Výsledky letního poháru 11 letého žactva - Sokolov 2008

 SnKV - Celkové výsledky (včetně poháru Moravy)
Pachtová Monika, 1997
Č. d.DisciplínaČasUmíst.BodyVT
550 VZ ženy32.285. 421III. VT 
7100 M ženy01:21.993. 339 
13800 VZ ženy11:09.232. 408 
15100 VZ ženy01:10.035. 429III. VT 
2150 M ženy36.614. 358 
25400 VZ ženy05:16.623. 442III. VT 


 
 
TJ Slovan Karlovy Vary (výsledky poháru Čech)
Pachtová Monika, 1997
Č. d.DisciplínaČasUmíst.BodyVT
550 VZ ženy32.283. 421III. VT 
7100 M ženy01:21.991. 339 
15800 VZ ženy11:09.231. 408 
17100 VZ ženy01:10.033. 429III. VT 
2350 M ženy36.612. 358 
27400 VZ ženy05:16.623. 442III. VT 


 
 
 Celkové výsledky:
 
1. 100 Z ženy - 1997
Čas uzavření výsledků 14.6. 2008 16:15

Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Kolářová Anna1997MoP01:11.474/3542II. VT 
50 m: 34.71
2. Holzknechtová Klára1997KLSTe01:17.794/4421III. VT 
50 m: 37.36
3. Hojsáková Jolana1997AšMB01:18.424/2410  
50 m: 38.62
4. Zemlerová Dominika1997SlLi01:20.134/1385  
5. Holubová Karolína1997JiDo01:20.784/5376  
50 m: 39.38
6. Nováková Ilona1997SKŽat01:21.973/3359  
50 m: 40.91
7. Lednická Jindřiška1997PKPí01:24.454/6329  
50 m: 40.46
8. Svěcená Lucie1997SKŽat01:24.693/4326  
50 m: 42.68
9. Šibíková Kateřina1997LoNy01:25.363/6318  
50 m: 41.93
10. Mlčochová Eva1997KIN01:25.502/4317  
50 m: 40.74
11. Ulipová Michaela1997RPl01:25.513/5317  
50 m: 41.69
12. Cimrtová Kristýna1997PORum01:26.613/2305  
50 m: 42.14
13. Šoutová Tereza1997AšMB01:27.502/3295  
50 m: 43.27
14. Rohlová Michaela1997KSPKl01:28.462/5286  
50 m: 43.01
15. Knorová Sára1997ChÚ01:29.193/1279  
50 m: 43.71
16. Bozděchová Tereza1997JiDo01:29.232/1279  
50 m: 43.90
17. Kořínková Michaela1997SŠKru01:30.071/1271  
50 m: 44.15
18. Šormová Barbora1997PKLit01:30.651/6266  
50 m: 45.22
19. Kormošová Pavla1997PKHK01:30.712/6265  
50 m: 44.24
20. Šrámková Klára1997ČKPK01:30.742/2265  
50 m: 43.05
21. Šimůnková Simona1997PLČB01:31.631/5257  
50 m: 44.61
22. Kotrmanová Klára1997LoNy01:32.161/2253  
50 m: 45.37
23. Bukvajová Nikola1997PKLit01:33.011/4246  
50 m: 46.43
24. Pavlíčková Adéla1997PKPí01:35.191/3230  
50 m: 40.87


2. 100 Z muži - 1997
Čas uzavření výsledků 14.6. 2008 16:15

Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Schröpfer Kryštof1997JiDo01:18.424/3277  
50 m: 37.44
2. Pokorný Martin1997SlPl01:20.694/4255  
50 m: 39.42
3. Seeman Michael1997MoP01:21.534/2247  
50 m: 38.71
4. Bláha Michael1997LoBe01:21.704/6245  
50 m: 40.45
5. Topič Ondřej1997PKPří01:23.493/2230  
50 m: 42.10
6. Tomášek Vojtěch1997LoBe01:23.794/5227  
50 m: 41.53
7. Müller Michal1997MoP01:24.753/5220  
50 m: 40.45
8. Hercík Vojtěch1997AšMB01:25.063/4217  
50 m: 41.16
9. Hrabačka Martin1997SlPl01:25.512/3214  
50 m: 41.59
10. Švorc Michal1997SnVa01:26.493/3207  
50 m: 42.11
11. Dušek Jakub1997SOPKo01:26.564/1206  
50 m: 42.12
12. Dvořák Petr1997SlPl01:27.122/1202  
50 m: 42.45
13. Rajsner Matěj1997DeNá01:27.903/6197  
50 m: 42.09
14. Stoklasa Jaroslav1997PKML01:30.791/5179  
50 m: 45.07
15. Vlach Martin1997KSPKl01:30.941/3178  
50 m: 45.28
16. Bartůněk Jan1997PKPří01:30.953/1178  
50 m: 44.25
17. Szaffner Robin1997MPKÚ01:31.762/5173  
50 m: 45.22
18. Burian David1997VoSP01:31.911/4172  
50 m: 44.35
19. Tauš Jakub1997PKČL01:32.722/2168  
50 m: 45.26
20. Procházka Ladislav1997PKPí01:32.762/4168  
50 m: 45.36
21. Sahula Vojtěch1997AšMB01:33.082/6166  
50 m: 45.81
22. Ševců Dominik1997DeNá01:33.991/1161  
50 m: 46.56
23. Ullman Jakub1997MPKÚ01:35.101/2156  
50 m: 46.56
24. Rychetský Matyáš1997SKPNy01:40.961/6130  
50 m: 50.32


3. 200 P ženy - 1997
Čas uzavření výsledků 14.6. 2008 16:15

Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Jakubcová Lucie1997MPKÚ03:09.944/4403  
50 m: 44.01100 m: 01:32.20 (48.19)150: 02:21.54 (49.34)
2. Krajníková Anna1997KLSTe03:10.704/5398  
50 m: 44.40100 m: 01:32.31 (47.91)150: 02:21.84 (49.53)
3. Žáková Kristýna1997AšMB03:10.924/2397  
50 m: 44.00100 m: 01:32.36 (48.36)150: 02:21.61 (49.25)
4. Černá Adéla1997PKLit03:15.874/3368  
50 m: 45.92100 m: 01:35.46 (49.54)150: 02:25.80 (50.34)
5. Zemlerová Dominika1997SlLi03:20.763/5341  
50 m: 46.31100 m: 01:38.37 (52.06)150: 02:30.80 (52.43)
6. Šafránková Johanka1997LoBe03:21.303/4339  
50 m: 47.05100 m: 01:38.82 (51.77)150: 02:31.67 (52.85)
7. Budková Kristýna1997LoNy03:21.584/1337  
50 m: 45.70100 m: 01:36.12 (50.42)150: 02:28.72 (52.60)
8. Kavříková Edita1997SOPKo03:24.744/6322  
50 m: 46.75100 m: 01:38.53 (51.78)150: 02:31.67 (53.14)
9. Kochová Veronika1997BaSo03:25.693/6317  
50 m: 46.10100 m: 01:37.80 (51.70)150: 02:31.31 (53.51)
10. Kydlíčková Tereza1997SlPl03:26.022/4316  
50 m: 47.51100 m: 01:40.40 (52.89)150: 02:34.14 (53.74)
11. Bendová Lenka1997SnVa03:26.563/3313  
50 m: 48.12100 m: 01:41.18 (53.06)150: 02:35.15 (53.97)
12. Marešová Karolína1997VoSP03:27.063/2311  
50 m: 46.75100 m: 01:41.01 (54.26)150: 02:34.73 (53.72)
13. Strachoňová Karla1997PORum03:27.852/3308  
50 m: 48.34100 m: 01:40.88 (52.54)150: 02:34.40 (53.52)
14. Umlaufová Ema1997DeNá03:28.072/1307  
50 m: 49.45100 m: 01:42.67 (53.22)150: 02:35.44 (52.77)
15. Kafková Lucie1997VoSP03:28.502/5305  
50 m: 48.11100 m: 01:42.78 (54.67)150: 02:36.10 (53.32)
16. Zvěřinová Adéla1997Boh03:29.682/6300  
50 m: 47.39100 m: 01:42.14 (54.75)150: 02:36.20 (54.06)
17. Szabová Karolína1997PKČL03:31.701/5291  
50 m: 47.96100 m: 01:40.55 (52.59)150: 02:35.67 (55.12)
18. Pavlíčková Adéla1997PKPí03:34.093/1282  
50 m: 48.63100 m: 01:43.38 (54.75)150: 02:38.95 (55.57)
19. Kováříková Klára1997RPl03:35.291/4277  
50 m: 49.65100 m: 01:44.84 (55.19)150: 02:40.96 (56.12)
20. Tůmová Tereza1997PKPí03:40.001/3259  
50 m: 49.68100 m: 01:45.68 (56.00)150: 02:43.31 (57.63)
21. Choňáková Pavlína1997PKPí03:41.432/2254  
50 m: 47.99100 m: 01:43.04 (55.05)150: 02:42.07 (59.03)
22. Kociánová Markéta1997ChÚ03:43.141/2249  
50 m: 52.87100 m: 01:49.19 (56.32)150: 02:47.48 (58.29)
23. Forejtová Klára1997RPl03:43.961/1246  
50 m: 50.84100 m: 01:47.58 (56.74)150: 02:46.68 (59.10)
24. Šibíková Kateřina1997LoNy03:45.121/6242  
50 m: 51.62100 m: 01:49.26 (57.64)150: 02:48.49 (59.23)


4. 200 P muži - 1997
Čas uzavření výsledků 14.6. 2008 16:15

Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Šimáček Martin1997JiDo03:02.944/4329  
50 m: 41.86100 m: 01:29.40 (47.54)150 m: 02:17.43 (48.03)
2. Lizec Jiří1997SpHoř03:03.474/3326  
50 m: 42.14100 m: 01:30.00 (47.86)150 m: 02:18.30 (48.30)
3. Brandl Daniel1997RPl03:08.254/2302  
50 m: 42.44100 m: 01:30.52 (48.08)150 m: 02:19.27 (48.75)
4. Svěcený Antonín1997SKŽat03:14.564/6273  
50 m: 43.88100 m: 01:33.64 (49.76)150 m: 02:24.97 (51.33)
5. Olšar Ondřej1997PKČL03:14.584/1273  
50 m: 43.89100 m: 01:33.21 (49.32)150 m: 02:24.65 (51.44)
6. Onderka Josef1997LoBe03:17.593/3261  
50 m: 44.46100 m: 01:35.15 (50.69)150 m: 02:26.91 (51.76)
7. Černý Vojtěch1997SlCho03:17.982/2259  
50 m: 45.91100 m: 01:36.71 (50.80)150 m: 02:28.35 (51.64)
8. Zahradník Štěpán1997LoBe03:18.434/5257  
50 m: 43.83100 m: 01:33.60 (49.77)150 m: 02:24.53 (50.93)
9. Šmejkal Marcel1997StTa03:19.103/2255  
50 m: 44.97100 m: 01:35.30 (50.33)150 m: 02:27.42 (52.12)
10. Dvořák Petr1997SlPl03:22.572/3242  
50 m: 46.93100 m: 01:39.31 (52.38)150 m: 02:32.21 (52.90)
11. Hendrich Filip1997FEZKO03:24.472/4235  
50 m: 46.10100 m: 01:37.93 (51.83)150 m: 02:31.43 (53.50)
12. März Ondřej1997SlPl03:28.053/6223  
50 m: 48.36100 m: 01:41.74 (53.38)150 m: 02:35.80 (54.06)
13. Nemejta Marek1997MPKÚ03:29.781/2218  
50 m: 47.85100 m: 01:42.94 (55.09)150 m: 02:38.34 (55.40)
14. Pígl Marek1997KIN03:31.121/3214  
50 m: 48.35100 m: 01:41.99 (53.64)150 m: 02:36.31 (54.32)
15. Gintner Marek1997PKLit03:31.162/6214  
50 m: 46.98100 m: 01:40.62 (53.64)150 m: 02:36.05 (55.43)
16. Ungr Filip1997ChpL03:32.502/1210  
50 m: 48.78100 m: 01:42.36 (53.58)150 m: 02:37.58 (55.22)
17. Procházka Ladislav1997PKPí03:33.903/1206  
50 m: 51.29100 m: 01:46.63 (55.34)150 m: 02:42.26 (55.63)
18. Kučera Vadim1997KSPKl03:34.883/5203  
50 m: 47.88100 m: 01:43.79 (55.91)150 m: 02:39.96 (56.17)
19. Červín Jiří1997PKLit03:35.311/4202  
50 m: 48.22100 m: 01:44.02 (55.80)150 m: 02:41.71 (57.69)
20. Lansberg Jan1997VoSP03:36.692/5198  
50 m: 49.59100 m: 01:44.89 (55.30)150 m: 02:41.68 (56.79)
21. Strnad Adam1997SlPl03:39.281/6191  
50 m: 52.24100 m: 01:47.52 (55.28)150 m: 02:44.56 (57.04)
22. Jakubec Matěj1997KIN03:39.721/5190  
50 m: 50.22100 m: 01:46.73 (56.51)150 m: 02:44.51 (57.78)
23. Janda Patrik1997USK03:51.091/1163  
50 m: 53.87100 m: 01:53.46 (59.59)150 m: 02:53.88 (01:00.42)


5. 50 VZ ženy - 1997
Čas uzavření výsledků 15.6. 2008 10:16

Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Kolářová Anna1997MoP28.934/3585II. VT 
2. Hojsáková Jolana1997AšMB32.134/4427III. VT 
3. Pachtová Monika1997SnKV32.284/2421III. VT 
4. Schindlerová Nikol1997SlCho32.634/5407  
5. Knorová Sára1997ChÚ33.504/1377  
6. Nováková Ilona1997SKŽat33.963/3361  
7. Procházková Veronika1997PKML34.002/4360  
8. Tomancová Anna1997TJTá34.062/3358  
9. Krajníková Anna1997KLSTe34.314/6350  
10. Mrázová Hana1997SlPl34.633/2341  
11. Šrámková Klára1997ČKPK34.832/6335  
12. Umlaufová Ema1997DeNá34.853/1334  
13. Šafránková Johanka1997LoBe35.051/3329  
14. Bukvajová Nikola1997PKLit35.081/1328  
15. Kochová Veronika1997BaSo35.462/5317  
16. Vaníčková Olga1997Boh35.491/2317  
17. Tůmová Tereza1997PKPí35.663/6312  
18. Svěcená Lucie1997SKŽat35.983/5304  
19. Horníková Kristýna1997RPl35.991/4304  
20. Neumannová Marie1997SOPKo36.082/2301  
21. Seydlová Marie1997PŠLou36.241/5297  
22. Kováříková Klára1997RPl37.242/1274  
23. Kormošová Pavla1997PKHK38.091/6256  
 
Šimůnková Simona1997PLČBdiskval.  


6. 50 VZ muži - 1997
Čas uzavření výsledků 14.6. 2008 16:25

Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Šimáček Martin1997JiDo31.484/3309  
2. Topič Ondřej1997PKPří32.334/1285  
3. Moser Josef1997KIN32.984/4269  
4. Švorc Michal1997SnVa32.994/2268  
5. Olšar Ondřej1997PKČL33.113/3265  
6. Seeman Michael1997MoP33.444/5258  
7. Vencl Jakub1997ČPŠ33.733/4251  
8. Duník Ondřej1997KIN33.842/4249  
9. Rajsner Matěj1997DeNá33.861/1248  
10. Hrabačka Martin1997SlPl34.074/6244  
11. Vlček Vojtěch1997LoNy34.122/6243  
12. Ungr Filip1997ChpL34.192/2241  
13. Zahradník Štěpán1997LoBe34.253/2240  
14. Tomášek Vojtěch1997LoBe34.523/6234  
15. Maděra Jan1997AšMB34.803/5229  
16. Lizec Jiří1997SpHoř34.872/5227  
17. Kučera Vadim1997KSPKl34.951/2226  
18. Štulík Marek1997LoBe35.143/1222  
19. Dohnal David1997LoBe35.331/6219  
20. Janata Pavel1997SlPl35.661/5213  
21. Pokorný Martin1997SlPl35.762/3211  
22. Haniš Martin1997SlPl35.891/3208  
23. Dušek Jakub1997SOPKo36.221/4203  
24. Kessl Radek1997PKPří36.462/1199  


7. 100 M ženy - 1997
Čas uzavření výsledků 14.6. 2008 16:25

Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Pachtová Monika1997SnKV01:21.994/3339  
50 m: 37.11
2. Kotrmanová Klára1997LoNy01:25.624/4297  
50 m: 40.16
3. Ulipová Michaela1997RPl01:26.574/5288  
50 m: 40.86
4. Šoutová Tereza1997AšMB01:27.704/6277  
50 m: 41.31
5. Cimrtová Kristýna1997PORum01:28.054/2273  
50 m: 39.88
6. Mrázová Hana1997SlPl01:29.463/3261  
50 m: 41.22
7. Strachoňová Karla1997PORum01:32.873/4233  
50 m: 43.25
8. Špillerová Michaela1997TJPra01:32.963/2232  
50 m: 43.24
9. Šormová Barbora1997PKLit01:33.122/4231  
50 m: 42.98
10. Kováříková Barbora1997RPl01:35.573/6214  
50 m: 44.51
11. Rohlová Michaela1997KSPKl01:36.533/5208  
50 m: 44.96
12. Galbavá Klára1997PORum01:36.971/4205  
50 m: 43.60
13. Lednická Jindřiška1997PKPí01:37.154/1204  
50 m: 44.37
14. Smolková Petra1997BaSo01:38.172/3197  
50 m: 45.71
15. Beránková Kateřina1997SlPl01:38.242/1197  
50 m: 45.04
16. Horníková Kristýna1997RPl01:39.742/5188  
50 m: 47.87
17. Kochová Veronika1997BaSo01:40.853/1182  
50 m: 46.82
18. Janků Michaela1997ČACR01:41.742/6177  
50 m: 46.72
19. Adámková Hana1997SpHoř01:42.631/5173  
50 m: 46.89
20. Budková Kristýna1997LoNy01:43.611/3168  
50 m: 47.88
21. Trpišovská Lucie1997MPKÚ01:44.321/2164  
50 m: 47.57
22. Černá Adéla1997PKLit01:45.732/2158  
50 m: 48.92
23. Forejtová Klára1997RPl02:04.001/198  
50 m: 56.42


8. 100 M muži - 1997
Čas uzavření výsledků 14.6. 2008 16:25

1997
Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Vlček Vojtěch1997LoNy01:20.334/3249  
50 m: 37.11
2. Moser Josef1997KIN01:22.804/2227  
50 m: 38.98
3. Schröpfer Kryštof1997JiDo01:24.754/4212  
50 m: 38.41
4. Bartůněk Jan1997PKPří01:25.904/1204  
50 m: 39.92
5. Nuc Ondřej1997ChpL01:27.103/5195  
50 m: 39.96
6. Kessl Radek1997PKPří01:27.544/5192  
50 m: 40.30
7. Haniš Martin1997SlPl01:31.264/6170  
50 m: 42.83
8. Ševčík Jan1997LoBe01:38.173/4136  
50 m: 44.72
9. Brandl Daniel1997RPl01:38.333/2136  
50 m: 45.45
10. Tomášek Vojtěch1997LoBe01:38.453/1135  
50 m: 48.52
11. Ševců Dominik1997DeNá01:40.283/3128  
50 m: 43.68
12. Lansberg Jan1997VoSP01:42.242/4121  
50 m: 48.68
13. Stoklasa Jaroslav1997PKML01:42.831/3119  
50 m: 49.17
14. Zahradník Matěj1997RPl01:44.332/6114  
50 m: 47.32
15. Duník Ondřej1997KIN01:44.832/2112  
50 m: 46.52
16. Tauš Jakub1997PKČL01:45.292/3111  
50 m: 47.78
17. Pešek Patrik1997SlPl01:50.702/195  
50 m: 49.70
18. Vlach Martin1997KSPKl01:51.922/592  
50 m: 50.04
19. Voda Jan1997SlPl01:53.531/288  
50 m: 50.68
20. Janda PatrikUSK01:59.121/476  
 
50 m: 54.69


9. 100 OPZ ženy - 1997
Čas uzavření výsledků 15.6. 2008 10:16

Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Holzknechtová Klára1997KLSTe01:19.004/34 2III. VT 
50 m: 36.24
2. Zemlerová Dominika1997SlLi01:20.774/2414  
50 m: 37.96
3. Holubová Karolína1997JiDo01:23.593/4374  
50 m: 39.28
4. Žáková Kristýna1997AšMB01:24.044/4368  
50 m: 40.80
5. Jakubcová Lucie1997MPKÚ01:24.083/3367  
50 m: 40.26
6. Ulipová Michaela1997RPl01:24.234/5365  
50 m: 40.31
7. Lednická Jindřiška1997PKPí01:25.604/6348  
50 m: 40.26
8. Šafránková Johanka1997LoBe01:26.184/1341  
50 m: 41.03
9. Pěnkavová Kristýna1997SlCho01:26.273/5340  
50 m: 40.06
10. Procházková Veronika1997PKML01:29.463/1305  
50 m: 42.71
11. Špillerová Michaela1997TJPra01:29.752/2302  
50 m: 43.29
12. Umlaufová Ema1997DeNá01:29.861/5301  
50 m: 43.76
13. Strachoňová Karla1997PORum01:29.913/2300  
50 m: 42.26
14. Vaníčková Olga1997Boh01:31.112/5288  
50 m: 44.27
15. Šibíková Kateřina1997LoNy01:31.191/2288  
50 m: 43.67
16. Šormová Barbora1997PKLit01:31.331/1286  
50 m: 43.26
17. Tomancová Anna1997TJTá01:31.452/6285  
50 m: 44.20
18. Kováříková Barbora1997RPl01:32.042/3280  
50 m: 44.41
19. Šrámková Klára1997ČKPK01:32.562/4275  
50 m: 43.75
20. Kavříková Edita1997SOPKo01:33.731/4265  
50 m: 47.41
21. Budková Kristýna1997LoNy01:33.771/3265  
50 m: 45.54
22. Beránková Kateřina1997SlPl01:34.853/6256  
;
50 m: 44.28
23. Kormošová Pavla1997PKHK01:36.401/6244  
50 m: 46.25
 
Smolková Petra1997BaSodiskval.  


10. 100 OPZ muži - 1997
Čas uzavření výsledků 15.6. 2008 10:16

Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Schröpfer Kryštof1997JiDo01:20.224/3293  
50 m: 37.83
2. Zahradník Štěpán1997LoBe01:22.074/4274  
50 m: 38.88
3. Bláha Michael1997LoBe01:25.114/2246  
50 m: 40.42
4. Šmejkal Marcel1997StTa01:25.223/2245  
50 m: 40.99
5. Olšar Ondřej1997PKČL01:25.764/6240  
50 m: 42.12
6. Ungr Filip1997ChpL01:26.653/1233  
50 m: 41.05
7. Bartůněk Jan1997PKPří01:27.544/1226  
50 m: 42.16
8. Vlček Vojtěch1997LoNy01:27.873/4223  
50 m: 40.95
9. Rajsner Matěj1997DeNá01:28.431/4219  
50 m: 40.82
10. Lizec Jiří1997SpHoř01:28.534/5218  
50 m: 43.81
11. Hercík Vojtěch1997AšMB01:29.293/5213  
50 m: 44.30
12. Müller Michal1997MoP01:29.312/3213  
50 m: 42.41
13. Černý Jan1997AšMB01:29.763/6209  
50 m: 43.42
14. Pígl Marek1997KIN01:29.833/3209  
50 m: 44.74
15. Kessl Radek1997PKPří01:30.732/2203  
50 m: 42.49
16. Dohnal David1997LoBe01:31.882/5195  
50 m: 46.00
17. Ševčík Jan1997LoBe01:32.402/4192  
50 m: 45.38
18. Procházka Ladislav1997PKPí01:33.142/1188  
50 m: 46.43
19. Burian David1997VoSP01:34.571/6179  
50 m: 41.99
20. Tauš Jakub1997PKČL01:34.842/6178  
50 m: 45.34
21. Vlach Martin1997KSPKl01:35.521/1174  
50 m: 45.13
22. März Ondřej1997SlPl01:39.141/5155  
50 m: 48.15


11. 200 VZ ženy - 1997
Čas uzavření výsledků 14.6. 2008 17:10

Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Kolářová Anna1997MoP02:16.934/3593II. VT 
50 m: 30.93100 m: 01:05.82 (34.89)150 m: 01:42.26 (36.44)
2. Hojsáková Jolana1997AšMB02:28.774/4462III. VT 
50 m: 34.55100 m: 01:12.04 (37.49)150 m: 01:50.72 (38.68)
3. Schindlerová Nikol1997SlCho02:35.254/5407  
50 m: 35.47100 m: 01:14.72 (39.25)150 m: 01:55.19 (40.47)
4. Krajníková Anna1997KLSTe02:37.044/2393  
50 m: 36.33100 m: 01:15.54 (39.21)150 m: 01:56.65 (41.11)
5. Holubová Karolína1997JiDo02:40.453/4368  
50 m: 37.14100 m: 01:18.26 (41.12)150 m: 02:00.08 (41.82)
6. Bukvajová Nikola1997PKLit02:41.273/5363  
50 m: 39.31100 m: 01:20.48 (41.17)150 m: 02:01.84 (41.36)
7. Nováková Ilona1997SKŽat02:42.203/2357  
50 m: 37.08100 m: 01:19.79 (42.71)150 m: 02:02.60 (42.81)
8. Žáková Kristýna1997AšMB02:45.594/1335  
50 m: 39.06100 m: 01:22.45 (43.39)150 m: 02:04.76 (42.31)
9. Šoutová Tereza1997AšMB02:46.782/3328  
50 m: 38.90100 m: 01:22.78 (43.88)150 m: 02:07.69 (44.91)
10. Kováříková Barbora1997RPl02:47.272/2325  
50 m: 38.98100 m: 01:22.41 (43.43)150 m: 02:06.51 (44.10)
11. Kotrmanová Klára1997LoNy02:47.673/3323  
50 m: 39.35100 m: 01:22.95 (43.60)150 m: 02:06.23 (43.28)
12. Mrázová Hana1997SlPl02:49.522/5312  
50 m: 39.29100 m: 01:22.93 (43.64)150 m: 02:07.91 (44.98)
13. Rohlová Michaela1997KSPKl02:49.802/4311  
50 m: 38.70100 m: 01:23.47 (44.77)150 m: 02:08.79 (45.32)
14. Svěcená Lucie1997SKŽat02:50.531/3307  
50 m: 38.17100 m: 01:22.78 (44.61)150 m: 02:08.16 (45.38)
15. Mlčochová Eva1997KIN02:51.801/4300  
50 m: 38.53100 m: 01:23.62 (45.09)150 m: 02:09.81 (46.19)
16. Špillerová Michaela1997TJPra02:52.363/1297  
50 m: 39.20100 m: 01:22.49 (43.29)150 m: 02:08.71 (46.22)
17. Pěnkavová Kristýna1997SlCho02:52.882/1295  
50 m: 39.42100 m: 01:23.37 (43.95)150 m: 02:08.64 (45.27)
18. Bozděchová Tereza1997JiDo02:57.711/5271  
50 m: 40.98100 m: 01:28.47 (47.49)150 m: 02:15.66 (47.19)
19. Neumannová Marie1997SOPKo02:58.454/6268  
50 m: 40.22100 m: 01:27.51 (47.29)150 m: 02:13.99 (46.48)
20. Němcová Karolína1997JiDo02:59.341/2264  
50 m: 40.26100 m: 01:26.05 (45.79)150 m: 02:14.12 (48.07)
21. Procházková Veronika1997PKML02:59.833/6262  
50 m: 40.59100 m: 01:26.81 (46.22)150 m: 02:14.15 (47.34)
22. Kydlíčková Tereza1997SlPl03:01.271/1255  
50 m: 41.75100 m: 01:29.53 (47.78)150 m: 02:16.42 (46.89)
23. Šimůnková Simona1997PLČB03:02.122/6252  
50 m: 40.76100 m: 01:28.52 (47.76)150 m: 02:16.99 (48.47)
24. Sobotková Barbara1997BaSo03:02.421/6251  
50 m: 41.61100 m: 01:29.04 (47.43)150 m: 02:16.87 (47.83)


12. 400 VZ muži - 1997
Čas uzavření výsledků 14.6. 2008 17:37

Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Moser Josef1997KIN05:05.753/3368  
50 m: 35.12100 m: 01:13.32 (38.20)150 m: 01:52.06 (38.74)200 m: 02:30.12 (38.06)250 m: 03:09.01 (38.89)300 m: 03:47.97 (38.96)350 m: 04:27.00 (39.03)
2. Šimáček Martin1997JiDo05:19.683/4322  
50 m: 35.95100 m: 01:15.05 (39.10)150 m: 01:55.31 (40.26)200 m: 02:36.20 (40.89)250 m: 03:17.00 (40.80)300 m: 03:58.54 (41.54)350 m: 04:40.20 (41.66)
3. Topič Ondřej1997PKPří05:22.163/5315  
50 m: 37.37100 m: 01:17.72 (40.35)150 m: 01:59.85 (42.13)200 m: 02:41.62 (41.77)250 m: 03:23.62 (42.00)300 m: 04:05.00 (41.38)350 m: 04:40.60 (35.60)
4. Seeman Michael1997MoP05:22.703/1313  
50 m: 35.69100 m: 01:15.81 (40.12)150 m: 01:56.64 (40.83)200 m: 02:37.58 (40.94)250 m: 03:18.61 (41.03)300 m: 04:00.56 (41.95)350 m: 04:42.98 (42.42)
5. Bláha Michael1997LoBe05:26.113/2303  
50 m: 35.79100 m: 01:15.87 (40.08)150 m: 01:56.81 (40.94)200 m: 02:37.47 (40.66)250 m: 03:18.77 (41.30)300 m: 04:02.39 (43.62)350 m: 04:46.14 (43.75)
6. Hercík Vojtěch1997AšMB05:30.402/4292  
50 m: 36.94100 m: 01:17.90 (40.96)150 m: 02:00.55 (42.65)200 m: 02:42.78 (42.23)250 m: 03:26.13 (43.35)300 m: 04:09.12 (42.99)350 m: 04:51.14 (42.02)
7. Pígl Marek1997KIN05:30.462/5292  
50 m: 37.80100 m: 01:19.73 (41.93)150 m: 02:01.56 (41.83)200 m: 02:42.57 (41.01)250 m: 03:24.60 (42.03)300 m: 04:07.10 (42.50)350 m: 04:50.00 (42.90)
8. Černý Jan1997AšMB05:34.663/6281  
50 m: 37.75100 m: 01:19.26 (41.51)150 m: 02:02.32 (43.06)200 m: 02:45.21 (42.89)250 m: 03:27.77 (42.56)300 m: 04:10.49 (42.72)350 m: 04:53.64 (43.15)
9. Brandl Daniel1997RPl05:42.432/3262  
50 m: 39.03100 m: 01:22.41 (43.38)150 m: 02:05.93 (43.52)200 m: 02:49.49 (43.56)250 m: 03:33.49 (44.00)300 m: 04:16.98 (43.49)350 m: 05:00.46 (43.48)
10. Dušek Jakub1997SOPKo05:46.822/6252  
50 m: 36.30100 m: 01:19.02 (42.72)150 m: 02:02.02 (43.00)200 m: 02:46.62 (44.60)250 m: 03:32.41 (45.79)300 m: 04:18.28 (45.87)350 m: 05:03.25 (44.97)
11. Maděra Jan1997AšMB05:48.302/2249  
50 m: 39.15100 m: 01:22.63 (43.48)150 m: 02:05.75 (43.12)200 m: 02:49.55 (43.80)250 m: 03:34.88 (45.33)300 m: 04:18.78 (43.90)350 m: 05:02.80 (44.02)
12. Zahradník Matěj1997RPl05:52.081/3241  
50 m: 38.83100 m: 01:21.16 (42.33)150 m: 02:06.37 (45.21)200 m: 02:51.27 (44.90)250 m: 03:36.97 (45.70)300 m: 04:22.36 (45.39)350 m: 05:08.92 (46.56)
13. Duník Ondřej1997KIN06:01.232/1223  
50 m: 41.01100 m: 01:26.37 (45.36)150 m: 02:12.48 (46.11)200 m: 02:58.29 (45.81)250 m: 03:43.22 (44.93)300 m: 04:29.61 (46.39)350 m: 05:15.91 (46.30)
14. Rychetský Matyáš1997SKPNy06:04.471/4217  
50 m: 41.93100 m: 01:28.48 (46.55)150 m: 02:15.62 (47.14)200 m: 03:02.13 (46.51)250 m: 03:48.76 (46.63)300 m: 04:36.41 (47.65)350 m: 05:21.94 (45.53)
15. Szaffner Robin1997MPKÚ06:05.881/1215  
50 m: 39.37100 m: 01:26.90 (47.53)150 m: 02:14.61 (47.71)200 m: 03:02.39 (47.78)250 m: 03:50.21 (47.82)300 m: 04:38.00 (47.79)350 m: 05:24.48 (46.48)
16. Nuc Ondřej1997ChpL06:08.111/6211  
50 m: 40.51100 m: 01:26.65 (46.14)150 m: 02:14.61 (47.96)200 m: 03:02.29 (47.68)250 m: 03:50.70 (48.41)300 m: 04:39.51 (48.81)350 m: 05:26.83 (47.32)
17. Müller Michal1997MoP06:11.051/5206  
50 m: 41.24100 m: 01:27.45 (46.21)150 m: 02:13.27 (45.82)200 m: 03:01.80 (48.53)250 m: 03:50.04 (48.24)300 m: 04:37.86 (47.82)350 m: 05:23.44 (45.58)
18. Soukup Karel1997FEZKO06:26.741/2182  
50 m: 41.04100 m: 01:28.45 (47.41)150 m: 02:17.66 (49.21)200 m: 03:07.26 (49.60)250 m: 03:57.30 (50.04)300 m: 04:47.45 (50.15)350 m: 05:39.14 (51.69)


13. 4x 50 PZ ženy - 1997
Čas uzavření výsledků 15.6. 2008 20:18

ŠtafetaPříjmení a jménoČas Body 
1. AŠ Mladá BoleslavHojsáková Jolana37.68    
 Žáková Kristýna01:20.19 (42.51)   
 Šoutová Tereza01:59.28 (39.09)   
 Němcová Tereza02:35.69 347ruč. měř.  
2. RPlUlipová Michaela40.30    
 Kováříková Klára01:28.14 (47.84)   
 Horníková Kristýna02:08.61 (40.47)   
 Kováříková Barbora02:41.70 310ruč. měř.  
3. PK PíPavlíčková Adéla41.31    
 Choňáková Pavlína01:28.57 (47.26)   
 Lednická Jindřiška02:09.86 (41.29)   
 Tůmová Tereza02:43.77 298ruč. měř.  
4. Ba SoSobotková Barbara43.17    
 Kochová Veronika01:26.35 (43.18)   
 Smolková Petra02:06.75 (40.40)   
 Synáčová Daniela02:45.13 291ruč. měř.  
5. Ji DoHolubová Karolína38.91    
 Bozděchová Tereza01:28.00 (49.09)   
 Beberová Pavlína02:18.71 (50.71)   
 Němcová Karolína02:55.24 243ruč. měř.  


14. 4x 50 PZ muži - 1997
Čas uzavření výsledků 15.6. 2008 20:18

ŠtafetaPříjmení a jménoČas Body 
1. Lo BeTomášek Vojtěch40.16    
 Onderka Josef01:22.65 (42.49)   
 Zahradník Štěpán02:01.41 (38.76)   
 Bláha Michael02:34.78 233ruč. měř.  
2. SlPl BPokorný Martin39.56    
 Dvořák Petr01:23.35 (43.79)   
 Haniš Martin02:06.67 (43.32)   
 Hrabačka Martin02:39.03 215ruč. měř.  
3. KINPígl Marek42.42    
 Jakubec Matěj01:29.45 (47.03)   
 Moser Josef02:06.15 (36.70)   
 Duník Ondřej02:41.29 206ruč. měř.  
4. AŠ Mladá BoleslavHercík Vojtěch40.39    
 Sahula Vojtěch01:30.25 (49.86)   
 Černý Jan02:11.20 (40.95)   
 Maděra Jan02:46.20 188ruč. měř.  
5. MPKÚUllman Jakub43.31    
 Nemejta Marek01:27.25 (43.94)   
 Szaffner Robin02:10.84 (43.59)   
 Kocourek Matěj02:46.85 186ruč. měř.  
6. SlPl AVoda Jan44.59    
 Strnad Adam01:33.56 (48.97)   
 Pešek Patrik02:21.27 (47.71)   
 Janata Pavel02:56.84 156ruč. měř.  


15. 800 VZ ženy - 1997
Čas uzavření výsledků 14.6. 2008 18:25

Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Pachtová Monika1997SnKV11:09.231/3408  
50 m: 34.56100 m: 01:14.86 (40.30)150 m: 01:56.92 (42.06)200 m: 02:39.55 (42.63)250 m: 03:23.28 (43.73)300 m: 04:07.01 (43.73)350 m: 04:50.19 (43.18)400 m: 05:33.37 (43.18)450 m: 06:17.03 (43.66)500 m: 06:59.84 (42.81)550 m: 07:42.40 (42.56)600 m: 08:24.11 (41.71)650 m: 09:07.15 (43.04)700 m: 09:48.92 (41.77)750 m: 10:31.04 (42.12)
2. Neumannová Marie1997SOPKo12:04.641/4322  
50 m: 39.18100 m: 01:24.42 (45.24)150 m: 02:09.16 (44.74)200 m: 02:54.39 (45.23)250 m: 03:39.07 (44.68)300 m: 04:24.97 (45.90)350 m: 05:11.50 (46.53)400 m: 05:57.98 (46.48)450 m: 06:44.21 (46.23)500 m: 07:30.42 (46.21)550 m: 08:17.04 (46.62)600 m: 09:04.34 (47.30)650 m: 09:50.70 (46.36)700 m: 10:36.32 (45.62)750 m: 11:21.48 (45.16)
3. Cimrtová Kristýna1997PORum12:16.801/5306  
50 m: 39.82100 m: 01:23.73 (43.91)150 m: 02:10.17 (46.44)200 m: 02:58.61 (48.44)250 m: 03:45.55 (46.94)300 m: 04:32.48 (46.93)350 m: 05:19.83 (47.35)400 m: 06:07.17 (47.34)450 m: 06:54.37 (47.20)500 m: 07:41.79 (47.42)550 m: 08:29.63 (47.84)600 m: 09:16.42 (46.79)650 m: 10:03.39 (46.97)700 m: 10:47.88 (44.49)750 m: 11:33.76 (45.88)
4. Pavlíčková Adéla1997PKPí12:26.411/2294  
50 m: 39.20100 m: 01:23.31 (44.11)150 m: 02:08.54 (45.23)200 m: 02:54.33 (45.79)250 m: 03:41.23 (46.90)300 m: 04:28.46 (47.23)350 m: 05:16.50 (48.04)400 m: 06:04.04 (47.54)450 m: 06:51.92 (47.88)500 m: 07:39.51 (47.59)550 m: 08:26.67 (47.16)600 m: 09:15.68 (49.01)650 m: 10:03.03 (47.35)700 m: 10:50.00 (46.97)750 m: 11:38.85 (48.85)
5. Mlčochová Eva1997KIN12:35.341/1284  
50 m: 40.26100 m: 01:26.28 (46.02)150 m: 02:12.04 (45.76)200 m: 02:59.37 (47.33)250 m: 03:48.21 (48.84)300 m: 04:37.28 (49.07)350 m: 05:26.62 (49.34)400 m: 06:14.04 (47.42)450 m: 07:03.68 (49.64)500 m: 07:52.72 (49.04)550 m: 08:41.66 (48.94)600 m: 09:31.82 (50.16)650 m: 10:19.14 (47.32)700 m: 11:04.11 (44.97)750 m: 11:52.06 (47.95)


16. 100 VZ muži - 1997
Čas uzavření výsledků 15.6. 2008 09:58

Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Schröpfer Kryštof1997JiDo01:10.104/3297  
50 m: 33.45
2. - 3. Olšar Ondřej1997PKČL01:11.954/2275  
50 m: 34.21
2. - 3. Švorc Michal1997SnVa01:11.954/1275  
50 m: 34.32
4. Topič Ondřej1997PKPří01:12.953/3264  
50 m: 35.69
5. Seeman Michael1997MoP01:13.193/5261  
50 m: 34.99
6. Hrabačka Martin1997SlPl01:13.673/2256  
50 m: 35.68
7. Hercík Vojtěch1997AšMB01:13.764/5255  
50 m: 34.78
8. Bláha Michael1997LoBe01:14.274/6250  
50 m: 35.00
9. Zahradník Štěpán1997LoBe01:15.613/4237  
50 m: 36.28
10. Tomášek Vojtěch1997LoBe01:15.873/1235  
50 m: 36.71
11. Dušek Jakub1997SOPKo01:16.182/2232  
50 m: 35.92
12. Duník Ondřej1997KIN01:16.311/3231  
50 m: 37.24
13. Rajsner Matěj1997DeNá01:17.082/1224  
50 m: 36.36
14. Haniš Martin1997SlPl01:17.802/6218  
50 m: 38.49
15. Maděra Jan1997AšMB01:17.882/5217  
50 m: 36.27
16. Vencl Jakub1997ČPŠ01:18.172/4214  
50 m: 38.12
17. Černý Jan1997AšMB01:18.862/3209  
50 m: 37.35
18. Jakubec Matěj1997KIN01:19.401/4205  
50 m: 37.84
19. Janata Pavel1997SlPl01:20.531/1196  
50 m: 37.94
20. Nuc Ondřej1997ChpL01:20.641/2195  
50 m: 37.64
21. Kučera Vadim1997KSPKl01:22.033/6186  
50 m: 37.46
22. Dohnal David1997LoBe01:22.191/5185  
50 m: 38.33
 
Štulík Marek1997LoBediskval.  
Moser Josef1997KINdiskval.  


17. 100 VZ ženy - 1997
Čas uzavření výsledků 15.6. 2008 09:28

;
Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Kolářová Anna1997MoP01:02.474/3604II. VT 
50 m: 30.09
2. Hojsáková Jolana1997AšMB01:08.674/4455III. VT 
50 m: 33.23
3. Pachtová Monika1997SnKV01:10.034/2429III. VT 
50 m: 33.33
4. Schindlerová Nikol1997SlCho01:12.624/1384  
50 m: 34.34
5. Nováková Ilona1997SKŽat01:13.293/3374  
50 m: 35.27
6. Krajníková Anna1997KLSTe01:13.904/5365  
50 m: 35.77
7. Bukvajová Nikola1997PKLit01:15.752/6339  
50 m: 37.16
8. - 9. Šrámková Klára1997ČKPK01:16.653/4327  
50 m: 35.94
8. - 9. Ulipová Michaela1997RPl01:16.654/6327  
50 m: 35.87
10. Mrázová Hana1997SlPl01:17.052/3322  
50 m: 36.65
11. Knorová Sára1997ChÚ01:17.102/2321  
50 m: 37.45
12. Procházková Veronika1997PKML01:17.553/1316  
50 m: 36.91
13. Rohlová Michaela1997KSPKl01:17.941/6311  
50 m: 37.47
14. Šimůnková Simona1997PLČB01:18.093/2309  
50 m: 36.13
15. Kováříková Barbora1997RPl01:18.143/6309  
50 m: 37.28
16. Mlčochová Eva1997KIN01:18.891/4300  
50 m: 37.66
17. Šoutová Tereza1997AšMB01:19.022/1298  
50 m: 38.01
18. Šormová Barbora1997PKLit01:19.111/5297  
50 m: 37.60
19. Špillerová Michaela1997TJPra01:19.523/5293  
50 m: 37.23
20. Pavlíčková Adéla1997PKPí01:19.681/3291  
50 m: 37.35
21. Tomancová Anna1997TJTá01:20.471/2282  
50 m: 37.29
22. Tůmová Tereza1997PKPí01:20.482/4282  
50 m: 37.75
23. Vaníčková Olga1997Boh01:20.891/1278  
50 m: 38.55
24. Neumannová Marie1997SOPKo01:22.902/5258  
50 m: 38.55


18. 100 P muži - 1997
Čas uzavření výsledků 15.6. 2008 09:38

Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Lizec Jiří1997SpHoř01:24.714/3324  
50 m: 40.84
2. Šimáček Martin1997JiDo01:25.684/4313  
50 m: 40.67
3. Brandl Daniel1997RPl01:28.474/2285  
50 m: 41.46
4. Černý Vojtěch1997SlCho01:31.163/4260  
50 m: 43.99
5. Svěcený Antonín1997SKŽat01:31.673/3256  
50 m: 43.27
6. Onderka Josef1997LoBe01:32.814/1247  
50 m: 42.48
7. Hrabačka Martin1997SlPl01:33.434/6242  
50 m: 44.41
8. Šmejkal Marcel1997StTa01:34.623/1233  
50 m: 44.74
9. Zahradník Štěpán1997LoBe01:35.334/5228  
50 m: 45.67
10. Dvořák Petr1997SlPl01:37.272/2214  
50 m: 45.45
11. Hendrich Filip1997FEZKO01:37.352/4214  
50 m: 45.57
12. Procházka Ladislav1997PKPí01:37.792/3211  
50 m: 47.19
13. Nemejta Marek1997MPKÚ01:37.992/5210  
50 m: 46.79
14. Gintner Marek1997PKLit01:38.303/6208  
50 m: 46.75
15. März Ondřej1997SlPl01:38.962/1203  
50 m: 46.55
16. Ungr Filip1997ChpL01:39.001/4203  
50 m: 47.44
17. Kučera Vadim1997KSPKl01:39.012/6203  
50 m: 47.46
18. Červín Jiří1997PKLit01:40.751/3193  
50 m: 48.07
19. Jakubec Matěj1997KIN01:45.601/5167  
50 m: 50.49
20. Janata Pavel1997SlPl01:46.061/2165  
50 m: 49.93
21. Lansberg Jan1997VoSP01:46.091/1165  
50 m: 51.77
22. Strnad Adam1997SlPl01:47.271/6160  
50 m: 50.95


19. 100 P ženy - 1997
Čas uzavření výsledků 15.6. 2008 09:52

Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Jakubcová Lucie1997MPKÚ01:30.094/3383  
50 m: 43.22
2. Žáková Kristýna1997AšMB01:30.244/4381  
50 m: 43.25
3. Kochová Veronika1997BaSo01:32.414/2355  
50 m: 43.73
4. Krajníková Anna1997KLSTe01:32.474/6354  
50 m: 44.95
5. Černá Adéla1997PKLit01:33.584/1342  
50 m: 45.20
6. Bendová Lenka1997SnVa01:34.172/2336  
50 m: 45.48
7. Marešová Karolína1997VoSP01:34.533/4332  
50 m: 45.52
8. Kavříková Edita1997SOPKo01:34.843/3329  
50 m: 44.60
9. Šafránková Johanka1997LoBe01:35.344/5323  
50 m: 45.51
10. Szabová Karolína1997PKČL01:36.882/1308  
50 m: 46.02
11. Strachoňová Karla1997PORum01:37.472/3303  
50 m: 46.67
12. Smolková Petra1997BaSo01:38.821/4290  
50 m: 47.16
13. Kafková Lucie1997VoSP01:39.492/4285  
50 m: 47.24
14. Zvěřinová Adéla1997Boh01:39.982/5280  
50 m: 47.28
15. Kydlíčková Tereza1997SlPl01:40.173/5279  
50 m: 47.97
16. Budková Kristýna1997LoNy01:40.723/6274  
50 m: 48.32
17. Pavlíčková Adéla1997PKPí01:42.343/2261  
50 m: 47.91
18. Vaníčková Olga1997Boh01:42.421/2261  
50 m: 49.64
19. Choňáková Pavlína1997PKPí01:43.121/3256  
50 m: 48.10
20. Šrámková Klára1997ČKPK01:43.433/1253  
50 m: 50.16
21. Šibíková Kateřina1997LoNy01:43.551/1252  
50 m: 48.81
22. Kociánová Markéta1997ChÚ01:44.632/6245  
50 m: 51.80
23. Tomancová Anna1997TJTá01:46.061/5235  
50 m: 50.92
24. Tůmová Tereza1997PKPí01:47.251/6227  
50 m: 50.29


20. 200 Z muži - 1997
Čas uzavření výsledků 15.6. 2008 10:31

Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Schröpfer Kryštof1997JiDo02:49.334/4289  
50 m: 39.57100 m: 01:22.58 (43.01)150 m: 02:06.86 (44.28)
2. Seeman Michael1997MoP02:54.034/6266  
50 m: 41.51100 m: 01:26.32 (44.81)150 m: 02:10.66 (44.34)
3. Pokorný Martin1997SlPl02:56.444/3255  
50 m: 42.52100 m: 01:27.64 (45.12)150 m: 02:14.14 (46.50)
4. Bláha Michael1997LoBe02:59.044/5244  
50 m: 42.30100 m: 01:28.37 (46.07)150 m: 02:14.57 (46.20)
5. Müller Michal1997MoP03:00.183/1240  
50 m: 41.40100 m: 01:28.13 (46.73)150 m: 02:14.61 (46.48)
6. Tomášek Vojtěch1997LoBe03:00.524/1238  
50 m: 43.12100 m: 01:29.03 (45.91)150 m: 02:15.23 (46.20)
7. Dušek Jakub1997SOPKo03:03.253/3228  
50 m: 41.99100 m: 01:29.48 (47.49)150 m: 02:17.44 (47.96)
8. Švorc Michal1997SnVa03:04.203/2224  
50 m: 42.42100 m: 01:30.24 (47.82)150 m: 02:18.75 (48.51)
9. Dvořák Petr1997SlPl03:08.663/5209  
50 m: 44.11100 m: 01:31.88 (47.77)150 m: 02:21.45 (49.57)
10. Rajsner Matěj1997DeNá03:09.942/2205  
50 m: 43.77100 m: 01:32.25 (48.48)150 m: 02:22.06 (49.81)
11. Bartůněk Jan1997PKPří03:10.913/4202  
50 m: 44.27100 m: 01:33.23 (48.96)150 m: 02:22.59 (49.36)
12. Stoklasa Jaroslav1997PKML03:12.712/4196  
50 m: 44.80100 m: 01:34.47 (49.67)150 m: 02:25.57 (51.10)
13. Procházka Ladislav1997PKPí03:12.903/6195  
50 m: 45.51100 m: 01:33.61 (48.10)150 m: 02:24.42 (50.81)
14. Tauš Jakub1997PKČL03:14.722/3190  
50 m: 45.90100 m: 01:36.32 (50.42)150 m: 02:26.73 (50.41)
15. Szaffner Robin1997MPKÚ03:14.782/1190  
50 m: 45.51100 m: 01:35.58 (50.07)150 m: 02:26.77 (51.19)
16. Štulík Marek1997LoBe03:15.931/4186  
50 m: 48.25100 m: 01:37.49 (49.24)150 m: 02:28.69 (51.20)
17. Ullman Jakub1997MPKÚ03:22.152/5170  
50 m: 45.76100 m: 01:36.53 (50.77)150 m: 02:29.25 (52.72)
18. Onderka Josef1997LoBe03:25.291/3162  
50 m: 48.58100 m: 01:40.32 (51.74)150 m: 02:33.33 (53.01)
19. Zavázal Jaroslav1997KLSTe03:31.141/5149  
50 m: 47.96100 m: 01:42.32 (54.36)150 m: 02:37.52 (55.20)
20. Strnad Adam1997SlPl03:35.551/2140  
50 m: 51.09100 m: 01:45.03 (53.94)150 m: 02:40.58 (55.55)
 
Rychetský Matyáš1997SKPNydiskval.  
Hercík Vojtěch1997AšMBdiskval.  


21. 200 Z ženy - 1997
Čas uzavření výsledků 15.6. 2008 10:41

Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Holubová Karolína1997JiDo02:47.694/4413  
50 m: 40.14100 m: 01:23.23 (43.09)150 m: 02:05.23 (42.00)
2. Zemlerová Dominika1997SlLi02:51.094/2389  
50 m: 39.79100 m: 01:23.33 (43.54)150 m: 02:08.47 (45.14)
3. Holzknechtová Klára1997KLSTe02:51.974/3383  
50 m: 39.15100 m: 01:22.37 (43.22)150 m: 02:07.29 (44.92)
4. Nováková Ilona1997SKŽat02:53.844/1371  
50 m: 41.21100 m: 01:26.31 (45.10)150 m: 02:11.02 (44.71)
5. Šibíková Kateřina1997LoNy03:02.433/6321  
50 m: 41.78100 m: 01:27.69 (45.91)150 m: 02:16.89 (49.20)
6. Lednická Jindřiška1997PKPí03:02.974/5318  
50 m: 42.19100 m: 01:28.84 (46.65)150 m: 02:16.99 (48.15)
7. Šoutová Tereza1997AšMB03:04.054/6312  
50 m: 42.52100 m: 01:29.57 (47.05)150 m: 02:18.03 (48.46)
8. Mlčochová Eva1997KIN03:06.932/5298  
50 m: 44.48100 m: 02:20.83 (01:36.35)150 m: 02:20.23 (154:27:52.36)
9. Kotrmanová Klára1997LoNy03:07.011/2298  
50 m: 45.53100 m: 01:34.19 (48.66)150 m: 02:22.14 (47.95)
10. Kormošová Pavla1997PKHK03:08.403/5291  
50 m: 44.85100 m: 01:33.54 (48.69)150 m: 02:23.01 (49.47)
11. Pavlíčková Adéla1997PKPí03:09.253/4287  
50 m: 44.59100 m: 01:33.82 (49.23)150 m: 02:24.53 (50.71)
12. Cimrtová Kristýna1997PORum03:10.222/4283  
50 m: 44.59100 m: 01:33.42 (48.83)150 m: 02:22.22 (48.80)
13. Bozděchová Tereza1997JiDo03:10.753/3281  
50 m: 45.62100 m: 01:34.52 (48.90)150 m: 02:24.73 (50.21)
14. Rohlová Michaela1997KSPKl03:13.272/3270  
50 m: 45.91100 m: 01:35.08 (49.17)150 m: 02:25.38 (50.30)
15. Šafránková Johanka1997LoBe03:15.622/2260  
50 m: 45.86100 m: 01:35.75 (49.89)150 m: 02:27.02 (51.27)
16. Kováříková Barbora1997RPl03:15.943/2259  
50 m: 47.15100 m: 01:37.19 (50.04)150 m: 02:27.17 (49.98)
17. Kořínková Michaela1997SŠKru03:16.811/4256  
50 m: 46.14100 m: 01:36.03 (49.89)150 m: 02:27.12 (51.09)
18. Budková Kristýna1997LoNy03:19.142/1247  
50 m: 47.20100 m: 01:37.82 (50.62)150 m: 02:29.23 (51.41)
19. Sobotková Barbara1997BaSo03:22.651/6234  
50 m: 48.36100 m: 01:40.89 (52.53)150 m: 02:32.90 (52.01)
20. Beberová Pavlína1997JiDo03:23.842/6230  
50 m: 47.52100 m: 01:39.59 (52.07)150 m: 02:32.50 (52.91)
21. Choňáková Pavlína1997PKPí03:26.431/1221  
50 m: 48.80100 m: 01:41.82 (53.02)150 m: 02:36.14 (54.32)
22. Kavříková Edita1997SOPKo03:26.961/3220  
50 m: 47.58100 m: 01:39.12 (51.54)150 m: 02:33.67 (54.55)
23. Adámková Hana1997SpHoř03:31.261/5207  
50 m: 49.32100 m: 01:43.58 (54.26)150 m: 02:38.02 (54.44)
 
Svěcená Lucie1997SKŽatdiskval.  


22. 50 M muži - 1997
Čas uzavření výsledků 15.6. 2008 10:54

Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Vlček Vojtěch1997LoNy36.194/4255  
2. Schröpfer Kryštof1997JiDo36.344/3252  
3. Šmejkal Marcel1997StTa38.303/4215  
4. Ševců Dominik1997DeNá38.624/2210  
5. Ungr Filip1997ChpL38.734/6208  
6. Lizec Jiří1997SpHoř39.114/5202  
7. Nuc Ondřej1997ChpL39.543/3196  
8. Bartůněk Jan1997PKPří40.104/1187  
9. Kessl Radek1997PKPří40.153/2187  
10. Zavázal Jaroslav1997KLSTe43.163/1150  
11. Dušek Jakub1997SOPKo43.882/5143  
12. Lansberg Jan1997VoSP44.352/3139  
13. Ševčík Jan1997LoBe44.473/5137  
14. Zahradník Matěj1997RPl44.831/6134  
15. Svěcený Antonín1997SKŽat45.201/4131  
16. Vlach Martin1997KSPKl45.501/5128  
17. Tauš Jakub1997PKČL45.563/6128  
18. Duník Ondřej1997KIN45.762/2126  
19. Stoklasa Jaroslav1997PKML46.121/3123  
20. Procházka Ladislav1997PKPí46.691/2119  
21. Pešek Patrik1997SlPl47.581/1112  


23. 50 M ženy - 1997
Čas uzavření výsledků 15.6. 2008 11:03

Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Kolářová Anna1997MoP32.464/3514III. VT 
2. Pachtová Monika1997SnKV36.614/4358  
3. Jakubcová Lucie1997MPKÚ37.924/1322  
4. Holzknechtová Klára1997KLSTe38.194/2316  
5. Horníková Kristýna1997RPl38.244/5314  
6. Strachoňová Karla1997PORum39.472/2286  
7. Cimrtová Kristýna1997PORum40.033/5274  
8. Kotrmanová Klára1997LoNy40.293/3269  
9. Lednická Jindřiška1997PKPí40.464/6265  
10. Galbavá Klára1997PORum40.571/2263  
11. Vaníčková Olga1997Boh40.842/5258  
12. Šormová Barbora1997PKLit41.143/6252  
13. Nováková Ilona1997SKŽat41.491/4246  
14. Šimůnková Simona1997PLČB42.113/2235  
15. Knorová Sára1997ChÚ43.172/4218  
16. Smolková Petra1997BaSo43.262/1217  
17. Rohlová Michaela1997KSPKl43.332/3216  
18. Bukvajová Nikola1997PKLit43.461/5214  
19. Beránková Kateřina1997SlPl44.133/1205  
20. Janků Michaela1997ČACR44.461/1200  
21. Tomancová Anna1997TJTá44.541/3199  
22. Šrámková Klára1997ČKPK45.461/6187  
23. Neumannová Marie1997SOPKo46.463/4175  


24. 200 OPZ muži - 1997
Čas uzavření výsledků 15.6. 2008 11:17

Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Topič Ondřej1997PKPří02:54.774/2286  
50 m: 42.92100 m: 01:28.89 (45.97)150 m: 02:18.77 (49.88)
2. Brandl Daniel1997RPl02:56.634/4278  
50 m: 43.29100 m: 01:29.76 (46.47)150 m: 02:18.53 (48.77)
3. Hrabačka Martin1997SlPl03:02.213/4253  
50 m: 43.04100 m: 01:30.08 (47.04)150 m: 02:21.59 (51.51)
4. Bláha Michael1997LoBe03:02.564/3251  
50 m: 44.01100 m: 01:30.00 (45.99)150 m: 02:22.61 (52.61)
5. Olšar Ondřej1997PKČL03:03.104/6249  
50 m: 44.10100 m: 01:30.98 (46.88)150 m: 02:23.43 (52.45)
6. Haniš Martin1997SlPl03:07.773/5231  
50 m: 43.32100 m: 01:31.43 (48.11)150 m: 02:27.78 (56.35)
7. Šmejkal Marcel1997StTa03:07.943/6230  
50 m: 44.23100 m: 01:35.69 (51.46)150 m: 02:27.66 (51.97)
8. Ungr Filip1997ChpL03:08.382/3229  
50 m: 45.05100 m: 01:35.86 (50.81)150 m: 02:28.49 (52.63)
9. Vlček Vojtěch1997LoNy03:09.993/3223  
50 m: 39.71100 m: 01:29.72 (50.01)150 m: 02:27.89 (58.17)
10. Pokorný Martin1997SlPl03:10.414/5222  
50 m: 46.41100 m: 01:31.93 (45.52)150 m: 02:29.41 (57.48)
11. Bartůněk Jan1997PKPří03:10.894/1220  
50 m: 41.96100 m: 01:32.33 (50.37)150 m: 02:28.06 (55.73)
12. Pígl Marek1997KIN03:13.642/4211  
50 m: 49.97100 m: 01:38.59 (48.62)150 m: 02:33.72 (55.13)
13. Kučera Vadim1997KSPKl03:17.332/1199  
50 m: 47.36100 m: 01:37.39 (50.03)150 m: 02:32.82 (55.43)
14. Sahula Vojtěch1997AšMB03:18.941/3194  
50 m: 45.30100 m: 01:36.31 (51.01)150 m: 02:36.32 (01:00.01)
15. Černý Vojtěch1997SlCho03:19.522/6193  
50 m: 54.48100 m: 01:45.84 (51.36)150 m: 02:37.00 (51.16)
16. Dohnal David1997LoBe03:19.862/2192  
50 m: 46.17100 m: 01:39.72 (53.55)150 m: 02:36.08 (56.36)
17. März Ondřej1997SlPl03:20.041/2191  
50 m: 49.47100 m: 01:41.58 (52.11)150 m: 02:34.63 (53.05)
18. Lizec Jiří1997SpHoř03:20.253/1190  
50 m: 45.23100 m: 01:41.37 (56.14)150 m: 02:34.50 (53.13)
19. Tauš Jakub1997PKČL<;/td>03:24.643/2178  
50 m: 47.95100 m: 01:38.90 (50.95)150 m: 02:38.89 (59.99)
20. Pešek Patrik1997SlPl03:25.851/5175  
50 m: 49.21100 m: 01:38.21 (49.00)150 m: 02:41.66 (01:03.45)
21. Stoklasa Jaroslav1997PKML03:26.341/4174  
50 m: 50.69100 m: 01:41.01 (50.32)150 m: 02:39.57 (58.56)


25. 200 OPZ ženy - 1997
Čas uzavření výsledků 15.6. 2008 11:36

22. Adámková Hana
Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Hojsáková Jolana1997AšMB02:50.144/3434III. VT 
50 m: 38.47100 m: 01:21.24 (42.77)150 m: 02:11.10 (49.86)
2. Zemlerová Dominika1997SlLi02:55.184/6397  
50 m: 41.15100 m: 01:24.49 (43.34)150 m: 02:14.92 (50.43)
3. Holubová Karolína1997JiDo02:55.814/4393  
50 m: 41.57100 m: 01:25.71 (44.14)150 m: 02:17.60 (51.89)
4. Ulipová Michaela1997RPl02:56.024/1392  
50 m: 40.85100 m: 01:25.14 (44.29)150 m: 02:16.03 (50.89)
5. Holzknechtová Klára1997KLSTe02:56.384/5389  
50 m: 39.64100 m: 01:24.24 (44.60)150 m: 02:15.87 (51.63)
6. Žáková Kristýna1997AšMB02:57.094/2385  
50 m: 42.39100 m: 01:27.26 (44.87)150 m: 02:16.39 (49.13)
7. Šoutová Tereza1997AšMB03:05.613/2334  
50 m: 41.51100 m: 01:31.32 (49.81)150 m: 02:24.47 (53.15)
8. Šafránková Johanka1997LoBe03:06.283/4331  
50 m: 41.29100 m: 01:29.72 (48.43)150 m: 02:24.72 (55.00)
9. Jakubcová Lucie1997MPKÚ03:10.183/5311  
50 m: 44.63100 m: 01:33.70 (49.07)150 m: 02:25.12 (51.42)
10. Cimrtová Kristýna1997PORum03:12.323/1300  
50 m: 42.72100 m: 01:32.03 (49.31)150 m: 02:26.91 (54.88)
11. Strachoňová Karla1997PORum03:13.092/4297  
50 m: 44.07100 m: 01:35.38 (51.31)150 m: 02:30.69 (55.31)
12. Lednická Jindřiška1997PKPí03:14.313/3291  
50 m: 45.18100 m: 01:33.78 (48.60)150 m: 02:31.79 (58.01)
13. Bendová Lenka1997SnVa03:15.661/4285  
50 m: 50.03100 m: 01:41.18 (51.15)150 m: 02:33.91 (52.73)
14. Špillerová Michaela1997TJPra03:17.063/6279  
50 m: 42.27100 m: 01:34.24 (51.97)150 m: 02:31.39 (57.15)
15. Kydlíčková Tereza1997SlPl03:19.591/3269  
50 m: 50.43100 m: 01:42.11 (51.68)150 m: 02:35.48 (53.37)
16. Kavříková Edita1997SOPKo03:19.692/2268  
50 m: 48.71100 m: 01:40.12 (51.41)150 m: 02:32.79 (52.67)
17. Procházková Veronika1997PKML03:19.732/5268  
50 m: 45.44100 m: 01:36.86 (51.42)150 m: 02:35.23 (58.37)
18. Marešová Karolína1997VoSP03:19.751/2268  
50 m: 46.26100 m: 01:37.72 (51.46)150 m: 02:32.66 (54.94)
19. Kováříková Klára1997RPl03:20.352/1266  
50 m: 50.66100 m: 01:42.96 (52.30)150 m: 02:38.24 (55.28)
20. Kormošová Pavla1997PKHK03:22.252/3258  
50 m: 49.61100 m: 01:39.21 (49.60)150 m: 02:36.27 (57.06)
21. Janků Michaela1997ČACR03:27.681/5239  
50 m: 47.02100 m: 01:40.18 (53.16)150 m: 02:41.41 (01:01.23)
1997SpHoř03:32.182/6224  
50 m: 49.05100 m: 01:46.30 (57.25)150 m: 02:44.64 (58.34)
23. Galbavá Klára1997PORum03:32.961/1221  
50 m: 44.04100 m: 01:38.19 (54.15)150 m: 02:44.23 (01:06.04)


26. 200 VZ muži - 1997
Čas uzavření výsledků 15.6. 2008 12:02

Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Moser Josef1997KIN02:29.234/3331  
50 m: 34.94100 m: 01:13.60 (38.66)150 m: 01:52.42 (38.82)
2. Šimáček Martin1997JiDo02:29.974/4327  
50 m: 34.86100 m: 01:13.57 (38.71)150 m: 01:52.66 (39.09)
3. Seeman Michael1997MoP02:36.084/5290  
50 m: 35.16100 m: 01:14.73 (39.57)150 m: 01:56.15 (41.42)
4. Topič Ondřej1997PKPří02:36.673/5286  
50 m: 36.78100 m: 01:18.17 (41.39)150 m: 02:00.01 (41.84)
5. Švorc Michal1997SnVa02:38.523/3277  
50 m: 35.31100 m: 01:16.29 (40.98)150 m: 01:58.47 (42.18)
6. Pígl Marek1997KIN02:39.454/6272  
50 m: 37.72100 m: 01:19.17 (41.45)150 m: 02:01.82 (42.65)
7. Zahradník Štěpán1997LoBe02:40.694/2266  
50 m: 35.37100 m: 01:15.88 (40.51)150 m: 01:59.03 (43.15)
8. Brandl Daniel1997RPl02:42.533/1257  
50 m: 38.24100 m: 01:20.92 (42.68)150 m: 02:03.91 (42.99)
9. Duník ndřej1997KIN02:42.863/2255  
50 m: 37.83100 m: 01:19.97 (42.14)150 m: 02:02.69 (42.72)
10. Dvořák Petr1997SlPl02:43.022/5254  
50 m: 36.95100 m: 01:18.69 (41.74)150 m: 02:01.61 (42.92)
11. Hercík Vojtěch1997AšMB02:44.054/1250  
50 m: 37.27100 m: 01:19.09 (41.82)150 m: 02:02.59 (43.50)
12. Tomášek Vojtěch1997LoBe02:44.442/3248  
50 m: 38.81100 m: 01:21.21 (42.40)150 m: 02:04.62 (43.41)
13. Maděra Jan1997AšMB02:45.002/4245  
50 m: 37.97100 m: 01:21.09 (43.12)150 m: 02:04.91 (43.82)
14. Olšar Ondřej1997PKČL02:45.583/4243  
50 m: 36.16100 m: 01:18.49 (42.33)150 m: 02:02.87 (44.38)
15. Černý Jan1997AšMB02:45.603/6243  
50 m: 39.11100 m: 01:22.02 (42.91)150 m: 02:04.75 (42.73)
16. Vlček Vojtěch1997LoNy02:46.141/4240  
50 m: 37.55100 m: 01:22.63 (45.08)150 m: 02:06.38 (43.75)
17. Müller Michal1997MoP02:46.532/1239  
50 m: 37.43100 m: 01:19.13 (41.70)150 m: 02:03.26 (44.13)
18. Kessl Radek1997PKPří02:47.732/2233  
50 m: 38.12100 m: 01:22.99 (44.87)150 m: 02:08.80 (45.81)
19. Haniš Martin1997SlPl02:49.461/2226  
50 m: 39.67100 m: 01:23.97 (44.30)150 m: 02:08.55 (44.58)
20. Zahradník Matěj1997RPl02:49.691/1225  
50 m: 38.96100 m: 01:23.38 (44.42)150 m: 02:08.33 (44.95)
21. Ševčík Jan1997LoBe02:52.442/6215  
50 m: 39.13100 m: 01:23.51 (44.38)150 m: 02:08.95 (45.44)
22. Rajsner Matěj1997DeNá02:54.101/5209  
50 m: 37.83100 m: 01:22.92 (45.09)150 m: 02:09.15 (46.23)
23. Pokorný Martin1997SlPl03:01.671/3184  
50 m: 41.26100 m: 01:29.00 (47.74)150 m: 02:17.01 (48.01)
 
Janata Pavel1997SlPldiskval.   - Nenastoupil


27. 400 VZ ženy - 1997
Čas uzavření výsledků 15.6. 2008 12:13

Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Kolářová Anna1997MoP04:56.363/3540III. VT 
50 m: 32.42100 m: 01:09.37 (36.95)150 m: 01:47.63 (38.26)200 m: 02:25.84 (38.21)250 m: 03:04.50 (38.66)300 m: 03:43.16 (38.66)350 m: 04:20.85 (37.69)
2. Hojsáková Jolana1997AšMB05:14.953/4450III. VT 
50 m: 36.38100 m: 01:15.80 (39.42)150 m: 01:56.32 (40.52)200 m: 02:36.89 (40.57)250 m: 03:17.56 (40.67)300 m: 03:57.78 (40.22)350 m: 04:37.26 (39.48)
3. Pachtová Monika1997SnKV05:16.623/2442III. VT 
50 m: 34.23100 m: 01:14.19 (39.96)150 m: 01:55.86 (41.67)200 m: 02:36.93 (41.07)250 m: 03:18.04 (41.11)300 m: 03:59.03 (40.99)350 m: 04:39.10 (40.07)
4. Krajníková Anna1997KLSTe05:25.763/1406  
50 m: 38.12100 m: 01:18.63 (40.51)150 m: 01:59.64 (41.01)200 m: 02:40.43 (40.79)250 m: 03:21.73 (41.30)300 m: 04:03.66 (41.93)350 m: 04:45.48 (41.82)
5. Holubová Karolína1997JiDo05:34.892/3374  
50 m: 37.82100 m: 01:20.37 (42.55)150 m: 02:03.23 (42.86)200 m: 02:46.34 (43.11)250 m: 03:29.85 (43.51)300 m: 04:13.08 (43.23)350 m: 04:54.85 (41.77)
6. Schindlerová Nikol1997SlCho05:35.743/5371  
50 m: 37.15100 m: 01:17.53 (40.38)150 m: 01:59.16 (41.63)200 m: 02:41.65 (42.49)250 m: 03:25.49 (43.84)300 m: 04:09.69 (44.20)350 m: 04:53.68 (43.99)
7. Žáková Kristýna1997AšMB05:37.423/6366  
50 m: 39.38100 m: 01:22.29 (42.91)150 m: 02:04.97 (42.68)200 m: 02:47.67 (42.70)250 m: 03:30.69 (43.02)300 m: 04:13.66 (42.97)350 m: 04:56.85 (43.19)
8. Kotrmanová Klára1997LoNy05:37.492/2365  
50 m: 38.78100 m: 01:21.45 (42.67)150 m: 02:04.37 (42.92)200 m: 02:47.88 (43.51)250 m: 03:31.05 (43.17)300 m: 04:14.67 (43.62)350 m: 04:56.76 (42.09)
9. Bukvajová Nikola1997PKLit05:41.022/5354  
50 m: 39.84100 m: 01:22.61 (42.77)150 m: 02:05.34 (42.73)200 m: 02:49.05 (43.71)250 m: 03:32.60 (43.55)300 m: 04:16.70 (44.10)350 m: 05:00.64 (43.94)
10. Ulipová Michaela1997RPl05:41.362/4353  
50 m: 39.02100 m: 01:22.69 (43.67)150 m: 02:05.92 (43.23)200 m: 02:49.37 (43.45)250 m: 03:32.72 (43.35)300 m: 04:17.02 (44.30)350 m: 05:01.08 (44.06)
11. Šormová Barbora1997PKLit05:56.831/3309  
50 m: 39.74100 m: 01:23.65 (43.91)150 m: 02:08.98 (45.33)200 m: 02:55.14 (46.16)250 m: 03:40.99 (45.85)300 m: 04:27.44 (46.45)350 m: 05:14.47 (47.03)
12. Kováříková Barbora1997RPl06:02.412/1295  
50 m: 39.83100 m: 01:25.33 (45.50)150 m: 02:11.77 (46.44)200 m: 02:58.95 (47.18)250 m: 03:45.42 (46.47)300 m: 04:32.27 (46.85)350 m: 05:18.56 (46.29)
13. Pěnkavová Kristýna1997SlCho06:04.561/4290  
50 m: 39.72100 m: 01:24.50 (44.78)150 m: 02:10.02 (45.52)200 m: 02:56.72 (46.70)250 m: 03:43.51 (46.79)300 m: 04:30.86 (47.35)350 m: 05:17.72 (46.86)
14. Kováříková Klára1997RPl06:05.491/2288  
50 m: 41.40100 m: 01:27.84 (46.44)150 m: 02:13.30 (45.46)200 m: 03:00.05 (46.75)250 m: 03:46.94 (46.89)300 m: 04:34.08 (47.14)350 m: 05:22.49 (48.41)
15. Mlčochová Eva1997KIN06:08.091/1282  
50 m: 40.72100 m: 01:27.36 (46.64)150 m: 02:13.48 (46.12)200 m: 03:01.37 (47.89)250 m: 03:49.50 (48.13)300 m: 04:37.49 (47.99)350 m: 05:25.33 (47.84)
16. Neumannová Marie1997SOPKo06:09.022/6279  
50 m: 42.84100 m: 01:29.68 (46.84)150 m: 02:17.16 (47.48)200 m: 03:03.70 (46.54)250 m: 03:51.17 (47.47)300 m: 04:37.21 (46.04)350 m: 05:23.54 (46.33)
17. Tůmová Tereza1997PKPí06:21.651/5253  
50 m: 42.37100 m: 01:30.82 (48.45)150 m: 02:20.50 (49.68)200 m: 03:09.37 (48.87)250 m: 03:58.95 (49.58)300 m: 04:49.03 (50.08)350 m: 05:37.60 (48.57)
18. Bozděchová Tereza1997JiDo06:22.891/6250  
50 m: 42.96100 m: 01:32.28 (49.32)150 m: 02:22.13 (49.85)200 m: 03:11.25 (49.12)250 m: 04:01.24 (49.99)300 m: 04:51.29 (50.05)350 m: 05:39.40 (48.11)


28. 4x 50 VZ muži - 1997
Čas uzavření výsledků 15.6. 2008 12:30

ŠtafetaPříjmení a jménoČas Body 
1. LoBeŠtulík Marek34.91    
 Tomášek Vojtěch01:09.67 (34.76)   
 Zahradník Štěpán01:43.38 (33.71)   
 Bláha Michael02:16.60 247ruč. měř.  
2. KINPígl Marek35.83    
 Jakubec Matěj01:11.85 (36.02)   
 Duník Ondřej01:46.75 (34.90)   
 Moser Josef02:19.25 233ruč. měř.  
3. SlPl BPokorný Martin34.65    
 Voda Jan01:12.50 (37.85)   
 Dvořák Petr01:47.27 (34.77)   
 Hrabačka Martin02:20.87 225ruč. měř.  
4. AŠ MBHercík Vojtěch35.07    
 Sahula Vojtěch01:12.84 (37.77)   
 Černý Jan01:48.87 (36.03)   
 Maděra Jan02:23.42 213ruč. měř.  
5. MPKÚUllman Jakub37.16    
 Nemejta Marek01:12.87 (35.71)   
 Szaffner Robin01:48.67 (35.80)   
 Kocourek Matěj02:23.73 212ruč. měř.  
6. SlPl APešek Patrik38.39    
 März Ondřej01:16.81 (38.42)   
 Haniš Martin01:54.13 (37.32)   
 Janata Pavel02:29.31 189ruč. měř.  


29. 4x 50 VZ ženy - 1997
Čas uzavření výsledků 15.6. 2008 12:30

ŠtafetaPříjmení a jménoČas Body 
1. R PlUlipová Michaela35.19    
 Kováříková Klára01:10.63 (35.44)   
 Horníková Kristýna01:45.86 (35.23)   
 Kováříková Barbora02:18.66 360ruč. měř.  
2. AŠMBŽáková Kristýna35.40    
 Němcová Tereza01:12.61 (37.21)   
 Šoutová Tereza01:48.24 (35.63)   
 Hojsáková Jolana02:19.68 352ruč. měř.  
3. PKPíTůmová Tereza35.64    
 Choňáková Pavlína01:11.74 (36.10)   
 Pavlíčková Adéla01:47.25 (35.51)   
 Lednická Jindřiška02:20.81 343ruč. měř.  
4. BaSoSmolková Petra35.84    
 Synáčová Daniela01:14.76 (38.92)   
 Sobotková Barbara01:51.48 (36.72)   
 Kochová Veronika02:24.59 317ruč. měř.  
5. JiDoNěmcová Karolína36.02    
 Bozděchová Tereza01:12.95 (36.93)   
 Beberová Pavlína01:52.60 (39.65)   
 Holubová Karolína02:25.66 310ruč. měř.  


30. 800 VZ muži - 1997
Příjmení a jménoRoč.OddílVýsl. časRoz./Dr.BodyVT 
1. Moser Josef1997KIN10:31.271/3385  
50 m: 36.24100 m: 01:15.13 (38.89)150 m: 01:54.53 (39.40)200 m: 02:33.50 (38.97)250 m: 03:12.92 (39.42)300 m: 03:53.55 (40.63)350 m: 04:33.08 (39.53)400 m: 05:13.27 (40.19)450 m: 05:53.08 (39.81)500 m: 06:33.36 (40.28)550 m: 07:13.22 (39.86)600 m: 07:53.82 (40.60)650 m: 08:34.22 (40.40)700 m: 09:14.35 (40.13)750 m: 09:53.90 (39.55)
2. Šimáček Martin1997JiDo11:05.121/4329  
50 m: 37.50100 m: 01:18.48 (40.98)150 m: 01:59.92 (41.44)200 m: 02:41.70 (41.78)250 m: 03:23.38 (41.68)300 m: 04:05.30 (41.92)350 m: 04:46.85 (41.55)400 m: 05:28.44 (41.59)450 m: 06:10.95 (42.51)500 m: 06:52.66 (41.71)550 m: 07:34.38 (41.72)600 m: 08:16.49 (42.11)650 m: 08:58.52 (42.03)700 m: 09:41.23 (42.71)750 m: 10:23.57 (42.34)
3. Pígl Marek1997KIN11:27.791/2297  
50 m: 38.14100 m: 01:19.66 (41.52)150 m: 02:02.26 (42.60)200 m: 02:45.69 (43.43)250 m: 03:28.18 (42.49)300 m: 04:11.45 (43.27)350 m: 04:55.72 (44.27)400 m: 05:39.19 (43.47)450 m: 06:22.95 (43.76)500 m: 07:07.15 (44.20)550 m: 07:52.44 (45.29)600 m: 08:36.25 (43.81)650 m: 09:21.19 (44.94)700 m: 10:04.93 (43.74)750 m: 10:49.01 (44.08)
4. Soukup Karel1997FEZKO12:46.531/1215  
50 m: 39.98100 m: 01:26.29 (46.31)150 m: 02:15.08 (48.79)200 m: 03:04.10 (49.02)250 m: 03:52.50 (48.40)300 m: 04:41.43 (48.93)350 m: 05:31.69 (50.26)400 m: 06:21.66 (49.97)450 m: 07:11.05 (49.39)500 m: 08:00.34 (49.29)550 m: 08:49.14 (48.80)600 m: 09:37.72 (48.58)650 m: 10:27.38 (49.66)700 m: 11:16.06 (48.68)750 m: 12:04.25 (48.19)
5. Szaffner Robin1997MPKÚ12:48.171/5214  
50 m: 39.74100 m: 01:27.30 (47.56)150 m: 02:15.65 (48.35)200 m: 03:04.75 (49.10)250 m: 03:53.37 (48.62)300 m: 04:43.31 (49.94)350 m: 05:32.81 (49.50)400 m: 06:22.88 (50.07)450 m: 07:11.76 (48.88)500 m: 08:01.04 (49.28)550 m: 08:50.41 (49.37)600 m: 09:39.15 (48.74)650 m: 10:28.49 (49.34)700 m: 11:17.98 (49.49)750 m: 12:04.46 (46.48)
6. Ullman Jakub1997MPKÚ13:59.471/6164  
50 m: 42.22100 m: 01:32.13 (49.91)150 m: 02:23.89 (51.76)200 m: 03:16.51 (52.62)250 m: 04:10.42 (53.91)300 m: 05:04.08 (53.66)350 m: 05:57.40 (53.32)400 m: 06:51.16 (53.76)450 m: 07:45.83 (54.67)500 m: 08:40.20 (54.37)550 m: 09:35.31 (55.11)600 m: 10:29.29 (53.98)650 m: 11:22.97 (53.68)700 m: 12:15.52 (52.55)750 m: 13:07.56 (52.04)