Zimní soustředění Horní Blatná   26. -  29. 12. 2014


 Fotogalerie - fotky přibývají průběžně             Výsledky běžeckého závodu               Video z tanečního vystoupení


První den soustředění jsme vyrazili na běžky do blízkého okolí. Někteří se po dlouhé době na běžkách rozhýbávali, někdo stál poprvé, ale hlavně jsme byli okouknout sněhovou nadílku v okolí Blatné. Sněhové podmínky nejsou ideální, ale je na čem jezdit a tak zítra už se vydáme kousek dál.

Druhý den jsme vyrazili na běžky odpoledne i dopoledne.

Třetí den jsme vyběhli jen dopoledne. Starší běžkaři šli trasu přes Pernink, kolem Abertam na Bludnou, Maringotku a přes Rýžovnu a Blatenský vrch zpět  na chatu. Mladší závodníci jeli podobný okruh, jen o malinko kratší a zpříjemněný o návštěvu nového občerstvení postaveného pouze z hlíny a kmenů listnatých stromů u Červené jámy.

Poslední den si pro nás příroda připravila ideální sněhové podmínky. Napadlo spoustu prašanu a tak nic nebránilo uspořádat běžecký závod, ve ktrerém všichni mohli zúročit nově nabyté nebo po roce osvěžené dovednosti na "čertovských prkýnkch". Výsledky snažení jsou v pdf výše. Doufáme, že se všem líbilo a těšíme se brzy na viděnou. Tréninky začínají 12.1. - rozpis do skupin bude ještě uveřejněn. Užijte si volno :-)

 

Fotky a videa ještě přibudou.

 

A pozor - opět máme ztráty a nálezy. Najdete je ZDE. Pokud je něco vaše, piště na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo volejte na 603104746