Letní sportovní soustředění starších Aš, 13.-20.8.2011

 

Tak opět máme za sebou přípravné soustředění, které se tradičně konalo na sklonku prázdnin, avšak netradičně na západě naší republiky, v Aši. Zpočátku panovala k výběru lokality nedůvěra, jelikož se nikomu nechtělo opouštět malebné prostředí podšumavských Volar, kde se uskutečnila soustředění v minulých letech. Ale díky perfektnímu zázemí, které nám pokytly personál restaurace U Sluníčka a společnost Ašské lesy, jsme o místě konání příštího soustředění již rozhodnuti.

Ke karlovarským plavcům a trenérům se opět připojil i plavecký výběr z Mariánských Lázní. Do ašského bazénu se ponořilo 49 plavců pod vedením jedenácti trenérů a asistentů. Příjemným doplněním a zpestřením dvoufázových tréninků byly jako obvykle jízda na kole, kolečkových bruslích, protahování, posilování a různé míčové, sportovní a teambuildingové hry, které se převážně konaly v nově vybudovaném relaxačním centru Háj, jehož vedení a zejména panu manažeru Kolmanovi tímto děkujeme.

Celé týdenní snažení vyvrcholilo v podobě kontrolních závodů, které jako obvykle byly uspořádány v den odjezdu. Plavci před zraky přihlížejících rodičů předvedli 50m tratě od všech plaveckých způsobů a navrch 100m osobní polohový závod. Závody zakončil souboj trenérských štafet na 4x50m polohový závod.

Soustředění všichni plavci ve zdraví, ikdyž někteří s oděrkami, zvládli, a tak lze říci, že se vstup do plavecké sezony 2011-2012 podařil a věříme, že na následujících závodech budeme svědky kvalitních výkonů.

To je prozatím z popisu vše a pro dokreslení atmosféry je pro vás připraveno 470 fotografií...video připravujeme.

 

Výsledky z kontrolních závodů 20.8.2011.pdf

 

 

Spousta dalších fotek na Vás čeká na našich stránkách Picasa...