Podzimní soustředění – Horní Blatná

 

 Večerní výběh na Blatenský vrch a zpět - výsledky                      Fotogalerie

 Výsledky závodu Blaťák 2014

 

Termín:                           sobota  25. -  úterý 28.10. 2014

Místo:                              Horní Blatná, hotel Modrá Hvězda

 

V neděli jsme dopoledne vyrazili na Boží Dar. Na kole ve dvou skupinkách. Nejstarší dorazili až na Klínovec, mladší cyklisti dojeli na Neklid, poté sjezdovkou a Ježíškovo cestou zpět do Horní Blatné. Odpoledne se starší plavci proměnili na horolezce a mladší vyrazili na pěší tůru do Perninku - zítra si své odpolední úlohy vymění. Večer jsme zakončili přípravou na úterní závod a to výběhem na Blatenský vrch - varintou po asfaltu. Všichni se zhostili úkolu jak se sluší a patří na sportovce a vyběhli na vrch jako horští kamzíci. Časy jsou v PDF výše. Fotky pro dokreslení atmosféry nahráváme.

V pondělí se role prohodily. Ráno výjezd na Plešivec a po obědě skupinka velkých hry v přírodě a fotbal. Menší šli navštívit místní horolezeckou oblast Strašidla a zkoušeli si základy lezení a slaňování. Večer pak vyhlášení včerejšího večerního běhu a přípravy na zítřejší závod. Pokud se rodiče budou chtít podívat, tak start závodu je naplánovaný na 11 hodinu. 

Poslední den soustředění nám počasí opravdu přálo. Modré nebe kam oko dohlédlo a vcelku příznivá teplota připravily perfektní podmínky pro závěr podzimního soustředění. Výběh na blatenský vrch, kterým tradičně zakončujeme soustředění se také vydařil. Nejlépe se umístila Nika Harmašová, která skončila těsně za medailí na 4. místě, ale ani ostatní plavci se mezi konkurencí lyžařů a atletů z Čech a německého pohraniční neztratili :-)

Fotky i výsledky jsou na svém místě.

A jako obvykle tu máme ztráty a nálezy

Pokud něco poznáte, zavolejte Marušce 603104746 a domluvte si předání na tréninku.