Výsledky 33. Neujahrsschwimmfest in Selb 2008

Originální výsledky (po kliknutí sem)

50 VZ muži
Příjmení a jméno           Roč. nar.     Oddíl     Disc Čas Bazén Místo Datum
1, Černý Jan                1996           SnKV     50 VZ 0:38,1 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
2, Herman David           1996           SnKV    50 VZ 0:38,9 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
3, Srvátka Jonáš           1997            SnKV    50 VZ    0:38,9 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
4, Smetana Jan            1996            SnKV    50 VZ 0:39,6 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
5, Friesecký David         1997            SnKV    50 VZ 0:44,0 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
6, Kliment Jakub           1996            SnKV    50 VZ 0:51,1 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
7, Štěpán Ondřej          2001            SnKV    50 VZ 1:07,3 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008

100 VZ muži
Příjmení a jméno Roč, nar, Oddíl Disc, Čas Bazén Místo Datum
1, Möckl Christian 1992 BaSo 100 VZ 0:57,7 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
2, Cagaň Štěpán 1988 SnKV 100 VZ 0:58,2 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
3, Dařílek Dan 1991 BaSo 100 VZ 1:00,2 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
4, Man Milan 1993 SnKV 100 VZ 1:06,7 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
5, Heinrich Filip 1993 SnKV 100 VZ 1:07,2 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
6, Josefík Dan 1994 SnKV 100 VZ 1:08,7 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
7, Koranda Petr 1995 SnKV 100 VZ 1:17,7 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
8, Cagaň Matěj 1994 SnKV 100 VZ 1:24,0 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
9, Volák Filip 1995 SnKV 100 VZ 1:29,7 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008

50 P muži
Příjmení a jméno Roč, nar, Oddíl Disc, Čas Bazén Místo Datum
1, Herman David 1996 SnKV 50 P 0:48,6 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
2, Černý Jan 1996 SnKV 50 P 0:51,4 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
3, Srvátka Jonáš 1997 SnKV 50 P 0:55,1 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
4, Smetana Jan 1996 SnKV 50 P 0:59,2 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
5, Friesecký David 1997 SnKV 50 P 1:01,6 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
6, Kliment Jakub 1996 SnKV 50 P 1:05,4 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
7, Štěpán Ondřej 2001 SnKV 50 P 1:19,3 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008

100 P muži
Příjmení a jméno Roč, nar, Oddíl Disc, Čas Bazén Místo Datum
1, Cagaň Štěpán 1988 SnKV 100 P 1:17,3 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
2, Möckl Christian 1992 BaSo 100 P 1:19,8 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
3, Dařílek Dan 1991 BaSo 100 P 1:26,2 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
4, Heinrich Filip 1993 SnKV 100 P 1:32,8 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
5, Koranda Petr 1995 SnKV 100 P 1:33,2 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
6, Josefík Dan 1994 SnKV 100 P 1:39,9 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
7, Man Milan 1993 SnKV 100 P 1:46,6 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
8, Cagaň Matěj 1994 SnKV 100 P 1:49,5 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
9, Volák Filip 1995 SnKV 100 P 1:55,2 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008

100 OPZ muži
Příjmení a jméno Roč, nar, Oddíl Disc, Čas Bazén Místo Datum
1, Möckl Christian 1992 BaSo 100 OPZ 1:05,7 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
2, Cagaň Štěpán 1988 SnKV 100 OPZ 1:08,0 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
3, Dařílek Dan 1991 BaSo 100 OPZ 1:13,1 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
4, Heinrich Filip 1993 SnKV 100 OPZ 1:18,8 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
5, Man Milan 1993 SnKV 100 OPZ 1:23,1 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
6, Koranda Petr 1995 SnKV 100 OPZ 1:28,8 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
7, Josefík Dan 1994 SnKV 100 OPZ 1:29,0 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
8, Cagaň Matěj 1994 SnKV 100 OPZ 1:38,6 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
9, Volák Filip 1995 SnKV 100 OPZ 1:45,9 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008


50 VZ ženy
Příjmení a jméno Roč, nar, Oddíl Disc, Čas Bazén Místo Datum
1, Buriánová Barbora 1996 SnKV 50 VZ 0:41,6 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
2, Valtová Veronika 1997 SnKV 50 VZ 0:43,2 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
3, Regecová Markéta 1998 SnKV 50 VZ 0:45,4 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
4, Hájková Jana 1998 SnKV 50 VZ 0:50,8 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
5, Lišková Pavla 1997 SnKV 50 VZ 0:54,0 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
6, Eisenreichová Adéla 1996 SnKV 50 VZ 0:54,3 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
7, Bábalová Klára 2001 SnKV 50 VZ 1:03,9 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
8, Friesecká Eliška 1998 SnKV 50 VZ 1:06,9 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
9, Bartošová Kateřina 1999 SnKV 50 VZ 1:11,5 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
10, Procházková Kateřina 1998 SnKV 50 VZ 1:19,3 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
11, Pillerová Elizabeth 2000 SnKV 50 VZ 1:39,1 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
12, Zátková Eliška 2001 SnKV 50 VZ 1:40,3 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008

100 VZ ženy
Příjmení a jméno Roč, nar, Oddíl Disc, Čas Bazén Místo Datum
1, Řehořková Alžběta 1992 SnKV 100 VZ 1:05,2 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
2, Banzetová Jana 1995 SnKV 100 VZ 1:08,8 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
3, Dekanová Lucie 1994 SnKV 100 VZ 1:10,2 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
4, Beranová Michaela 1991 SnKV 100 VZ 1:12,8 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
5, Švejdarová Michaela 1993 SnKV 100 VZ 1:13,1 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
6, Plávková Kateřina 1992 SnKV 100 VZ 1:14,2 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
7, Kasapolli Marigona 1990 SnKV 100 VZ 1:18,2 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
8, Mikschíková Adéla 1993 SnKV 100 VZ 1:20,0 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
9, Bublová Kateřina 1993 SnKV 100 VZ 1:23,1 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
10, Pillerová Stefanie 1994 SnKV 100 VZ 1:24,4 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
11, Rausová Julie 1995 SnKV 100 VZ 1:27,1 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008



50 P ženy
Příjmení a jméno Roč, nar, Oddíl Disc, Čas Bazén Místo Datum
1, Buriánová Barbora 1996 SnKV 50 P 0:48,0 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
2, Hájková Jana 1998 SnKV 50 P 0:56,6 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
3, Regecová Markéta 1998 SnKV 50 P 0:58,6 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
4, Valtová Veronika 1997 SnKV 50 P 1:01,0 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
5, Procházková Kateřina 1998 SnKV 50 P 1:09,5 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
6, Lišková Pavla 1997 SnKV 50 P 1:12,9 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
7, Friesecká Eliška 1998 SnKV 50 P 1:18,8 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
8, Bartošová Kateřina 1999 SnKV 50 P 1:19,4 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
9, Zátková Eliška 2001 SnKV 50 P 1:26,3 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
10, Eisenreichová Adéla 1996 SnKV 50 P 1:28,0 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
11, Bábalová Klára 2001 SnKV 50 P 1:35,9 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
12, Pillerová Elizabeth 2000 SnKV 50 P 1:40,9 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008


100 P ženy
Příjmení a jméno Roč, nar, Oddíl Disc, Čas Bazén Místo Datum
1, Banzetová Jana 1995 SnKV 100 P 1:25,1 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
2, Řehořková Alžběta 1992 SnKV 100 P 1:25,4 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
3, Plávková Kateřina 1992 SnKV 100 P 1:31,5 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
4, Dekanová Lucie 1994 SnKV 100 P 1:33,1 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
5, Švejdarová Michaela 1993 SnKV 100 P 1:34,7 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
6, Beranová Michaela 1991 SnKV 100 P 1:36,3 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
7, Bublová Kateřina 1993 SnKV 100 P 1:39,7 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
8, Kasapolli Marigona 1990 SnKV 100 P 1:41,0 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
9, Pillerová Stefanie 1994 SnKV 100 P 1:42,0 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
10, Mikschíková Adéla 1993 SnKV 100 P 1:43,7 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
11, Rausová Julie 1995 SnKV 100 P 1:48,3 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008


100 OPZ ženy
Příjmení a jméno Roč, nar, Oddíl Disc, Čas Bazén Místo Datum
1, Řehořková Alžběta 1992 SnKV 100 OPZ 1:16,0 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
2, Dekanová Lucie 1994 SnKV 100 OPZ 1:20,5 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
3, Banzetová Jana 1995 SnKV 100 OPZ 1:21,2 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
4, Švejdarová Michaela 1993 SnKV 100 OPZ 1:22,5 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
5, Plávková Kateřina 1992 SnKV 100 OPZ 1:26,0 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
6, Beranová Michaela 1991 SnKV 100 OPZ 1:27,4 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
7, Kasapolli Marigona 1990 SnKV 100 OPZ 1:30,5 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
8, Mikschíková Adéla 1993 SnKV 100 OPZ 1:34,5 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
9, Bublová Kateřina 1993 SnKV 100 OPZ 1:39,4 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
10, Pillerová Stefanie 1994 SnKV 100 OPZ 1:42,5 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008
11, Rausová Julie 1995 SnKV 100 OPZ 1:43,5 25 m Selb ( SRN ) 19.1.2008