Podzimní soustředění Horní Blatná, 27.-30.10.2011

 

Starší plavci vyrazili již tradičně o podzimních prázdninách na Horní Blatnou. Soustředění se neslo v duchu suché přípravy v podobě cyklistiky a běhání. Zlatým hřebem tohoto snažení byla účast v závodě Výběh na Blaťák, kde se obě skupiny jak starších, tak i mladších plavců (kteří měli simultánně soustředění v Nových Hamrech) postavily na startovní čáře proti ostříleným běžcům a běžkařům ze západních Čech. A ostudu rozhodně neudělali- viz. výsledky níže.
Další náplní soustředění byla zkouška některých méně tradičních sportů jako Nordic walking, ale největší úspěch slavila bezpochyby návštěva lezecké oblasti Na Strašidlech, kde si plavci - většinou poprvé - vyzkoušeli základy lezení, jištění a slaňování. Všichni předvedli parádní výkon a za odvahu postavit se čelem něčemu, co není zrovna jejich doménou, jim patří velká poklona. Na skalách jsme určitě nebyli naposledy...
Poděkování patří i trenérům za perfektní přípravu a realizaci akce a hotelu Modrá Hvězda za opětovné poskytnutí skvělého zázemí.

 

Výsledky z Blaťáku 2011

Picasa galerie