32. ročník Poháru karlovarského Vřídla, 12.6.2010, 50m

- výsledky 

 

1. 50 VZ ženy - ...1995
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 12:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Pikhartová Helena 1992 MoP 28.17 12/3 635 II. VT  
2. Dlabolová Kateřina 1992 MoP 28.43 12/4 618 II. VT  
3. Laudová Petra 1994 SlPl 29.00 12/2 582 II. VT  
4. Kastlová Sarah 1995 BaSo 29.21 12/1 569 II. VT  
5. Martínková Tereza 1992 Boh 29.64 12/6 545 II. VT  
6. Výborná Šárka 1995 MoP 30.38 11/2 506 III. VT  
7. Krátká Barbora 1992 TJTá 30.68 11/3 491 III. VT  
8. Bošková Kateřina 1995 MoP 30.76 10/4 488 III. VT  
9. Kopecká Tereza 1991 MoP 30.77 10/2 487 III. VT  
10. Šlajsová Denisa 1991 TJKt 30.94 9/3 479 III. VT  
11. Banzetová Jana 1995 SnKV 31.05 10/3 474 III. VT  
12. Nováková Kateřina 1992 SOPKo 31.15 12/5 469 III. VT  
13. Bořková Petra 1995 SnKV 31.63 10/6 448 III. VT  
14. Malinovská Natálie 1993 PKML 33.40 9/2 381    
15. Šalanská Linda 1994 BaMo 33.60 9/5 374    
16. Koberová Šarlota 1995 BaMo 34.17 8/3 356    
17. Bornová Jana 1995 PKML 34.48 8/4 346    
18. Reichová Tereza 1994 USK 34.89 7/2 334    
19. Zahradníková Lenka 1994 USK 37.01 8/1 280    
20. Fryčová Nicole 1995 USK 38.21 7/6 254    

1. 50 VZ ženy - 1996 - 1997
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 12:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Tréšková Běla 1996 PKML 30.15 11/5 518 III. VT  
2. Vaníčková Olga 1997 Boh 30.31 11/1 510 III. VT  
3. Pachtová Monika 1997 SnKV 30.56 11/6 497 III. VT  
4. Kašparová Denisa 1996 SlPl 31.17 10/5 469 III. VT  
5. Kubátová Pavlína 1996 SOPKo 31.28 10/1 464 III. VT  
6. Bělinová Adéla 1996 SOPKo 33.49 9/1 378    
7. Bartošová Adéla 1996 SnKV 34.40 9/6 349    
8. Mrkosová Adéla 1997 TJKt 35.39 8/5 320    
9. Radová Annemarie 1996 SnKV 35.82 6/4 309    
10. Kavříková Edita 1997 SOPKo 36.46 7/4 293    
11. Multušová Kristýna 1996 TJTá 37.43 6/5 271    
12. Novotná Anna 1997 SnKV 38.88 2/6 241    
 
Krotká Lucie 1997 BaSo diskval.   - Nenastoupil

1. 50 VZ ženy - 1998 - 1999
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 12:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Kosobudová Aneta 1998 TJTá 30.57 11/4 497 III. VT  
2. Šebestová Barbora 1998 TJKt 32.52 9/4 413    
3. Bílská Tereza 1998 BaSo 34.41 8/2 348    
4. Boučková Kamila 1999 SnKV 34.42 7/3 348    
5. Strnadová Nikola 1998 ChpL 35.28 8/6 323    
6. Reindlová Michaela 1998 ChpL 35.70 7/5 312    
7. Haselbergerová Jana 1998 ChpL 35.75 7/1 311    
8. Kalkusová Kateřina 1998 TJTá 38.22 5/1 254    
9. Junková Dominika 1999 BaSo 40.08 5/5 220    
10. Šmídová Tereza 1999 TJTá 41.29 6/3 202    
11. Holienková Adriana 1999 TJTá 41.46 5/4 199    
12. Dvořáková Eliška 1999 SOPKo 41.86 4/3 193    
13. Prouzová Klára 1999 BaSo 49.17 2/4 119    
14. Kardová Kristýna 1999 SnKV 49.68 1/5 116    
15. Bartošová Kateřina 1999 SnKV 57.59 2/3 74    

1. 50 VZ ženy - 2000...
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 12:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Sekyrová Tereza 2000 BaSo 39.11 6/1 237    
2. Zekuciová Isabela 2001 PKML 39.29 6/2 234    
3. Hampejsová Alena 2000 PKML 39.35 5/2 233    
4. Wimmerová Martina 2000 RPl 41.03 5/6 205    
5. Bábalová Klára 2001 SnKV 41.18 5/3 203    
6. Mrkosová Bára 2000 TJKt 41.36 6/6 201    
7. Černá Martina 2000 TJKt 41.49 3/6 199    
8. Pachtová Adéla 2001 SnKV 42.99 4/1 179    
9. Multušová Žofie 2000 TJTá 43.17 4/6 176    
10. Bauerová Štěpánka 2001 SnKV 45.03 4/4 155    
11. Slabihoudová Kamila 2002 SlCho 45.28 4/5 153    
12. Vakešová Lucie 2000 BaSo 45.65 3/4 149    
13. Kopecká Denisa 2001 BaSo 47.70 3/2 131    
14. Steinbachová Anna 2000 RPl 48.67 3/3 123    
15. Šandová Alžběta 2002 PKML 49.20 3/5 119    
16. Knapová Amálka 2001 USK 50.68 2/2 109    
17. Rozhoňová Dominika 2002 PKML 51.6 3/1 103   ruč. měř.
18. Hermanová Kristýna 2001 SnKV 53.92 1/2 91    
19. Novotná Ludmila 2000 SnKV 54.37 1/3 88    
20. Zieglerová Kateřina 2001 BaSo 57.48 2/5 75    
21. Kroupová Karolína 2001 SnKV 01:05.23 1/4 51    
22. Hamerská Andrea 2003 BaSo 01:07.14 2/1 47    


2. 50 VZ muži - ...1995
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 12:59

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Velek Ladislav 1989 SlPl 24.92 15/4 641 II. VT  
2. Fiedler Ondřej 1987 MoP 24.98 15/3 637 II. VT  
3. Vyskočil Tomáš 1992 MoP 25.92 15/1 570 II. VT  
4. Kokeš Michal 1989 SlPl 26.11 15/6 558 II. VT  
5. Lindner Lukáš 1988 TJKt 26.20 15/5 552 II. VT  
6. Stříteský Lukáš 1981 MoP 26.34 14/3 543 II. VT  
7. Kavřík Adam 1992 SOPKo 26.61 15/2 527 III. VT  
8. Štencel Martin 1992 Olymp 26.90 14/6 510 III. VT  
9. Luťanský Štěpán 1983 USK 26.94 13/4 508 III. VT  
10. Kruliš Jiří 1993 SlCho 26.96 14/2 506 III. VT  
11. Janků Rostislav 1992 TJKt 27.02 14/1 503 III. VT  
12. Adam Sebastian 1994 MoP 27.14 14/5 496 III. VT  
13. Žabka Michael 1992 MoP 27.24 13/3 491 III. VT  
14. Procházka Martin 1994 SlPl 27.50 13/5 477 III. VT  
15. Vojtovič Jakub 1993 USK 27.69 13/2 467 III. VT  
16. Kopecký Ondřej 1994 MoP 27.70 13/1 467 III. VT  
17. Tichý Antonín 1994 MoP 27.72 12/4 466 III. VT  
18. Maněna Jan 1994 SlPl 27.96 14/4 454 III. VT  
19. Žikeš Radek 1992 MoP 28.17 11/2 444 III. VT  
20. Kučera Jan 1993 USK 28.22 12/2 442 III. VT  
21. Beran Petr 1985 MoP 28.29 12/3 438 III. VT  
22. Chvostek Lukáš 1994 BaSo 28.31 13/6 437 III. VT  
23. Štěpánek Martin 1983 USK 28.58 12/6 425 III. VT  
24. Kadlec Lukáš 1995 SlPl 28.80 11/3 415    
25. Šrůta Michal 1993 TJTá 28.87 12/1 412    
26. Kolesár Pavel 1973 USK 29.35 12/5 393    
27. Man Milan 1993 SnKV 29.43 10/1 389    
28. Rabas Roman 1993 TJKt 29.59 9/2 383    
29. Jenśí Václav 1993 SPP 30.24 11/1 359    
30. Koranda Petr 1995 SnKV 30.81 9/5 339    
31. Dudek Vavřinec 1995 USK 32.22 8/5 297    
32. Petr Lukáš 1995 TJTá 32.59 7/4 287    
33. Waloschek Jonáš 1995 BaSo 33.66 6/2 260    
 
Bernat Michal 1995 SlPl diskval.   - Nenastoupil

2. 50 VZ muži - 1996 - 1997
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 12:59

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Pavlov Lukas 1996 Boh 28.73 11/4 419    
2. Novický Richard 1996 SlPl 29.17 11/5 400    
3. Lamacz Patrik 1996 Boh 29.30 10/4 395    
4. Dušek Jakub 1997 SOPKo 29.97 10/5 369    
5. Malina Jan 1996 PKHK 30.03 10/3 366    
6. - 7. Herman David 1996 SnKV 30.04 10/2 366    
6. - 7. Dušek Karel 1996 SnKV 30.04 11/6 366    
8. Vejdělek Dan 1996 SOPKo 30.28 9/3 357    
9. Švarc Matěj 1996 USK 31.09 9/4 330    
10. Strnádek Daniel 1996 RPl 31.54 8/3 316    
11. Friesecký David 1997 SnKV 32.34 8/1 293    
12. Studnička Tomáš 1996 ChpL 32.57 9/6 287    
13. Mrnka Martin 1996 ChpL 32.74 8/2 283    
14. Poustka Adam 1997 SnKV 32.8 6/1 280   ruč. měř.
15. Fedorov Michail 1996 Boh 33.62 7/3 261    
16. Gurzhiy Ioanna 1996 Boh 33.99 7/2 253    
17. Pavlovič Mišel 1997 SnKV 38.90 1/4 169    
 
Kutil Tomáš 1996 SlPl diskval.   - Nenastoupil

2. 50 VZ muži - 1998 - 1999
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 12:59

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Marks Ladislav 1998 ChpL 31.27 9/1 325    
2. Šindler David 1998 SlPl 32.76 8/6 282    
3. Gubáš Daniel 1998 TJTá 34.83 5/6 235    
4. Čepelák David 1998 BaSo 35.28 7/5 226    
5. Landa Jakub 1998 TJTá 35.89 6/4 215    
6. Novotný Michal 1998 TJTá 36.14 6/3 210    
7. Cepek Michael 1998 SOPKo 36.2 7/1 209   ruč. měř.
8. Kinkor Oldřich 1998 ChpL 36.58 6/5 203    
9. Strejček Martin 1998 ChpL 36.78 7/6 199    
10. - 11. Špička Radek 1999 SlCho 38.02 5/2 181    
10. - 11. Strejc Tomáš 1999 RPl 38.02 5/4 181    
12. Sovíček Jan 1998 USK 39.30 6/6 164    
13. Mundl Matěj 1999 SnKV 40.33 5/5 151    
14. Nemtin Max 1998 SnKV 41.63 1/3 138    
15. Krček Michal 1998 BaSo 44.54 3/2 112    
16. Ďuriš Pavel 1998 BaSo 49.97 3/6 80    

2. 50 VZ muži - 2000...
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 12:59

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Vokáč Matěj 2000 TJKt 37.21 5/3 193    
2. Ryšavý Philip 2001 PKML 38.61 4/3 172    
3. Štecher Martin 2000 SlCho 38.90 3/3 169    
4. Jezbera Filip 2002 SlCho 39.26 5/1 164    
5. Krček Jakub 2002 BaSo 41.80 4/5 136    
6. Oberta Filip 2000 RPl 41.90 4/4 135    
7. Müller Roman 2001 SlCho 42.55 4/1 129    
8. Štěpán Ondřej 2001 SnKV 42.87 4/6 126    
9. Černý Petr 2000 SnKV 44.34 3/4 114    
10. Strnad Maxim 2000 RPl 44.84 4/2 110    
11. Huska Jan 2000 BaSo 45.88 1/2 103    
12. Ocetnik Timon 2001 SnKV 46.05 3/5 102    
13. Panenka Jan 2002 TJKt 48.19 2/3 89    
14. Glaser Adam 2001 BaSo 52.59 2/2 68    
15. Rut František 2000 SlCho 53.6 3/1 64   ruč. měř.
16. Sedlák Jiří 2001 SnKV 56.47 2/4 55    
17. Jírovec Matěj 2001 BaSo 59.68 2/5 47    


3. 50 M ženy - ...1995
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 13:06

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Řehořková Alžběta 1992 Boh 29.10 6/3 702 I. VT  
2. Pikhartová Helena 1992 MoP 30.40 6/4 616 II. VT  
3. Martínková Tereza 1992 Boh 31.41 6/2 558 II. VT  
4. Dlabolová Kateřina 1992 MoP 32.05 6/6 525 III. VT  
5. Martínková Lucie 1991 SlPl 32.16 6/5 520 III. VT  
6. Ruprechtová Nikola 1995 SlPl 32.38 6/1 509 III. VT  
7. Kastlová Sarah 1995 BaSo 32.77 5/3 491 III. VT  
8. Pikhartová Monika 1995 MoP 33.42 4/3 463 III. VT  
9. Gurzhiy Evfrosinia 1995 Boh 33.99 5/4 440 III. VT  
10. Nováková Kateřina 1992 SOPKo 35.54 5/5 385    
11. Jarošová Kristýna 1995 MoP 35.57 5/6 384    
12. Vernerová Lucie 1995 SlPl 35.97 4/4 372    
13. Kostínková Marie 1995 TJTá 37.88 4/6 318    
14. Reichová Tereza 1994 USK 38.77 4/2 297    
15. Zahradníková Lenka 1994 USK 41.68 3/2 239    
16. Kůrková Simona 1995 BaSo 41.87 4/5 236    
17. Fryčová Nicole 1995 USK 42.44 3/6 226    

3. 50 M ženy - 1996 - 1997
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 13:06

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Kašparová Denisa 1996 SlPl 32.82 5/2 489 III. VT  
2. Kubátová Pavlína 1996 SOPKo 35.21 5/1 396    
3. Hrušková Eliška 1997 TJTá 43.17 2/3 215    
4. Klinková Michaela 1996 Boh 44.64 2/2 194    

3. 50 M ženy - 1998 - 1999
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 13:06

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Puchnerová Veronika 1998 SOPKo 38.39 4/1 306    
2. Knushi Valentina 1998 SnKV 38.85 3/3 295    
3. Hájková Jana 1998 SnKV 41.51 3/4 242    
4. - 5. Lotocká Lenka 1998 ChpL 41.84 3/1 236    
4. - 5. Šmídová Denisa 1998 TJTá 41.84 3/5 236    
6. Reindlová Michaela 1998 ChpL 43.55 2/4 209    
7. Šilhavá Kristýna 1998 ChpL 48.62 2/5 150    

3. 50 M ženy - 2000...
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 13:06

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Krýslová Eliška 2001 TJKt 52.25 1/3 121    
2. Bábalová Klára 2001 SnKV 53.47 1/2 113    
3. Kopecká Denisa 2001 BaSo 01:06.67 1/4 58    


4. 50 M muži - ...1995
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 13:12

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Fiedler Ondřej 1987 MoP 25.96 6/3 726 I. VT  
2. Štanc Daniel 1987 Olymp 26.94 6/4 649 II. VT  
3. Vyskočil Tomáš 1992 MoP 27.89 6/5 585 II. VT  
4. - 5. Štencel Martin 1992 Olymp 28.99 4/4 521 III. VT  
4. - 5. Kavřík Adam 1992 SOPKo 28.99 5/3 521 III. VT  
6. Cagaň Štěpán 1988 Boh 29.16 6/6 512 III. VT  
7. Tichý Antonín 1994 MoP 29.47 5/4 496 III. VT  
8. Žabka Michael 1992 MoP 29.73 6/1 483 III. VT  
9. Luťanský Štěpán 1983 USK 29.92 5/1 474 III. VT  
10. Lindner Lukáš 1988 TJKt 30.02 6/2 469 III. VT  
11. Kopačka Jan 1995 SlPl 30.23 5/2 460 III. VT  
12. Vojtovič Jakub 1993 USK 30.60 4/2 443 III. VT  
13. Kolesár Pavel 1973 USK 30.67 5/5 440 III. VT  
14. Chvostek Lukáš 1994 BaSo 30.86 4/5 432 III. VT  
15. - 16. Štěpánek Martin 1983 USK 31.20 4/1 418    
15. - 16. Kruliš Jiří 1993 SlCho 31.20 5/6 418    
17. Soukup Miroslav 1995 ChpL 31.50 3/3 406    
18. Kučera Jan 1993 USK 31.91 4/6 391    
19. Kadlec Lukáš 1995 SlPl 32.48 4/3 371    
20. Koranda Petr 1995 SnKV 32.94 3/2 355    
21. Kopecký Ondřej 1994 MoP 33.07 1/1 351    
22. Dudek Vavřinec 1995 USK 35.50 2/3 284    

4. 50 M muži - 1996 - 1997
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 13:12

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Vejdělek Dan 1996 SOPKo 34.47 3/4 310    
2. Lamacz Patrik 1996 Boh 34.95 3/6 297    
3. Flachs Richard 1996 PKML 35.29 3/1 289    
4. Fedorov Michail 1996 Boh 39.68 2/5 203    
5. Švarc Matěj 1996 USK 40.71 2/4 188    

4. 50 M muži - 1998 - 1999
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 13:12

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Marks Ladislav 1998 ChpL 34.06 3/5 321    
2. Novák Antonín 1998 ChpL 36.06 2/2 271    
3. Šindler David 1998 SlPl 41.90 2/1 173    
4. Kinkor Oldřich 1998 ChpL 42.24 2/6 168    
5. Trska David 1998 TJTá 45.76 1/3 133    
6. Václavík Jiří 1999 RPl 50.30 1/4 100    

4. 50 M muži - 2000...
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 13:12

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Krček Jakub 2002 BaSo 56.23 1/2 71    
2. Jírovec Matěj 2001 BaSo 01:17.78 1/5 27    


5. 50 P ženy - ...1995
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 13:33

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Pikhartová Helena 1992 MoP 34.17 10/3 722 I. VT  
2. Martínková Tereza 1992 Boh 34.82 10/4 683 I. VT  
3. Laudová Petra 1994 SlPl 36.88 10/5 575 II. VT  
4. Kastlová Sarah 1995 BaSo 36.91 10/2 573 II. VT  
5. Řehořková Alžběta 1992 Boh 36.96 9/4 571 II. VT  
6. Pikhartová Monika 1995 MoP 38.03 9/3 524 III. VT  
7. Banzetová Jana 1995 SnKV 38.99 10/1 486 III. VT  
8. Šlajsová Denisa 1991 TJKt 39.54 10/6 466 III. VT  
9. Krátká Barbora 1992 TJTá 40.42 9/2 436 III. VT  
10. Fuxová Eliška 1994 PKČá 41.14 9/5 414    
11. Jarošová Kristýna 1995 MoP 41.35 8/4 408    
12. Nováková Kateřina 1992 SOPKo 41.91 9/6 392    
13. Bošková Kateřina 1995 MoP 42.06 7/5 387    
14. Šalanská Linda 1994 BaMo 42.10 8/5 386    
15. Zahradníková Lenka 1994 USK 42.16 7/4 385    
16. Výborná Šárka 1995 MoP 42.76 8/1 369    
17. Dlabolová Kateřina 1992 MoP 43.05 7/6 361    
18. Kůrková Simona 1995 BaSo 44.28 7/3 332    
19. Fryčová Nicole 1995 USK 45.67 8/2 303    
20. Reichová Tereza 1994 USK 46.43 7/2 288    

5. 50 P ženy - 1996 - 1997
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 13:33

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Bělinová Adéla 1996 SOPKo 41.72 9/1 397    
2. Kavříková Edita 1997 SOPKo 44.52 7/1 327    
3. Bartošová Adéla 1996 SnKV 45.62 6/3 304    
 
Krotká Lucie 1997 BaSo diskval.   - Nenastoupil

5. 50 P ženy - 1998 - 1999
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 13:33

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Šebestová Barbora 1998 TJKt 44.21 8/6 334    
2. Šindelářová Mariana 1998 USK 45.08 8/3 315    
3. André Veronika 1999 PKML 45.29 6/5 310    
4. Kalkusová Kateřina 1998 TJTá 47.37 6/6 271    
5. Hašková Alena 1999 TJKt 48.28 5/2 256    
6. Lotocká Lenka 1998 ChpL 49.04 4/3 244    
7. Strnadová Nikola 1998 ChpL 50.53 5/4 223    
8. Dvořáková Eliška 1999 SOPKo 52.11 5/3 204    
9. Šmídová Tereza 1999 TJTá 52.21 6/2 203    
10. Junková Dominika 1999 BaSo 53.09 5/1 193    
11. Holienková Adriana 1999 TJTá 57.34 4/6 153    
12. Prouzová Klára 1999 BaSo 58.22 3/5 146    
13. Kardová Kristýna 1999 SnKV 01:01.36 1/4 125    

5. 50 P ženy - 2000...
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 13:33

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Sekyrová Tereza 2000 BaSo 48.37 6/4 255    
2. Faloutová Aneta 2000 TJKt 49.10 6/1 243    
3. Hampejsová Alena 2000 PKML 50.28 4/1 227    
4. Graulichová Lucie 2000 PKML 50.84 3/1 219    
5. Vakešová Lucie 2000 BaSo 53.47 2/2 189    
6. Mrkosová Bára 2000 TJKt 55.36 4/2 170    
7. Slabihoudová Kamila 2002 SlCho 55.60 5/6 168    
8. Krýslová Eliška 2001 TJKt 55.85 4/5 165    
9. Hermanová Kristýna 2001 SnKV 59.34 1/3 138    
10. Blovská Barbora 2001 PKML 59.86 3/6 134    
11. Šandová Alžběta 2002 PKML 01:01.36 3/4 125    
12. Kopecká Denisa 2001 BaSo 01:02.98 2/3 115    
13. Holubová Sára 2002 PKML 01:03.36 2/4 113    
14. Zicklerová Lucie 2002 BaSo 01:03.50 3/3 113    
15. Zieglerová Kateřina 2001 BaSo 01:05.53 2/5 102    
16. Knapová Amálka 2001 USK 01:08.52 3/2 90    
17. Hamerská Andrea 2003 BaSo 01:14.15 1/2 71    
 
Černá Martina 2000 TJKt diskval.   - Předčasný start


6. 50 P muži - ...1995
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 13:48

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Fiedler Ondřej 1987 MoP 31.83 8/3 639 II. VT  
2. Vyskočil Tomáš 1992 MoP 32.94 8/6 577 II. VT  
3. Vít Ondřej 1991 SOPKo 33.13 8/4 567 II. VT  
4. Štanc Daniel 1987 Olymp 33.33 8/1 557 II. VT  
5. Kavřík Adam 1992 SOPKo 33.87 8/5 531 III. VT  
6. Žabka Michael 1992 MoP 34.03 7/4 523 III. VT  
7. Janků Rostislav 1992 TJKt 34.15 7/3 518 III. VT  
8. Beran Petr 1985 MoP 34.18 8/2 516 III. VT  
9. Žikeš Radek 1992 MoP 35.48 6/3 462 III. VT  
10. Jenśí Václav 1993 SPP 35.98 7/5 443 III. VT  
11. Tichý Antonín 1994 MoP 35.99 6/4 442 III. VT  
12. Bernat Michal 1995 SlPl 36.09 7/1 439 III. VT  
13. Kopačka Jan 1995 SlPl 36.15 7/2 436 III. VT  
14. Kopecký Ondřej 1994 MoP 36.43 1/4 426 III. VT  
15. Duben Matěj 1993 PKČá 36.64 7/6 419    
16. Šrůta Michal 1993 TJTá 38.25 6/2 368    
17. Adam Sebastian 1994 MoP 38.40 6/1 364    
18. Vodenka Aleš 1994 BaSo 39.74 6/6 328    
19. Dudek Vavřinec 1995 USK 41.17 5/3 295    
20. Petr Lukáš 1995 TJTá 45.21 4/2 223    
 
Waloschek Jonáš 1995 BaSo diskval.   - Předčasný start

6. 50 P muži - 1996 - 1997
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 13:48

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Pavlov Lukas 1996 Boh 39.90 6/5 325    
2. Herman David 1996 SnKV 40.05 5/2 321    
3. Studnička Tomáš 1996 ChpL 40.35 5/1 314    
4. Růžička Tomáš 1997 PKHK 42.21 5/5 274    
5. Poustka Adam 1997 SnKV 47.36 3/5 194    

6. 50 P muži - 1998 - 1999
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 13:48

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Novák Antonín 1998 ChpL 44.38 5/6 236    
2. Trska David 1998 TJTá 44.94 4/4 227    
3. Sovíček Jan 1998 USK 47.03 5/4 198    
4. Mundl Matěj 1999 SnKV 50.17 4/5 163    
5. Egermaier Petr 1999 RPl 50.28 3/3 162    
6. Novotný Michal 1998 TJTá 50.55 4/1 160    
7. Ďuriš Pavel 1998 BaSo 51.04 4/6 155    
8. Krček Michal 1998 BaSo 52.83 2/5 140    
9. Landa Jakub 1998 TJTá 53.35 3/4 136    

6. 50 P muži - 2000...
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 13:48

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Ryšavý Philip 2001 PKML 51.09 3/2 155    
2. Panenka Jan 2002 TJKt 53.6 3/6 134   ruč. měř.
3. Štěpán Ondřej 2001 SnKV 54.74 3/1 126    
4. Jírovec Matěj 2001 BaSo 56.70 1/3 113    
5. Glaser Adam 2001 BaSo 57.30 1/2 110    
6. Strnad Maxim 2000 RPl 57.81 2/3 107    
7. Ocetnik Timon 2001 SnKV 01:02.15 2/2 86    
8. Rut František 2000 SlCho 01:13.42 2/1 52    
 
Oberta Filip 2000 RPl diskval.   - dohmat jednou roukou


7. 50 Z ženy - ...1995
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 14:03

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Řehořková Alžběta 1992 Boh 31.84 8/3 680 I. VT  
2. Pikhartová Helena 1992 MoP 33.44 8/4 587 II. VT  
3. Kopecká Tereza 1991 MoP 34.03 8/2 557 II. VT  
4. Pikhartová Monika 1995 MoP 35.69 8/1 483 III. VT  
5. Výborná Šárka 1995 MoP 35.71 7/3 482 III. VT  
6. Bošková Kateřina 1995 MoP 36.41 7/4 455 III. VT  
7. Gurzhiy Evfrosinia 1995 Boh 36.51 8/5 451 III. VT  
8. Bořková Petra 1995 SnKV 37.62 7/2 412    
9. Kostínková Marie 1995 TJTá 37.65 6/3 411    
10. Koberová Šarlota 1995 BaMo 42.62 6/2 284    
11. Kůrková Simona 1995 BaSo 42.96 6/4 277    
12. Fryčová Nicole 1995 USK 44.36 7/1 251    
13. Zahradníková Lenka 1994 USK 45.40 7/6 235    

7. 50 Z ženy - 1996 - 1997
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 14:03

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Radová Annemarie 1996 SnKV 40.69 2/2 326    
2. Mrkosová Adéla 1997 TJKt 42.12 6/5 294    
3. Multušová Kristýna 1996 TJTá 43.59 5/1 265    
4. Hrušková Eliška 1997 TJTá 44.79 5/6 244    

7. 50 Z ženy - 1998 - 1999
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 14:03

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Kosobudová Aneta 1998 TJTá 36.64 8/6 446 III. VT  
2. Šebestová Barbora 1998 TJKt 37.74 7/5 408    
3. Bílská Tereza 1998 BaSo 41.33 6/1 311    
4. Šmídová Denisa 1998 TJTá 43.12 6/6 274    
5. Kalkusová Kateřina 1998 TJTá 43.63 5/2 264    
6. Hašková Alena 1999 TJKt 48.70 5/5 190    

7. 50 Z ženy - 2000...
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 14:03

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Dvořáková Eliška 2002 SlCho 45.22 5/4 237    
2. Zekuciová Isabela 2001 PKML 47.13 5/3 210    
3. Faloutová Aneta 2000 TJKt 47.87 4/3 200    
4. Pachtová Adéla 2001 SnKV 53.01 4/5 147    
5. Bauerová Štěpánka 2001 SnKV 53.10 4/4 147    
6. Multušová Žofie 2000 TJTá 54.20 4/2 138    
7. Novotná Ludmila 2000 SnKV 55.94 1/3 125    
8. Knapová Amálka 2001 USK 56.22 4/1 124    
9. Rozhoňová Dominika 2002 PKML 57.94 3/2 113    
10. Švejdarová Šárka 2001 SnKV 59.14 2/5 106    
11. Graulichová Lucie 2000 PKML 59.59 3/4 104    
12. Kopecká Denisa 2001 BaSo 01:00.03 3/3 101    
13. Zicklerová Lucie 2002 BaSo 01:00.95 4/6 97    
14. Kroupová Karolína 2001 SnKV 01:01.69 1/4 94    
15. Blovská Barbora 2001 PKML 01:02.61 3/1 89    
16. Hermanová Kristýna 2001 SnKV 01:04.86 1/2 80    
17. Hamerská Andrea 2003 BaSo 01:07.13 2/3 73    
18. Zieglerová Kateřina 2001 BaSo 01:09.51 3/5 65    
19. Holubová Sára 2002 PKML 01:21.69 3/6 40    
20. Pudilová Tereza 2004 SnKV 01:35.8 2/4 25   ruč. měř.


8. 50 Z muži - ...1995
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 14:12

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Fiedler Ondřej 1987 MoP 30.02 6/3 568 II. VT  
2. Vyskočil Tomáš 1992 MoP 30.40 6/1 547 II. VT  
3. Luťanský Štěpán 1983 USK 31.06 6/4 513 III. VT  
4. Adam Sebastian 1994 MoP 31.32 6/2 500 III. VT  
5. Procházka Martin 1994 SlPl 31.73 5/3 481 III. VT  
6. Kavřík Adam 1992 SOPKo 31.94 6/5 472 III. VT  
7. Kopecký Ondřej 1994 MoP 32.73 5/1 438 III. VT  
8. Lindner Lukáš 1988 TJKt 32.87 6/6 433 III. VT  
9. Maněna Jan 1994 SlPl 34.24 5/5 383    
10. Štěpánek Martin 1983 USK 34.40 5/4 377    
11. Vojtovič Jakub 1993 USK 34.60 5/2 371    
12. Soukup Miroslav 1995 ChpL 35.26 5/6 350    
13. Kruliš Jiří 1993 SlCho 35.86 4/2 333    
14. Vodenka Aleš 1994 BaSo 36.26 4/4 322    
15. Rabas Roman 1993 TJKt 37.76 4/1 285    

8. 50 Z muži - 1996 - 1997
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 14:12

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Lamacz Patrik 1996 Boh 35.67 4/3 339    
2. Maxa Ondřej 1996 PKHK 36.50 4/5 316    
3. Friesecký David 1997 SnKV 40.09 4/6 238    

8. 50 Z muži - 1998 - 1999
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 14:12

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Čepelák David 1998 BaSo 40.17 3/5 237    
2. Novotný Michal 1998 TJTá 42.02 3/4 207    
3. Cepek Michael 1998 SOPKo 42.54 3/2 200    
4. Strejček Martin 1998 ChpL 44.05 3/1 180    
5. Gubáš Daniel 1998 TJTá 47.07 2/3 147    
6. Krček Michal 1998 BaSo 52.80 1/3 104    
7. Špička Radek 1999 SlCho 54.40 3/6 95    

8. 50 Z muži - 2000...
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 14:12

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Jezbera Filip 2002 SlCho 45.05 1/5 168    
2. Vokáč Matěj 2000 TJKt 45.17 3/3 167    
3. Ryšavý Philip 2001 PKML 47.66 2/4 142    
4. Krček Jakub 2002 BaSo 55.52 2/5 90    
5. - 6. Huska Jan 2000 BaSo 01:03.89 1/2 59    
5. - 6. Sedlák Jiří 2001 SnKV 01:03.89 2/1 59    
7. Glaser Adam 2001 BaSo 01:08.57 1/4 48    
8. Rut František 2000 SlCho 01:10.43 2/6 44    
 
Štecher Martin 2000 SlCho diskval.   - Předčasný start


9. 200 OPZ ženy - ...1995
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 15:07

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Pikhartová Helena 1992 MoP 02:34.43 2/3 596 II. VT  
50 m: 31.06 100 m: 01:12.70 (41.64) 150m: 01:57.20 (44.50)
2. Dlabolová Kateřina 1992 MoP 02:40.70 1/3 529 III. VT  
50 m: 33.56 100 m: 01:15.26 (41.70) 150m: 02:04.36 (49.10)
3. Bošková Kateřina 1995 MoP 02:45.68 1/4 483 III. VT  
100 m: 01:18.19
4. Banzetová Jana 1995 SnKV 02:53.81 2/4 418    
100 m: 01:23.56
5. Krátká Barbora 1992 TJTá 02:59.83 2/1 378    
50 m: 38.47 100 m: 01:29.52 (51.05) 150m: 02:20.39 (50.87)
6. Kostínková Marie 1995 TJTá 03:00.41 1/2 374    
50 m: 39.08 100 m: 01:25.23 (46.15) 150m: 02:18.29 (53.06)

9. 200 OPZ ženy - 1996...
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 15:07

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Pachtová Monika 1997 SnKV 02:44.92 2/2 489 III. VT  
50 m: 35.20 100 m: 01:18.79 (43.59) 150m: 02:08.64 (49.85)
2. Vaníčková Olga 1997 Boh 02:50.75 2/5 441 III. VT  
50 m: 37.38 100 m: 01:22.25 (44.87) 150m: 02:12.35 (50.10)
3. Kosobudová Aneta 1998 TJTá 02:55.74 2/6 404    
50 m: 37.36 100 m: 01:21.73 (44.37) 150m: 02:14.86 (53.13)
4. Knushi Valentina 1998 SnKV 03:09.20 1/5 324    
50 m: 40.91 100 m: 01:29.42 (48.51) 150m: 02:26.48 (57.06)
5. Boučková Kamila 1999 SnKV 03:30.98 1/6 234    
50 m: 50.69 100 m: 01:43.33 (52.64) 150m: 20:08.67 (18:25.34)


10. 200 OPZ muži - ...1995
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 15:13

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Fiedler Ondřej 1987 MoP 02:10.62 3/3 723 I. VT  
50 m: 28.16 100 m: 01:03.57 (35.41) 150m: 01:40.91 (37.34)
2. Štanc Daniel 1987 Olymp 02:10.92 3/4 718 I. VT  
50 m: 27.97 100 m: 01:01.24 (33.27) 150m: 01:40.48 (39.24)
3. Vyskočil Tomáš 1992 MoP 02:26.27 3/5 515 III. VT  
50 m: 30.01 100 m: 01:08.72 (38.71) 150m: 01:52.43 (43.71)
4. Štencel Martin 1992 Olymp 02:28.27 3/2 494 III. VT  
50 m: 29.99 100 m: 01:09.85 (39.86) 150m: 01:54.11 (44.26)
5. Adam Sebastian 1994 MoP 02:30.80 3/1 470 III. VT  
50 m: 31.86 100 m: 01:11.21 (39.35) 150m: 01:56.49 (45.28)
6. Jenśí Václav 1993 SPP 02:35.51 2/3 428 III. VT  
50 m: 35.52 100 m: 01:16.70 (41.18) 150m: 01:59.50 (42.80)
7. Vít Ondřej 1991 SOPKo 02:48.00 3/6 340    
50 m: 32.63 100 m: 01:20.05 (47.42) 150m: 34.57 (154:27:07.48)
8. Šrůta Michal 1993 TJTá 02:49.12 2/5 333    
50 m: 38.21 100 m: 01:22.91 (44.70) 150m: 02:09.96 (47.05)
9. Dudek Vavřinec 1995 USK 02:51.78 2/2 318    
50 m: 35.98 100 m: 01:23.85 (47.87) 150m: 02:13.78 (49.93)

10. 200 OPZ muži - 1996...
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 15:13

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Švarc Matěj 1996 USK 03:04.10 2/4 258    
50 m: 42.89 100 m: 01:29.56 (46.67) 150m: 02:25.38 (55.82)
2. Mrnka Martin 1996 ChpL 03:07.98 1/4 242    
50 m: 39.86 100 m: 01:28.80 (48.94) 150m: 02:25.66 (56.86)
3. Šindler David 1998 SlPl 03:16.15 1/2 213    
50 m: 44.88 100 m: 01:37.70 (52.82) 150m: 02:34.96 (57.26)
4. Václavík Jiří 1999 RPl 03:55.27 1/3 124    
50 m: 59.11 100 m: 01:59.63 (01:00.52) 150m: 03:06.90 (01:07.27)


11. 100 VZ ženy - ...1995
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:48

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Pikhartová Helena 1992 MoP 01:02.72 8/3 619 II. VT  
50 m: 29.66
2. Nováková Kateřina 1992 SOPKo 01:05.15 8/4 552 II. VT  
50 m: 32.00
3. Kastlová Sarah 1995 BaSo 01:05.52 8/5 543 II. VT  
50 m: 31.93
4. Výborná Šárka 1995 MoP 01:05.99 7/3 531 III. VT  
50 m: 31.76
5. Laudová Petra 1994 SlPl 01:06.00 8/2 531 III. VT  
50 m: 31.55
6. Bošková Kateřina 1995 MoP 01:06.71 7/1 514 III. VT  
50 m: 32.47
7. Šlajsová Denisa 1991 TJKt 01:07.61 6/4 494 III. VT  
50 m: 32.48
8. Krátká Barbora 1992 TJTá 01:08.59 7/4 473 III. VT  
50 m: 33.41
9. Bořková Petra 1995 SnKV 01:12.47 6/3 401    
50 m: 34.33
10. Jarošová Kristýna 1995 MoP 01:12.87 7/6 394    
50 m: 35.09
11. Šalanská Linda 1994 BaMo 01:14.33 6/2 372    
50 m: 35.05
12. Kostínková Marie 1995 TJTá 01:15.05 6/6 361    
50 m: 35.78
13. Malinovská Natálie 1993 PKML 01:17.62 6/5 326    
50 m: 35.00
14. Reichová Tereza 1994 USK 01:18.81 5/2 312    
50 m: 36.54
15. Zahradníková Lenka 1994 USK 01:21.48 5/6 282    
50 m: 38.24
16. Fryčová Nicole 1995 USK 01:28.10 3/3 223    
50 m: 41.56

11. 100 VZ ženy - 1996 - 1997
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:48

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Pachtová Monika 1997 SnKV 01:06.94 8/1 509 III. VT  
50 m: 32.14
2. Tréšková Běla 1996 PKML 01:07.63 7/5 493 III. VT  
50 m: 32.32
3. Kašparová Denisa 1996 SlPl 01:07.88 7/2 488 III. VT  
50 m: 32.70
4. Kubátová Pavlína 1996 SOPKo 01:08.33 8/6 478 III. VT  
50 m: 32.83
5. Mrkosová Adéla 1997 TJKt 01:20.76 5/5 290    
50 m: 37.68
6. Multušová Kristýna 1996 TJTá 01:23.49 4/5 262    
50 m: 38.88
7. Klinková Michaela 1996 Boh 01:27.65 4/2 227    
50 m: 39.36
8. Hrušková Eliška 1997 TJTá 01:28.90 4/6 217    
50 m: 40.99
9. Novotná Anna 1997 SnKV 01:32.2 1/1 195   ruč. měř.
 
Krotká Lucie 1997 BaSo diskval.   - Nenastoupil
Radová Annemarie 1996 SnKV diskval.   - Předčasný start

11. 100 VZ ženy - 1998 - 1999
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:48

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Puchnerová Veronika 1998 SOPKo 01:15.37 5/4 356    
50 m: 35.28
2. Knushi Valentina 1998 SnKV 01:15.41 6/1 356    
50 m: 35.52
3. Hájková Jana 1998 SnKV 01:16.67 5/3 339    
50 m: 36.57
4. Haselbergerová Jana 1998 ChpL 01:18.64 5/1 314    
50 m: 36.86
5. Bílská Tereza 1998 BaSo 01:22.00 4/3 277    
50 m: 39.30
6. Boučková Kamila 1999 SnKV 01:23.02 4/1 267    
50 m: 39.86
7. Šmídová Denisa 1998 TJTá 01:27.27 4/4 230    
50 m: 40.36
8. Prouzová Klára 1999 BaSo 01:32.24 1/2 194    
50 m: 41.05
9. Šilhavá Kristýna 1998 ChpL 01:34.47 2/3 181    
50 m: 44.46
10. Holienková Adriana 1999 TJTá 01:36.24 3/1 171    
50 m: 44.11
11. Dvořáková Eliška 1999 SOPKo 01:37.05 2/5 167    
50 m: 43.35
12. Junková Dominika 1999 BaSo 01:37.3 2/1 166   ruč. měř.
50 m: 47.64
13. Kardová Kristýna 1999 SnKV 01:55.97 1/6 98    
50 m: 54.47

11. 100 VZ ženy - 2000...
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:48

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Sekyrová Tereza 2000 BaSo 01:29.11 2/2 216    
50 m: 42.69
2. Zekuciová Isabela 2001 PKML 01:29.72 3/5 211    
50 m: 43.30
3. Mrkosová Bára 2000 TJKt 01:31.8 3/2 197   ruč. měř.
50 m: 43.44
4. Dvořáková Eliška 2002 SlCho 01:35.02 3/6 178    
50 m: 43.68
5. Wimmerová Martina 2000 RPl 01:35.23 2/6 177    
50 m: 44.94
6. Zátková Eliška 2001 SnKV 01:43.70 1/4 137    
50 m: 49.79
7. Steinbachová Anna 2000 RPl 01:48.54 1/5 119    
50 m: 49.38
8. Multušová Žofie 2000 TJTá 01:55.26 1/3 100    
50 m: 52.28


12. 100 VZ muži - ...1995
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:05

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Fiedler Ondřej 1987 MoP 54.91 10/3 650 II. VT  
50 m: 26.58
2. Vyskočil Tomáš 1992 MoP 56.93 10/4 583 II. VT  
50 m: 28.26
3. Stříteský Lukáš 1981 MoP 57.1 10/5 578 II. VT ruč. měř.
50 m: 28.15
4. Velek Ladislav 1989 SlPl 57.15 8/1 576 II. VT  
50 m: 27.33
5. Kokeš Michal 1989 SlPl 58.84 10/6 528 III. VT  
50 m: 28.24
6. Procházka Martin 1994 SlPl 58.95 9/4 525 III. VT  
50 m: 29.17
7. Lindner Lukáš 1988 TJKt 59.56 10/2 509 III. VT  
50 m: 28.70
8. - 9. Tichý Antonín 1994 MoP 01:00.00 7/3 498 III. VT  
50 m: 29.07
8. - 9. Luťanský Štěpán 1983 USK 01:00.00 10/1 498 III. VT  
50 m: 27.92
10. Žabka Michael 1992 MoP 01:00.17 9/2 494 III. VT  
50 m: 29.28
11. Kruliš Jiří 1993 SlCho 01:01.02 8/2 473 III. VT  
50 m: 29.33
12. Adam Sebastian 1994 MoP 01:01.39 9/5 465 III. VT  
50 m: 29.75
13. Vojtovič Jakub 1993 USK 01:01.76 9/1 457 III. VT  
50 m: 29.50
14. Maněna Jan 1994 SlPl 01:02.20 9/3 447 III. VT  
50 m: 29.65
15. Chvostek Lukáš 1994 BaSo 01:02.61 8/6 438 III. VT  
50 m: 30.12
16. Štěpánek Martin 1983 USK 01:02.69 9/6 437 III. VT  
50 m: 30.04
17. Kučera Jan 1993 USK 01:02.78 8/3 435 III. VT  
50 m: 30.16
18. Kopecký Ondřej 1994 MoP 01:02.87 7/4 433 III. VT  
50 m: 30.57
19. Soukup Miroslav 1995 ChpL 01:03.17 8/5 427 III. VT  
50 m: 30.33
20. Kadlec Lukáš 1995 SlPl 01:05.22 8/4 388    
50 m: 31.18
21. Šrůta Michal 1993 TJTá 01:07.28 7/5 353    
50 m: 32.41
22. Rabas Roman 1993 TJKt 01:09.04 5/4 327    
50 m: 32.44
23. Koranda Petr 1995 SnKV 01:09.67 6/2 318    
50 m: 32.89
24. Petr Lukáš 1995 TJTá 01:13.84 5/2 267    
50 m: 34.67
25. Waloschek Jonáš 1995 BaSo 01:18.18 4/4 225    
50 m: 35.63

12. 100 VZ muži - 1996 - 1997
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:05

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Novický Richard 1996 SlPl 01:05.68 7/6 380    
50 m: 31.64
2. Dušek Jakub 1997 SOPKo 01:06.38 7/2 368    
50 m: 31.41
3. Dušek Karel 1996 SnKV 01:06.94 7/1 359    
50 m: 32.00
4. Malina Jan 1996 PKHK 01:07.26 6/3 354    
50 m: 32.72
5. Flachs Richard 1996 PKML 01:09.0 6/5 327   ruč. měř.
50 m: 32.91
6. Švarc Matěj 1996 USK 01:09.96 6/4 314    
50 m: 33.74
7. Friesecký David 1997 SnKV 01:10.86 5/5 302    
50 m: 34.58
8. Růžička Tomáš 1997 PKHK 01:12.88 6/1 278    
50 m: 34.42
9. Strnádek Daniel 1996 RPl 01:13.43 5/1 272    
50 m: 35.02
10. Mrnka Martin 1996 ChpL 01:14.66 4/3 259    
50 m: 36.29
11. Maxa Ondřej 1996 PKHK 01:15.48 5/3 250    
50 m: 35.27
12. Gurzhiy Ioanna 1996 Boh 01:19.27 3/2 216    
50 m: 36.46
13. Poustka Adam 1997 SnKV 01:20.99 4/6 203    
50 m: 38.35
14. Pavlovič Mišel 1997 SnKV 01:31.24 1/5 142    
50 m: 41.92

12. 100 VZ muži - 1998 - 1999
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:05

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Marks Ladislav 1998 ChpL 01:11.88 6/6 290    
50 m: 34.18
2. Čepelák David 1998 BaSo 01:15.95 4/2 246    
50 m: 36.27
3. Egermaier Petr 1999 RPl 01:24.33 3/4 179    
50 m: 40.88
4. Novotný Michal 1998 TJTá 01:25.57 4/1 172    
50 m: 39.82
5. Gubáš Daniel 1998 TJTá 01:27.90 4/5 158    
50 m: 40.14
6. Strejc Tomáš 1999 RPl 01:27.98 3/5 158    
50 m: 40.44
7. Sovíček Jan 1998 USK 01:29.59 3/3 150    
50 m: 41.88
8. Nemtin Max 1998 SnKV 01:31.81 1/1 139    
50 m: 42.98
9. Špička Radek 1999 SlCho 01:37.40 3/1 116    
50 m: 43.31
10. Krček Michal 1998 BaSo 01:45.06 1/3 93    
50 m: 46.56
11. Ďuriš Pavel 1998 BaSo 01:48.64 2/6 84    
50 m: 50.14
 
Šindler David 1998 SlPl diskval.   - Předčasný start

12. 100 VZ muži - 2000...
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:05

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Jezbera Filip 2002 SlCho 01:26.82 3/6 164    
50 m: 40.51
2. Štecher Martin 2000 SlCho 01:34.77 2/4 126    
50 m: 43.94
3. Müller Roman 2001 SlCho 01:37.61 2/3 116    
50 m: 45.13
4. Krček Jakub 2002 BaSo 01:43.27 2/2 98    
50 m: 47.16
5. Ocetnik Timon 2001 SnKV 01:44.37 2/1 95    
50 m: 47.90
6. Černý Petr 2000 SnKV 01:47.87 2/5 86    
50 m: 47.80
7. Huska Jan 2000 BaSo 01:58.42 1/2 65    
50 m: 52.93
 
Glaser Adam 2001 BaSo diskval.   - Předčasný start


13. 100 M ženy - ...1995
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:17

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Řehořková Alžběta 1992 Boh 01:08.15 3/3 592 II. VT  
50 m: 32.31
2. Pikhartová Helena 1992 MoP 01:09.39 3/2 560 II. VT  
50 m: 32.16
3. Martínková Tereza 1992 Boh 01:11.24 3/4 518 III. VT  
50 m: 33.82
4. Dlabolová Kateřina 1992 MoP 01:11.38 3/6 515 III. VT  
50 m: 33.54
5. Martínková Lucie 1991 SlPl 01:13.63 3/1 469 III. VT  
50 m: 33.36
6. Ruprechtová Nikola 1995 SlPl 01:14.8 3/5 447 III. VT ruč. měř.
50 m: 34.43
7. Vernerová Lucie 1995 SlPl 01:18.7 2/5 384   ruč. měř.
50 m: 37.72
8. Krátká Barbora 1992 TJTá 01:29.48 2/1 261    
50 m: 40.77
9. Reichová Tereza 1994 USK 01:30.22 2/6 255    
50 m: 40.40

13. 100 M ženy - 1996 - 1997
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:17

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Vaníčková Olga 1997 Boh 01:19.57 2/4 372    
50 m: 36.35
 
Pachtová Monika 1997 SnKV diskval.   - Nenastoupil

13. 100 M ženy - 1998 - 1999
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:17

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Strnadová Nikola 1998 ChpL 01:26.22 1/4 292    
50 m: 38.78
2. Kosobudová Aneta 1998 TJTá 01:27.63 2/2 278    
50 m: 40.37
3. Puchnerová Veronika 1998 SOPKo 01:30.69 1/3 251    
50 m: 40.62
4. Lotocká Lenka 1998 ChpL 01:33.10 1/2 232    
50 m: 43.10
5. Haselbergerová Jana 1998 ChpL 01:38.58 1/5 195    
50 m: 44.03


14. 100 M muži - ...1995
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:29

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Fiedler Ondřej 1987 MoP 58.56 3/3 662 I. VT  
50 m: 28.17
2. Štanc Daniel 1987 Olymp 01:01.42 3/2 574 II. VT  
50 m: 28.41
3. Vyskočil Tomáš 1992 MoP 01:02.87 3/4 535 III. VT  
50 m: 29.45
4. Štencel Martin 1992 Olymp 01:06.39 3/1 454 III. VT  
50 m: 30.39
5. Tichý Antonín 1994 MoP 01:07.37 2/4 435 III. VT  
50 m: 31.63
6. Kopačka Jan 1995 SlPl 01:10.80 3/6 374    
50 m: 33.13
7. Chvostek Lukáš 1994 BaSo 01:13.35 2/2 337    
50 m: 34.09
8. Kadlec Lukáš 1995 SlPl 01:15.87 2/3 304    
50 m: 35.32
9. Soukup Miroslav 1995 ChpL 01:15.87 2/5 304    
50 m: 33.52

14. 100 M muži - 1996 - 1997
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:29

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Vejdělek Dan 1996 SOPKo 01:19.25 3/5 267    
50 m: 35.94
 
Kutil Tomáš 1996 SlPl diskval.   - Nenastoupil

14. 100 M muži - 1998 - 1999
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:29

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Novák Antonín 1998 ChpL 01:25.09 1/3 216    
50 m: 40.64
2. Kinkor Oldřich 1998 ChpL 01:38.90 1/2 137    
50 m: 45.91

14. 100 M muži - 2000...
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:29

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Vokáč Matěj 2000 TJKt 01:42.59 1/4 123    
50 m: 47.81


15. 100 P ženy - ...1995
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Pikhartová Helena 1992 MoP 01:16.59 8/3 651 II. VT  
50 m: 36.99
2. Martínková Tereza 1992 Boh 01:19.47 8/4 583 II. VT  
50 m: 38.15
3. Řehořková Alžběta 1992 Boh 01:21.99 8/1 530 III. VT  
50 m: 39.15
4. Laudová Petra 1994 SlPl 01:23.39 8/2 504 III. VT  
50 m: 39.24
5. Kastlová Sarah 1995 BaSo 01:24.09 8/5 492 III. VT  
50 m: 38.95
6. Pikhartová Monika 1995 MoP 01:25.04 8/6 475 III. VT  
50 m: 40.54
7. Šlajsová Denisa 1991 TJKt 01:27.43 7/4 437 III. VT  
50 m: 41.79
8. Fuxová Eliška 1994 PKČá 01:31.75 7/1 379    
50 m: 42.74
9. Krátká Barbora 1992 TJTá 01:31.94 7/3 376    
50 m: 44.09
10. Jarošová Kristýna 1995 MoP 01:32.05 6/3 375    
50 m: 44.14
11. Výborná Šárka 1995 MoP 01:33.30 1/4 360    
50 m: 43.75
12. Zahradníková Lenka 1994 USK 01:33.36 6/2 359    
50 m: 44.29
13. Šalanská Linda 1994 BaMo 01:33.71 7/6 355    
50 m: 44.82
14. Bornová Jana 1995 PKML 01:38.96 5/2 302    
50 m: 47.56
15. Fryčová Nicole 1995 USK 01:39.37 7/5 298    
50 m: 47.58
16. Kůrková Simona 1995 BaSo 01:40.15 6/4 291    
50 m: 47.44
17. Kostínková Marie 1995 TJTá 01:43.26 6/1 266    
50 m: 48.05
18. Reichová Tereza 1994 USK 01:44.12 6/5 259    
50 m: 49.92

15. 100 P ženy - 1996 - 1997
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Bělinová Adéla 1996 SOPKo 01:31.04 7/2 387    
50 m: 43.15
2. Pachtová Monika 1997 SnKV 01:31.86 1/5 377    
50 m: 43.42
3. Kavříková Edita 1997 SOPKo 01:33.18 6/6 361    
50 m: 43.73
4. Bartošová Adéla 1996 SnKV 01:40.38 5/5 289    
50 m: 46.88
5. Hrušková Eliška 1997 TJTá 01:49.98 4/6 220    
50 m: 52.78
6. Klinková Michaela 1996 Boh 01:51.29 3/4 212    
50 m: 50.16
7. Novotná Anna 1997 SnKV 01:57.10 1/2 182    
50 m: 53.83
 
Krotká Lucie 1997 BaSo diskval.   - Nenastoupil

15. 100 P ženy - 1998 - 1999
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Šindelářová Mariana 1998 USK 01:37.05 5/3 320    
50 m: 46.59
2. Hájková Jana 1998 SnKV 01:37.24 5/4 318    
50 m: 46.64
3. Šilhavá Kristýna 1998 ChpL 01:39.95 4/3 293    
50 m: 47.32
4. André Veronika 1999 PKML 01:40.17 5/6 291    
50 m: 47.87
5. Reindlová Michaela 1998 ChpL 01:41.87 5/1 277    
50 m: 48.92
6. Kalkusová Kateřina 1998 TJTá 01:41.90 4/1 276    
50 m: 48.65
7. Hašková Alena 1999 TJKt 01:46.67 4/4 241    
50 m: 50.67
8. Šmídová Tereza 1999 TJTá 01:52.57 4/2 205    
50 m: 53.96
9. Prouzová Klára 1999 BaSo 01:59.72 2/2 170    
50 m: 54.48
10. Junková Dominika 1999 BaSo 02:03.58 2/3 155    
50 m: 58.10
11. Bartošová Kateřina 1999 SnKV 02:18.25 1/3 111    
50 m: 01:03.87

15. 100 P ženy - 2000...
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:40

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Sekyrová Tereza 2000 BaSo 01:46.65 3/3 241    
50 m: 52.30
2. Černá Martina 2000 TJKt 01:52.14 3/2 207    
50 m: 52.36
3. Vakešová Lucie 2000 BaSo 01:59.7 2/1 170   ruč. měř.
4. Wimmerová Martina 2000 RPl 02:00.04 3/6 169    
50 m: 55.92
5. Krýslová Eliška 2001 TJKt 02:01.21 3/5 164    
50 m: 57.96
6. Zicklerová Lucie 2002 BaSo 02:01.52 2/4 163    
50 m: 57.41
7. Zátková Eliška 2001 SnKV 02:03.0 2/6 157   ruč. měř.
8. Zieglerová Kateřina 2001 BaSo 02:09.07 2/5 136    
50 m: 01:02.57
 
Faloutová Aneta 2000 TJKt diskval.   - Předčasný start


16. 100 P muži - ...1995
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:56

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Fiedler Ondřej 1987 MoP 01:12.00 7/4 567 II. VT  
50 m: 34.22
2. Vít Ondřej 1991 SOPKo 01:14.04 7/3 522 III. VT  
50 m: 34.11
3. Štanc Daniel 1987 Olymp 01:15.31 6/3 496 III. VT  
50 m: 35.63
4. Vyskočil Tomáš 1992 MoP 01:15.46 6/5 493 III. VT  
50 m: 36.07
5. Žabka Michael 1992 MoP 01:15.94 6/2 483 III. VT  
50 m: 35.74
6. Janků Rostislav 1992 TJKt 01:17.07 7/2 462 III. VT  
50 m: 36.03
7. Kavřík Adam 1992 SOPKo 01:17.43 7/6 456 III. VT  
50 m: 35.65
8. Beran Petr 1985 MoP 01:18.35 7/1 440 III. VT  
50 m: 37.51
9. Bernat Michal 1995 SlPl 01:18.54 5/3 437 III. VT  
50 m: 36.93
10. Jenśí Václav 1993 SPP 01:19.86 6/4 416    
50 m: 37.51
11. Tichý Antonín 1994 MoP 01:20.29 5/5 409    
50 m: 38.72
12. Cagaň Štěpán 1988 Boh 01:20.33 6/6 408    
50 m: 36.91
13. Žikeš Radek 1992 MoP 01:21.17 5/4 396    
50 m: 39.82
14. Duben Matěj 1993 PKČá 01:24.07 4/4 356    
50 m: 39.03
15. Kopačka Jan 1995 SlPl 01:24.60 7/5 350    
50 m: 38.21
16. Adam Sebastian 1994 MoP 01:24.61 5/6 350    
50 m: 40.78
17. Šrůta Michal 1993 TJTá 01:25.11 5/2 343    
50 m: 40.08
18. Vodenka Aleš 1994 BaSo 01:26.78 4/3 324    
50 m: 40.74
19. Dudek Vavřinec 1995 USK 01:31.74 6/1 274    
50 m: 42.89
20. Waloschek Jonáš 1995 BaSo 01:37.79 3/1 226    
50 m: 45.49
21. Petr Lukáš 1995 TJTá 01:40.98 3/4 206    
50 m: 47.50
22. Man Milan 1993 SnKV 01:44.22 3/5 187    
50 m: 48.73

16. 100 P muži - 1996 - 1997
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:56

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Pavlov Lukas 1996 Boh 01:26.39 5/1 328    
50 m: 40.84
2. Studnička Tomáš 1996 ChpL 01:29.82 4/1 292    
50 m: 42.29
3. Růžička Tomáš 1997 PKHK 01:31.83 4/2 273    
50 m: 44.22
4. Herman David 1996 SnKV 01:32.42 4/5 268    
50 m: 42.79
5. Fedorov Michail 1996 Boh 01:37.12 3/3 231    
50 m: 44.92
6. Strnádek Daniel 1996 RPl 01:40.59 4/6 208    
50 m: 46.96
7. Pavlovič Mišel 1997 SnKV 01:52.59 1/6 148    
50 m: 51.71

16. 100 P muži - 1998 - 1999
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:56

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Šindler David 1998 SlPl 01:36.92 3/2 233    
50 m: 46.32
2. Trska David 1998 TJTá 01:39.26 3/6 216    
50 m: 47.52
3. Novotný Michal 1998 TJTá 01:46.43 2/3 176    
50 m: 50.64
4. Egermaier Petr 1999 RPl 01:52.43 2/1 149    
50 m: 53.19
5. Landa Jakub 1998 TJTá 01:53.49 2/4 145    
50 m: 54.40
6. Strejc Tomáš 1999 RPl 01:53.50 1/4 145    
50 m: 53.79
7. Mundl Matěj 1999 SnKV 01:56.34 2/2 134    
50 m: 54.67
8. Ďuriš Pavel 1998 BaSo 01:57.18 2/5 132    
50 m: 55.34

16. 100 P muži - 2000...
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 16:56

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Oberta Filip 2000 RPl 01:59.50 2/6 124    
50 m: 55.73
2. Jírovec Matěj 2001 BaSo 02:00.00 1/5 123    
50 m: 56.97
3. Černý Petr 2000 SnKV 02:01.05 1/3 119    
50 m: 58.22
4. Strnad Maxim 2000 RPl 02:02.40 1/2 115    
50 m: 58.47
5. Huska Jan 2000 BaSo 02:11.39 1/1 93    
50 m: 01:01.22


17. 100 Z ženy - ...1995
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 17:17

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Pikhartová Helena 1992 MoP 01:13.05 4/3 532 III. VT  
50 m: 34.93
2. Pikhartová Monika 1995 MoP 01:17.10 4/6 452 III. VT  
50 m: 38.10
3. Výborná Šárka 1995 MoP 01:17.85 4/5 440 III. VT  
50 m: 38.21
4. Gurzhiy Evfrosinia 1995 Boh 01:19.19 4/4 418    
50 m: 37.94
5. Kastlová Sarah 1995 BaSo 01:26.16 4/2 324    
50 m: 40.91
6. Krátká Barbora 1992 TJTá 01:32.53 3/2 262    
7. Kůrková Simona 1995 BaSo 01:34.17 3/5 248    
50 m: 45.91

17. 100 Z ženy - 1996 - 1997
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 17:17

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Kašparová Denisa 1996 SlPl 01:21.24 3/3 387    
50 m: 39.53
2. Mrkosová Adéla 1997 TJKt 01:36.00 3/1 234    
3. Multušová Kristýna 1996 TJTá 01:37.81 2/3 222    
50 m: 46.63

17. 100 Z ženy - 1998 - 1999
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 17:17

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Kosobudová Aneta 1998 TJTá 01:22.41 4/1 371    
50 m: 40.16
2. Šebestová Barbora 1998 TJKt 01:23.35 3/4 358    
50 m: 39.23
3. Bílská Tereza 1998 BaSo 01:35.23 3/6 240    
50 m: 45.94
4. Kalkusová Kateřina 1998 TJTá 01:38.69 2/2 216    
5. Šmídová Denisa 1998 TJTá 01:41.10 2/4 201    
50 m: 50.33
6. Šmídová Tereza 1999 TJTá 01:44.61 2/1 181    
50 m: 51.89
7. Boučková Kamila 1999 SnKV 01:47.72 2/5 166    
50 m: 49.52
8. Holienková Adriana 1999 TJTá 01:59.06 2/6 123    
50 m: 59.23
9. Bartošová Kateřina 1999 SnKV 02:16.93 1/1 81    
50 m: 01:04.48

17. 100 Z ženy - 2000...
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 17:17

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Multušová Žofie 2000 TJTá 01:53.18 1/3 143    
50 m: 58.62
2. Vakešová Lucie 2000 BaSo 01:55.12 1/2 136    
50 m: 54.99
3. Steinbachová Anna 2000 RPl 02:18.26 1/4 78    
50 m: 01:08.17
4. Zicklerová Lucie 2002 BaSo 02:19.79 1/5 76    
50 m: 01:07.25


18. 100 Z muži - ...1995
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 18:09

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Fiedler Ondřej 1987 MoP 01:05.47 5/3 530 III. VT  
50 m: 32.66
2. Vyskočil Tomáš 1992 MoP 01:06.15 5/4 514 III. VT  
50 m: 32.52
3. Procházka Martin 1994 SlPl 01:08.57 1/5 461 III. VT  
50 m: 33.13
4. Kopecký Ondřej 1994 MoP 01:09.66 5/6 440 III. VT  
50 m: 34.04
5. Štencel Martin 1992 Olymp 01:12.01 5/5 398    
50 m: 35.04
6. Maněna Jan 1994 SlPl 01:15.54 1/1 345    
50 m: 36.39
7. Vojtovič Jakub 1993 USK 01:16.60 4/4 331    
50 m: 37.13
8. Štěpánek Martin 1983 USK 01:16.96 5/1 326    
50 m: 36.11
9. Vodenka Aleš 1994 BaSo 01:19.38 4/5 297    
50 m: 38.55
10. Petr Lukáš 1995 TJTá 01:29.54 3/1 207    
50 m: 42.42

18. 100 Z muži - 1996 - 1997
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 18:09

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Maxa Ondřej 1996 PKHK 01:18.26 4/2 310    
50 m: 38.46
2. Kutil Tomáš 1996 SlPl 01:19.38 4/6 297    
50 m: 38.55
3. Dušek Jakub 1997 SOPKo 01:21.70 3/4 273    
50 m: 38.54
4. Novický Richard 1996 SlPl 01:23.70 1/6 254    
50 m: 38.85
5. Malina Jan 1996 PKHK 01:24.32 3/2 248    
50 m: 40.82
6. Friesecký David 1997 SnKV 01:30.64 2/3 200    
50 m: 45.04
 
Švarc Matěj 1996 USK diskval.   - Nenastoupil

18. 100 Z muži - 1998 - 1999
Čas uzavření výsledků 12.6. 2010 18:09

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Cepek Michael 1998 SOPKo 01:30.62 2/4 200    
50 m: 44.23
2. Čepelák David 1998 BaSo 01:30.78 3/6 199    
50 m: 42.31
3. Strejček Martin 1998 ChpL 01:32.92 2/2 185    
50 m: 45.95
4. Landa Jakub 1998 TJTá 01:38.56 2/5 155    
50 m: 47.64
5. Sovíček Jan 1998 USK 01:45.53 2/1 127    
50 m: 50.23
6. Gubáš Daniel 1998 TJTá 01:45.68 1/2 126    
7. Trska David 1998 TJTá 01:49.60 1/3 113    
8. Václavík Jiří 1999 RPl 01:56.41 1/4 94    
50 m: 57.38



TJ Slovan Karlovy Vary
Černý Petr, 2000
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
2 50 VZ muži - 2000... 44.34 9. 114  
12 100 VZ muži - 2000... 01:47.87 6. 86  
16 100 P muži - 2000... 02:01.05 3. 119  

Dušek Karel, 1996
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
2 50 VZ muži - 1996 - 1997 30.04 6. - 7. 366  
12 100 VZ muži - 1996 - 1997 01:06.94 3. 359  

Friesecký David, 1997
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
2 50 VZ muži - 1996 - 1997 32.34 11. 293  
8 50 Z muži - 1996 - 1997 40.09 3. 238  
12 100 VZ muži - 1996 - 1997 01:10.86 7. 302  
18 100 Z muži - 1996 - 1997 01:30.64 6. 200  

Herman David, 1996
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
2 50 VZ muži - 1996 - 1997 30.04 6. - 7. 366  
6 50 P muži - 1996 - 1997 40.05 2. 321  
16 100 P muži - 1996 - 1997 01:32.42 4. 268  

Koranda Petr, 1995
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
2 50 VZ muži - ...1995 30.81 30. 339  
4 50 M muži - ...1995 32.94 20. 355  
12 100 VZ muži - ...1995 01:09.67 23. 318  

Man Milan, 1993
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
2 50 VZ muži - ...1995 29.43 27. 389  
16 100 P muži - ...1995 01:44.22 22. 187  

Mundl Matěj, 1999
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
2 50 VZ muži - 1998 - 1999 40.33 13. 151  
6 50 P muži - 1998 - 1999 50.17 4. 163  
16 100 P muži - 1998 - 1999 01:56.34 7. 134  

Nemtin Max, 1998
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
2 50 VZ muži - 1998 - 1999 41.63 14. 138  
12 100 VZ muži - 1998 - 1999 01:31.81 8. 139  

Ocetnik Timon, 2001
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
2 50 VZ muži - 2000... 46.05 12. 102  
6 50 P muži - 2000... 01:02.15 7. 86  
12 100 VZ muži - 2000... 01:44.37 5. 95  

Pavlovič Mišel, 1997
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
2 50 VZ muži - 1996 - 1997 38.90 17. 169  
12 100 VZ muži - 1996 - 1997 01:31.24 14. 142  
16 100 P muži - 1996 - 1997 01:52.59 7. 148  

Poustka Adam, 1997
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
2 50 VZ muži - 1996 - 1997 32.8 14. 280  
6 50 P muži - 1996 - 1997 47.36 5. 194  
12 100 VZ muži - 1996 - 1997 01:20.99 13. 203  

Sedlák Jiří, 2001
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
2 50 VZ muži - 2000... 56.47 16. 55  
8 50 Z muži - 2000... 01:03.89 5. - 6. 59  

Štěpán Ondřej, 2001
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
2 50 VZ muži - 2000... 42.87 8. 126  
6 50 P muži - 2000... 54.74 3. 126  

Bábalová Klára, 2001
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 50 VZ ženy - 2000... 41.18 5. 203  
3 50 M ženy - 2000... 53.47 2. 113  

Banzetová Jana, 1995
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 50 VZ ženy - ...1995 31.05 11. 474 III. VT 
5 50 P ženy - ...1995 38.99 7. 486 III. VT 
9 200 OPZ ženy - ...1995 02:53.81 4. 418  

Bartošová Adéla, 1996
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 50 VZ ženy - 1996 - 1997 34.40 7. 349  
5 50 P ženy - 1996 - 1997 45.62 3. 304  
15 100 P ženy - 1996 - 1997 01:40.38 4. 289  

Bartošová Kateřina, 1999
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 50 VZ ženy - 1998 - 1999 57.59 15. 74  
15 100 P ženy - 1998 - 1999 02:18.25 11. 111  
17 100 Z ženy - 1998 - 1999 02:16.93 9. 81  

Bauerová Štěpánka, 2001
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 50 VZ ženy - 2000... 45.03 10. 155  
7 50 Z ženy - 2000... 53.10 5. 147  

Bořková Petra, 1995
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 50 VZ ženy - ...1995 31.63 13. 448 III. VT 
7 50 Z ženy - ...1995 37.62 8. 412  
11 100 VZ ženy - ...1995 01:12.47 9. 401  

Boučková Kamila, 1999
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 50 VZ ženy - 1998 - 1999 34.42 4. 348  
9 200 OPZ ženy - 1996... 03:30.98 5. 234  
11 100 VZ ženy - 1998 - 1999 01:23.02 6. 267  
17 100 Z ženy - 1998 - 1999 01:47.72 7. 166  

Hájková Jana, 1998
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 50 M ženy - 1998 - 1999 41.51 3. 242  
11 100 VZ ženy - 1998 - 1999 01:16.67 3. 339  
15 100 P ženy - 1998 - 1999 01:37.24 2. 318  

Hermanová Kristýna, 2001
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 50 VZ ženy - 2000... 53.92 18. 91  
5 50 P ženy - 2000... 59.34 9. 138  
7 50 Z ženy - 2000... 01:04.86 16. 80  

Kardová Kristýna, 1999
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 50 VZ ženy - 1998 - 1999 49.68 14. 116  
5 50 P ženy - 1998 - 1999 01:01.36 13. 125  
11 100 VZ ženy - 1998 - 1999 01:55.97 13. 98  

Knushi Valentina, 1998
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 50 M ženy - 1998 - 1999 38.85 2. 295  
9 200 OPZ ženy - 1996... 03:09.20 4. 324  
11 100 VZ ženy - 1998 - 1999 01:15.41 2. 356  

Kroupová Karolína, 2001
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 50 VZ ženy - 2000... 01:05.23 21. 51  
7 50 Z ženy - 2000... 01:01.69 14. 94  

Novotná Anna, 1997
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 50 VZ ženy - 1996 - 1997 38.88 12. 241  
11 100 VZ ženy - 1996 - 1997 01:32.2 9. 195  
15 100 P ženy - 1996 - 1997 01:57.10 7. 182  

Novotná Ludmila, 2000
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 50 VZ ženy - 2000... 54.37 19. 88  
7 50 Z ženy - 2000... 55.94 7. 125  

Pachtová Adéla, 2001
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 50 VZ ženy - 2000... 42.99 8. 179  
7 50 Z ženy - 2000... 53.01 4. 147  

Pachtová Monika, 1997
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 50 VZ ženy - 1996 - 1997 30.56 3. 497 III. VT 
9 200 OPZ ženy - 1996... 02:44.92 1. 489 III. VT 
11 100 VZ ženy - 1996 - 1997 01:06.94 1. 509 III. VT 
13 100 M ženy - 1996 - 1997 diskvalifikace Nenastoupil
15 100 P ženy - 1996 - 1997 01:31.86 2. 377  

Pudilová Tereza, 2004
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
7 50 Z ženy - 2000... 01:35.8 20. 25  

Radová Annemarie, 1996
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 50 VZ ženy - 1996 - 1997 35.82 9. 309  
7 50 Z ženy - 1996 - 1997 40.69 1. 326  
11 100 VZ ženy - 1996 - 1997 diskvalifikace Předčasný start

Švejdarová Šárka, 2001
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
7 50 Z ženy - 2000... 59.14 10. 106  

Zátková Eliška, 2001
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
11 100 VZ ženy - 2000... 01:43.70 6. 137  
15 100 P ženy - 2000... 02:03.0 7. 157  



 

Pořadí oddílů dle umístění

Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. Body
1, SK Motorlet Praha 14 11 8 7 4 7 2 6 2 3 378
2, TJ Slovan Karlovy Vary 3 6 8 7 6 6 10 4 6 2 272
3, Tělovýchovná jednota Tábor 4 4 6 7 9 9 3 8 6 3 220
4, Baník Sokolov 6 5 6 7 8 2 6 4 3 3 219
5, PK Chemopetrol Litvínov 6 4 3 5 3 3 3 1 3 1 194
6, Bohemians Praha 8 5 4 3 3 2 2 - 1 - 189
7, Plavecký klub TJ Klatovy 4 9 2 - 4 4 6 4 - 2 187
8, Sportovní oddíl plavání Kolín 7 5 5 3 2 2 4 2 - 2 187
9, PK Slávia VŠ Plzeň 5 3 6 5 5 5 1 1 2 - 176
10, Plavecký klub Mariánské Lázně 2 5 5 2 1 - - - 1 1 130
11, TJ Slávia Chomutov 3 1 2 2 - - 3 2 1 2 98
12, Universitní sportovní klub Praha 2 1 2 - 2 1 2 3 5 1 70
13, SK Radbuza Plzeň 1 - 2 5 2 6 1 1 1 3 63
14, PSK Olymp Praha - 3 1 4 1 - - 1 - - 61
15, Plavecký klub Hradec Králové 1 1 1 2 2 - - 1 - - 33
16, Sportovní plavání Praha - - - - - 1 - - - 2 6
17, Plavecký klub PANDORA Čáslav - - - - - - - 1 - 1 1
18, Plavecký klub Baník Most - - - - - - - - - 1 1