VT  
14. Slámová Klára 1995 ŽĎAS 01:14.63 1/3 513 III. VT  
15. Ruprechtová Nikola 1995 SlPl 01:14.72 1/2 511 III. VT  
16. Vecková Michaela 1995 LoNy 01:16.12 2/1 484 III. VT  
17. Krzyžánková Gabriela 1995 KoKa 01:16.51 1/5 476 III. VT  
18. Banzetová Jana 1995 SnKV 01:16.55 2/8 476 III. VT  
19. Jarošová Kristýna 1995 MoP 01:16.67 1/8 473 III. VT  
20. Nová Nicole 1995 SlPl 01:17.25 1/7 463 III. VT  
21. Blažková Kamila 1995 Boh 01:17.39 1/4 460 III. VT  
22. Hegerová Barbora 1995 KomBr 01:17.76 1/1 454 III. VT  
23. Malečková Kateřina 1995 POPv 01:19.64 2/7 422 III. VT  
 
Vohryzková Julie 1995 MoP diskval.   - Chybná obrátka Z/P


9. 400m volný způsob žáci - 1995
Čas uzavření výsledků 12.12. 2009 11:09

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Tobiáš Jakub 1995 KomBr 04:14.02 3/4 631 II. VT  
50 m: 29.37 100 m: 01:01.36 (31.99) 200 m: 02:05.56 (01:04.20) 300 m: 03:10.05 (01:04.49)
2. Dmytriyev Roman 1995 USK 04:17.25 3/6 607 II. VT  
50 m: 29.16 100 m: 01:00.90 (31.74) 200 m: 02:05.75 (01:04.85) 300 m: 03:10.99 (01:05.24)
3. Vlčan Luboš 1995 TOP 04:20.53 3/3 585 II. VT  
50 m: 29.40 100 m: 01:01.39 (31.99) 200 m: 02:06.71 (01:05.32) 300 m: 03:13.97 (01:07.26)
4. Urban David 1995 SKŽat 04:22.81 3/5 570 II. VT  
50 m: 29.51 100 m: 01:01.87 (32.36) 200 m: 02:09.71 (01:07.84) 300 m: 03:17.61 (01:07.90)
5. Červenka Lukáš 1995 LoBe 04:23.74 3/2 564 II. VT  
50 m: 30.11 100 m: 01:02.81 (32.70) 200 m: 02:10.00 (01:07.19) 300 m: 03:17.30 (01:07.30)
6. Skutka Kristián 1995 UnOl 04:36.09 2/4 491 III. VT  
50 m: 31.16 100 m: 01:05.80 (34.64) 200 m: 02:16.69 (01:10.89) 300 m: 03:28.36 (01:11.67)
7. Svoboda Jakub 1995 SOPKo 04:36.98 3/1 487 III. VT  
50 m: 30.63 100 m: 01:04.59 (33.96) 200 m: 02:15.57 (01:10.98) 300 m: 03:28.06 (01:12.49)
8. Svatoš Štěpán 1995 USK 04:37.46 3/7 484 III. VT  
50 m: 30.64 100 m: 01:03.77 (33.13) 200 m: 02:14.69 (01:10.92) 300 m: 03:26.19 (01:11.50)
9. Novoveský Tomáš 1995 KIN 04:37.64 2/2 483 III. VT  
50 m: 31.70 100 m: 01:06.26 (34.56) 200 m: 02:16.24 (01:09.98) 300 m: 03:27.44 (01:11.20)
10. Soukup Miroslav 1995 ChpL 04:42.68 1/4 458 III. VT  
50 m: 32.11 100 m: 01:07.23 (35.12) 200 m: 02:18.30 (01:11.07) 300 m: 03:31.70 (01:13.40)
11. Horský Jakub 1995 JPK 04:44.23 2/3 450 III. VT  
50 m: 31.95 100 m: 01:08.06 (36.11) 200 m: 02:21.12 (01:13.06) 300 m: 03:33.66 (01:12.54)
12. Doležal Filip 1995 TOP 04:47.90 2/7 433 III. VT  
50 m: 32.42 100 m: 01:08.17 (35.75) 200 m: 02:21.58 (01:13.41) 300 m: 03:36.01 (01:14.43)
13. Profota Roman 1995 KPSOs 04:49.00 1/5 428 III. VT  
50 m: 31.76 100 m: 01:07.38 (35.62) 200 m: 02:20.51 (01:13.13) 300 m: 03:35.83 (01:15.32)
14. Jelínek Jan 1995 Zlín 04:49.47 3/8 426 III. VT  
50 m: 31.40 100 m: 01:06.61 (35.21) 200 m: 02:19.53 (01:12.92) 300 m: 03:34.03 (01:14.50)
15. Císler Jiří 1995 JiDo 04:49.89 2/6 424 III. VT  
50 m: 32.15 100 m: 01:08.47 (36.32) 200 m: 02:22.90 (01:14.43) 300 m: 03:37.24 (01:14.34)
16. Muzikant Tadeáš 1995 Zlín 04:50.20 2/5 423 III. VT  
50 m: 32.31 100 m: 01:07.86 (35.55) 200 m: 02:22.92 (01:15.06) 300 m: 03:37.69 (01:14.77)
17. Katerinjuk Michal 1995 Zlín 04:53.33 1/6 410    
50 m: 32.58 100 m: 01:09.15 (36.57) 200 m: 02:23.83 (01:14.68) 300 m: 03:39.22 (01:15.39)
18. Wolf Luděk 1995 SlOp 04:53.73 1/7 408    
50 m: 31.19 100 m: 01:07.12 (35.93) 200 m: 02:22.77 (01:15.65) 300 m: 03:39.78 (01:17.01)
19. Vrbenský Jakub 1995 SpKH 04:56.33 2/1 397    
50 m: 30.81 100 m: 01:06.51 (35.70) 200 m: 02:22.69 (01:16.18) 300 m: 03:40.55 (01:17.86)
20. Nehyba Martin 1995 PKKBr 05:00.16 1/2 382    
50 m: 33.36 100 m: 01:10.31 (36.95) 200 m: 02:28.18 (01:17.87) 300 m: 03:45.79 (01:17.61)
21. Weis Matěj 1995 Zlín 05:04.48 1/3 366    
50 m: 33.32 100 m: 01:10.54 (37.22) 200 m: 02:28.27 (01:17.73) 300 m: 03:46.13 (01:17.86)
22. Bernat Michal 1995 SlPl 05:04.70 2/8 365    
50 m: 31.95 100 m: 01:08.56 (36.61) 200 m: 02:26.36 (01:17.80) 300 m: 03:46.63 (01:20.27)
23. Ksiažek Petr 1995 KPSOs 05:09.89 1/1 347    
50 m: 34.16 100 m: 01:11.87 (37.71) 200 m: 02:30.55 (01:18.68) 300 m: 03:51.03 (01:20.48)
24. Zítko Tomáš 1995 SlLi 05:12.15 1/8 340    
50 m: 34.32 100 m: 01:13.27 (38.95) 200 m: 02:32.44 (01:19.17) 300 m: 03:53.00 (01:20.56)


10. 4x50m volný způsob žačky - 1995
Čas uzavření výsledků 12.12. 2009 11:18

Štafeta Příjmení a jméno Čas   Body  
1. MoP Bošková Kateřina 29.27      
  Ticháčková Klára 59.47  (30.20)    
  Výborná Šárka 01:28.44  (28.97)    
  Pikhartová Monika 01:55.96   601 ruč. měř.  
2. KomBr Hegerová Barbora 30.22      
  Karná Anna 01:00.73  (30.51)    
  Snášilová Sandra 01:29.27  (28.54)    
  Chodníčková Lucie 01:57.25   581 ruč. měř.  
3. Zlín Polišenská Beáta 29.69      
  Doležalová Martina 01:00.77  (31.08)    
  Šerá Zuzana 01:31.41  (30.64)    
  Rochovanská Diana 02:00.20   539 ruč. měř.  
4. Boh Gurzhiy Evfrosinia 30.00      
  Krejčová Julie 01:00.74  (30.74)    
  Čudová Tereza 01:31.29  (30.55)    
  Blažková Kamila 02:00.44   536 ruč. měř.  
5. USK Zimovjanová Tereza 30.50      
  Komárková Kateřina 01:03.61  (33.11)    
  Zamrazilová Marie 01:35.78  (32.17)    
  Procházková Michaela 02:04.38   487 ruč. měř.  
6. SlPl Šarlaková Šarlota 31.88      
  Vernerová Lucie 01:05.83  (33.95)    
  Nová Nicole 01:37.83  (32.00)    
  Ruprechtová Nikola 02:08.76   439 ruč. měř.  


11. 4x50m polohový závod žáci - 1995
Čas uzavření výsledků 12.12. 2009 11:18

Štafeta Příjmení a jméno Čas   Body  
1. KomBr Havlíček Štěpán-Adam 32.71      
  Tobiáš Jakub 01:04.17  (31.46)    
  Janotka Ondřej 01:34.58  (30.41)    
  Brych Patrik 02:01.49   474 ruč. měř.  
2. SlPl Vaník Tomáš 32.74      
  Muriči Jakub 01:35.08  (01:02.34)    
  Kopačka Jan 01:35.08      
  Kadlec Lukáš 02:01.76   471 ruč. měř.  
3. USK Dmytriyev Roman 29.92      
  Vinický Jan 01:06.91  (36.99)    
  Micka Jan 01:35.85  (28.94)    
  Svatoš Štěpán 02:03.13   456 ruč. měř.  
4. KPSOs Ksiažek Petr 34.95      
  Vavrečka Dominik 01:08.52  (33.57)    
  Tout Daniel 01:39.15  (30.63)    
  Profota Roman 02:08.10   405 ruč. měř.  
5. Zlín A Vaněčka Zdeněk 35.15      
  Jelínek Jan 01:10.25  (35.10)    
  Chmelický Martin 01:39.69  (29.44)    
  Weis Matěj 02:08.93   397 ruč. měř.  
6. TOP Veškrna Tomáš 31.84      
  Doležal Filip 01:09.82  (37.98)    
  Vlčan Luboš 01:38.53  (28.71)    
  Nutil Dominik 02:10.66   381 ruč. měř.  
7. SlOp Chromec Tomáš 32.95      
  Novák Tomáš 01:08.51  (35.56)    
  Wolf Luděk 01:41.00  (32.49)    
  Klusoň Michal 02:10.73   381 ruč. měř.  
8. Zlín B Muzikant Tadeáš 39.07      
  Marcoň Vladimír 01:51.54  (01:12.47)    
  Katerinjuk Michal 02:21.90  (30.36)    
  Majerský Roman 02:21.90   298 ruč. měř.  


12. 800m volný způsob žačky - 1995
Čas uzavření výsledků 12.12. 2009 12:01

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Procházková Michaela 1995 USK 09:25.89 2/3 655 II. VT  
100 m: 01:06.23 200 m: 02:17.14 (01:10.91) 300 m: 03:28.29 (01:11.15) 400 m: 04:39.33 (01:11.04) 500 m: 05:51.69 (01:12.36) 600 m: 07:04.30 (01:12.61) 700 m: 08:16.18 (01:11.88)
2. Vítková Kateřina 1995 JPK 09:38.26 2/4 614 II. VT  
100 m: 01:05.78 200 m: 02:17.00 (01:11.22) 300 m: 03:29.25 (01:12.25) 400 m: 04:43.26 (01:14.01) 500 m: 05:56.89 (01:13.63) 600 m: 07:10.86 (01:13.97) 700 m: 08:25.55 (01:14.69)
3. Solská Adéla 1995 KPSOp 09:43.61 2/5 597 II. VT  
100 m: 01:06.50 200 m: 02:18.53 (01:12.03) 300 m: 03:31.69 (01:13.16) 400 m: 04:45.27 (01:13.58) 500 m: 05:59.51 (01:14.24) 600 m: 07:15.14 (01:15.63) 700 m: 08:29.83 (01:14.69)
4. Hrušková Aneta 1995 TJZn 09:46.43 2/2 589 II. VT  
100 m: 01:07.54 200 m: 02:21.36 (01:13.82) 300 m: 03:35.02 (01:13.66) 400 m: 04:50.13 (01:15.11) 500 m: 06:06.77 (01:16.64) 600 m: 07:21.52 (01:14.75) 700 m: 08:35.22 (01:13.70)
5. Chodníčková Lucie 1995 KomBr 09:46.75 2/6 588 II. VT  
100 m: 01:08.43 200 m: 02:22.22 (01:13.79) 300 m: 03:36.01 (01:13.79) 400 m: 04:53.46 (01:17.45) 500 m: 06:09.63 (01:16.17) 600 m: 07:22.33 (01:12.70) 700 m: 08:36.01 (01:13.68)
6. Zimovjanová Tereza 1995 USK 09:58.64 2/1 554 II. VT  
100 m: 01:09.05 200 m: 02:23.86 (01:14.81) 300 m: 03:40.00 (01:16.14) 400 m: 04:56.81 (01:16.81) 500 m: 06:11.65 (01:14.84) 600 m: 07:27.00 (01:15.35) 700 m: 08:43.80 (01:16.80)
7. Černá Milena 1995 JiDo 10:27.59 2/7 480 III. VT  
100 m: 01:12.07 200 m: 02:28.90 (01:16.83) 300 m: 03:47.54 (01:18.64) 400 m: 05:07.35 (01:19.81) 500 m: 06:27.85 (01:20.50) 600 m: 07:48.25 (01:20.40) 700 m: 09:08.45 (01:20.20)
8. Haasová Jana 1995 KoKa 10:33.88 1/2 466 III. VT  
100 m: 01:13.74 200 m: 02:33.71 (01:19.97) 300 m: 03:54.43 (01:20.72) 400 m: 05:15.56 (01:21.13) 500 m: 06:36.39 (01:20.83) 600 m: 07:57.81 (01:21.42) 700 m: 09:18.84 (01:21.03)
9. Šmerdová Barbora 1995 KomBr 10:38.69 2/8 456 III. VT  
100 m: 01:14.22 200 m: 02:33.75 (01:19.53) 300 m: 03:54.71 (01:20.96) 400 m: 05:15.52 (01:20.81) 500 m: 06:36.41 (01:20.89) 600 m: 07:57.95 (01:21.54) 700 m: 09:18.26 (01:20.31)
10. Šarlaková Šarlota 1995 SlPl 10:43.47 1/4 446 III. VT  
100 m: 01:12.57 200 m: 02:34.08 (01:21.51) 300 m: 03:56.21 (01:22.13) 400 m: 05:18.54 (01:22.33) 500 m: 06:40.32 (01:21.78) 600 m: 08:02.31 (01:21.99) 700 m: 09:24.60 (01:22.29)
11. Zedková Michaela 1995 SpPř 10:48.67 1/6 435 III. VT  
100 m: 01:14.75 200 m: 02:36.27 (01:21.52) 300 m: 03:58.04 (01:21.77) 400 m: 05:21.06 (01:23.02) 500 m: 06:44.07 (01:23.01) 600 m: 08:07.59 (01:23.52) 700 m: 09:30.09 (01:22.50)
12. Zamrazilová Marie 1995 USK 10:51.01 1/5 430 III. VT  
100 m: 01:16.21 200 m: 02:38.52 (01:22.31) 300 m: 03:59.55 (01:21.03) 400 m: 05:21.29 (01:21.74) 500 m: 06:44.17 (01:22.88) 600 m: 08:08.04 (01:23.87) 700 m: 09:31.24 (01:23.20)
13. Ticháčková Klára 1995 MoP 11:11.56 1/3 392    
100 m: 01:16.74 200 m: 02:40.43 (01:23.69) 300 m: 04:05.75 (01:25.32) 400 m: 05:31.59 (01:25.84) 500 m: 06:57.32 (01:25.73) 600 m: 08:23.21 (01:25.89) 700 m: 09:48.69 (01:25.48)
14. Boorová Pavla 1995 TJZn 11:28.16 1/7 364    
100 m: 01:19.40 200 m: 02:44.79 (01:25.39) 300 m: 04:11.79 (01:27.00) 400 m: 05:39.19 (01:27.40) 500 m: 07:07.06 (01:27.87) 600 m: 08:35.64 (01:28.58) 700 m: 10:03.76 (01:28.12)
15. Oplištilová Tereza 1995 SPKLi 12:03.34 1/1 314    
100 m: 01:19.50 200 m: 02:49.15 (01:29.65) 300 m: 04:22.44 (01:33.29) 400 m: 05:09.77 (47.33) 500 m: 07:29.96 (02:20.19) 600 m: 09:04.18 (01:34.22) 700 m: 10:37.95 (01:33.77)


13. 50m volný způsob žačky - 1995
Čas uzavření výsledků 12.12. 2009 16:23

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Bukovanová Jana 1995 JPK 27.04 4/4 683 I. VT  
2. Daňková Tereza 1995 UnOl 27.87 4/5 624 II. VT  
3. Čampulková Eliška 1995 MPKÚ 27.98 4/2 616 II. VT  
4. Slámová Klára 1995 ŽĎAS 28.67 4/6 573 II. VT  
5. Pikhartová Monika 1995 MoP 28.74 4/7 569 II. VT  
6. Tioková Petra 1995 KPSOs 29.21 4/3 542 II. VT  
7. Kastlová Sarah 1995 BaSo 29.52 3/5 525 III. VT  
8. Bošková Kateřina 1995 MoP 29.58 4/8 522 III. VT  
9. Koutná Barbora 1995 PKSvi 29.62 3/4 519 III. VT  
10. Snášilová Sandra 1995 KomBr 29.72 4/1 514 III. VT  
11. Josefová Dominika 1995 PKHK 29.77 3/6 512 III. VT  
12. Hegerová Barbora 1995 KomBr 29.82 2/3 509 III. VT  
13. Haasová Jana 1995 KoKa 29.94 3/3 503 III. VT  
14. Výborná Šárka 1995 MoP 30.05 3/1 497 III. VT  
15. Kalichová Tereza 1995 PKBoh 30.15 2/4 493 III. VT  
16. Svobodová Klára 1995 SCPAP 30.16 2/6 492 III. VT  
17. Stachová Šárka 1995 SCPAP 30.36 1/5 482 III. VT  
18. Banzetová Jana 1995 SnKV 30.47 2/5 477 III. VT  
19. Oplištilová Tereza 1995 SPKLi 30.55 1/4 473 III. VT  
20. Krzyžánková Gabriela 1995 KoKa 30.57 3/8 472 III. VT  
21. Votočková Zuzana 1995 ChpL 30.61 3/7 471 III. VT  
22. Menclová Nikol 1995 PKHK 30.74 2/7 465 III. VT  
23. Karná Anna 1995 KomBr 31.00 1/6 453 III. VT  
24. - 25. Vohryzková Julie 1995 MoP 31.02 1/2 452 III. VT  
24. - 25. Blažková Kamila 1995 Boh 31.02 3/2 452 III. VT  
26. Ruprechtová Nikola 1995 SlPl 31.25 2/1 442 III. VT  
27. Šmerdová Barbora 1995 KomBr 31.26 1/7 442 III. VT  
28. Šerá Zuzana 1995 Zlín 31.55 1/3 430 III. VT  
29. Čudová Tereza 1995 Boh 32.17 2/2 405    
30. Ježíšková Simona 1995 MlOr 32.81 1/8 382    
 
Novotná Michaela 1995 KaKr diskval.   - Nenastoupila
Chroňáková Tereza 1995 PKPí diskval.   - Předčasný start


14. 50m volný způsob žáci - 1995
Čas uzavření výsledků 12.12. 2009 16:29

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Urban David 1995 SKŽat 24.94 3/4 606 II. VT  
2. Rus Martin 1995 SnJH 25.45 3/5 570 II. VT  
3. Kodým Jan 1995 ČKPK 26.11 3/3 528 III. VT  
4. Micka Jan 1995 USK 26.18 3/6 524 III. VT  
5. Havlíček Štěpán-Adam 1995 KomBr 26.47 3/2 507 III. VT  
6. Muriči Jakub 1995 SlPl 26.77 3/7 490 III. VT  
7. Svoboda Jakub 1995 SOPKo 27.12 2/1 471 III. VT  
8. Kadlec Lukáš 1995 SlPl 27.38 2/7 458 III. VT  
9. Jelínek Jan 1995 Zlín 27.43 3/8 455 III. VT  
10. Němec Jan 1995 PKHK 27.55 2/5 449 III. VT  
11. Brych Patrik 1995 KomBr 27.65 3/1 444 III. VT  
12. Višňovský Pavel 1995 SlPl 27.69 1/8 442 III. VT  
13. - 14. Tout Daniel 1995 KPSOs 27.71 1/3 442 III. VT  
13. - 14. Žák Jiří 1995 ChÚ 27.71 2/3 442 III. VT  
15. Chmelický Martin 1995 Zlín 27.72 2/4 441 III. VT  
16. Kopačka Jan 1995 SlPl 27.74 2/2 440 III. VT  
17. Tomeček Michal 1995 POPv 27.75 2/6 440 III. VT  
18. Chromec Tomáš 1995 SlOp 27.78 1/5 438 III. VT  
19. Horský Jakub 1995 JPK 27.80 2/8 437 III. VT  
20. Remeš Štěpán 1995 DeNá 27.86 1/2 434 III. VT  
21. Vaněčka Zdeněk 1995 Zlín 27.96 1/4 430 III. VT  
22. Vaník Tomáš 1995 SlPl 27.98 1/6 429 III. VT  
23. Pivec Michal 1995 SlCho 28.46 1/7 408    
24. Soukup Miroslav 1995 ChpL 28.50 1/1 406    


15. 200m polohový závod žačky - 1995
Čas uzavření výsledků 12.12. 2009 16:58

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Kocmoudová Tereza 1995 RPl 02:27.15 3/4 661 I. VT  
50 m: 32.03 100 m: 01:09.43 (37.40) 150 m: 01:53.07 (43.64)
2. Procházková Michaela 1995 USK 02:28.29 3/2 646 II. VT  
50 m: 32.10 100 m: 01:11.36 (39.26) 150 m: 01:55.42 (44.06)
3. Vítková Kateřina 1995 JPK 02:28.57 3/6 642 II. VT  
50 m: 32.32 100 m: 01:12.07 (39.75) 150 m: 01:55.41 (43.34)
4. Tučková Tereza 1995 JiDo 02:29.58 3/5 629 II. VT  
50 m: 33.31 100 m: 01:12.03 (38.72) 150 m: 01:55.21 (43.18)
5. Zimovjanová Tereza 1995 USK 02:32.46 3/8 594 II. VT  
50 m: 35.68 100 m: 01:14.71 (39.03) 150 m: 01:58.71 (44.00)
6. Rochovanská Diana 1995 Zlín 02:34.77 2/3 568 II. VT  
50 m: 35.69 100 m: 01:16.31 (40.62) 150 m: 01:59.57 (43.26)
7. Snášilová Sandra 1995 KomBr 02:35.07 3/3 565 II. VT  
50 m: 33.11 100 m: 01:12.85 (39.74) 150 m: 01:57.32 (44.47)
8. Červenková Nikola 1995 LoBe 02:35.12 2/4 564 II. VT  
50 m: 33.48 100 m: 01:15.51 (42.03) 150 m: 01:57.55 (42.04)
9. Hrušková Aneta 1995 TJZn 02:36.33 2/7 551 II. VT  
50 m: 34.07 100 m: 01:15.20 (41.13) 150 m: 02:01.09 (45.89)
10. Chodníčková Lucie 1995 KomBr 02:37.03 3/7 544 II. VT  
50 m: 33.38 100 m: 01:13.00 (39.62) 150 m: 02:01.39 (48.39)
11. Polišenská Beáta 1995 Zlín 02:38.37 2/5 530 III. VT  
50 m: 34.77 100 m: 01:14.94 (40.17) 150 m: 02:02.60 (47.66)
12. Pšírová Marcela 1995 TeBr 02:40.05 3/1 514 III. VT  
50 m: 34.90 100 m: 01:14.64 (39.74) 150 m: 02:02.08 (47.44)
13. Ledererová Judita 1995 TeBr 02:40.14 2/1 513 III. VT  
50 m: 36.08 100 m: 01:15.06 (38.98) 150 m: 02:03.08 (48.02)
14. Vohryzková Julie 1995 MoP 02:40.20 1/4 512 III. VT  
15. Matuščinová Barbora 1995 SlCho 02:41.67 2/8 499 III. VT  
50 m: 33.62 100 m: 01:17.08 (43.46) 150 m: 02:02.40 (45.32)
16. Šarlaková Šarlota 1995 SlPl 02:41.72 1/5 498 III. VT  
17. - 18. Nová Nicole 1995 SlPl 02:43.93 1/3 478 III. VT  
17. - 18. Solská Adéla 1995 KPSOp 02:43.93 2/2 478 III. VT  
50 m: 35.93 100 m: 01:17.88 (41.95) 150 m: 02:07.44 (49.56)
19. Müllerová Denisa 1995 JiDo 02:46.46 1/6 457 III. VT  
20. Krzyžánková Gabriela 1995 KoKa 02:46.94 1/2 453 III. VT  
21. Haasová Jana 1995 KoKa 02:48.75 1/7 438 III. VT  
22. Leišová Lucie 1995 PKPří 02:49.62 1/1 432 III. VT  
23. Ansorgová Jana 1995 TeBr 02:58.47 2/6 371    
50 m: 39.61 100 m: 01:26.19 (46.58) 150 m: 02:18.18 (51.99)
 
Novotná Michaela 1995 KaKr diskval.  


16. 200m polohový závod žáci - 1995
Čas uzavření výsledků 12.12. 2009 16:56

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Tobiáš Jakub 1995 KomBr 02:12.37 3/4 636 II. VT  
50 m: 28.38 100 m: 01:02.26 (33.88) 150 m: 01:40.79 (38.53)
2. Dmytriyev Roman 1995 USK 02:18.24 3/2 559 II. VT  
50 m: 30.83 100 m: 01:04.43 (33.60) 150 m: 01:47.50 (43.07)
3. Švec Martin 1995 RPl 02:18.80 3/3 552 II. VT  
50 m: 30.34 100 m: 01:05.88 (35.54) 150 m: 01:48.62 (42.74)
4. Nehněvajsa Josef 1995 MPKÚ 02:19.64 3/7 542 II. VT  
50 m: 30.60 100 m: 01:08.83 (38.23) 150 m: 01:47.29 (38.46)
5. Urban David 1995 SKŽat 02:22.04 3/5 515 III. VT  
50 m: 30.23 100 m: 01:07.67 (37.44) 150 m: 01:51.57 (43.90)
6. Flora Daniel 1995 TJKr 02:22.46 3/6 511 III. VT  
50 m: 30.95 100 m: 01:08.39 (37.44) 150 m: 01:49.04 (40.65)
7. Červenka Lukáš 1995 LoBe 02:23.02 2/4 505 III. VT  
50 m: 31.23 100 m: 01:09.69 (38.46) 150 m: 01:50.56 (40.87)
8. Andrýsek Lukáš 1995 UnOl 02:24.56 2/5 489 III. VT  
50 m: 32.06 100 m: 01:07.67 (35.61) 150 m: 01:51.25 (43.58)
9. Dubský Marek 1995 KSPKl 02:27.84 2/3 457 III. VT  
50 m: 30.89 100 m: 01:08.48 (37.59) 150 m: 01:53.26 (44.78)
10. Chmelický Martin 1995 Zlín 02:28.24 1/5 453 III. VT  
50 m: 32.90 100 m: 01:11.32 (38.42) 150 m: 01:56.08 (44.76)
11. Jelínek Jan 1995 Zlín 02:28.49 2/7 451 III. VT  
50 m: 34.07 100 m: 01:14.32 (40.25) 150 m: 01:56.83 (42.51)
12. Kopačka Jan 1995 SlPl 02:29.04 2/6 446 III. VT  
50 m: 31.31 100 m: 01:09.91 (38.60) 150 m: 01:53.96 (44.05)
13. Havlíček Štěpán-Adam 1995 KomBr 02:29.09 3/1 445 III. VT  
50 m: 32.87 100 m: 01:10.67 (37.80) 150 m: 01:55.97 (45.30)
14. Vavrečka Dominik 1995 KPSOs 02:29.21 3/8 444 III. VT  
50 m: 32.17 100 m: 01:10.09 (37.92) 150 m: 01:53.98 (43.89)
15. Soukup David 1995 LoBe 02:30.73 1/4 431 III. VT  
50 m: 31.12 100 m: 01:12.83 (41.71) 150 m: 01:55.91 (43.08)
16. Svoboda Josef 1995 KLSTe 02:30.90 2/2 430 III. VT  
50 m: 31.66 100 m: 01:09.84 (38.18) 150 m: 01:56.01 (46.17)
17. Janotka Ondřej 1995 KomBr 02:33.16 2/1 411    
50 m: 33.43 100 m: 01:12.70 (39.27) 150 m: 01:58.20 (45.50)
18. Bernat Michal 1995 SlPl 02:33.36 1/3 409    
50 m: 33.52 100 m: 01:15.52 (42.00) 150 m: 01:59.26 (43.74)
19. Novoveský Tomáš 1995 KIN 02:35.71 2/8 391    
50 m: 33.81 100 m: 01:14.96 (41.15) 150 m: 02:00.85 (45.89)
20. Škorvaga Filip 1995 PŠLou 02:36.82 1/2 383    
50 m: 33.81 100 m: 01:15.35 (41.54) 150 m: 01:59.52 (44.17)
21. Kašpar Michal 1995 POPv 02:39.39 1/6 365    
50 m: 36.17 100 m: 01:18.45 (42.28) 150 m: 02:04.68 (46.23)
22. Nehyba Martin 1995 PKKBr 02:40.48 1/8 357    
50 m: 38.55 100 m: 01:19.71 (41.16) 150 m: 02:05.72 (46.01)
23. Višňovský Pavel 1995 SlPl 02:41.18 1/7 353    
50 m: 37.02 100 m: 01:17.27 (40.25) 150 m: 02:05.77 (48.50)
24. Wolf Luděk 1995 SlOp 02:41.69 1/1 349    
50 m: 34.85 100 m: 01:16.61 (41.76) 150 m: 02:05.91 (49.30)


17. 100m znak žačky - 1995
Čas uzavření výsledků 12.12. 2009 17:03

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Struhalová Marie 1995 KPSOs 01:06.73 3/4 640 II. VT  
50 m: 32.53
2. Nováková Kateřina 1995 KPSOs 01:07.97 3/3 605 II. VT  
50 m: 33.48
3. Čampulková Eliška 1995 MPKÚ 01:08.98 2/5 579 II. VT  
50 m: 33.51
4. Černá Milena 1995 JiDo 01:10.38 3/5 545 II. VT  
50 m: 34.44
5. Daňková Tereza 1995 UnOl 01:10.49 3/6 543 II. VT  
50 m: 34.59
6. Gurzhiy Evfrosinia 1995 Boh 01:11.70 3/2 516 III. VT  
50 m: 34.77
7. Pikhartová Monika 1995 MoP 01:12.68 3/7 495 III. VT  
50 m: 35.81
8. Bošková Kateřina 1995 MoP 01:13.24 3/8 484 III. VT  
50 m: 35.90
9. Vecková Michaela 1995 LoNy 01:13.59 2/7 477 III. VT  
50 m: 35.74
10. Pšírová Marcela 1995 TeBr 01:13.63 2/3 476 III. VT  
50 m: 35.54
11. Josefová Dominika 1995 PKHK 01:13.72 2/6 475 III. VT  
50 m: 35.50
12. Karná Anna 1995 KomBr 01:14.00 2/2 469 III. VT  
50 m: 35.73
13. Blažková Kamila 1995 Boh 01:14.14 3/1 466 III. VT  
50 m: 36.07
14. Ledererová Judita 1995 TeBr 01:14.20 1/3 465 III. VT  
50 m: 35.98
15. Výborná Šárka 1995 MoP 01:15.27 1/4 446 III. VT  
50 m: 36.64
16. Krzyžánková Gabriela 1995 KoKa 01:15.66 2/1 439 III. VT  
50 m: 36.85
17. Doležalová Martina 1995 Zlín 01:15.84 1/7 436 III. VT  
50 m: 37.45
18. Ruprechtová Nikola 1995 SlPl 01:16.35 1/5 427 III. VT  
50 m: 36.26
19. Malečková Kateřina 1995 POPv 01:16.55 2/8 424 III. VT  
50 m: 37.14
20. Tučková Tereza 1995 JiDo 01:16.62 2/4 423 III. VT  
50 m: 36.93
21. Slámová Klára 1995 ŽĎAS 01:16.76 1/6 420 III. VT  
50 m: 37.34
22. Čudová Tereza 1995 Boh 01:18.03 1/8 400    
50 m: 38.79
23. Svobodová Klára 1995 SCPAP 01:18.12 1/2 399    
50 m: 37.95
24. Jarošová Kristýna 1995 MoP 01:18.49 1/1 393    
50 m: 38.27


18. 100m znak žáci - 1995
Čas uzavření výsledků 12.12. 2009 17:16

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Baumrt Ondřej 1995 SlCho 01:01.54 4/4 552 II. VT  
50 m: 30.69
2. Vlčan Luboš 1995 TOP 01:02.18 4/5 535 III. VT  
50 m: 30.01
3. Tobiáš Jakub 1995 KomBr 01:02.91 4/7 516 III. VT  
50 m: 31.21
4. Dmytriyev Roman 1995 USK 01:02.92 4/3 516 III. VT  
50 m: 30.94
5. Rus Martin 1995 SnJH 01:03.69 4/6 498 III. VT  
50 m: 31.55
6. Kodým Jan 1995 ČKPK 01:05.15 4/2 465 III. VT  
50 m: 32.90
7. Němec Jan 1995 PKHK 01:06.07 4/1 446 III. VT  
50 m: 32.61
8. Burian Jakub 1995 PKČá 01:06.82 4/8 431 III. VT  
50 m: 31.70
9. Andrýsek Lukáš 1995 UnOl 01:07.23 3/7 423 III. VT  
50 m: 32.83
10. Svoboda Jakub 1995 SOPKo 01:07.33 3/1 421 III. VT  
50 m: 32.49
11. Veškrna Tomáš 1995 TOP 01:07.56 3/4 417    
50 m: 33.15
12. Blažek Robin 1995 TJVs 01:09.06 3/3 390    
50 m: 34.05
13. Soukup Miroslav 1995 ChpL 01:09.96 3/2 375    
50 m: 34.72
14. Horský Jakub 1995 JPK 01:10.00 3/5 375    
50 m: 34.48
15. Kadlec Lukáš 1995 SlPl 01:10.69 3/6 364    
50 m: 34.68
16. Chodil David 1995 UnOl 01:10.86 2/3 361    
50 m: 35.10
17. Remeš Štěpán 1995 DeNá 01:11.29 2/4 355    
50 m: 34.73
18. Chromec Tomáš 1995 SlOp 01:11.83 2/2 347    
50 m: 34.94
19. Vrbenský Jakub 1995 SpKH 01:12.42 2/6 338    
50 m: 35.00
20. Langmajer Jan 1995 NePK 01:12.52 1/4 337    
50 m: 34.59
21. Borkovec Ondřej 1995 SPKLi 01:12.93 2/1 331    
50 m: 34.90
22. Tout Daniel 1995 KPSOs 01:13.08 3/8 329    
50 m: 35.19
23. Vaník Tomáš 1995 SlPl 01:13.26 2/5 327    
50 m: 35.00
24. Nehyba Martin 1995 PKKBr 01:14.17 2/7 315    
50 m: 35.85
25. Vinický Jan 1995 USK 01:14.23 1/5 314    
50 m: 36.39
26. Ksiažek Petr 1995 KPSOs 01:14.24 2/8 314    
50 m: 36.17
27. Kadlec Tomáš 1995 PKBoh 01:16.49 1/3 287    
50 m: 36.27
28. Svoboda Tomáš 1995 KPSVy 01:21.47 1/6 238    
50 m: 39.62


19. 400m volný způsob žačky - 1995
Čas uzavření výsledků 12.12. 2009 17:41

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Kopřivová Věra 1995 SpPř 04:29.87 3/2 702 I. VT  
50 m: 31.36 100 m: 01:04.40 (33.04) 200 m: 02:12.52 (01:08.12) 300 m: 03:21.45 (01:08.93)
2. Procházková Michaela 1995 USK 04:36.46 3/6 653 II. VT  
50 m: 31.75 100 m: 01:05.82 (34.07) 200 m: 02:15.44 (01:09.62) 300 m: 03:26.52 (01:11.08)
3. Vítková Kateřina 1995 JPK 04:40.31 3/4 627 II. VT  
50 m: 31.83 100 m: 01:06.02 (34.19) 200 m: 02:17.00 (01:10.98) 300 m: 03:29.20 (01:12.20)
4. Chodníčková Lucie 1995 KomBr 04:44.37 3/3 600 II. VT  
50 m: 32.02 100 m: 01:07.15 (35.13) 200 m: 02:19.62 (01:12.47) 300 m: 03:33.23 (01:13.61)
5. Kocmoudová Tereza 1995 RPl 04:44.81 3/1 597 II. VT  
50 m: 32.80 100 m: 01:07.83 (35.03) 200 m: 02:20.82 (01:12.99) 300 m: 03:33.79 (01:12.97)
6. Hrušková Aneta 1995 TJZn 04:44.98 2/4 596 II. VT  
50 m: 32.33 100 m: 01:08.60 (36.27) 200 m: 02:21.84 (01:13.24) 300 m: 03:34.72 (01:12.88)
7. Solská Adéla 1995 KPSOp 04:47.53 3/5 581 II. VT  
50 m: 31.41 100 m: 01:06.67 (35.26) 200 m: 02:19.84 (01:13.17) 300 m: 03:34.14 (01:14.30)
8. Bukovanová Jana 1995 JPK 04:48.96 2/3 572 II. VT  
50 m: 32.49 100 m: 01:08.73 (36.24) 200 m: 02:21.82 (01:13.09) 300 m: 03:36.36 (01:14.54)
9. Zimovjanová Tereza 1995 USK 04:49.16 2/5 571 II. VT  
50 m: 32.83 100 m: 01:08.74 (35.91) 200 m: 02:22.44 (01:13.70) 300 m: 03:35.87 (01:13.43)
10. Tioková Petra 1995 KPSOs 04:56.78 3/8 528 III. VT  
50 m: 32.84 100 m: 01:08.79 (35.95) 200 m: 02:24.30 (01:15.51) 300 m: 03:41.85 (01:17.55)
11. Polišenská Beáta 1995 Zlín 04:58.65 2/2 518 III. VT  
50 m: 33.42 100 m: 01:10.32 (36.90) 200 m: 02:26.66 (01:16.34) 300 m: 03:44.14 (01:17.48)
12. Červenková Nikola 1995 LoBe 04:59.96 2/1 511 III. VT  
50 m: 33.80 100 m: 01:10.56 (36.76) 200 m: 02:26.85 (01:16.29) 300 m: 03:44.38 (01:17.53)
13. Výborná Šárka 1995 MoP 05:03.55 2/7 493 III. VT  
50 m: 34.52 100 m: 01:12.12 (37.60) 200 m: 02:29.09 (01:16.97) 300 m: 03:47.05 (01:17.96)
14. Koutná Barbora 1995 PKSvi 05:06.22 1/4 481 III. VT  
50 m: 34.66 100 m: 01:12.87 (38.21) 200 m: 02:31.04 (01:18.17) 300 m: 03:49.28 (01:18.24)
15. Černá Milena 1995 JiDo 05:06.51 3/7 479 III. VT  
50 m: 33.35 100 m: 01:11.48 (38.13) 200 m: 02:30.56 (01:19.08) 300 m: 03:49.38 (01:18.82)
16. Vecková Michaela 1995 LoNy 05:06.80 2/8 478 III. VT  
50 m: 34.71 100 m: 01:12.34 (37.63) 200 m: 02:30.50 (01:18.16) 300 m: 03:49.44 (01:18.94)
17. Zamrazilová Marie 1995 USK 05:07.75 1/7 474 III. VT  
50 m: 35.81 100 m: 01:14.54 (38.73) 200 m: 02:33.62 (01:19.08) 300 m: 03:51.78 (01:18.16)
18. Šmerdová Barbora 1995 KomBr 05:08.00 1/6 472 III. VT  
50 m: 35.25 100 m: 01:14.12 (38.87) 200 m: 02:32.78 (01:18.66) 300 m: 03:51.25 (01:18.47)
19. Ticháčková Klára 1995 MoP 05:13.10 1/2 450 III. VT  
50 m: 35.36 100 m: 01:13.56 (38.20) 200 m: 02:32.97 (01:19.41) 300 m: 03:53.65 (01:20.68)
20. Leišová Lucie 1995 PKPří 05:19.85 1/1 422 III. VT  
50 m: 36.24 100 m: 01:15.57 (39.33) 200 m: 02:37.37 (01:21.80) 300 m: 04:00.10 (01:22.73)
21. Müllerová Denisa 1995 JiDo 05:20.64 1/5 419    
50 m: 34.54 100 m: 01:13.49 (38.95) 200 m: 02:35.06 (01:21.57) 300 m: 03:58.96 (01:23.90)
22. Ansorgová Jana 1995 TeBr 05:32.12 1/3 377    
50 m: 35.58 100 m: 01:16.12 (40.54) 200 m: 02:41.57 (01:25.45) 300 m: 04:07.62 (01:26.05)
23. Boorová Pavla 1995 TJZn 05:33.65 1/8 372    
50 m: 38.35 100 m: 01:20.00 (41.65) 200 m: 02:44.96 (01:24.96) 300 m: 04:09.80 (01:24.84)
24. Čudová Tereza 1995 Boh 05:42.20 2/6 344    
50 m: 37.17 100 m: 01:18.68 (41.51) 200 m: 02:46.52 (01:27.84) 300 m: 04:14.48 (01:27.96)


20. 4x50m volný způsob žáci - 1995
Čas uzavření výsledků 12.12. 2009 17:51

Štafeta Příjmení a jméno Čas   Body  
1. KomBr Brych Patrik 27.57      
  Janotka Ondřej 54.70  (27.13)    
  Havlíček Štěpán-Adam 01:20.85  (26.15)    
  Tobiáš Jakub 01:45.84   550 ruč. měř.  
2. SlPl Muriči Jakub 26.63      
  Višňovský Pavel 54.39  (27.76)    
  Kopačka Jan 01:21.30  (26.91)    
  Kadlec Lukáš 01:48.27   514 ruč. měř.  
3. USK Svatoš Štěpán 28.64      
  Vinický Jan 57.94  (29.30)    
  Dmytriyev Roman 01:24.23  (26.29)    
  Micka Jan 01:50.50   484 ruč. měř.  
4. Zlín A Vaněčka Zdeněk 27.90      
  Weis Matěj 56.93  (29.03)    
  Chmelický Martin 01:24.24  (27.31)    
  Jelínek Jan 01:51.60   470 ruč. měř.  
5. KPSOs Vavrečka Dominik 26.88      
  Tout Daniel 54.61  (27.73)    
  Profota Roman 01:23.10  (28.49)    
  Ksiažek Petr 01:52.19   462 ruč. měř.  
6. SlOp Wolf Luděk 28.89      
  Klusoň Michal 58.17  (29.28)    
  Novák Tomáš 01:26.75  (28.58)    
  Chromec Tomáš 01:54.09   439 ruč. měř.  
7. TOP Vlčan Luboš 27.13      
  Veškrna Tomáš 55.57  (28.44)    
  Nutil Dominik 01:27.33  (31.76)    
  Doležal Filip 01:55.51   423 ruč. měř.  
8. Zlín B Marcoň Vladimír 31.10      
  Majerský Roman 01:01.50  (30.40)    
  Muzikant Tadeáš 01:31.77  (30.27)    
  Katerinjuk Michal 02:02.30   357 ruč. měř.  


21. 4x50m polohová štafeta žačky - 1995
Čas uzavření výsledků 12.12. 2009 18:40

Štafeta Příjmení a jméno Čas   Body  
1. KomBr Karná Anna 34.08      
  Snášilová Sandra 01:10.61  (36.53)    
  Chodníčková Lucie 01:41.31  (30.70)    
  Hegerová Barbora 02:10.42   556 ruč. měř.  
2. MoP Bošková Kateřina 33.58      
  Vohryzková Julie 01:11.17  (37.59)    
  Jarošová Kristýna 01:42.92  (31.75)    
  Pikhartová Monika 02:10.43   556 ruč. měř.  
3. Zlín Doležalová Martina 35.67      
  Rochovanská Diana 01:12.58  (36.91)    
  Šerá Zuzana 01:45.09  (32.51)    
  Polišenská Beáta 02:14.79   504 ruč. měř.  
4. SlPl Ruprechtová Nikola 01:11.44      
  Nová Nicole 01:11.44      
  Vernerová Lucie 01:46.87  (35.43)    
  Šarlaková Šarlota 02:18.02   469 ruč. měř.  
5. Boh Gurzhiy Evfrosinia 33.86      
  Rajtrová Marie 01:15.86  (42.00)    
  Čudová Tereza 01:50.93  (35.07)    
  Blažková Kamila 02:20.82   442 ruč. měř.  
6. USK Zamrazilová Marie 36.79      
  Gajdošíková Barbora 01:18.61  (41.82)    
  Procházková Michaela 01:50.53  (31.92)    
  Zimovjanová Tereza 02:21.00   440 ruč. měř.  


22. 1500m volný způsob žáci - 1995
Čas uzavření výsledků 12.12. 2009 22:57

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Baumrt Ondřej 1995 SlCho 16:48.18 2/4 636 II. VT  
100 m: 01:02.56 200 m: 02:09.75 (01:07.19) 300 m: 03:18.53 (01:08.78) 400 m: 04:28.00 (01:09.47) 500 m: 05:36.24 (01:08.24) 600 m: 06:44.30 (01:08.06) 700 m: 07:52.47 (01:08.17) 800 m: 09:00.22 (01:07.75) 900 m: 10:07.02 (01:06.80) 1000 m: 11:13.76 (01:06.74) 1100 m: 12:20.93 (01:07.17) 1200 m: 13:27.91 (01:06.98) 1300 m: 14:35.12 (01:07.21) 1400 m: 15:43.16 (01:08.04)
2. Dmytriyev Roman 1995 USK 16:57.89 2/5 618 II. VT  
100 m: 01:02.74 200 m: 02:09.72 (01:06.98) 300 m: 03:18.55 (01:08.83) 400 m: 04:27.57 (01:09.02) 500 m: 05:36.30 (01:08.73) 600 m: 06:44.56 (01:08.26) 700 m: 07:52.76 (01:08.20) 800 m: 09:00.97 (01:08.21) 900 m: 10:10.00 (01:09.03) 1000 m: 11:17.28 (01:07.28) 1100 m: 12:24.94 (01:07.66) 1200 m: 13:33.47 (01:08.53) 1300 m: 14:41.93 (01:08.46) 1400 m: 15:50.80 (01:08.87)
3. Červenka Lukáš 1995 LoBe 17:02.87 2/3 609 II. VT  
100 m: 01:02.94 200 m: 02:10.15 (01:07.21) 300 m: 03:18.81 (01:08.66) 400 m: 04:27.99 (01:09.18) 500 m: 05:35.92 (01:07.93) 600 m: 06:44.62 (01:08.70) 700 m: 07:52.85 (01:08.23) 800 m: 09:01.19 (01:08.34) 900 m: 10:10.05 (01:08.86) 1000 m: 11:19.23 (01:09.18) 1100 m: 12:28.27 (01:09.04) 1200 m: 13:37.92 (01:09.65) 1300 m: 14:46.52 (01:08.60) 1400 m: 15:55.99 (01:09.47)
4. Skutka Kristián 1995 UnOl 18:08.80 2/7 505 III. VT  
100 m: 01:06.76 200 m: 02:18.63 (01:11.87) 300 m: 03:30.93 (01:12.30) 400 m: 04:43.52 (01:12.59) 500 m: 05:56.19 (01:12.67) 600 m: 07:09.60 (01:13.41) 700 m: 08:22.58 (01:12.98) 800 m: 09:35.48 (01:12.90) 900 m: 10:12.11 (36.63) 1000 m: 12:02.94 (01:50.83) 1100 m: 13:16.85 (01:13.91) 1200 m: 14:31.63 (01:14.78) 1300 m: 15:45.71 (01:14.08) 1400 m: 16:59.46 (01:13.75)
5. Flora Daniel 1995 TJKr 18:19.39 2/2 491 III. VT  
100 m: 01:06.33 200 m: 02:19.06 (01:12.73) 300 m: 03:33.84 (01:14.78) 400 m: 04:47.84 (01:14.00) 500 m: 06:01.82 (01:13.98) 600 m: 07:15.64 (01:13.82) 700 m: 08:29.83 (01:14.19) 800 m: 09:42.78 (01:12.95) 900 m: 10:57.35 (01:14.57) 1000 m: 12:10.94 (01:13.59) 1100 m: 13:24.83 (01:13.89) 1200 m: 14:38.94 (01:14.11) 1300 m: 15:53.62 (01:14.68) 1400 m: 17:07.64 (01:14.02)
6. Svatoš Štěpán 1995 USK 18:19.65 2/6 490 III. VT  
100 m: 01:05.60 200 m: 02:18.73 (01:13.13) 300 m: 03:31.58 (01:12.85) 400 m: 04:44.81 (01:13.23) 500 m: 05:58.71 (01:13.90) 600 m: 07:12.40 (01:13.69) 700 m: 08:27.01 (01:14.61) 800 m: 09:39.83 (01:12.82) 900 m: 10:55.31 (01:15.48) 1000 m: 12:10.64 (01:15.33) 1100 m: 13:24.76 (01:14.12) 1200 m: 14:38.67 (01:13.91) 1300 m: 15:53.79 (01:15.12) 1400 m: 17:07.77 (01:13.98)
7. Novoveský Tomáš 1995 KIN 18:35.20 2/1 470 III. VT  
100 m: 01:07.51 200 m: 02:20.47 (01:12.96) 300 m: 03:34.22 (01:13.75) 400 m: 04:11.04 (36.82) 500 m: 06:00.21 (01:49.17) 600 m: 07:14.62 (01:14.41) 700 m: 08:28.90 (01:14.28) 800 m: 09:43.44 (01:14.54) 900 m: 10:58.42 (01:14.98) 1000 m: 12:14.29 (01:15.87) 1100 m: 13:30.76 (01:16.47) 1200 m: 14:48.04 (01:17.28) 1300 m: 16:03.89 (01:15.85) 1400 m: 17:20.58 (01:16.69)
8. Veškrna Tomáš 1995 TOP 18:49.29 2/8 453 III. VT  
100 m: 01:08.68 200 m: 02:24.39 (01:15.71) 300 m: 03:39.48 (01:15.09) 400 m: 04:55.39 (01:15.91) 500 m: 06:11.41 (01:16.02) 600 m: 07:27.32 (01:15.91) 700 m: 08:43.73 (01:16.41) 800 m: 10:00.34 (01:16.61) 900 m: 11:16.93 (01:16.59) 1000 m: 12:33.06 (01:16.13) 1100 m: 13:49.17 (01:16.11) 1200 m: 15:06.55 (01:17.38) 1300 m: 16:21.66 (01:15.11) 1400 m: 17:36.17 (01:14.51)
9. Profota Roman 1995 KPSOs 18:51.13 1/3 450 III. VT  
100 m: 01:09.21 200 m: 02:24.77 (01:15.56) 300 m: 03:40.21 (01:15.44) 400 m: 04:55.99 (01:15.78) 500 m: 06:11.61 (01:15.62) 600 m: 07:27.41 (01:15.80) 700 m: 08:43.65 (01:16.24) 800 m: 10:00.17 (01:16.52) 900 m: 11:16.50 (01:16.33) 1000 m: 12:32.82 (01:16.32) 1100 m: 13:49.07 (01:16.25) 1200 m: 15:04.94 (01:15.87) 1300 m: 16:20.70 (01:15.76) 1400 m: 17:36.92 (01:16.22)
10. Muzikant Tadeáš 1995 Zlín 18:55.94 1/5 445 III. VT  
100 m: 01:10.05 200 m: 02:26.22 (01:16.17) 300 m: 03:41.22 (01:15.00) 400 m: 04:57.18 (01:15.96) 500 m: 06:13.59 (01:16.41) 600 m: 07:31.00 (01:17.41) 700 m: 08:48.01 (01:17.01) 800 m: 10:05.20 (01:17.19) 900 m: 11:22.19 (01:16.99) 1000 m: 12:39.70 (01:17.51) 1100 m: 13:56.33 (01:16.63) 1200 m: 15:13.96 (01:17.63) 1300 m: 16:30.48 (01:16.52) 1400 m: 17:46.41 (01:15.93)
11. Císler Jiří 1995 JiDo 18:56.25 1/6 444 III. VT  
100 m: 01:09.40 200 m: 02:25.03 (01:15.63) 300 m: 03:40.20 (01:15.17) 400 m: 04:56.46 (01:16.26) 500 m: 06:12.67 (01:16.21) 600 m: 07:29.98 (01:17.31) 700 m: 08:47.27 (01:17.29) 800 m: 10:04.48 (01:17.21) 900 m: 11:21.27 (01:16.79) 1000 m: 12:39.19 (01:17.92) 1100 m: 13:55.37 (01:16.18) 1200 m: 15:13.40 (01:18.03) 1300 m: 16:29.96 (01:16.56) 1400 m: 17:45.85 (01:15.89)
12. Doležal Filip 1995 TOP 19:33.13 1/4 404    
100 m: 01:10.74 200 m: 02:26.66 (01:15.92) 300 m: 03:43.12 (01:16.46) 400 m: 05:01.94 (01:18.82) 500 m: 06:21.08 (01:19.14) 600 m: 07:41.39 (01:20.31) 700 m: 09:00.61 (01:19.22) 800 m: 10:20.12 (01:19.51) 900 m: 11:40.09 (01:19.97) 1000 m: 12:59.89 (01:19.80) 1100 m: 14:20.52 (01:20.63) 1200 m: 15:41.64 (01:21.12) 1300 m: 16:59.71 (01:18.07) 1400 m: 18:18.52 (01:18.81)
13. Zítko Tomáš 1995 SlLi 19:49.91 1/2 387    
100 m: 01:13.95 200 m: 02:33.18 (01:19.23) 300 m: 03:51.96 (01:18.78) 400 m: 05:11.78 (01:19.82) 500 m: 06:32.07 (01:20.29) 600 m: 07:51.85 (01:19.78) 700 m: 09:12.26 (01:20.41) 800 m: 10:33.19 (01:20.93) 900 m: 11:54.11 (01:20.92) 1000 m: 13:13.90 (01:19.79) 1100 m: 14:35.90 (01:22.00) 1200 m: 15:57.62 (01:21.72) 1300 m: 17:17.81 (01:20.19) 1400 m: 18:34.69 (01:16.88)
14. Pivec Michal 1995 SlCho 19:55.26 1/1 382    
100 m: 01:12.09 200 m: 02:30.72 (01:18.63) 300 m: 03:50.82 (01:20.10) 400 m: 05:12.17 (01:21.35) 500 m: 06:32.74 (01:20.57) 600 m: 07:53.41 (01:20.67) 700 m: 09:14.28 (01:20.87) 800 m: 10:34.89 (01:20.61) 900 m: 11:55.30 (01:20.41) 1000 m: 13:15.44 (01:20.14) 1100 m: 14:36.54 (01:21.10) 1200 m: 15:58.78 (01:22.24) 1300 m: 17:18.92 (01:20.14) 1400 m: 18:38.89 (01:19.97)
15. Sloup Petr 1995 SlPl 20:33.97 1/8 347    
100 m: 01:18.85 200 m: 02:41.50 (01:22.65) 300 m: 04:04.35 (01:22.85) 400 m: 05:27.80 (01:23.45) 500 m: 06:50.98 (01:23.18) 600 m: 08:14.95 (01:23.97) 700 m: 09:39.01 (01:24.06) 800 m: 11:03.65 (01:24.64) 900 m: 12:27.61 (01:23.96) 1000 m: 13:51.00 (01:23.39) 1100 m: 15:14.41 (01:23.41) 1200 m: 16:36.39 (01:21.98) 1300 m: 17:57.53 (01:21.14) 1400 m: 19:17.36 (01:19.83)
16. Majerský Roman 1995 Zlín 20:39.70 1/7 342    
100 m: 01:11.78 200 m: 02:32.37 (01:20.59) 300 m: 03:54.77 (01:22.40) 400 m: 05:18.55 (01:23.78) 500 m: 06:43.32 (01:24.77) 600 m: 07:26.24 (42.92) 700 m: 08:49.44 (01:23.20) 800 m: 11:39.41 (02:49.97) 900 m: 11:39.41 1000 m: 13:02.80 (01:23.39) 1100 m: 14:26.60 (01:23.80) 1200 m: 15:51.53 (01:24.93) 1300 m: 17:15.79 (01:24.26) 1400 m: 18:38.44 (01:22.65)


23. 200m znak žačky - 1995
Čas uzavření výsledků 13.12. 2009 09:30

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Struhalová Marie 1995 KPSOs 02:22.59 3/4 652 II. VT  
50 m: 33.80 100 m: 01:09.59 (35.79) 150 m: 01:46.04 (36.45)
2. Nováková Kateřina 1995 KPSOs 02:25.36 3/3 615 II. VT  
50 m: 33.95 100 m: 01:09.57 (35.62) 150 m: 01:47.43 (37.86)
3. Černá Milena 1995 JiDo 02:30.50 3/5 554 II. VT  
50 m: 34.93 100 m: 01:12.67 (37.74) 150 m: 01:52.16 (39.49)
4. Gurzhiy Evfrosinia 1995 Boh 02:31.49 3/6 543 II. VT  
50 m: 34.86 100 m: 01:13.42 (38.56) 150 m: 01:52.76 (39.34)
5. Bošková Kateřina 1995 MoP 02:33.48 3/2 523 III. VT  
50 m: 36.19 100 m: 01:15.00 (38.81) 150 m: 01:54.65 (39.65)
6. Pikhartová Monika 1995 MoP 02:35.36 3/7 504 III. VT  
50 m: 36.21 100 m: 01:15.51 (39.30) 150 m: 01:55.97 (40.46)
7. Pšírová Marcela 1995 TeBr 02:35.79 2/4 500 III. VT  
50 m: 36.06 100 m: 01:15.28 (39.22) 150 m: 01:55.58 (40.30)
8. Karná Anna 1995 KomBr 02:38.17 3/1 477 III. VT  
50 m: 36.83 100 m: 01:16.34 (39.51) 150 m: 01:56.95 (40.61)
9. Vecková Michaela 1995 LoNy 02:38.60 2/7 474 III. VT  
50 m: 37.36 100 m: 01:17.16 (39.80) 150 m: 01:58.32 (41.16)
10. Ledererová Judita 1995 TeBr 02:39.33 2/2 467 III. VT  
50 m: 37.40 100 m: 01:17.19 (39.79) 150 m: 01:58.82 (41.63)
11. Blažková Kamila 1995 Boh 02:40.09 3/8 460 III. VT  
50 m: 36.41 100 m: 01:16.90 (40.49) 150 m: 01:58.55 (41.65)
12. Ruprechtová Nikola 1995 SlPl 02:40.36 2/5 458 III. VT  
50 m: 37.09 100 m: 01:16.91 (39.82) 150 m: 01:58.41 (41.50)
13. Krzyžánková Gabriela 1995 KoKa 02:41.96 2/1 445 III. VT  
50 m: 37.87 100 m: 01:19.08 (41.21) 150 m: 02:01.10 (42.02)
14. Výborná Šárka 1995 MoP 02:42.15 2/6 443 III. VT  
50 m: 37.30 100 m: 01:18.04 (40.74) 150 m: 02:00.15 (42.11)
15. Haasová Jana 1995 KoKa 02:45.12 1/5 420 III. VT  
50 m: 38.92 100 m: 01:20.77 (41.85) 150 m: 02:03.73 (42.96)
16. Zamrazilová Marie 1995 USK 02:45.72 2/8 415    
50 m: 38.47 100 m: 01:20.75 (42.28) 150 m: 02:03.84 (43.09)
17. Malečková Kateřina 1995 POPv 02:48.20 2/3 397    
50 m: 38.58 100 m: 01:21.20 (42.62) 150 m: 02:04.70 (43.50)
18. Trnčáková Vladimíra 1995 SpPř 02:48.76 1/7 393    
50 m: 38.44 100 m: 01:20.95 (42.51) 150 m: 02:05.24 (44.29)
19. Ticháčková Klára 1995 MoP 02:51.52 1/4 374    
50 m: 39.95 100 m: 01:22.34 (42.39) 150 m: 02:06.73 (44.39)
20. Boorová Pavla 1995 TJZn 02:55.32 1/2 351    
50 m: 41.10 100 m: 01:25.60 (44.50) 150 m: 02:10.97 (45.37)
21. Vernerová Lucie 1995 SlPl 02:58.05 1/6 335    
50 m: 42.06 100 m: 01:26.20 (44.14) 150 m: 02:12.43 (46.23)
22. Komárková Kateřina 1995 USK 03:02.78 1/1 309    
50 m: 41.96 100 m: 01:28.34 (46.38) 150 m: 02:16.71 (48.37)


24. 200m znak žáci - 1995
Čas uzavření výsledků 13.12. 2009 09:39

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Vlčan Luboš 1995 TOP 02:13.07 3/5 568 II. VT  
50 m: 31.64 100 m: 01:05.54 (33.90) 150 m: 01:39.50 (33.96)
2. Dmytriyev Roman 1995 USK 02:13.22 3/4 566 II. VT  
50 m: 31.55 100 m: 01:05.65 (34.10) 150 m: 01:39.68 (34.03)
3. Rus Martin 1995 SnJH 02:19.75 3/3 490 III. VT  
50 m: 32.73 100 m: 01:07.57 (34.84) 150 m: 01:43.84 (36.27)
4. Němec Jan 1995 PKHK 02:20.63 3/6 481 III. VT  
50 m: 33.06 100 m: 01:08.12 (35.06) 150 m: 01:44.64 (36.52)
5. Andrýsek Lukáš 1995 UnOl 02:24.08 2/5 447 III. VT  
50 m: 33.59 100 m: 01:10.09 (36.50) 150 m: 01:47.45 (37.36)
6. Horský Jakub 1995 JPK 02:25.84 3/2 431 III. VT  
50 m: 34.04 100 m: 01:10.91 (36.87) 150 m: 01:49.22 (38.31)
7. Veškrna Tomáš 1995 TOP 02:26.07 3/1 429 III. VT  
50 m: 33.45 100 m: 01:10.53 (37.08) 150 m: 01:48.97 (38.44)
8. Kodým Jan 1995 ČKPK 02:26.58 3/7 425 III. VT  
50 m: 34.90 100 m: 01:11.82 (36.92) 150 m: 01:49.61 (37.79)
9. Blažek Robin 1995 TJVs 02:28.80 2/4 406    
50 m: 34.01 100 m: 01:11.03 (37.02) 150 m: 01:50.01 (38.98)
10. Soukup Miroslav 1995 ChpL 02:30.02 2/3 396    
50 m: 34.82 100 m: 01:12.04 (37.22) 150 m: 01:51.32 (39.28)
11. Chodil David 1995 UnOl 02:31.30 2/7 386    
50 m: 35.88 100 m: 01:14.16 (38.28) 150 m: 01:53.39 (39.23)
12. Remeš Štěpán 1995 DeNá 02:32.93 2/6 374    
50 m: 36.51 100 m: 01:15.46 (38.95) 150 m: 01:55.34 (39.88)
13. Vrbenský Jakub 1995 SpKH 02:34.31 2/2 364    
50 m: 35.94 100 m: 01:14.62 (38.68) 150 m: 01:55.18 (40.56)
14. Kadlec Lukáš 1995 SlPl 02:35.45 3/8 356    
50 m: 36.12 100 m: 01:14.70 (38.58) 150 m: 01:54.95 (40.25)
15. Chromec Tomáš 1995 SlOp 02:36.34 1/5 350    
50 m: 36.07 100 m: 01:15.36 (39.29) 150 m: 01:56.18 (40.82)
16. Nehyba Martin 1995 PKKBr 02:36.86 2/1 347    
50 m: 37.13 100 m: 01:16.86 (39.73) 150 m: 01:57.50 (40.64)
17. Škorvaga Filip 1995 PŠLou 02:37.30 1/3 344    
50 m: 37.14 100 m: 01:17.62 (40.48) 150 m: 01:58.80 (41.18)
18. Ksiažek Petr 1995 KPSOs 02:39.02 1/2 333    
50 m: 36.81 100 m: 01:16.88 (40.07) 150 m: 01:59.48 (42.60)
19. Vinický Jan 1995 USK 02:40.24 1/6 325    
50 m: 37.53 100 m: 01:18.80 (41.27) 150 m: 02:00.03 (41.23)
20. Langmajer Jan 1995 NePK 02:41.53 2/8 317    
50 m: 36.80 100 m: 01:17.61 (40.81) 150 m: 02:00.47 (42.86)
21. Vaník Tomáš 1995 SlPl 02:42.59 1/4 311    
50 m: 36.20 100 m: 01:17.41 (41.21) 150 m: 02:00.45 (43.04)
22. Kadlec Tomáš 1995 PKBoh 02:50.21 1/7 271    
50 m: 38.82 100 m: 01:21.10 (42.28) 150 m: 02:05.49 (44.39)


25. 100m motýlek žačky - 1995
Čas uzavření výsledků 13.12. 2009 09:47

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Kopřivová Věra 1995 SpPř 01:06.52 3/7 610 II. VT  
50 m: 31.53
2. Kocmoudová Tereza 1995 RPl 01:07.20 3/4 592 II. VT  
50 m: 32.64
3. Vítková Kateřina 1995 JPK 01:08.03 3/5 570 II. VT  
50 m: 32.03
4. Procházková Michaela 1995 USK 01:08.35 3/2 562 II. VT  
50 m: 33.16
5. Ruprechtová Nikola 1995 SlPl 01:08.99 3/3 547 II. VT  
50 m: 32.53
6. Polišenská Beáta 1995 Zlín 01:10.38 3/6 515 III. VT  
50 m: 33.13
7. Matuščinová Barbora 1995 SlCho 01:11.02 3/1 501 III. VT  
50 m: 33.53
8. Hrušková Aneta 1995 TJZn 01:12.25 2/3 476 III. VT  
50 m: 33.86
9. Šerá Zuzana 1995 Zlín 01:12.36 3/8 474 III. VT  
50 m: 35.09
10. Gurzhiy Evfrosinia 1995 Boh 01:13.17 2/6 458 III. VT  
50 m: 35.04
11. Jarošová Kristýna 1995 MoP 01:13.57 2/5 451 III. VT  
50 m: 33.98
12. Solská Adéla 1995 KPSOp 01:14.66 2/4 431 III. VT  
50 m: 34.38
13. Svobodová Klára 1995 SCPAP 01:16.00 2/2 409    
50 m: 35.30
14. Krejčová Julie 1995 Boh 01:17.06 1/5 392    
50 m: 36.80
15. Slámová Klára 1995 ŽĎAS 01:17.70 1/6 383    
50 m: 35.58
16. Ježíšková Simona 1995 MlOr 01:18.51 2/1 371    
50 m: 36.22
17. Kalichová Tereza 1995 PKBoh 01:19.02 1/7 364    
50 m: 36.74
18. Čudová Tereza 1995 Boh 01:21.19 1/3 335    
50 m: 38.57
19. Vernerová Lucie 1995 SlPl 01:21.21 2/7 335    
50 m: 37.96
20. Ledererová Judita 1995 TeBr 01:22.13 1/4 324    
50 m: 37.41
21. Banzetová Jana 1995 SnKV 01:22.55 2/8 319    
50 m: 36.90
22. Jančíková Nikola 1995 PKSvi 01:22.91 1/8 315    
50 m: 39.36
23. Komárková Kateřina 1995 USK 01:24.55 1/2 297    
50 m: 40.13
24. Kohoutová Veronika 1995 KSPKl 01:28.88 1/1 256    
50 m: 39.14


26. 100m motýlek žáci - 1995
Čas uzavření výsledků 13.12. 2009 09:52

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Baumrt Ondřej 1995 SlCho 01:02.12 4/4 528 III. VT  
50 m: 30.91
2. Švec Martin 1995 RPl 01:02.97 4/5 507 III. VT  
50 m: 30.14
3. Chmelický Martin 1995 Zlín 01:04.37 4/2 474 III. VT  
50 m: 30.21
4. Micka Jan 1995 USK 01:04.68 4/3 468 III. VT  
50 m: 29.47
5. Burian Jakub 1995 PKČá 01:05.20 4/6 456 III. VT  
50 m: 30.13
6. Tomeček Michal 1995 POPv 01:06.16 4/7 437 III. VT  
50 m: 31.96
7. Kopačka Jan 1995 SlPl 01:06.19 3/3 436 III. VT  
50 m: 30.75
8. Svoboda Jakub 1995 SOPKo 01:06.84 4/1 424 III. VT  
50 m: 30.67
9. Žák Jiří 1995 ChÚ 01:07.19 3/8 417    
50 m: 31.09
10. Dubský Marek 1995 KSPKl 01:07.68 4/8 408    
50 m: 32.47
11. Svoboda Josef 1995 KLSTe 01:07.73 3/5 407    
50 m: 30.68
12. Vavrečka Dominik 1995 KPSOs 01:08.40 3/4 395    
50 m: 30.45
13. Tout Daniel 1995 KPSOs 01:08.71 2/4 390    
50 m: 32.90
14. Novoveský Tomáš 1995 KIN 01:09.22 3/2 381    
50 m: 32.24
15. Skutka Kristián 1995 UnOl 01:09.82 2/3 372    
50 m: 32.55
16. Janotka Ondřej 1995 KomBr 01:11.17 2/5 351    
50 m: 33.30
17. Kadlec Lukáš 1995 SlPl 01:11.21 3/7 350    
50 m: 34.06
18. Meluzín Lukáš 1995 SPKLi 01:11.34 2/6 348    
50 m: 32.23
19. Muriči Jakub 1995 SlPl 01:11.76 3/1 342    
50 m: 32.17
20. Havlíček Štěpán-Adam 1995 KomBr 01:11.84 3/6 341    
50 m: 33.91
21. Pivec Michal 1995 SlCho 01:12.82 2/2 328    
50 m: 33.59
22. Wolf Luděk 1995 SlOp 01:13.45 2/1 319    
50 m: 33.36
23. Kašpar Michal 1995 POPv 01:14.47 2/7 306    
50 m: 35.98
24. Katerinjuk Michal 1995 Zlín 01:14.65 1/4 304    
50 m: 34.41
25. Profota Roman 1995 KPSOs 01:16.05 1/5 288    
50 m: 34.95
26. Skutil Adam 1995 SCPAP 01:18.99 2/8 257    
50 m: 36.74
27. Brych Patrik 1995 KomBr 01:20.87 1/3 239    
50 m: 35.04
28. Sloup Petr 1995 SlPl 01:21.89 1/6 230    
50 m: 38.16


27. 200m prsa žačky - 1995
Čas uzavření výsledků 13.12. 2009 10:13

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Červenková Nikola 1995 LoBe 02:45.43 3/7 600 II. VT  
50 m: 37.59 100 m: 01:19.24 (41.65) 150 m: 02:02.30 (43.06)
2. Snášilová Sandra 1995 KomBr 02:45.51 3/4 599 II. VT  
50 m: 38.80 100 m: 01:20.49 (41.69) 150 m: 02:03.96 (43.47)
3. Rochovanská Diana 1995 Zlín 02:46.86 3/5 585 II. VT  
50 m: 38.96 100 m: 01:21.75 (42.79) 150 m: 02:04.71 (42.96)
4. Zimovjanová Tereza 1995 USK 02:47.74 3/3 575 II. VT  
50 m: 38.89 100 m: 01:21.32 (42.43) 150 m: 02:04.80 (43.48)
5. Kastlová Sarah 1995 BaSo 02:51.14 2/4 542 II. VT  
50 m: 39.08 100 m: 01:22.81 (43.73) 150 m: 02:07.98 (45.17)
6. Nová Nicole 1995 SlPl 02:52.56 3/2 529 III. VT  
50 m: 39.62 100 m: 01:23.39 (43.77) 150 m: 02:07.99 (44.60)
7. Tučková Tereza 1995 JiDo 02:52.85 3/6 526 III. VT  
50 m: 38.94 100 m: 01:23.50 (44.56) 150 m: 02:08.12 (44.62)
8. Pikhartová Monika 1995 MoP 02:55.49 3/8 503 III. VT  
50 m: 41.00 100 m: 01:25.11 (44.11) 150 m: 02:10.46 (45.35)
9. Matuščinová Barbora 1995 SlCho 02:55.84 3/1 500 III. VT  
50 m: 40.17 100 m: 01:24.91 (44.74) 150 m: 02:10.75 (45.84)
10. Vohryzková Julie 1995 MoP 02:58.86 2/6 475 III. VT  
50 m: 41.61 100 m: 01:25.82 (44.21) 150 m: 02:11.59 (45.77)
11. Müllerová Denisa 1995 JiDo 03:03.23 2/2 441 III. VT  
50 m: 41.76 100 m: 01:28.15 (46.39) 150 m: 02:15.47 (47.32)
12. Leišová Lucie 1995 PKPří 03:03.74 2/3 438 III. VT  
50 m: 41.16 100 m: 01:27.71 (46.55) 150 m: 02:16.14 (48.43)
13. Šímová Klára 1995 MPKÚ 03:04.58 2/8 432 III. VT  
50 m: 43.25 100 m: 01:31.03 (47.78) 150 m: 02:18.91 (47.88)
14. Šarlaková Šarlota 1995 SlPl 03:04.86 1/4 430 III. VT  
50 m: 41.51 100 m: 01:29.40 (47.89) 150 m: 02:17.77 (48.37)
15. Novotná Michaela 1995 KaKr 03:05.01 1/5 429 III. VT  
50 m: 42.66 100 m: 01:30.46 (47.80) 150 m: 02:17.78 (47.32)
16. Pololáníková Anna 1995 KouHu 03:06.14 2/1 421 III. VT  
50 m: 42.33 100 m: 01:28.95 (46.62) 150 m: 02:18.57 (49.62)
17. Doležalová Martina 1995 Zlín 03:09.17 2/7 401    
50 m: 42.05 100 m: 01:31.02 (48.97) 150 m: 02:20.33 (49.31)
18. Menclová Nikol 1995 PKHK 03:10.37 1/6 394    
50 m: 44.57 100 m: 01:31.22 (46.65) 150 m: 02:20.51 (49.29)
19. Ansorgová Jana 1995 TeBr 03:12.08 1/3 383    
50 m: 43.60 100 m: 01:32.81 (49.21) 150 m: 02:22.70 (49.89)
20. Gajdošíková Barbora 1995 USK 03:14.35 1/7 370    
50 m: 44.00 100 m: 01:33.25 (49.25) 150 m: 02:23.63 (50.38)
21. Kohoutová Veronika 1995 KSPKl 03:14.86 1/2 367    
50 m: 45.01 100 m: 01:35.23 (50.22) 150 m: 02:26.15 (50.92)
22. Ježíšková Simona 1995 MlOr 03:16.35 1/8 359    
50 m: 44.89 100 m: 01:33.40 (48.51) 150 m: 02:26.01 (52.61)
23. Rajtrová Marie 1995 Boh 03:17.81 1/1 351    
50 m: 44.77 100 m: 01:34.86 (50.09) 150 m: 02:26.05 (51.19)
24. Komárková Kateřina 1995 USK 03:23.61 2/5 322    
50 m: 46.40 100 m: 01:37.41 (51.01) 150 m: 02:30.92 (53.51)


28. 200m prsa žáci - 1995
Čas uzavření výsledků 13.12. 2009 10:27

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Tobiáš Jakub 1995 KomBr 02:25.89 3/4 631 II. VT  
50 m: 33.80 100 m: 01:11.10 (37.30) 150 m: 01:48.96 (37.86)
2. Nehněvajsa Josef 1995 MPKÚ 02:26.18 3/5 627 II. VT  
50 m: 33.41 100 m: 01:10.64 (37.23) 150 m: 01:49.01 (38.37)
3. Flora Daniel 1995 TJKr 02:36.81 3/3 508 III. VT  
50 m: 35.36 100 m: 01:14.75 (39.39) 150 m: 01:56.02 (41.27)
4. Soukup David 1995 LoBe 02:39.62 3/7 482 III. VT  
50 m: 36.53 100 m: 01:16.45 (39.92) 150 m: 01:58.85 (42.40)
5. Jelínek Jan 1995 Zlín 02:43.73 3/6 446 III. VT  
50 m: 37.63 100 m: 01:18.55 (40.92) 150 m: 02:00.47 (41.92)
6. Červenka Lukáš 1995 LoBe 02:44.71 3/1 438 III. VT  
50 m: 36.42 100 m: 01:18.38 (41.96) 150 m: 02:02.48 (44.10)
7. Borkovec Ondřej 1995 SPKLi 02:45.69 2/2 431 III. VT  
50 m: 37.71 100 m: 01:20.21 (42.50) 150 m: 02:02.65 (42.44)
8. Kopačka Jan 1995 SlPl 02:45.93 3/2 429 III. VT  
50 m: 37.25 100 m: 01:19.15 (41.90) 150 m: 02:02.40 (43.25)
9. Škorvaga Filip 1995 PŠLou 02:46.72 3/8 423 III. VT  
50 m: 37.14 100 m: 01:18.76 (41.62) 150 m: 02:03.20 (44.44)
10. Červenka Daniel 1995 Boh 02:50.32 2/3 397    
50 m: 36.55 100 m: 01:19.15 (42.60) 150 m: 02:03.61 (44.46)
11. Remeš Štěpán 1995 DeNá 02:50.46 2/6 396    
50 m: 40.73 100 m: 01:23.61 (42.88) 150 m: 02:09.34 (45.73)
12. Dubský Marek 1995 KSPKl 02:51.47 2/5 389    
50 m: 38.72 100 m: 01:23.15 (44.43) 150 m: 02:07.74 (44.59)
13. Císler Jiří 1995 JiDo 02:53.59 1/3 375    
50 m: 39.14 100 m: 01:23.64 (44.50) 150 m: 02:09.75 (46.11)
14. Kašpar Michal 1995 POPv 02:54.72 2/7 367    
50 m: 39.78 100 m: 01:24.86 (45.08) 150 m: 02:10.46 (45.60)
15. Kovář Lukáš 1995 LoČT 02:55.57 1/4 362    
50 m: 38.47 100 m: 01:22.66 (44.19) 150 m: 02:09.95 (47.29)
16. Vrůbl Jakub 1995 MPKÚ 02:55.64 1/6 362    
50 m: 38.86 100 m: 01:24.37 (45.51) 150 m: 02:09.69 (45.32)
17. Novák Tomáš 1995 SlOp 02:55.99 1/5 359    
50 m: 38.32 100 m: 01:23.27 (44.95) 150 m: 02:10.34 (47.07)
18. Višňovský Pavel 1995 SlPl 02:57.20 2/8 352    
50 m: 40.81 100 m: 01:26.99 (46.18) 150 m: 02:13.44 (46.45)
19. Doležal Filip 1995 TOP 02:57.97 1/2 348    
50 m: 40.24 100 m: 01:26.60 (46.36) 150 m: 02:14.08 (47.48)
20. Ivančo Jakub 1995 MPKÚ 02:58.25 1/1 346    
50 m: 41.26 100 m: 01:26.95 (45.69) 150 m: 02:13.14 (46.19)
21. Muriči Jakub 1995 SlPl 03:00.14 2/1 335    
50 m: 39.65 100 m: 01:24.90 (45.25) 150 m: 02:12.45 (47.55)
22. Vinický Jan 1995 USK 03:00.34 1/8 334    
50 m: 41.80 100 m: 01:28.79 (46.99) 150 m: 02:15.85 (47.06)
23. Marcoň Vladimír 1995 Zlín 03:00.77 1/7 332    
50 m: 39.93 100 m: 01:25.42 (45.49) 150 m: 02:12.06 (46.64)
 
Bernat Michal 1995 SlPl diskval.  


29. 100m volný způsob žačky - 1995
Čas uzavření výsledků 13.12. 2009 10:35

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Bukovanová Jana 1995 JPK 59.00 3/4 701 I. VT  
50 m: 28.29
2. Daňková Tereza 1995 UnOl 01:00.41 3/5 653 II. VT  
50 m: 29.25
3. Čampulková Eliška 1995 MPKÚ 01:00.62 3/3 647 II. VT  
50 m: 29.39
4. Struhalová Marie 1995 KPSOs 01:02.18 3/1 599 II. VT  
50 m: 30.37
5. Chodníčková Lucie 1995 KomBr 01:02.46 3/2 591 II. VT  
50 m: 30.00
6. Josefová Dominika 1995 PKHK 01:03.45 2/4 564 II. VT  
50 m: 30.62
7. Bošková Kateřina 1995 MoP 01:03.56 2/6 561 II. VT  
50 m: 30.80
8. Snášilová Sandra 1995 KomBr 01:03.57 3/7 561 II. VT  
50 m: 30.70
9. Tioková Petra 1995 KPSOs 01:03.96 3/6 551 II. VT  
50 m: 30.67
10. Pšírová Marcela 1995 TeBr 01:04.19 2/1 545 II. VT  
50 m: 30.90
11. Polišenská Beáta 1995 Zlín 01:04.45 2/7 538 III. VT  
50 m: 31.06
12. Koutná Barbora 1995 PKSvi 01:04.95 2/8 526 III. VT  
50 m: 30.86
13. Slámová Klára 1995 ŽĎAS 01:05.06 3/8 523 III. VT  
50 m: 30.68
14. Haasová Jana 1995 KoKa 01:05.17 1/3 520 III. VT  
50 m: 31.39
15. Výborná Šárka 1995 MoP 01:05.47 2/3 513 III. VT  
50 m: 30.62
16. Votočková Zuzana 1995 ChpL 01:05.78 1/7 506 III. VT  
50 m: 31.32
17. Stachová Šárka 1995 SCPAP 01:06.35 1/8 493 III. VT  
50 m: 31.53
18. Banzetová Jana 1995 SnKV 01:06.69 1/6 486 III. VT  
50 m: 32.10
19. Krzyžánková Gabriela 1995 KoKa 01:06.90 1/1 481 III. VT  
50 m: 32.19
20. Kastlová Sarah 1995 BaSo 01:07.11 2/5 477 III. VT  
50 m: 31.72
21. Zedková Michaela 1995 SpPř 01:07.46 1/4 469 III. VT  
50 m: 32.20
22. Černá Milena 1995 JiDo 01:07.51 2/2 468 III. VT  
50 m: 32.28
23. Blažková Kamila 1995 Boh 01:07.52 1/5 468 III. VT  
50 m: 32.20
24. Ruprechtová Nikola 1995 SlPl 01:11.72 1/2 390    
50 m: 33.96


30. 100m volný způsob žáci - 1995
Čas uzavření výsledků 13.12. 2009 10:48

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Urban David 1995 SKŽat 54.31 4/4 626 II. VT  
50 m: 26.30
2. Vlčan Luboš 1995 TOP 55.55 4/1 585 II. VT  
50 m: 26.31
3. Rus Martin 1995 SnJH 55.78 4/5 577 II. VT  
50 m: 26.64
4. Kodým Jan 1995 ČKPK 56.44 4/3 557 II. VT  
50 m: 27.53
5. Švec Martin 1995 RPl 57.14 4/6 537 III. VT  
50 m: 27.66
6. Micka Jan 1995 USK 57.76 4/7 520 III. VT  
50 m: 27.90
7. Havlíček Štěpán-Adam 1995 KomBr 57.90 4/2 516 III. VT  
50 m: 27.87
8. Chmelický Martin 1995 Zlín 59.07 3/4 486 III. VT  
50 m: 29.05
9. Svoboda Jakub 1995 SOPKo 59.16 3/3 484 III. VT  
50 m: 28.56
10. Němec Jan 1995 PKHK 59.42 4/8 478 III. VT  
50 m: 28.91
11. Svatoš Štěpán 1995 USK 59.97 2/3 465 III. VT  
50 m: 29.29
12. Tomeček Michal 1995 POPv 01:00.32 3/2 457 III. VT  
50 m: 29.51
13. Soukup Miroslav 1995 ChpL 01:00.38 3/6 455 III. VT  
50 m: 29.26
14. Žák Jiří 1995 ChÚ 01:00.50 2/6 453 III. VT  
50 m: 28.95
15. Horský Jakub 1995 JPK 01:00.71 3/5 448 III. VT  
50 m: 29.66
16. Tout Daniel 1995 KPSOs 01:00.98 1/5 442 III. VT  
50 m: 29.65
17. Svoboda Josef 1995 KLSTe 01:01.00 3/1 442 III. VT  
50 m: 29.39
18. Brych Patrik 1995 KomBr 01:01.24 1/7 436 III. VT  
50 m: 28.87
19. Višňovský Pavel 1995 SlPl 01:01.56 2/5 430 III. VT  
50 m: 30.36
20. Muriči Jakub 1995 SlPl 01:01.59 3/7 429 III. VT  
50 m: 28.95
21. Pokorný Petr 1995 PKČá 01:01.62 2/2 428 III. VT  
50 m: 29.52
22. Veškrna Tomáš 1995 TOP 01:01.73 2/7 426 III. VT  
50 m: 29.94
23. Vrbenský Jakub 1995 SpKH 01:01.91 1/4 422 III. VT  
50 m: 30.01
24. Chromec Tomáš 1995 SlOp 01:01.99 2/1 421 III. VT  
50 m: 29.04
25. Skutka Kristián 1995 UnOl 01:02.01 3/8 420 III. VT  
50 m: 29.83
26. Janotka Ondřej 1995 KomBr 01:02.27 2/4 415    
50 m: 29.54
27. Wolf Luděk 1995 SlOp 01:03.04 2/8 400    
50 m: 30.60
28. Vaněčka Zdeněk 1995 Zlín 01:03.18 1/2 397    
50 m: 30.55
29. Skutil Adam 1995 SCPAP 01:03.51 1/1 391    
50 m: 30.90
30. Pivec Michal 1995 SlCho 01:03.64 1/3 389    
50 m: 30.34
31. Vaník Tomáš 1995 SlPl 01:04.24 1/6 378    
50 m: 30.79
32. Weis Matěj 1995 Zlín 01:05.23 1/8 361    
50 m: 30.82


31. 400m polohový závod žačky - 1995
Čas uzavření výsledků 13.12. 2009 11:23

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Vítková Kateřina 1995 JPK 05:11.33 3/4 645 II. VT  
50 m: 33.35 100 m: 01:11.67 (38.32) 200 m: 02:33.64 (01:21.97) 300 m: 04:02.33 (01:28.69)
2. Zimovjanová Tereza 1995 USK 05:14.15 3/7 628 II. VT  
50 m: 37.35 100 m: 01:19.11 (41.76) 200 m: 02:39.18 (01:20.07) 300 m: 04:04.55 (01:25.37)
3. Procházková Michaela 1995 USK 05:17.08 3/5 611 II. VT  
50 m: 34.60 100 m: 01:12.96 (38.36) 200 m: 02:36.17 (01:23.21) 300 m: 04:05.81 (01:29.64)
4. Kocmoudová Tereza 1995 RPl 05:20.32 3/6 592 II. VT  
50 m: 34.81 100 m: 01:12.41 (37.60) 200 m: 02:36.54 (01:24.13) 300 m: 04:08.51 (01:31.97)
5. Tučková Tereza 1995 JiDo 05:24.06 3/3 572 II. VT  
50 m: 33.99 100 m: 01:13.87 (39.88) 200 m: 02:35.60 (01:21.73) 300 m: 04:07.90 (01:32.30)
6. Hrušková Aneta 1995 TJZn 05:31.41 3/8 535 III. VT  
50 m: 36.41 100 m: 01:17.16 (40.75) 200 m: 02:42.53 (01:25.37) 300 m: 04:17.79 (01:35.26)
7. Nováková Kateřina 1995 KPSOs 05:32.57 2/4 529 III. VT  
50 m: 34.81 100 m: 01:17.92 (43.11) 200 m: 02:37.38 (01:19.46) 300 m: 04:17.79 (01:40.41)
8. Matuščinová Barbora 1995 SlCho 05:33.56 2/6 525 III. VT  
50 m: 34.08 100 m: 01:13.27 (39.19) 200 m: 02:42.20 (01:28.93) 300 m: 04:16.30 (01:34.10)
9. Solská Adéla 1995 KPSOp 05:34.94 3/2 518 III. VT  
50 m: 36.24 100 m: 01:18.70 (42.46) 200 m: 02:43.33 (01:24.63) 300 m: 04:20.00 (01:36.67)
10. Červenková Nikola 1995 LoBe 05:36.94 2/2 509 III. VT  
50 m: 36.27 100 m: 01:19.62 (43.35) 200 m: 02:47.78 (01:28.16) 300 m: 04:19.04 (01:31.26)
11. Rochovanská Diana 1995 Zlín 05:38.68 2/5 501 III. VT  
50 m: 37.38 100 m: 01:22.76 (45.38) 200 m: 02:50.43 (01:27.67) 300 m: 04:22.34 (01:31.91)
12. Gurzhiy Evfrosinia 1995 Boh 05:39.74 2/3 497 III. VT  
50 m: 37.36 100 m: 01:21.15 (43.79) 200 m: 02:46.70 (01:25.55) 300 m: 04:24.66 (01:37.96)
13. Ledererová Judita 1995 TeBr 05:43.56 2/7 480 III. VT  
50 m: 38.22 100 m: 01:24.85 (46.63) 200 m: 02:50.45 (01:25.60) 300 m: 04:29.25 (01:38.80)
14. Vecková Michaela 1995 LoNy 05:44.59 2/8 476 III. VT  
50 m: 37.30 100 m: 01:19.55 (42.25) 200 m: 02:45.66 (01:26.11) 300 m: 04:27.09 (01:41.43)
15. Šarlaková Šarlota 1995 SlPl 05:49.45 1/4 456 III. VT  
50 m: 36.87 100 m: 01:23.06 (46.19) 200 m: 02:52.56 (01:29.50) 300 m: 04:28.82 (01:36.26)
16. Müllerová Denisa 1995 JiDo 05:53.50 2/1 441 III. VT  
50 m: 38.05 100 m: 01:24.64 (46.59) 200 m: 02:52.77 (01:28.13) 300 m: 04:31.94 (01:39.17)
17. Svobodová Klára 1995 SCPAP 05:54.61 1/3 437 III. VT  
50 m: 38.23 100 m: 01:23.33 (45.10) 200 m: 02:53.18 (01:29.85) 300 m: 04:36.79 (01:43.61)
18. Zamrazilová Marie 1995 USK 05:59.82 1/5 418    
50 m: 42.54 100 m: 01:32.97 (50.43) 200 m: 02:58.73 (01:25.76) 300 m: 04:40.25 (01:41.52)
19. Leišová Lucie 1995 PKPří 06:07.44 1/2 393    
50 m: 43.32 100 m: 01:37.09 (53.77) 200 m: 03:08.44 (01:31.35) 300 m: 04:43.56 (01:35.12)
20. Krejčová Julie 1995 Boh 06:08.88 1/7 388    
50 m: 38.75 100 m: 01:22.22 (43.47) 200 m: 02:57.02 (01:34.80) 300 m: 04:43.89 (01:46.87)
21. Kohoutová Veronika 1995 KSPKl 06:17.51 1/1 362    
50 m: 41.74 100 m: 01:34.27 (52.53) 200 m: 03:08.13 (01:33.86) 300 m: 04:52.25 (01:44.12)
22. Oplištilová Tereza 1995 SPKLi 06:18.84 1/8 358    
50 m: 40.54 100 m: 01:30.11 (49.57) 200 m: 03:03.77 (01:33.66) 300 m: 04:56.90 (01:53.13)
23. Ansorgová Jana 1995 TeBr 06:20.20 1/6 354    
50 m: 43.48 100 m: 01:36.02 (52.54) 200 m: 03:12.68 (01:36.66) 300 m: 04:56.84 (01:44.16)
24. Gajdošíková Barbora 1995 USK 06:26.10 3/1 338    
50 m: 43.31 100 m: 01:33.97 (50.66) 200 m: 03:10.84 (01:36.87)


32. 400m polohový závod žáci - 1995
Čas uzavření výsledků 13.12. 2009 12:04

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Tobiáš Jakub 1995 KomBr 04:41.42 3/4 643 II. VT  
50 m: 29.74 100 m: 01:03.92 (34.18) 200 m: 02:17.37 (01:13.45) 300 m: 03:37.81 (01:20.44)
2. Dmytriyev Roman 1995 USK 04:53.88 3/5 564 II. VT  
50 m: 32.46 100 m: 01:09.29 (36.83) 200 m: 02:20.62 (01:11.33) 300 m: 03:49.75 (01:29.13)
3. Baumrt Ondřej 1995 SlCho 04:56.72 3/3 548 II. VT  
50 m: 31.54 100 m: 01:07.93 (36.39) 200 m: 02:22.52 (01:14.59) 300 m: 03:50.19 (01:27.67)
4. Nehněvajsa Josef 1995 MPKÚ 05:06.74 3/6 496 III. VT  
50 m: 33.40 100 m: 01:12.71 (39.31) 200 m: 02:36.31 (01:23.60) 300 m: 03:59.16 (01:22.85)
5. Červenka Lukáš 1995 LoBe 05:07.67 2/4 492 III. VT  
50 m: 32.23 100 m: 01:10.43 (38.20) 200 m: 02:31.46 (01:21.03) 300 m: 03:58.71 (01:27.25)
6. Flora Daniel 1995 TJKr 05:11.93 3/7 472 III. VT  
50 m: 33.95 100 m: 01:13.26 (39.31) 200 m: 02:35.38 (01:22.12) 300 m: 04:01.62 (01:26.24)
7. Andrýsek Lukáš 1995 UnOl 05:14.18 2/3 462 III. VT  
50 m: 33.00 100 m: 01:12.46 (39.46) 200 m: 02:30.88 (01:18.42) 300 m: 04:01.92 (01:31.04)
8. Micka Jan 1995 USK 05:17.52 3/2 447 III. VT  
50 m: 33.05 100 m: 01:11.41 (38.36) 200 m: 02:32.16 (01:20.75) 300 m: 04:06.94 (01:34.78)
9. Novoveský Tomáš 1995 KIN 05:19.07 2/6 441 III. VT  
50 m: 32.53 100 m: 01:10.34 (37.81) 200 m: 02:32.64 (01:22.30) 300 m: 04:06.64 (01:34.00)
10. Dubský Marek 1995 KSPKl 05:20.63 3/1 435 III. VT  
50 m: 33.57 100 m: 01:13.64 (40.07) 200 m: 02:33.47 (01:19.83) 300 m: 04:06.24 (01:32.77)
11. Soukup David 1995 LoBe 05:25.62 2/2 415    
50 m: 35.33 100 m: 01:17.67 (42.34) 200 m: 02:42.20 (01:24.53) 300 m: 04:11.57 (01:29.37)
12. Borkovec Ondřej 1995 SPKLi 05:28.80 1/4 403    
50 m: 36.54 100 m: 01:20.83 (44.29) 200 m: 02:43.18 (01:22.35) 300 m: 04:13.35 (01:30.17)
13. Císler Jiří 1995 JiDo 05:30.42 1/6 397    
50 m: 35.78 100 m: 01:18.33 (42.55) 200 m: 02:44.34 (01:26.01) 300 m: 04:17.84 (01:33.50)
14. Svatoš Štěpán 1995 USK 05:31.65 2/7 393    
50 m: 33.74 100 m: 01:12.80 (39.06) 200 m: 02:34.16 (01:21.36) 300 m: 04:17.40 (01:43.24)
15. Doležal Filip 1995 TOP 05:33.20 1/5 387    
50 m: 35.74 100 m: 01:18.67 (42.93) 200 m: 02:44.31 (01:25.64) 300 m: 04:21.79 (01:37.48)
16. Škorvaga Filip 1995 PŠLou 05:37.83 2/8 371    
50 m: 36.53 100 m: 01:18.59 (42.06) 200 m: 02:48.76 (01:30.17) 300 m: 04:22.88 (01:34.12)
17. Nehyba Martin 1995 PKKBr 05:39.98 1/3 364    
50 m: 38.10 100 m: 01:25.13 (47.03) 200 m: 02:50.75 (01:25.62) 300 m: 04:24.93 (01:34.18)
18. Vinický Jan 1995 USK 05:48.11 1/7 340    
50 m: 39.22 100 m: 01:26.09 (46.87) 200 m: 02:52.53 (01:26.44) 300 m: 04:29.52 (01:36.99)
19. Bernat Michal 1995 SlPl 05:56.10 2/1 317    
50 m: 38.55 100 m: 01:26.67 (48.12) 200 m: 02:59.72 (01:33.05) 300 m: 04:37.12 (01:37.40)
20. Meluzín Lukáš 1995 SPKLi 06:00.36 1/1 306    
50 m: 39.11 100 m: 01:25.56 (46.45) 200 m: 02:57.28 (01:31.72) 300 m: 04:34.73 (01:37.45)
21. Dařílek Jan 1995 SOPKo 06:21.30 1/8 258    
50 m: 39.88 100 m: 01:27.97 (48.09) 200 m: 03:06.73 (01:38.76) 300 m: 04:59.98 (01:53.25)