Zimní pohár ČR Beroun 4.-5.12.2010, 25m 

                                                                                        Výsledky.pdf

  1. 100 m znak - žačky      

1. půlden - 4.12.2010

 
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl 50m Výsl.čas Body Ro/Dr  
  1. ŠTĚRBOVÁ Michaela 99 SCPAP 00:35,7 01:14,4 462 5/3  
  2. FELGROVÁ Daniela 99 DeNá 00:36,2 01:14,7 457 5/4  
  3. MACKOVÁ Adéla 99 MPKÚ 00:37,6 01:17,8 404 5/5  
  4. STRÁNSKÁ Valerie 99 AŠMB 00:38,5 01:18,7 390 5/1  
  5. SPĚVÁKOVÁ Lucie 99 PŠLou 00:39,0 01:19,5 379 5/6  
  6. KOUTNÁ Kateřina 99 ChpL 00:38,6 01:19,9 373 4/4  
  7. HAUEROVÁ Petra 99 RPl 00:39,2 01:21,7 349 4/3  
  8. BERKOVÁ Kateřina 99 POKr 00:39,5 01:22,2 343 4/1  
  9. MACKOVÁ Monika 99 SpKH 00:40,6 01:23,3 329 3/5  
  10. PODZIMKOVÁ Barbora 99 PKPří 00:41,2 01:23,6 326 3/3  
  11. KOMATSELI Angelika 99 Olymp 00:41,9 01:24,1 320 2/5  
  12. KOŘÁNOVÁ Tereza 99 ChÚ 00:41,3 01:24,2 319 4/2  
  12. ČERVENKOVÁ Barbora 99 SKŽat 00:41,1 01:24,2 319 3/1  
  14. GONOVÁ Andrea 99 StTa 00:40,7 01:24,5 316 4/6  
  15. KOZMÉROVÁ Anna 99 AŠMB 00:42,2 01:24,8 312 3/6  
  16. HAMOUZOVÁ Barbora 99 KSPKl 00:41,5 01:24,9 311 3/4  
  17. KOŠVICOVÁ Tereza 99 SŠKru 00:41,5 01:25,8 301 4/5  
  18. VELEMANOVÁ Valerie 99 AŠMB 00:42,7 01:26,2 297 3/2  
  19. BRAUN Nela 99 RSC 00:41,2 01:27,0 289 2/4  
  20. KOKAISLOVÁ Martina 99 JiDo 00:42,2 01:27,3 286 2/3  
  21. MAJDČINSKÁ Karolína 99 SŠKru 00:41,6 01:27,9 280 1/3  
  21. NĚMCOVÁ Veronika 99 JiDo 00:43,4 01:27,9 280 2/2  
  23. RÝGLOVÁ Jana 99 ChÚ 00:44,2 01:28,6 274 2/1  
  24. BARTOŇOVÁ Natálie 99 SlPl 00:42,7 01:29,6 265 2/6  
  25. PECHOVÁ Karolína 99 SPKLi 00:44,0 01:30,0 261 1/2  
  26. PROCHÁZKOVÁ Jana 99 SpHoř 00:44,2 01:30,8 254 1/4  
  27. PECUŠOVÁ Lucie 99 KSPKl 00:48,6 01:32,6 240 1/5  
  28. KUCHAŘOVÁ Anna 99 SOPKo 00:44,4 01:34,0 229 1/1  
  29. KOKŠÁLOVÁ Michaela 99 ChpL 00:47,5 01:34,6 225 1/6  
  . KERNALOVÁ Marie-Magdaléna 99 MPKÚ   Diskval.   5/2  
    závodník vystartoval před pokynem startéra - SW 4.4        
                   
  2. 100 m znak - žáci       1. půlden - 4.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl 50m Výsl.čas Body Ro/Dr  
  1. LUDVÍK Tomáš 99 LoBe 00:35,7 01:13,6 323 5/4  
  2. ŠPERL Michael 99 SlPl 00:36,7 01:15,1 304 5/2  
  3. DVOŘÁK Jakub 99 SKŽat 00:35,8 01:15,5 299 5/3  
  4. KOŠTEJN Ondřej 99 PORum 00:38,5 01:17,7 274 5/6  
  5. SLAVÍK Denis 99 SOPKo 00:38,3 01:18,8 263 5/5  
  6. SLABIHOUD Ondřej 99 SlCho 00:38,4 01:20,1 251 5/1  
  7. URBAN Tomáš 99 SKŽat 00:40,1 01:21,5 238 4/4  
  8. REJMAN Matouš 99 KVSPa 00:40,8 01:22,6 229 4/3  
  9. RENC Jakub 99 MoP 00:40,0 01:22,7 228 2/4  
  10. JIROUT Adam 99 KLSTe 00:39,6 01:23,0 225 4/1  
  11. FREMR Pavel 99 SlPl 00:39,7 01:23,2 224 3/4  
  12. ŠOLTA Jiří 99 ČACR 00:40,8 01:24,0 217 3/5  
  13. BRILLA Michal 99 PKPří 00:40,8 01:24,5 214 3/2  
  14. ŠTEMBERK František 99 SlCho 00:41,3 01:24,6 213 3/3  
  15. HURTÍK Jiří 99 PKPí 00:43,0 01:26,3 200 2/3  
  16. CÍSLER Martin 99 JiDo 00:41,7 01:26,4 200 4/5  
  17. KŘEČEK Tomáš 99 SpHoř 00:42,3 01:26,6 198 2/2  
  18. SEILER Josef 99 ChpL 00:43,2 01:27,0 196 3/1  
  18. ZEMAN Jan 99 MoP 00:42,3 01:27,0 196 1/3  
  20. ŠEBESTA David 99 RPl 00:43,0 01:27,5 192 4/2  
  21. BABOR Jiří 99 POKr 00:42,5 01:27,7 191 2/5  
  22. ŠVEC Jan 99 RPl 00:43,4 01:29,8 178 2/6  
  23. MARTINÁK Alex 99 SlPl 00:42,0 01:30,2 176 3/6  
  24. EGERMAIER Petr 99 RPl 00:43,3 01:30,4 174 1/4  
  25. ANDĚL Jan 99 SlPl 00:44,8 01:31,5 168 1/2  
  26. ZIKMUND Tomáš 99 PKPří 00:45,5 01:32,2 164 2/1  
  27. ŽÁRSKÝ Marek 99 SKPNy 00:45,1 01:33,0 160 1/5  
  . VANÍK Radek 99 SlPl   Diskval.   4/6  
    závodník vystartoval před pokynem startéra - SW 4.4        
  11. KOBLÍŽEK Šimon 99 ChÚ   Diskval.   1/6  
    obrátka bez doteku - SW 5.2, 6.4, 7.6, 10.4        
  . KOUBA Alois 99 NePK   Diskval.   1/1  
    závodník vystartoval před pokynem startéra - SW 4.4        
                   
  3. 200 m prsa - žačky       1. půlden - 4.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl   Výsl.čas Body Ro/Dr  
    50m      100m      150m            
  1. ŠIMKOVÁ Karolína 99 PKJH   02:57,3 488 4/3  
    00:39,5   01:24,6   02:11,5
  2. SPĚVÁKOVÁ Lucie 99 PŠLou   03:08,4 407 4/4  
    00:43,7   01:31,9   02:21,4
  3. KAŠKOVÁ Kareřina 99 MPKÚ   03:08,6 405 4/1  
    00:43,4   01:30,6   02:20,2
  4. PŠENIČKOVÁ Eva 99 RPl   03:08,6 405 4/5  
    00:43,1   01:31,3   02:20,7
  5. FIALOVÁ Klára 99 MPKÚ   03:09,4 400 4/2  
    00:41,6   01:29,2   02:19,1
  6. BAROCHOVÁ Pavla 99 SKŽat   03:13,6 375 2/4  
    00:43,4   01:33,3   02:25,4
  7. KOPECKÁ Adéla 99 PKČL   03:13,9 373 3/5  
    00:45,1   01:34,9   02:24,6
  8. KRAMLOVÁ Lucie 99 DeNá   03:15,4 364 3/6  
    00:44,8   01:35,0   02:25,5
  9. HAKLIČKOVÁ Andrea 99 KSPKl   03:15,5 364 4/6  
    00:43,8   01:33,0   02:24,3
  10. REINBERGOVÁ Michaela 99 KVSPa   03:15,6 363 3/2  
    00:46,0   01:35,7   02:26,3
  11. POKORNÁ Julie 99 LoNy   03:17,4 354 3/3  
    00:45,8   01:35,7   02:27,4
  12. KÁĎOVÁ Markéta 99 SnKV   03:20,2 339 3/1  
    00:44,1   01:35,1   02:27,8
  13. MACHOVÁ Martina 99 KSPKl   03:20,4 338 3/4  
    00:46,2   01:37,3   02:29,0
  14. KLOCOVÁ Markéta 99 MoP   03:22,9 326 2/2  
    00:46,7   01:39,5   02:33,1
  15. DAŇKOVÁ Anna 99 PKČá   03:23,0 325 2/3  
    00:45,4   01:38,0   02:31,3
  16. KEBUSOVÁ Monika 99 DeJič   03:27,2 306 2/1  
    00:48,9   01:41,2   02:34,5
  17. VACULÍKOVÁ Karolína 99 SlPl   03:28,2 301 1/3  
    00:45,9   01:39,9   02:35,0
  18. ŠRÁMKOVÁ Anna 99 Boh   03:28,6 300 2/5  
    00:47,6   01:41,0   02:34,2
  19. TÁBORSKÁ Lenka 99 BiJa   03:28,7 299 1/2  
    00:45,9   01:39,8   02:36,2
  20. NOVÁKOVÁ Klára 99 SŠKru   03:31,8 286 1/5  
    00:48,1   01:43,8   02:38,8
  21. ŠPÁSOVÁ Kateřina 99 KVSPa   03:32,6 283 1/4  
    00:49,1   01:43,2   02:38,5
  22. SÝKOROVÁ Zuzana 99 PKPří   03:33,6 279 2/6  
    00:48,5   01:42,8   02:37,4
  23. SLABOCHOVÁ Barbora 99 LoBe   03:38,6 260 1/6  
    00:49,5   01:46,1   02:43,2
  24. NOSKOVÁ Eliška 99 SpHoř   03:39,1 259 1/1  
    00:49,6   01:52,9   02:42,5
                   
  4. 200 m prsa - žáci       1. půlden - 4.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl   Výsl.čas Body Ro/Dr  
    50m      100m      150m            
  1. ČERVENKA Dominik 99 SKŽat   02:54,9 367 4/3  
    00:39,8   01:23,3   02:08,8
  2. DŘEVÍNEK Martin 99 SpHoř   03:02,5 323 4/4  
    00:40,7   01:26,6   02:14,1
  3. PŘIBYL Michal 99 DuP   03:05,1 309 4/6  
    00:41,7   01:28,8   02:17,7
  4. VOLF Jakub 99 SlCho   03:05,6 307 4/2  
    00:42,2   01:30,7   02:19,5
  5. MACEK Jakub 99 SCPAP   03:06,2 304 4/1  
    00:43,4   01:30,8   02:19,5
  6. SMETANA Ondřej 99 KVSPa   03:07,9 296 4/5  
    00:41,8   01:29,9   02:19,7
  7. PIVRNEC Tomáš 99 VoSP   03:11,4 280 3/3  
    00:43,8   01:32,8   02:22,7
  8. KOBYLÁK Ondřej 99 SlPl   03:11,4 280 3/4  
    00:41,5   01:31,6   02:23,0
  9. KUČERA Štěpán 99 PlČB   03:20,3 244 3/1  
    00:46,6   01:37,2   02:28,5
  10. TRUNEČKA Eduard 99 BiJa   03:20,3 244 3/5  
    00:44,3   01:36,3   02:29,2
  11. BLAŽEK Vojtěch 99 LoNy   03:22,8 235 3/2  
    00:47,3   01:41,5   02:33,1
  12. FINGER David 99 SlPl   03:30,1 212 3/6  
    00:47,2   01:40,2   02:34,9
  13. EGERMAIER Petr 99 RPl   03:31,0 209 2/3  
    00:47,7   01:42,3   02:37,9
  14. FRYNTA Jakub 99 PKHK   03:31,3 208 2/1  
    00:46,0   01:40,5   02:36,2
  15. BLÁHA Jakub 99 LoBe   03:31,4 208 2/4  
    00:50,0   01:45,3   02:40,0
  16. ŠPELINA Vítek 99 SlCho   03:31,9 206 2/2  
    00:45,7   01:40,1   02:36,7
  17. HEJLÍČEK Viktor 99 PKJH   03:32,7 204 1/3  
    00:48,2   01:43,9   02:39,7
  18. ANDĚL Jan 99 SlPl   03:33,2 203 1/2  
    00:49,2   01:45,0   02:40,8
  19. SLOUKA Jakub 99 BiJa   03:34,0 200 1/4  
    00:48,8   01:44,3   02:39,9
  20. ZEMAN Jan 99 MoP   03:35,5 196 1/1  
    00:49,5   01:45,2   02:40,4
  21. HURTÍK Jiří 99 PKPí   03:35,6 196 2/6  
    00:50,5   01:45,8   02:42,7
  21. PÁSZTOR Matyáš 99 SKS   03:35,6 196 1/5  
    00:47,3   01:43,3   02:40,1
  23. BĚLOCH Matěj 99 SlPl   03:35,8 195 1/6  
    00:49,7   01:44,5   02:41,9
  24. ŠTANCL Aleš 99 LoNy   03:37,7 190 2/5  
    00:50,2   01:46,6   02:43,2
                   
  5. 50 m volný způsob - žačky       1. půlden - 4.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl   Výsl.čas Body Ro/Dr  
  1. FÖRSTEROVÁ Denisa 99 SOPKo   00:30,3 486 4/3  
  2. HUCLOVÁ Eva 99 SlPl   00:30,9 458 4/4  
  3. KOUTNÁ Kateřina 99 ChpL   00:31,0 454 4/2  
  4. TECLOVÁ Adéla 99 KVSPa   00:31,1 449 4/5  
  5. ŠIMKOVÁ Karolína 99 PKJH   00:31,1 449 4/6  
  6. FELGROVÁ Daniela 99 DeNá   00:31,6 428 4/1  
  7. TRNKOVÁ Michaela 99 MoP   00:32,0 412 3/3  
  8. KOZMÉROVÁ Anna 99 AŠMB   00:33,0 376 3/4  
  9. DOHNALOVÁ Denisa 99 LoBe   00:33,6 356 3/5  
  10. MASOPUSTOVÁ Sára 99 USK   00:33,9 347 3/1  
  11. BOUČKOVÁ Kamila 99 SnKV   00:34,2 338 2/3  
  12. BERKOVÁ Kateřina 99 POKr   00:34,2 338 2/4  
  13. LEVOVÁ Michaela 99 SlCho   00:34,3 335 3/2  
  14. GONOVÁ Andrea 99 StTa   00:34,4 332 2/1  
  15. VETÝŠKOVÁ Eliška 99 SlCho   00:34,5 329 1/1  
  16. BAROCHOVÁ Pavla 99 SKŽat   00:34,6 326 2/2  
  17. KOŠVICOVÁ Tereza 99 SŠKru   00:34,9 318 2/5  
  18. HUMLOVÁ Eliška 99 SpHoř   00:34,9 318 2/6  
  19. KOPECKÁ Adéla 99 PKČL   00:35,1 313 1/3  
  20. KEBUSOVÁ Monika 99 DeJič   00:35,8 295 1/2  
  21. KOVAŘÍKOVÁ Karolína 99 AŠMB   00:35,9 292 1/4  
  22. KUCHAŘOVÁ Anna 99 SOPKo   00:36,6 276 1/6  
  22. ŠRÁMOVÁ Jitka 99 PKSpR   00:36,6 276 3/6  
  24. NOSKOVÁ Eliška 99 SpHoř   00:36,8 271 1/5  
                   
  6. 50 m volný způsob - žáci       1. půlden - 4.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl   Výsl.čas Body Ro/Dr  
  1. NOLL David 99 LoNy   00:30,3 338 4/4  
  2. KOŠTEJN Ondřej 99 PORum   00:30,5 332 4/5  
  3. ŠPERL Michael 99 SlPl   00:30,8 322 4/2  
  4. DVOŘÁK Jakub 99 SKŽat   00:31,1 313 4/3  
  5. FREMR Pavel 99 SlPl   00:31,2 310 3/3  
  6. SLAVÍK Denis 99 SOPKo   00:32,0 287 4/1  
  7. RODR Daniel 99 DeJič   00:32,0 287 4/6  
  8. HEŘMAN Petr 99 SPKLi   00:32,1 284 3/5  
  9. FILEK Martin 99 SKŽat   00:32,2 282 3/6  
  10. URBAN Tomáš 99 SKŽat   00:32,4 277 2/1  
  11. CHELBERG Robert 99 RSC   00:32,7 269 2/2  
  12. VANÍK Radek 99 SlPl   00:32,8 267 1/3  
  13. REJMAN Matouš 99 KVSPa   00:32,8 266 1/4  
  14. PŘIBYL Michal 99 DuP   00:33,0 262 3/4  
  14. BABOR Jiří 99 POKr   00:33,0 262 2/3  
  16. MARTINÁK Alex 99 SlPl   00:33,0 262 3/2  
  16. MACEK Jakub 99 SCPAP   00:33,0 262 2/6  
  18. ŠOLTA Jiří 99 ČACR   00:33,0 261 3/1  
  19. FINGER David 99 SlPl   00:33,1 259 2/4  
  19. ŠTEMBERK František 99 SlCho   00:33,1 259 1/6  
  21. KOBYLÁK Ondřej 99 SlPl   00:33,5 250 2/5  
  22. ŠVEC Jan 99 RPl   00:34,4 231 1/5  
  23. JOUDAL Dan 99 KVSPa   00:34,4 231 1/1  
  24. CÍSLER Martin 99 JiDo   00:34,5 229 1/2  
                   
  7. 100 m motýlek - žačky       1. půlden - 4.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl 50m Výsl.čas Body Ro/Dr  
  1. ŠTĚRBOVÁ Michaela 99 SCPAP 00:34,0 01:13,3 456 4/3  
  2. PAULOVÁ Nikol 99 RPl 00:35,1 01:15,3 421 4/4  
  3. TRNKOVÁ Michaela 99 MoP 00:37,2 01:19,8 354 4/2  
  4. PŠENIČKOVÁ Eva 99 RPl 00:38,9 01:23,1 313 4/1  
  5. HUCLOVÁ Eva 99 SlPl 00:39,0 01:23,8 305 3/3  
  6. AVRAMOVÁ Pavla 99 SCPAP 00:38,8 01:24,9 294 4/5  
  7. MACKOVÁ Monika 99 SpKH 00:40,1 01:28,8 257 4/6  
  8. KRAMLOVÁ Lucie 99 DeNá 00:41,1 01:29,4 252 3/4  
  9. VELEMANOVÁ Valerie 99 AŠMB 00:42,3 01:30,3 244 3/2  
  10. KROCOVÁ Jitka 99 RPl 00:42,6 01:31,8 232 3/5  
  11. LEVOVÁ Michaela 99 SlCho 00:40,8 01:32,3 229 3/1  
  12. HAKLIČKOVÁ Andrea 99 KSPKl 00:42,2 01:33,3 221 3/6  
  13. MAJDČINSKÁ Karolína 99 SŠKru 00:42,7 01:35,0 210 2/1  
  14. KOMATSELI Angelika 99 Olymp 00:43,9 01:35,5 207 2/2  
  15. KLEIBEROVÁ Natálie 99 SOPKo 00:42,9 01:35,7 205 2/4  
  16. KOKŠÁLOVÁ Michaela 99 ChpL 00:45,8 01:36,9 198 1/4  
  16. KUCHAŘOVÁ Anna 99 SOPKo 00:43,4 01:36,9 198 2/3  
  18. HUMLOVÁ Eliška 99 SpHoř 00:44,9 01:37,5 194 2/5  
  19. DVOŘÁKOVÁ Lucie 99 Olymp 00:45,7 01:40,3 178 2/6  
  20. POKORNÁ Julie 99 LoNy 00:45,6 01:40,5 177 1/5  
  21. POLÁKOVÁ Tereza 99 PKČá 00:47,6 01:42,3 168 1/1  
  22. KOVAŘÍKOVÁ Karolína 99 AŠMB 00:47,7 01:42,5 167 1/2  
  23. PECUŠOVÁ Lucie 99 KSPKl 00:46,1 01:42,6 167 1/3  
                   
  8. 100 m motýlek - žáci       1. půlden - 4.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl 50m Výsl.čas Body Ro/Dr  
  1. LEDNICKÝ Vítek 99 PKPí 00:33,3 01:16,1 287 4/4  
  2. GEMOV Ondřej 99 SlPl 00:36,4 01:17,5 272 4/1  
  3. NOLL David 99 LoNy 00:36,7 01:19,4 253 4/3  
  4. JOUDAL Dan 99 KVSPa 00:38,9 01:21,5 234 4/5  
  5. DŘEVÍNEK Martin 99 SpHoř 00:37,7 01:24,0 214 4/2  
  6. ZEMAN Filip 99 LoBe 00:38,3 01:27,7 188 3/1  
  7. KREJČA Zdeněk 99 MPKÚ 00:38,3 01:28,4 184 3/4  
  8. TOMAN Martin 99 SOPKo 00:40,9 01:28,5 183 3/2  
  9. FILEK Martin 99 SKŽat 00:41,8 01:28,5 183 3/6  
  10. ZIKMUND Tomáš 99 PKPří 00:42,7 01:29,6 176 4/6  
  11. RODR Daniel 99 DeJič 00:42,1 01:29,9 175 2/5  
  11. BOUDNÍK Michal 99 Boh 00:42,6 01:29,9 175 3/5  
  13. KOŽEVNIKOV Danil 99 MoP 00:41,0 01:32,3 161 3/3  
  14. RENC Jakub 99 MoP 00:40,3 01:32,5 160 2/3  
  15. SEILER Josef 99 ChpL 00:44,7 01:34,1 152 2/4  
  16. BRILLA Michal 99 PKPří 00:44,0 01:36,2 143 1/3  
  17. BLAŽEK Vojtěch 99 LoNy 00:44,3 01:36,4 142 2/2  
  18. MALÍK Marcel 99 StTa 00:45,0 01:37,0 139 1/2  
  19. VOKÁČ David 99 ReHoř 00:42,9 01:38,4 133 2/1  
  20. BLÁHA Jakub 99 LoBe 00:46,0 01:38,9 131 1/5  
  21. KOUBA Alois 99 NePK 00:44,6 01:39,4 129 2/6  
  22. POSPÍŠIL Filip 99 SOPKo 00:45,3 01:42,3 119 1/4  
  23. VÁCLAVÍK Jiří 99 RPl 00:48,1 01:47,1 103 1/1  
  24. ŽÁRSKÝ Marek 99 SKPNy 00:50,8 01:55,4 83 1/6  
                   
  9. 100 m polohový závod - žačky       1. půlden - 4.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl 50m Výsl.čas Body Ro/Dr  
  1. PAULOVÁ Nikol 99 RPl 00:36,0 01:15,5 496 5/3  
  2. ŠIMKOVÁ Karolína 99 PKJH 00:35,8 01:15,5 496 5/2  
  3. STRÁNSKÁ Valerie 99 AŠMB 00:35,9 01:17,8 453 5/4  
  4. ŽŮRKOVÁ Nikol 99 SlPl 00:38,0 01:18,5 441 4/4  
  5. TRNKOVÁ Michaela 99 MoP 00:37,7 01:19,3 428 5/5  
  6. KERNALOVÁ Marie-Magdaléna 99 MPKÚ 00:36,8 01:20,2 414 5/1  
  7. SPĚVÁKOVÁ Lucie 99 PŠLou 00:39,1 01:21,2 399 4/3  
  8. PODZIMKOVÁ Barbora 99 PKPří 00:39,3 01:22,5 380 4/2  
  9. KOUTNÁ Kateřina 99 ChpL 00:38,5 01:25,3 344 5/6  
  10. HAKLIČKOVÁ Andrea 99 KSPKl 00:40,0 01:25,6 341 4/5  
  11. KOPECKÁ Adéla 99 PKČL 00:41,0 01:25,8 338 3/6  
  12. ČERVENKOVÁ Barbora 99 SKŽat 00:41,0 01:26,6 329 4/1  
  13. DOHNALOVÁ Denisa 99 LoBe 00:44,8 01:26,7 328 3/4  
  14. KRAMLOVÁ Lucie 99 DeNá 00:41,5 01:26,8 327 3/3  
  15. HAMOUZOVÁ Barbora 99 KSPKl 00:40,2 01:27,1 323 3/5  
  15. GONOVÁ Andrea 99 StTa 00:41,6 01:27,1 323 2/4  
  17. DAŇKOVÁ Anna 99 PKČá 00:41,5 01:27,3 321 4/6  
  18. KEBUSOVÁ Monika 99 DeJič 00:42,6 01:27,7 317 3/2  
  19. BAROCHOVÁ Pavla 99 SKŽat 00:43,5 01:28,0 313 1/3  
  20. NĚMCOVÁ Veronika 99 JiDo 00:42,0 01:28,4 309 3/1  
  21. NĚMCOVÁ Lucie 99 SŠKru 00:41,8 01:28,8 305 2/2  
  22. HUMLOVÁ Eliška 99 SpHoř 00:41,7 01:28,8 305 2/5  
  23. KOŘÁNOVÁ Tereza 99 ChÚ 00:41,1 01:29,4 299 2/6  
  24. KÁĎOVÁ Markéta 99 SnKV 00:43,9 01:30,3 290 1/1  
  25. NOVÁKOVÁ Klára 99 SŠKru 00:42,9 01:30,6 287 1/4  
  26. BRAUN Nela 99 RSC 00:39,4 01:31,1 283 1/5  
  27. KOKAISLOVÁ Martina 99 JiDo 00:43,1 01:31,5 279 2/1  
  28. REINBERGOVÁ Michaela 99 KVSPa 00:43,7 01:31,6 278 2/3  
  29. NOSKOVÁ Eliška 99 SpHoř 00:45,9 01:34,1 256 1/6  
  30. POKORNÁ Julie 99 LoNy 00:46,4 01:35,0 249 1/2  
                   
  10. 100 m polohový závod - žáci       1. půlden - 4.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl 50m Výsl.čas Body Ro/Dr  
  1. DVOŘÁK Jakub 99 SKŽat 00:35,5 01:16,7 316 5/3  
  2. DŘEVÍNEK Martin 99 SpHoř 00:38,4 01:18,4 296 5/4  
  3. LUDVÍK Tomáš 99 LoBe 00:36,8 01:19,7 282 4/4  
  4. LEDNICKÝ Vítek 99 PKPí 00:38,3 01:20,1 278 5/5  
  5. PŘIBYL Michal 99 DuP 00:38,0 01:20,5 274 5/6  
  5. SLABIHOUD Ondřej 99 SlCho 00:38,4 01:20,5 274 4/3  
  7. VOLF Jakub 99 SlCho 00:37,9 01:21,5 264 5/2  
  8. VANÍK Radek 99 SlPl 00:38,7 01:24,1 240 4/5  
  9. URBAN Tomáš 99 SKŽat 00:38,8 01:24,6 236 3/5  
  10. KOŠTEJN Ondřej 99 PORum 00:38,9 01:24,7 235 4/2  
  11. HEŘMAN Petr 99 SPKLi 00:39,5 01:24,9 233 2/5  
  12. RODR Daniel 99 DeJič 00:40,5 01:25,1 232 3/3  
  13. FREMR Pavel 99 SlPl 00:39,9 01:25,7 227 3/4  
  14. RENC Jakub 99 MoP 00:39,9 01:26,3 222 3/1  
  15. KOBYLÁK Ondřej 99 SlPl 00:40,8 01:26,5 221 4/1  
  16. COUBAL Martin 99 SOPKo 00:41,9 01:26,6 220 3/2  
  17. SEILER Josef 99 ChpL 00:40,6 01:27,8 211 2/4  
  18. BABOR Jiří 99 POKr 00:41,8 01:28,0 210 2/3  
  19. HEJLÍČEK Viktor 99 PKJH 00:43,4 01:28,2 208 1/4  
  20. HURTÍK Jiří 99 PKPí 00:42,1 01:28,7 205 2/1  
  21. KUČERA Štěpán 99 PlČB 00:44,0 01:29,1 202 1/2  
  22. BRILLA Michal 99 PKPří 00:42,2 01:29,8 197 2/2  
  23. SLOUKA Jakub 99 BiJa 00:42,4 01:30,1 195 1/5  
  24. MARTINÁK Alex 99 SlPl 00:42,5 01:30,3 194 3/6  
  25. FRYNTA Jakub 99 PKHK 00:43,2 01:30,6 192 1/1  
  26. KŘEČEK Tomáš 99 SpHoř 00:41,1 01:31,2 188 4/6  
  27. ŠVEC Jan 99 RPl 00:45,4 01:32,6 180 2/6  
  28. ZEMAN Filip 99 LoBe 00:41,5 01:32,9 178 1/3  
  29. PIVRNEC Tomáš 99 VoSP 00:47,2 01:34,5 169 1/6  
  . BARCOHEN Gabriel 99 RSC   Diskval.   5/1  
    závodník vystartoval před pokynem startéra - SW 4.4        
                   
  11. 200 m volný způsob - žačky       1. půlden - 4.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl   Výsl.čas Body Ro/Dr  
    50m      100m      150m            
  1. PAULOVÁ Nikol 99 RPl   02:21,6 523 4/3  
    00:32,7   01:08,5   01:45,1
  2. FÖRSTEROVÁ Denisa 99 SOPKo   02:26,2 475 4/4  
    00:32,8   01:08,6   01:45,4
  3. TECLOVÁ Adéla 99 KVSPa   02:28,8 451 4/2  
    00:33,7   01:11,4   01:51,2
  4. ŽŮRKOVÁ Nikol 99 SlPl   02:30,0 440 4/5  
    00:34,4   01:13,0   01:51,9
  5. AVRAMOVÁ Pavla 99 SCPAP   02:32,1 422 4/6  
    00:35,0   01:13,8   01:53,7
  6. PŠENIČKOVÁ Eva 99 RPl   02:34,6 402 3/4  
    00:35,7   01:15,4   01:56,6
  7. STRÁNSKÁ Valerie 99 AŠMB   02:36,4 388 3/3  
    00:36,2   01:16,7   01:55,5
  8. HAUEROVÁ Petra 99 RPl   02:36,4 388 3/2  
    00:35,6   01:15,4   01:55,5
  9. KROCOVÁ Jitka 99 RPl   02:36,7 386 3/5  
    00:36,6   01:16,5   01:57,4
  10. MACKOVÁ Monika 99 SpKH   02:38,4 374 2/1  
    00:35,4   01:14,9   01:57,2
  11. VELEMANOVÁ Valerie 99 AŠMB   02:38,9 370 3/1  
    00:36,9   01:17,5   01:59,1
  12. MASOPUSTOVÁ Sára 99 USK   02:40,2 361 2/3  
    00:37,2   01:17,5   02:00,1
  13. MACHOVÁ Martina 99 KSPKl   02:41,0 356 2/2  
    00:36,8   01:17,4   02:00,3
  14. HUCLOVÁ Eva 99 SlPl   02:42,6 346 4/1  
    00:33,9   01:14,7   01:59,3
  15. VETÝŠKOVÁ Eliška 99 SlCho   02:43,5 340 2/6  
    00:38,2   01:20,1   02:02,2
  16. PODZIMKOVÁ Barbora 99 PKPří   02:43,7 339 1/6  
    00:37,9   01:19,4   02:01,9
  16. KOZMÉROVÁ Anna 99 AŠMB   02:43,7 339 3/6  
    00:36,9   01:18,7   02:02,5
  18. BERKOVÁ Kateřina 99 POKr   02:46,4 322 2/5  
    00:37,7   01:20,4   02:03,9
  19. LEVOVÁ Michaela 99 SlCho   02:50,0 302 2/4  
    00:39,1   01:21,3   02:05,4
  19. ČERVENKOVÁ Barbora 99 SKŽat   02:50,0 302 1/2  
    00:39,7   01:25,1   02:09,3
  21. RÝGLOVÁ Jana 99 ChÚ   02:51,2 296 1/1  
    00:40,8   01:25,0   02:09,9
  22. BOUČKOVÁ Kamila 99 SnKV   02:51,2 296 1/3  
    00:39,8   01:24,4   02:09,8
  23. REINBERGOVÁ Michaela 99 KVSPa   02:51,8 293 1/4  
    00:40,1   01:25,2   02:09,8
  24. DOHNALOVÁ Denisa 99 LoBe   02:52,0 292 1/5  
    00:38,8   01:23,8   02:09,6
                   
  12. 400 m volný způsob - žáci       1. půlden - 4.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl   Výsl.čas Body Ro/Dr  
    50m      100m      150m      200m      250m      300m      350m  
  1. ŠPERL Michael 99 SlPl   05:04,9 365 3/4  
    00:34,6   01:12,4   01:50,9   02:30,1   03:09,3   03:49,0   04:27,5
  2. LUDVÍK Tomáš 99 LoBe   05:06,0 361 3/3  
    00:34,5   01:12,2   01:50,5   02:29,6   03:09,2   03:48,9   04:28,1
  3. ŠOLTA Jiří 99 ČACR   05:11,0 344 3/6  
    00:35,8   01:14,9   01:55,2   02:35,9   03:15,8   03:55,1   04:34,3
  4. LEDNICKÝ Vítek 99 PKPí   05:25,0 302 3/1  
    00:37,1   01:19,1   02:01,0   02:42,8   03:24,4   04:07,3   04:46,6
  5. SLAVÍK Denis 99 SOPKo   05:25,8 299 2/3  
    00:35,9   01:16,5   01:57,9   02:39,4   00:00,0   00:00,0   00:00,0
  6. MACEK Jakub 99 SCPAP   05:26,5 297 2/4  
    00:36,4   01:17,9   01:59,8   02:41,9   00:00,0   00:00,0   00:00,0
  7. COUBAL Martin 99 SOPKo   05:29,4 290 1/4  
    00:36,0   01:16,7   01:58,4   02:40,8   03:23,1   04:04,5   04:48,0
  8. REJMAN Matouš 99 KVSPa   05:29,7 289 2/5  
    00:36,8   01:17,9   02:00,5   02:42,6   00:00,0   00:00,0   00:00,0
  9. SLABIHOUD Ondřej 99 SlCho   05:30,9 286 1/2  
    00:37,3   01:17,8   01:59,6   02:42,4   03:24,7   04:07,3   04:49,9
  10. NOLL David 99 LoNy   05:36,5 272 3/5  
    00:36,2   01:16,8   01:59,8   02:43,5   03:27,4   04:11,2   04:54,5
  11. ŠTEMBERK František 99 SlCho   05:37,1 270 2/2  
    00:00,0   01:19,5   02:01,7   02:45,2   00:00,0   00:00,0   00:00,0
  12. KREJČA Zdeněk 99 MPKÚ   05:37,8 269 1/5  
    00:37,4   01:19,3   02:02,7   02:45,6   03:28,9   04:11,9   04:55,1
  13. JOUDAL Dan 99 KVSPa   05:38,3 267 2/6  
    00:37,3   01:19,7   02:02,5   02:45,2   00:00,0   00:00,0   00:00,0
  14. VOLF Jakub 99 SlCho   05:39,2 265 3/2  
    00:36,7   01:18,7   02:02,1   02:46,1   03:29,2   04:13,3   04:56,6
  15. ZIKMUND Tomáš 99 PKPří   05:39,4 265 2/1  
    00:37,8   01:20,6   02:03,9   02:48,5   00:00,0   00:00,0   00:00,0
  16. ŠEBESTA David 99 RPl   05:45,3 252 1/3  
    00:37,3   01:18,6   02:01,6   02:45,8   03:29,1   04:13,7   04:59,7
  17. HEŘMAN Petr 99 SPKLi   05:46,2 250 1/6  
    00:37,0   01:19,2   02:03,3   02:47,8   03:32,9   04:18,3   05:03,1
  18. CÍSLER Martin 99 JiDo   05:55,4 231 1/1  
    00:38,3   01:22,1   02:06,8   02:51,8   03:37,3   04:23,3   05:09,8
                   
  13. 4x50 m polohová štafeta - žačky       1. půlden - 4.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl   Výsl.čas   Ro/Dr  
    50m      100m      150m            
  1. MĚSTSKÝ PK ÚSTÍ N.L.   MPKÚ   02:26,5   2/3  
    00:36,5   01:17,0   01:53,4
    MACKOVÁ Adéla, FIALOVÁ Klára, KERNALOVÁ Marie-magdaléna, KAŠKOVÁ Kareřina  
  2. RADBUZA PLZEŇ   RPl   02:32,3   2/4  
    00:38,5   01:19,2   02:01,8
    HAUEROVÁ Petra, PŠENIČKOVÁ Eva, KROCOVÁ Jitka, PAULOVÁ Nikol      
  3. PK SLAVIA VŠ PLZEŇ   SlPl   02:34,6   2/2  
    00:40,9   01:26,5   02:04,4
    VACULÍKOVÁ Karolína, ŽŮRKOVÁ Nikol, HUCLOVÁ Eva, BARTOŇOVÁ Natálie    
  4. AUTOŠKODA MLADÁ BOLESLAV   AŠMB   02:34,9   2/5  
    00:39,8   01:23,7   01:59,2
    KOZMÉROVÁ Anna, VELEMANOVÁ Valerie, STRÁNSKÁ Valerie, KOVAŘÍKOVÁ Karolína  
  5. KSP KLADNO   KSPKl   02:41,6   1/4  
    00:43,9   01:26,7   02:07,8
    PECUŠOVÁ Lucie, HAKLIČKOVÁ Andrea, HAMOUZOVÁ Barbora, MACHOVÁ Martina  
  6. SPORTOVNÍ ŠKOLA KRUPKA   SŠKru   02:42,0   1/3  
    00:40,3   01:25,7   02:07,1
    KOŠVICOVÁ Tereza, NOVÁKOVÁ Klára, MAJDČINSKÁ Karolína, NĚMCOVÁ Lucie  
  7. SPORTOVNÍ ODDÍL PLAVÁNÍ KOLÍN SOPKo   02:53,7   1/2  
    00:44,3   01:37,4   02:20,9
    KUCHAŘOVÁ Anna, DVOŘÁKOVÁ Eliška, KLEIBEROVÁ Natálie, FÖRSTEROVÁ Denisa  
                   
  14. 4x50 m polohová štafeta - žáci       1. půlden - 4.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl   Výsl.čas Body Ro/Dr  
    50m      100m      150m            
  1. SK JAZZMANI ŽATEC   SKŽat   02:25,2   2/3  
    00:39,5   01:17,5   01:54,3
    URBAN Tomáš, ČERVENKA Dominik, FILEK Martin, DVOŘÁK Jakub      
  2. PK SLAVIA VŠ PLZEŇ A   SlPl   02:25,6   2/4  
    00:35,6   01:17,4   01:53,9
    ŠPERL Michael, KOBYLÁK Ondřej, GEMOV Ondřej, VANÍK Radek      
  3. SLAVIE CHOMUTOV   SlCho   02:32,8   2/2  
    00:38,4   01:18,6   01:58,2
    SLABIHOUD Ondřej, VOLF Jakub, ŠTEMBERK František, ŠPELINA Vítek    
  4. PK SLAVIA VŠ PLZEŇ B   SlPl   02:36,8   1/3  
    00:37,9   01:24,2   02:04,0
    FREMR Pavel, BĚLOCH Matěj, FINGER David, MARTINÁK Alex      
  5. LOKOMOTIVA BEROUN   LoBe   02:39,1   1/4  
    00:36,0   01:23,5   02:03,1
    LUDVÍK Tomáš, BLÁHA Jakub, ZEMAN Filip, ČEŘOVSKÝ Jan        
  6. SPORTOVNÍ ODDÍL PLAVÁNÍ KOLÍN SOPKo   02:47,0   1/2  
    00:37,1   01:29,8   02:12,0
    SLAVÍK Denis, POSPÍŠIL Filip, TOMAN Martin, COUBAL Martin      
  7. RADBUZA PLZEŇ   RPl   02:49,3   2/5  
    00:42,8   01:33,8   02:14,4
    ŠEBESTA David, VÁCLAVÍK Jiří, EGERMAIER Petr, ŠVEC Jan      
                   
  15. 800 m volný způsob - žačky       1. půlden - 4.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl   Výsl.čas Body Ro/Dr  
    50m      100m      150m      200m      250m      300m      350m      400m
    450m      500m      550m      600m      650m     700m      750m    
  1. ŠTĚRBOVÁ Michaela 99 SCPAP   10:25,1 487 3/3  
    00:33,3   01:11,2   01:50,9   02:30,6   03:09,8   03:49,8   04:29,3   05:08,8
    05:48,7   06:28,8   07:08,2   07:47,9   08:28,0   09:08,1   09:48,0  
  2. FÖRSTEROVÁ Denisa 99 SOPKo   10:46,1 441 3/4  
    00:34,3   01:13,9   01:54,2   02:35,0   03:16,8   03:58,6   04:40,6   05:22,4
    06:03,7   06:45,2   07:26,2   08:07,2   08:48,0   09:28,0   10:08,1  
  3. AVRAMOVÁ Pavla 99 SCPAP   10:49,5 434 3/5  
    00:36,2   01:17,2   01:58,3   02:40,0   03:21,1   04:02,8   04:43,5   05:25,6
    06:06,8   06:47,8   07:29,1   08:09,5   08:50,0   09:30,2   10:10,3  
  4. KROCOVÁ Jitka 99 RPl   10:51,2 431 3/2  
    00:36,2   01:16,9   01:57,7   02:39,1   03:20,5   04:01,8   04:43,7   05:25,0
    06:05,6   06:47,4   07:28,8   08:10,1   08:51,1   09:32,0   10:15,3  
  5. FELGROVÁ Daniela 99 DeNá   11:22,5 374 3/1  
    00:36,2   01:17,0   01:58,7   02:40,7   03:22,9   04:04,8   04:47,8   05:30,7
    06:14,7   06:59,1   07:43,2   08:27,7   09:11,9   09:56,2   10:40,4  
  6. MASOPUSTOVÁ Sára 99 USK   11:33,3 357 2/4  
    00:38,8   01:21,0   02:04,6   02:48,8   03:32,4   04:16,0   05:00,3   05:44,5
    06:28,5   07:12,6   07:56,4   08:39,9   09:24,8   10:08,0   10:52,3  
  7. HAUEROVÁ Petra 99 RPl   11:36,7 352 3/6  
    00:37,4   01:19,4   02:03,8   02:47,9   03:32,3   04:17,0   05:02,0   05:46,6
    06:30,1   07:13,6   07:58,1   08:42,9   09:27,5   10:11,2   10:53,8  
  8. MACHOVÁ Martina 99 KSPKl   11:38,0 350 2/3  
    00:38,5   01:20,5   02:04,4   02:47,7   03:31,5   04:16,0   05:00,0   05:44,0
    06:28,9   07:13,3   07:56,8   08:41,5   09:25,9   10:11,0   10:55,4  
  9. PECHOVÁ Karolína 99 SPKLi   12:07,0 310 2/5  
    00:39,3   01:23,8   02:09,8   02:56,9   03:42,9   04:29,7   05:16,2   06:02,9
    06:49,2   07:35,5   08:21,6   09:07,8   09:53,1   10:38,2   11:24,0  
  10. HAMOUZOVÁ Barbora 99 KSPKl   12:12,4 303 2/2  
    00:40,2   01:25,7   02:11,3   02:57,0   03:43,1   04:28,7   05:15,4   06:02,0
    06:48,8   07:35,2   08:21,8   09:08,8   09:54,9   10:42,1   11:28,7  
  11. PECUŠOVÁ Lucie 99 KSPKl   12:18,1 296 2/1  
    00:40,0   01:25,5   02:12,3   02:57,0   03:43,6   04:30,7   05:17,1   06:04,0
    06:50,2   07:38,3   08:25,3   09:12,8   10:00,2   10:47,4   11:34,7  
  12. PROCHÁZKOVÁ Jana 99 SpHoř   12:30,8 281 1/3  
    00:40,3   01:26,5   02:14,1   03:01,9   03:49,7   04:37,4   05:24,8   06:12,6
    07:00,6   07:49,0   08:38,1   09:25,8   10:13,9   11:01,6   11:48,4  
  13. ŠPÁSOVÁ Kateřina 99 KVSPa   12:52,1 258 1/4  
    00:42,0   01:30,2   02:19,4   03:08,8   03:57,9   04:48,2   05:39,1   06:28,5
    07:17,5   08:06,2   08:55,2   09:43,6   10:32,0   11:20,7   12:08,8  
  14. BÁRTÍKOVÁ Lucie 99 SlPl   12:57,5 253 1/2  
    00:40,9   01:27,1   02:14,9   03:03,8   03:53,4   04:43,2   05:33,0   06:23,3
    07:14,0   08:04,7   08:53,6   09:43,2   10:32,1   11:22,0   12:11,0  
                   
  16. 100 m volný způsob - žáci       2. půlden - 5.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl 50m Výsl.čas Body Ro/Dr  
  1. NOLL David 99 LoNy 00:32,2 01:07,1 332 6/3  
  2. DVOŘÁK Jakub 99 SKŽat 00:32,5 01:08,3 315 6/4  
  3. SLAVÍK Denis 99 SOPKo 00:33,4 01:08,8 308 6/2  
  4. HEŘMAN Petr 99 SPKLi 00:32,9 01:09,1 304 6/1  
  5. ŠOLTA Jiří 99 ČACR 00:33,7 01:09,4 300 6/6  
  6. RODR Daniel 99 DeJič 00:33,9 01:10,1 291 5/3  
  7. LEDNICKÝ Vítek 99 PKPí 00:33,7 01:10,7 284 6/5  
  8. MACEK Jakub 99 SCPAP 00:34,3 01:11,0 280 5/2  
  9. ŠTEMBERK František 99 SlCho 00:34,6 01:11,3 277 4/6  
  10. URBAN Tomáš 99 SKŽat 00:35,0 01:11,8 271 3/5  
  11. KOŠTEJN Ondřej 99 PORum 00:35,3 01:12,2 267 5/6  
  12. FILEK Martin 99 SKŽat 00:34,9 01:12,9 259 2/3  
  13. VANÍK Radek 99 SlPl 00:34,8 01:13,2 256 5/4  
  14. REJMAN Matouš 99 KVSPa 00:36,1 01:13,4 254 4/1  
  15. KVASNICA Lukáš 99 PKPří 00:35,1 01:13,8 250 4/3  
  16. COUBAL Martin 99 SOPKo 00:35,0 01:14,0 248 3/3  
  17. JOUDAL Dan 99 KVSPa 00:35,7 01:14,2 246 5/5  
  18. CHELBERG Robert 99 RSC 00:34,3 01:14,7 241 4/5  
  18. BOUDNÍK Michal 99 Boh 00:35,7 01:14,7 241 3/6  
  20. FREMR Pavel 99 SlPl 00:35,9 01:14,8 240 2/2  
  21. ŠVEC Jan 99 RPl 00:36,1 01:15,3 235 4/4  
  22. BURLE Ondřej 99 SnKV 00:35,7 01:15,5 233 2/1  
  23. CÍSLER Martin 99 JiDo 00:35,8 01:15,6 232 4/2  
  23. ZIKMUND Tomáš 99 PKPří 00:36,6 01:15,6 232 3/4  
  25. FINGER David 99 SlPl 00:35,6 01:15,8 231 5/1  
  26. KOŽEVNIKOV Danil 99 MoP 00:36,2 01:15,9 230 1/3  
  27. JIROUT Adam 99 KLSTe 00:36,0 01:15,9 230 1/4  
  28. HEJLÍČEK Viktor 99 PKJH 00:36,8 01:16,3 226 2/6  
  29. SEILER Josef 99 ChpL 00:36,5 01:16,5 224 2/4  
  30. GEMOV Ondřej 99 SlPl 00:36,0 01:16,8 222 1/1  
  31. ZAHRADNÍČEK Michal 99 PlČB 00:36,6 01:18,7 206 3/1  
  32. KŘEČEK Tomáš 99 SpHoř 00:37,0 01:19,6 199 3/2  
  33. TOMAN Martin 99 SOPKo 00:37,2 01:19,8 198 2/5  
  34. EGERMAIER Petr 99 RPl 00:37,8 01:20,9 190 1/5  
  35. CAPOUŠEK Adam 99 PKHK 00:39,0 01:23,5 173 1/2  
                   
  17. 100 m volný způsob - žačky       2. půlden - 5.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl 50m Výsl.čas Body Ro/Dr  
  1. ŠTĚRBOVÁ Michaela 99 SCPAP 00:31,6 01:05,4 515 5/3  
  2. PAULOVÁ Nikol 99 RPl 00:31,6 01:05,4 515 5/2  
  3. FÖRSTEROVÁ Denisa 99 SOPKo 00:31,9 01:06,3 495 5/4  
  4. TECLOVÁ Adéla 99 KVSPa 00:33,2 01:08,1 457 5/5  
  5. HUCLOVÁ Eva 99 SlPl 00:33,2 01:08,6 447 4/4  
  6. FELGROVÁ Daniela 99 DeNá 00:32,5 01:09,0 439 5/1  
  7. ŽŮRKOVÁ Nikol 99 SlPl 00:34,2 01:10,0 420 4/2  
  8. STRÁNSKÁ Valerie 99 AŠMB 00:33,8 01:10,2 417 4/3  
  9. KOUTNÁ Kateřina 99 ChpL 00:33,3 01:10,2 417 4/5  
  10. AVRAMOVÁ Pavla 99 SCPAP 00:33,8 01:10,2 416 4/6  
  11. TRNKOVÁ Michaela 99 MoP 00:34,5 01:11,5 395 5/6  
  12. VELEMANOVÁ Valerie 99 AŠMB 00:35,3 01:12,4 380 3/2  
  13. PODZIMKOVÁ Barbora 99 PKPří 00:35,0 01:12,8 374 2/3  
  14. MASOPUSTOVÁ Sára 99 USK 00:35,0 01:13,2 368 4/1  
  15. KOZMÉROVÁ Anna 99 AŠMB 00:35,8 01:13,4 365 3/4  
  16. BERKOVÁ Kateřina 99 POKr 00:35,2 01:13,8 359 3/5  
  17. LEVOVÁ Michaela 99 SlCho 00:36,6 01:15,0 342 3/3  
  18. MACHOVÁ Martina 99 KSPKl 00:35,9 01:15,0 342 3/1  
  19. HUMLOVÁ Eliška 99 SpHoř 00:35,0 01:15,3 338 1/2  
  20. KOKŠÁLOVÁ Michaela 99 ChpL 00:37,3 01:17,2 314 2/6  
  21. BOUČKOVÁ Kamila 99 SnKV 00:37,8 01:17,8 306 3/6  
  21. RÝGLOVÁ Jana 99 ChÚ 00:38,2 01:17,8 306 1/5  
  23. KOPECKÁ Adéla 99 PKČL 00:37,3 01:17,9 305 2/4  
  24. KÁĎOVÁ Markéta 99 SnKV 00:37,3 01:17,9 305 2/5  
  25. ČERVENKOVÁ Barbora 99 SKŽat 00:38,1 01:18,1 303 2/1  
  26. KOMATSELI Angelika 99 Olymp 00:38,5 01:18,6 297 2/2  
  27. NĚMCOVÁ Lucie 99 SŠKru 00:38,5 01:19,4 288 1/4  
  28. KEBUSOVÁ Monika 99 DeJič 00:00,0 01:19,7 285 1/6  
  29. REINBERGOVÁ Michaela 99 KVSPa 00:38,4 01:19,8 284 1/3  
  30. TÁBORSKÁ Lenka 99 BiJa 00:38,9 01:22,5 257 1/1  
                   
  18. 100 m prsa - žáci       2. půlden - 5.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl 50m Výsl.čas Body Ro/Dr  
  1. ČERVENKA Dominik 99 SKŽat 00:39,2 01:22,9 340 5/3  
  2. DŘEVÍNEK Martin 99 SpHoř 00:40,2 01:24,7 319 5/2  
  3. PŘIBYL Michal 99 DuP 00:40,7 01:24,7 318 5/5  
  4. VOLF Jakub 99 SlCho 00:00,0 01:24,8 317 5/4  
  5. PIVRNEC Tomáš 99 VoSP 00:43,5 01:31,1 256 4/3  
  6. SMETANA Ondřej 99 KVSPa 00:43,8 01:31,7 251 4/4  
  7. MACEK Jakub 99 SCPAP 00:43,7 01:32,9 242 5/6  
  8. KOBYLÁK Ondřej 99 SlPl 00:43,5 01:33,0 241 4/5  
  9. KUČERA Štěpán 99 PlČB 00:44,3 01:33,3 238 3/2  
  10. TRUNEČKA Eduard 99 BiJa 00:44,8 01:34,7 228 3/3  
  11. VRBATA Jakub 99 BiJa 00:45,9 01:36,6 215 4/6  
  12. FINGER David 99 SlPl 00:46,9 01:37,2 211 2/4  
  13. ZEMAN Jan 99 MoP 00:46,1 01:37,4 210 2/6  
  14. FRYNTA Jakub 99 PKHK 00:47,0 01:38,3 204 2/1  
  15. BLAŽEK Vojtěch 99 LoNy 00:46,8 01:38,4 203 3/4  
  16. KVASNICA Lukáš 99 PKPří 00:48,0 01:40,1 193 2/2  
  17. EGERMAIER Petr 99 RPl 00:46,9 01:40,5 191 3/6  
  18. BĚLOCH Matěj 99 SlPl 00:47,8 01:40,7 190 1/3  
  19. PÁSZTOR Matyáš 99 SKS 00:46,9 01:40,8 189 2/5  
  19. ŠPELINA Vítek 99 SlCho 00:45,8 01:40,8 189 3/1  
  21. BABOR Jiří 99 POKr 00:48,3 01:41,3 186 1/2  
  22. COUBAL Martin 99 SOPKo 00:48,5 01:41,5 185 2/3  
  23. ŠVEC Jan 99 RPl 00:46,2 01:41,6 185 4/1  
  24. HEJLÍČEK Viktor 99 PKJH 00:48,7 01:41,9 183 1/4  
  25. ŠTANCL Aleš 99 LoNy 00:48,9 01:42,0 183 3/5  
  26. HURTÍK Jiří 99 PKPí 00:49,2 01:42,2 182 1/5  
  27. ANDĚL Jan 99 SlPl 00:48,8 01:43,2 176 1/1  
  28. BURLE Ondřej 99 SnKV 00:49,6 01:44,7 169 5/1  
  . SLABIHOUD Ondřej 99 SlCho   Diskval.   4/2  
    závodník vystartoval před pokynem startéra - SW 4.4        
                   
  19. 100 m prsa - žačky       2. půlden - 5.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl 50m Výsl.čas Body Ro/Dr  
  1. ŠIMKOVÁ Karolína 99 PKJH 00:39,4 01:24,0 462 5/3  
  2. ŽŮRKOVÁ Nikol 99 SlPl 00:41,1 01:26,0 431 5/2  
  3. PŠENIČKOVÁ Eva 99 RPl 00:41,2 01:27,0 416 5/4  
  4. FIALOVÁ Klára 99 MPKÚ 00:41,9 01:28,2 399 5/5  
  5. KAŠKOVÁ Kateřina 99 MPKÚ 00:43,3 01:29,4 384 5/6  
  6. VETÝŠKOVÁ Eliška 99 SlCho 00:42,4 01:30,2 373 4/3  
  7. FÖRSTEROVÁ Denisa 99 SOPKo 00:42,7 01:30,5 370 5/1  
  8. HAKLIČKOVÁ Andrea 99 KSPKl 00:43,5 01:32,0 352 4/2  
  8. BAROCHOVÁ Pavla 99 SKŽat 00:42,8 01:32,0 352 3/3  
  10. KRAMLOVÁ Lucie 99 DeNá 00:44,7 01:32,6 345 4/6  
  11. KOPECKÁ Adéla 99 PKČL 00:44,1 01:32,7 344 4/5  
  12. POKORNÁ Julie 99 LoNy 00:44,9 01:33,0 341 3/4  
  13. REINBERGOVÁ Michaela 99 KVSPa 00:45,4 01:33,7 333 4/1  
  14. KEBUSOVÁ Monika 99 DeJič 00:46,4 01:34,9 321 2/3  
  15. KÁĎOVÁ Markéta 99 SnKV 00:44,5 01:35,0 320 4/4  
  16. MACHOVÁ Martina 99 KSPKl 00:46,2 01:36,0 310 2/4  
  17. KROCOVÁ Jitka 99 RPl 00:46,5 01:36,7 303 2/2  
  18. DAŇKOVÁ Anna 99 PKČá 00:45,0 01:36,9 301 3/2  
  19. KLOCOVÁ Markéta 99 MoP 00:46,2 01:37,0 300 3/6  
  20. VACULÍKOVÁ Karolína 99 SlPl 00:46,0 01:38,1 290 1/4  
  21. ŠRÁMKOVÁ Anna 99 Boh 00:46,4 01:38,3 289 2/6  
  22. NĚMCOVÁ Veronika 99 JiDo 00:47,0 01:38,7 285 2/1  
  23. NOVÁKOVÁ Klára 99 SŠKru 00:47,1 01:38,8 284 1/3  
  24. TÁBORSKÁ Lenka 99 BiJa 00:46,1 01:40,2 273 3/5  
  25. NOSKOVÁ Eliška 99 SpHoř 00:47,0 01:40,5 270 3/1  
  26. SÝKOROVÁ Zuzana 99 PKPří 00:48,1 01:41,4 263 2/5  
  27. KOKAISLOVÁ Martina 99 JiDo 00:48,4 01:42,4 255 1/5  
  28. KOŘÁNOVÁ Tereza 99 ChÚ 00:48,6 01:42,7 253 1/1  
  29. ŠPÁSOVÁ Kateřina 99 KVSPa 00:49,6 01:42,9 252 1/6  
  30. KLEIBEROVÁ Natálie 99 SOPKo 00:48,9 01:44,5 240 1/2  
                   
  20. 200 m znak - žáci       2. půlden - 5.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl   Výsl.čas Body Ro/Dr  
    50m      100m      150m              
  1. LUDVÍK Tomáš 99 LoBe   02:35,6 355 4/3  
    00:35,7   01:15,1   01:55,8
  2. ŠPERL Michael 99 SlPl   02:42,4 313 4/2  
    00:39,2   01:20,1   02:02,4
  3. DVOŘÁK Jakub 99 SKŽat   02:42,6 312 4/4  
    00:37,0   01:18,4   02:01,5
  4. SLAVÍK Denis 99 SOPKo   02:48,7 279 4/5  
    00:38,9   01:22,2   02:06,2
  5. SLABIHOUD Ondřej 99 SlCho   02:54,0 254 4/1  
    00:41,1   01:25,5   02:10,5
  6. KOŠTEJN Ondřej 99 PORum   02:54,1 254 3/3  
    00:41,8   01:27,8   02:14,5
  7. RENC Jakub 99 MoP   02:54,9 250 3/6  
    00:42,2   01:26,8   02:11,9
  8. REJMAN Matouš 99 KVSPa   02:56,4 244 4/6  
    00:41,7   01:26,8   02:13,0
  9. ŠEBESTA David 99 RPl   03:00,8 227 3/4  
    00:43,1   01:29,5   02:16,7
  10. VANÍK Radek 99 SlPl   03:00,8 227 3/2  
    00:42,2   01:29,2   02:17,8
  11. HURTÍK Jiří 99 PKPí   03:01,6 224 2/3  
    00:43,7   01:30,6   02:18,2
  12. ZEMAN Filip 99 LoBe   03:02,7 220 2/4  
    00:45,1   01:31,6   02:19,1
  13. JIROUT Adam 99 KLSTe   03:03,8 216 3/5  
    00:42,3   01:26,8   02:11,1
  14. ANDĚL Jan 99 SlPl   03:06,7 206 1/3  
    00:44,1   01:31,9   02:20,4
  15. SEILER Josef 99 ChpL   03:07,3 204 2/5  
    00:44,4   01:34,9   02:24,0
  16. KOUBA Alois 99 NePK   03:08,4 200 2/1  
    00:44,4   01:32,1   02:18,8
  17. ZEMAN Jan 99 MoP   03:09,1 198 2/6  
    00:46,5   01:33,6   02:23,3
  18. KŘEČEK Tomáš 99 SpHoř   03:11,7 190 3/1  
    00:44,3   01:33,4   02:22,6
  19. ŽÁRSKÝ Marek 99 SKPNy   03:19,4 169 1/1  
    00:46,9   01:38,2   02:30,6
  20. VOBRUBA Vojtěch 99 NePK   03:21,7 163 1/4  
    00:47,7   01:38,5   02:31,2
  21. POSPÍŠIL Filip 99 SOPKo   03:26,9 151 1/5  
    00:46,6   01:40,7   02:35,4
  22. CAPOUŠEK Adam 99 PKHK   03:29,8 145 1/2  
    00:47,8   01:43,2   02:36,6
                   
  21. 200 m znak - žačky       2. půlden - 5.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl   Výsl.čas Body Ro/Dr  
    50m      100m      150m              
  1. FELGROVÁ Daniela 99 DeNá   02:40,2 460 5/4  
    00:37,9   01:19,4   02:01,2
  2. ŠTĚRBOVÁ Michaela 99 SCPAP   02:40,5 457 5/3  
    00:37,6   01:19,5   02:01,9
  3. KERNALOVÁ Marie-Magdaléna 99 MPKÚ   02:42,1 444 5/5  
    00:39,0   01:20,0   02:01,6
  4. STRÁNSKÁ Valerie 99 AŠMB   02:46,5 410 5/1  
    00:39,4   01:22,1   02:05,3
  5. MACKOVÁ Adéla 99 MPKÚ   02:47,9 400 5/2  
    00:39,1   01:21,8   02:05,2
  6. SPĚVÁKOVÁ Lucie 99 PŠLou   02:50,5 382 5/6  
    00:40,6   01:24,3   02:08,5
  7. KOUTNÁ Kateřina 99 ChpL   02:51,3 376 4/3  
    00:40,2   01:24,5   02:09,3
  8. HAUEROVÁ Petra 99 RPl   02:54,1 358 4/4  
    00:40,2   01:25,1   02:09,9
  8. PODZIMKOVÁ Barbora 99 PKPří   02:54,1 358 3/2  
    00:41,1   01:25,5   02:10,7
  10. HAKLIČKOVÁ Andrea 99 KSPKl   02:57,2 340 3/3  
    00:42,7   01:28,2   02:15,2
  10. GONOVÁ Andrea 99 StTa   02:57,2 340 4/2  
    00:42,3   01:27,5   02:12,9
  12. MACKOVÁ Monika 99 SpKH   02:57,6 338 3/1  
    00:40,8   01:24,8   02:11,9
  13. HAMOUZOVÁ Barbora 99 KSPKl   02:58,2 334 4/1  
    00:42,6   01:27,8   02:13,5
  14. BERKOVÁ Kateřina 99 POKr   02:58,4 333 4/6  
    00:42,2   01:28,4   02:14,2
  15. KOŘÁNOVÁ Tereza 99 ChÚ   02:58,5 333 4/5  
    00:42,0   01:27,8   02:13,4
  16. ČERVENKOVÁ Barbora 99 SKŽat   02:58,7 331 3/4  
    00:43,2   01:29,4   02:15,0
  17. KOŠVICOVÁ Tereza 99 SŠKru   03:00,5 322 3/5  
    00:41,5   01:28,3   02:16,2
  18. KOMATSELI Angelika 99 Olymp   03:02,9 309 2/4  
    00:43,2   01:30,0   02:17,3
  19. KOKAISLOVÁ Martina 99 JiDo   03:05,5 296 2/2  
    00:44,3   01:31,4   02:19,2
  20. RÝGLOVÁ Jana 99 ChÚ   03:05,8 295 2/3  
    00:43,7   01:31,0   02:19,9
  21. NĚMCOVÁ Lucie 99 SŠKru   03:06,3 293 2/5  
    00:43,9   01:31,4   02:20,9
  22. HUMLOVÁ Eliška 99 SpHoř   03:06,4 292 2/1  
    00:42,1   01:29,5   02:18,0
  22. BARTOŇOVÁ Natálie 99 SlPl   03:06,4 292 3/6  
    00:43,7   01:31,5   02:19,9
  24. PECUŠOVÁ Lucie 99 KSPKl   03:10,6 273 1/2  
    00:46,7   01:34,6   02:23,5
  25. PROCHÁZKOVÁ Jana 99 SpHoř   03:11,2 271 1/4  
    00:44,7   01:33,6   02:24,7
  26. MAJDČINSKÁ Karolína 99 SŠKru   03:14,5 257 2/6  
    00:44,2   01:33,6   02:24,3
                   
  22. 50 m motýlek - žáci       2. půlden - 5.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl   Výsl.čas Body Ro/Dr  
  1. LEDNICKÝ Vítek 99 PKPí   00:33,5 315 5/4  
  2. NOLL David 99 LoNy   00:33,9 304 5/3  
  3. GEMOV Ondřej 99 SlPl   00:36,2 250 5/5  
  4. DŘEVÍNEK Martin 99 SpHoř   00:36,3 248 5/2  
  5. JOUDAL Dan 99 KVSPa   00:36,6 242 5/1  
  6. RODR Daniel 99 DeJič   00:36,9 236 4/4  
  7. JIROUT Adam 99 KLSTe   00:37,1 232 5/6  
  8. URBAN Tomáš 99 SKŽat   00:37,2 230 4/5  
  9. FILEK Martin 99 SKŽat   00:37,4 227 4/2  
  10. KREJČA Zdeněk 99 MPKÚ   00:37,4 227 4/6  
  11. FREMR Pavel 99 SlPl   00:37,7 221 3/4  
  12. SLAVÍK Denis 99 SOPKo   00:37,8 220 4/3  
  13. VOKÁČ David 99 ReHoř   00:38,6 206 2/5  
  14. HEŘMAN Petr 99 SPKLi   00:38,8 203 3/2  
  15. ZIKMUND Tomáš 99 PKPří   00:39,1 198 4/1  
  16. CHELBERG Robert 99 RSC   00:39,3 195 2/6  
  16. BOUDNÍK Michal 99 Boh   00:39,3 195 3/3  
  18. ZEMAN Filip 99 LoBe   00:40,0 185 3/5  
  18. ŠTEMBERK František 99 SlCho   00:40,0 185 2/3  
  20. KOŽEVNIKOV Danil 99 MoP   00:40,1 184 3/6  
  21. BLAŽEK Vojtěch 99 LoNy   00:40,8 175 1/3  
  22. FINGER David 99 SlPl   00:41,0 172 2/1  
  23. ŠOLTA Jiří 99 ČACR   00:41,8 163 3/1  
  24. KOBYLÁK Ondřej 99 SlPl   00:42,0 160 2/4  
  25. TOMAN Martin 99 SOPKo   00:42,4 156 2/2  
  26. MALÍK Marcel 99 StTa   00:42,5 155 1/2  
  27. KOUBA Alois 99 NePK   00:44,7 133 1/6  
  28. ŠTANCL Aleš 99 LoNy   00:46,2 120 1/1  
  29. BABOR Jiří 99 POKr   00:46,5 118 1/5  
  30. SMETANA Ondřej 99 KVSPa   00:50,1 95 1/4  
                   
  23. 50 m motýlek - žačky       2. půlden - 5.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl   Výsl.čas Body Ro/Dr  
  1. TRNKOVÁ Michaela 99 MoP   00:34,4 410 4/3  
  2. ŠIMKOVÁ Karolína 99 PKJH   00:35,2 383 4/4  
  3. SPĚVÁKOVÁ Lucie 99 PŠLou   00:35,8 364 4/2  
  4. TECLOVÁ Adéla 99 KVSPa   00:36,0 358 4/1  
  5. HUCLOVÁ Eva 99 SlPl   00:36,1 355 4/5  
  6. AVRAMOVÁ Pavla 99 SCPAP   00:37,8 309 4/6  
  7. BRAUN Nela 99 RSC   00:38,0 304 2/2  
  8. KRAMLOVÁ Lucie 99 DeNá   00:38,3 297 3/4  
  9. LEVOVÁ Michaela 99 SlCho   00:38,9 284 3/2  
  10. KEBUSOVÁ Monika 99 DeJič   00:39,8 265 2/3  
  11. DOHNALOVÁ Denisa 99 LoBe   00:40,4 253 2/4  
  12. KOVAŘÍKOVÁ Karolína 99 AŠMB   00:40,7 248 2/5  
  13. MAJDČINSKÁ Karolína 99 SŠKru   00:41,8 229 3/3  
  14. HUMLOVÁ Eliška 99 SpHoř   00:42,6 216 3/6  
  15. KUCHAŘOVÁ Anna 99 SOPKo   00:43,0 210 3/1  
  15. BRIZOVA Natalie 99 RSC   00:43,0 210 2/6  
  17. REINBERGOVÁ Michaela 99 KVSPa   00:43,1 209 2/1  
  18. NOVÁKOVÁ Klára 99 SŠKru   00:43,2 207 1/4  
  19. KOKŠÁLOVÁ Michaela 99 ChpL   00:43,2 207 1/2  
  20. KLEIBEROVÁ Natálie 99 SOPKo   00:43,3 206 3/5  
  21. BOUČKOVÁ Kamila 99 SnKV   00:43,6 202 1/5  
  22. KÁĎOVÁ Markéta 99 SnKV   00:45,3 180 1/6  
  23. POKORNÁ Julie 99 LoNy   00:45,4 179 1/3  
  24. NOSKOVÁ Eliška 99 SpHoř   00:45,6 176 1/1  
                   
  24. 200 m polohový závod - žáci       2. půlden - 5.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl   Výsl.čas Body Ro/Dr  
    50m      100m      150m              
  1. DVOŘÁK Jakub 99 SKŽat   02:44,6 331 4/3  
    00:35,6   01:18,1   02:06,6
  2. LEDNICKÝ Vítek 99 PKPí   02:45,2 328 4/2  
    00:36,4   01:20,3   02:08,4
  3. DŘEVÍNEK Martin 99 SpHoř   02:49,1 306 4/6  
    00:38,5   01:24,0   02:11,0
  4. VOLF Jakub 99 SlCho   02:51,2 295 4/4  
    00:40,8   01:24,7   02:13,8
  5. PŘIBYL Michal 99 DuP   02:51,3 294 4/5  
    00:39,1   01:23,7   02:12,5
  6. VANÍK Radek 99 SlPl   03:01,9 246 3/3  
    00:42,1   01:28,4   02:22,6
  7. RENC Jakub 99 MoP   03:03,5 239 3/1  
    00:43,8   01:30,1   02:23,8
  8. RODR Daniel 99 DeJič   03:03,5 239 3/2  
    00:41,8   01:28,5   02:23,5
  9. FREMR Pavel 99 SlPl   03:05,5 232 3/5  
    00:43,4   01:31,6   02:25,7
  10. URBAN Tomáš 99 SKŽat   03:07,5 224 2/4  
    00:41,0   01:27,6   02:25,1
  11. KOŽEVNIKOV Danil 99 MoP   03:10,1 215 2/2  
    00:43,5   01:32,6   02:30,3
  12. BLAŽEK Vojtěch 99 LoNy   03:10,3 215 3/6  
    00:44,9   01:36,2   02:29,4
  13. KOUBA Alois 99 NePK   03:11,0 212 2/3  
    00:45,6   01:34,3   02:29,0
  13. KOBYLÁK Ondřej 99 SlPl   03:11,0 212 3/4  
    00:47,2   01:38,3   02:31,0
  15. BLÁHA Jakub 99 LoBe   03:12,3 208 2/5  
    00:44,3   01:34,6   02:29,9
  16. VOBRUBA Vojtěch 99 NePK   03:21,2 182 1/3  
    00:49,9   01:41,1   02:37,7
  17. FRYNTA Jakub 99 PKHK   03:21,2 182 1/4  
    00:51,4   01:43,9   02:38,5
  18. ŽÁRSKÝ Marek 99 SKPNy   03:22,2 179 1/2  
    00:52,1   01:45,6   02:47,0
  19. POSPÍŠIL Filip 99 SOPKo   03:22,4 178 2/6  
    00:47,0   01:38,8   02:36,8
  20. ŠTANCL Aleš 99 LoNy   03:22,6 178 2/1  
    00:48,0   01:40,4   02:35,8
  21. KOBLÍŽEK Šimon 99 ChÚ   03:28,4 164 1/1  
    00:47,2   01:38,9   02:43,5
  . HRUBÝ Matěj 99 LoTr   Diskval.   1/5  
    nenastoupil k závodu              
                   
  25. 200 m polohový závod - žačky       2. půlden - 5.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl   Výsl.čas Body Ro/Dr  
    50m      100m      150m              
  1. PAULOVÁ Nikol 99 RPl   02:39,0 524 5/3  
    00:35,5   01:14,8   02:02,3
  2. ŠIMKOVÁ Karolína 99 PKJH   02:44,9 470 5/4  
    00:36,7   01:18,3   02:06,1
  3. ŽŮRKOVÁ Nikol 99 SlPl   02:46,5 457 5/2  
    00:38,7   01:22,7   02:09,3
  4. TRNKOVÁ Michaela 99 MoP   02:46,8 454 5/1  
    00:37,3   01:20,1   02:00,0
  5. KERNALOVÁ Marie-Magdaléna 99 MPKÚ   02:50,1 428 4/3  
    00:37,4   01:20,6   02:10,3
  6. PŠENIČKOVÁ Eva 99 RPl   02:51,1 421 5/5  
    00:37,7   01:21,3   02:11,5
  7. STRÁNSKÁ Valerie 99 AŠMB   02:55,6 389 5/6  
    00:40,6   01:24,0   02:16,8
  8. HUCLOVÁ Eva 99 SlPl   02:56,7 382 4/1  
    00:37,3   01:21,6   02:16,0
  9. PODZIMKOVÁ Barbora 99 PKPří   02:57,3 378 3/3  
    00:40,7   01:22,2   02:16,4
  10. SPĚVÁKOVÁ Lucie 99 PŠLou   02:57,7 376 4/4  
    00:41,9   01:28,7   02:19,2
  11. VELEMANOVÁ Valerie 99 AŠMB   02:58,8 369 4/6  
    00:41,9   01:27,6   02:20,5
  12. HAUEROVÁ Petra 99 RPl   02:59,0 368 4/2  
    00:38,7   01:23,5   02:19,4
  13. KROCOVÁ Jitka 99 RPl   02:59,1 367 4/5  
    00:42,3   01:28,6   02:20,0
  14. KOZMÉROVÁ Anna 99 AŠMB   02:59,8 363 3/2  
    00:41,1   01:27,6   02:21,4
  15. MACKOVÁ Monika 99 SpKH   03:03,1 344 3/4  
    00:40,2   01:25,3   02:21,9
  16. KRAMLOVÁ Lucie 99 DeNá   03:04,3 337 3/1  
    00:42,3   01:28,9   02:23,3
  17. MASOPUSTOVÁ Sára 99 USK   03:06,1 327 2/2  
    00:44,4   01:31,0   02:26,1
  18. DAŇKOVÁ Anna 99 PKČá   03:06,2 327 3/5  
    00:41,8   01:31,7   02:23,7
  19. BERKOVÁ Kateřina 99 POKr   03:06,4 326 2/4  
    00:43,5   01:29,9   02:25,8
  20. ČERVENKOVÁ Barbora 99 SKŽat   03:09,2 311 3/6  
    00:46,5   01:33,2   02:26,7
  21. KOPECKÁ Adéla 99 PKČL   03:11,0 303 1/4  
    00:43,7   01:34,0   02:26,4
  22. RÝGLOVÁ Jana 99 ChÚ   03:11,8 299 2/5  
    00:44,4   01:33,2   02:31,1
  23. NĚMCOVÁ Veronika 99 JiDo   03:12,9 294 2/6  
    00:45,5   01:33,1   02:28,4
  24. KOŘÁNOVÁ Tereza 99 ChÚ   03:14,7 286 2/1  
    00:47,0   01:31,4   02:29,3
  25. DVOŘÁKOVÁ Lucie 99 Olymp   03:15,1 284 1/2  
    00:43,9   01:33,7   02:32,3
  26. PROCHÁZKOVÁ Jana 99 SpHoř   03:15,6 282 1/3  
    00:47,9   01:36,4   02:32,9
  27. KLOCOVÁ Markéta 99 MoP   03:18,0 272 1/6  
    00:46,2   01:35,1   02:31,3
  28. KOMATSELI Angelika 99 Olymp   03:18,0 272 1/5  
    00:45,0   01:34,7   02:34,5
  29. POKORNÁ Julie 99 LoNy   03:20,0 264 1/1  
    00:46,0   01:37,5   02:32,8
  . HAMOUZOVÁ Barbora 99 KSPKl   Diskval.   2/3  
    závodník vystartoval před pokynem startéra - SW 4.4        
                   
                   
  26. 200 m volný způsob - žáci       2. půlden - 5.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl   Výsl.čas Body Ro/Dr  
    50m      100m      150m              
  1. ŠPERL Michael 99 SlPl   02:25,9 347 4/3  
    00:34,6   01:11,7   01:49,2
  2. ŠOLTA Jiří 99 ČACR   02:27,9 333 4/2  
    00:34,6   01:12,4   01:50,9
  3. NOLL David 99 LoNy   02:29,5 322 4/4  
    00:34,7   01:13,2   01:52,1
  4. LUDVÍK Tomáš 99 LoBe   02:29,6 322 4/5  
    00:34,6   01:13,6   01:52,3
  5. HEŘMAN Petr 99 SPKLi   02:35,8 285 3/3  
    00:35,6   01:16,0   01:57,3
  6. MACEK Jakub 99 SCPAP   02:35,8 285 3/2  
    00:36,8   01:17,7   01:57,5
  7. SLABIHOUD Ondřej 99 SlCho   02:36,4 282 3/4  
    00:35,9   01:15,8   01:57,0
  8. ŠTEMBERK František 99 SlCho   02:37,3 277 2/4  
    00:37,2   01:17,9   01:58,0
  9. REJMAN Matouš 99 KVSPa   02:38,1 273 3/5  
    00:20,0   01:17,6   01:59,1
  10. ZIKMUND Tomáš 99 PKPří   02:38,2 272 2/3  
    00:36,3   01:17,2   01:59,0
  11. KOŠTEJN Ondřej 99 PORum   02:40,4 261 1/4  
    00:36,7   01:19,0   02:01,6
  12. COUBAL Martin 99 SOPKo   02:40,9 259 4/1  
    00:35,7   01:16,6   01:58,9
  13. JOUDAL Dan 99 KVSPa   02:44,0 244 2/2  
    00:37,3   01:19,8   02:02,8
  14. ŠEBESTA David 99 RPl   02:44,0 244 2/5  
    00:37,4   01:19,3   02:02,1
  15. KVASNICA Lukáš 99 PKPří   02:44,6 242 2/6  
    00:37,5   01:19,3   02:03,9
  16. HEJLÍČEK Viktor 99 PKJH   02:46,3 234 1/3  
    00:38,5   01:21,9   02:06,2
  17. PŘIBYL Michal 99 DuP   02:46,4 234 4/6  
    00:36,4   01:19,9   02:04,1
  18. BURLE Ondřej 99 SnKV   02:46,9 232 1/1  
    00:39,2   01:21,7   02:05,4
  19. CÍSLER Martin 99 JiDo   02:47,2 231 3/1  
    00:37,9   01:20,1   02:03,7
  20. ŠVEC Jan 99 RPl   02:48,9 224 3/6  
    00:37,2   01:21,4   02:05,8
  21. BOUDNÍK Michal 99 Boh   02:49,9 220 1/6  
    00:38,7   01:23,0   02:06,7
  22. SEILER Josef 99 ChpL   02:51,2 215 1/2  
    00:39,2   01:24,1   02:09,3
  23. ZAHRADNÍČEK Richard 99 PlČB   02:53,9 205 1/5  
    00:37,5   01:22,1   02:08,7
  24. TOMAN Martin 99 SOPKo   02:54,9 202 2/1  
    00:38,8   01:24,3   02:10,6
                   
  27. 400 m volný způsob - žačky       2. půlden - 5.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl   Výsl.čas Body Ro/Dr  
    50m      100m      150m      200m      250m      300m      350m  
  1. ŠTĚRBOVÁ Michaela 99 SCPAP   04:58,2 521 3/3  
    00:33,7   01:10,7   01:48,7   02:27,0   03:06,1   03:44,9   04:22,9
  2. PAULOVÁ Nikol 99 RPl   04:59,6 514 3/4  
    00:33,3   01:10,5   01:48,0   02:25,8   03:05,8   03:44,2   04:22,2
  3. FÖRSTEROVÁ Denisa 99 SOPKo   05:09,9 464 3/2  
    00:35,1   01:13,8   01:54,2   02:33,5   03:13,4   03:53,1   04:32,7
  4. AVRAMOVÁ Pavla 99 SCPAP   05:17,5 432 3/5  
    00:35,6   01:15,4   01:55,3   02:35,6   03:16,0   03:57,1   04:38,8
  5. TECLOVÁ Adéla 99 KVSPa   05:18,1 429 3/1  
    00:35,8   01:15,5   01:56,6   02:37,2   03:17,8   03:59,4   04:40,6
  6. FELGROVÁ Daniela 99 DeNá   05:24,7 404 2/4  
    00:36,4   01:16,0   01:57,5   02:39,3   03:21,6   04:03,7   04:45,3
  7. PŠENIČKOVÁ Eva 99 RPl   05:25,0 402 2/3  
    00:36,9   01:17,4   01:58,6   02:40,3   03:22,1   04:04,4   04:47,3
  8. KROCOVÁ Jitka 99 RPl   05:25,2 402 3/6  
    00:36,9   01:18,0   01:59,5   02:40,9   03:22,1   04:03,5   04:45,2
  9. VELEMANOVÁ Valerie 99 AŠMB   05:31,4 380 2/5  
    00:38,0   01:18,6   02:00,1   02:42,4   03:25,4   04:08,3   04:51,3
  10. MASOPUSTOVÁ Sára 99 USK   05:35,4 366 1/4  
    00:38,0   01:19,9   02:02,7   02:45,8   03:28,9   04:12,1   04:55,0
  11. KOUTNÁ Kateřina 99 ChpL   05:37,6 359 2/2  
    00:36,8   01:18,5   02:00,6   02:44,1   03:28,1   04:12,2   04:56,7
  12. GONOVÁ Andrea 99 StTa   05:47,8 328 1/6  
    00:41,0   01:24,5   02:09,9   02:54,5   03:39,8   04:23,9   05:06,4
  13. HAUEROVÁ Petra 99 RPl   05:48,3 327 2/6  
    00:38,6   01:21,7   02:06,4   02:50,6   03:35,4   04:20,2   05:05,1
  14. MACHOVÁ Martina 99 KSPKl   05:49,5 324 1/3  
    00:37,8   01:20,3   02:05,5   02:50,3   03:36,0   04:21,4   05:06,1
  15. KOZMÉROVÁ Anna 99 AŠMB   05:52,1 317 2/1  
    00:33,3   01:23,2   02:09,1   02:55,1   03:40,0   04:26,5   05:10,8
  16. DOHNALOVÁ Denisa 99 LoBe   05:57,1 304 1/1  
    00:38,5   01:22,5   02:08,9   02:56,1   03:41,9   04:28,4   05:14,3
  17. HAKLIČKOVÁ Andrea 99 KSPKl   05:57,3 303 1/2  
    00:39,5   01:22,7   02:08,5   02:54,5   03:40,8   04:27,6   05:13,8
  18. BOUČKOVÁ Kamila 99 SnKV   05:59,9 297 1/5  
    00:41,0   01:26,6   02:13,9   03:00,2   03:46,7   04:33,0   05:17,7
                   
  28. 4x50 m volný způsob - žáci       2. půlden - 5.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl   Výsl.čas Body Ro/Dr  
    50m      100m      150m              
  1. PK SLAVIA VŠ PLZEŇ A   SlPl   02:07,0   1/3  
    00:32,0   01:04,8   01:36,8
    FREMR Pavel, FINGER David, VANÍK Radek, ŠPERL Michael      
  2. SK JAZZMANI ŽATEC   SKŽat   02:09,0   1/4  
    00:32,8   01:05,8   01:37,8
    URBAN Tomáš, ČERVENKA Dominik, FILEK Martin, DVOŘÁK Jakub      
  3. SLAVIE CHOMUTOV   SlCho   02:14,7   1/5  
    00:35,7   01:09,3   01:42,8
    ŠPELINA Vítek, ŠTEMBERK František, SLABIHOUD Ondřej, VOLF Jakub    
  4. SPORTOVNÍ ODDÍL PLAVÁNÍ KOLÍN SOPKo   02:19,9   1/2  
    00:35,1   01:12,4   01:48,2
    COUBAL Martin, POSPÍŠIL Filip, TOMAN Martin, SLAVÍK Denis      
  5. PK SLAVIA VŠ PLZEŇ B   SlPl   02:21,3   1/1  
    00:35,2   01:10,8   01:48,8
    GEMOV Ondřej, ANDĚL Jan, KOBYLÁK Ondřej, BĚLOCH Matěj      
                   
  29. 4x50 m volný způsob - žačky       2. půlden - 5.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl   Výsl.čas Body Ro/Dr  
    50m      100m      150m      200m      250m      300m      350m  
  1. RADBUZA PLZEŇ   RPl   02:10,5   2/2  
    00:31,7   01:05,0   01:37,9
    PŠENIČKOVÁ Eva, HAUEROVÁ Petra, KROCOVÁ Jitka, PAULOVÁ Nikol      
  2. AUTOŠKODA MLADÁ BOLESLAV   AŠMB   02:13,8   2/4  
    00:34,0   01:07,6   01:39,1
    KOZMÉROVÁ Anna, VELEMANOVÁ Valerie, STRÁNSKÁ Valerie, KOVAŘÍKOVÁ Karolína  
  3. MĚSTSKÝ PK ÚSTÍ N.L.   MPKÚ   02:16,5   2/5  
    00:34,6   01:07,4   01:43,1
    MACKOVÁ Adéla, KAŠKOVÁ Kateřina, FIALOVÁ Klára, KERNALOVÁ Marie-Magdaléna  
  4. PK SLAVIA VŠ PLZEŇ   SlPl   02:16,9   1/3  
    00:33,0   01:11,8   01:46,9
    ŽŮRKOVÁ Nikol, VACULÍKOVÁ Karolína, BÁRTÍKOVÁ Lucie, HUCLOVÁ Eva    
  5. SPORTOVNÍ ŠKOLA KRUPKA   SŠKru   02:19,6   1/4  
    00:35,7   01:10,6   01:45,8
    NOVÁKOVÁ Klára, NĚMCOVÁ Lucie, MAJDČINSKÁ Karolína, KOŠVICOVÁ Tereza  
  6. KSP KLADNO   KSPKl   02:21,7   1/2  
    00:37,1   01:13,8   01:47,3
    PECUŠOVÁ Lucie, HAMOUZOVÁ Barbora, HAKLIČKOVÁ Andrea, MACHOVÁ Martina  
  7. SPORTOVNÍ ODDÍL PLAVÁNÍ KOLÍN SOPKo   02:23,5   2/3  
    00:37,2   01:15,9   01:51,7
    KLEIBEROVÁ Natálie, DVOŘÁKOVÁ Eliška, KUCHAŘOVÁ Anna, FÖRSTEROVÁ Denisa  
                   
  30. 800 m volný způsob - žáci       2. půlden - 5.12.2010  
  Poř. Příjmení, Jméno RN Oddíl   Výsl.čas Body Ro/Dr  
    50m      100m      150m      200m      250m      300m      350m      400m
    450m      500m      550m      600m      650m     700m      750m    
  1. ŠPERL Michael 99 SlPl   10:37,1 369 2/3  
    00:36,5   01:16,0   01:56,2   02:35,2   03:15,4   03:56,6   04:37,8   05:18,6
    05:59,1   06:39,5   07:20,5   08:00,9   08:39,9   09:19,0   10:01,3  
  2. LUDVÍK Tomáš 99 LoBe   10:41,6 361 2/4  
    00:37,2   01:16,2   01:56,5   02:34,3   03:16,1   03:56,8   04:37,7   05:18,2
    05:58,1   06:38,7   07:19,7   08:00,4   08:40,8   09:21,2   10:07,2  
  3. VOLF Jakub 99 SlCho   11:09,3 318 2/2  
    00:38,2   01:20,4   02:03,1   02:45,6   03:28,7   04:11,2   04:54,7   05:37,2
    06:20,0   07:02,3   07:45,5   08:27,3   09:09,2   09:50,7   10:32,0  
  4. RENC Jakub 99 MoP   11:14,7 311 2/6  
    00:38,4   01:21,1   02:03,8   02:46,7   03:30,1   04:12,6   04:55,1   05:37,8
    06:20,2   07:02,8   07:45,3   08:27,6   09:09,6   09:50,9   10:32,1  
  5. GEMOV Ondřej 99 SlPl   11:27,5 294 1/2  
    00:38,2   01:20,3   02:05,6   02:50,4   03:34,6   04:19,5   05:03,3   05:47,4
    06:31,8   07:16,0   07:59,2   08:43,7   09:25,7   10:06,3   10:48,8  
  6. KREJČA Zdeněk 99 MPKÚ   11:32,1 288 1/4  
    00:37,8   01:20,6   02:04,2   02:48,2   03:31,4   04:15,6   04:59,9   05:44,6
    06:27,4   07:12,6   07:56,2   08:40,6   09:24,8   10:07,8   10:50,1  
  7. ŠEBESTA David 99 RPl   11:39,5 279 2/1  
    00:38,2   01:20,8   02:02,8   02:45,7   03:28,5   04:11,9   04:55,4   05:39,2
    06:23,1   07:07,5   07:52,3   08:38,1   09:21,3   10:07,6   10:54,4  
  8. CÍSLER Martin 99 JiDo   11:45,3 272 2/5  
    00:38,0   01:19,8   02:03,2   02:46,2   03:29,8   04:13,0   04:56,1   05:40,8
    06:26,2   07:11,9   07:58,5   08:42,5   09:29,2   10:16,2   11:02,6  
  9. ZEMAN Filip 99 LoBe   11:50,0 267 1/3  
    00:39,7   01:23,7   02:08,2   02:53,2   03:37,9   04:22,5   05:07,4   05:52,9
    06:38,1   07:23,3   08:08,7   08:53,5   09:38,3   10:23,0   11:08,1  
  10. VALDA Václav 99 USK   11:58,1 258 1/5  
    00:38,9   01:24,1   02:09,5   02:56,8   03:42,2   04:29,1   05:16,5   06:02,8
    06:48,9   07:34,3   08:19,9   09:05,3   09:49,4   10:33,4   11:17,3  
  11. ŠLÍŽEK Stanislav 99 SŠKru   13:51,7 166 1/1  
    00:42,2   01:30,6   02:20,6   03:12,1   04:04,9   04:57,5   05:50,8   06:46,2
    07:39,5   08:34,3   09:27,2   10:21,5   11:16,2   12:09,4   13:01,5