Výsledky a informace o závodech a soustředění

 

Závod Datum Výsledky Výsl. PDF Bazén
Letní soustředění st., Aš 18.-25.8. 2018
Letní soustředění ml. (přípravka), Aš 14.-18.8. 2018
! Letní MČR dorostu a dospělých, Praha - Podolí 12.-15.7. 2018 50 !
! Letní MČR 14. letého žactva (2004), Č. Budějovice 30.6.-1.7. 2018 X X 50 !
! Letní MČR 12. letého žactva (2006), Kopřivnice 30.6.-1.7. 2018 X X 25 !
! Letní PČR 11. letého žactva (2007), Kladno
23.-24.6. 2018 X X 25 !
! Letní PČR 10. letého žactva (2008), Mladá Boleslav 23.-24.6. 2018 X X 25 !
Soustředění před MČR, výběr 18.-22.6. 2018 50
Mem. Zd. Vaněčka, 3.kolo ČP, Ústí nad Labem 16.-17.6. 2018 X X 50
KPŽ st. žactva, 2004 - 2006, Plzeň - Radbuza
16.-17.6. 2018 X X 25
Soustředění Aš 15.-17.6. 2018
KPŽ ml. žactva, 2007 - 2010, Plzeň - Lochotín
9.6. 2018 X X 25
Praha 2018, Praha - Podolí 2.-3.6. 2018 X X 50
VC Ústí nad Labem 11.-13.5. 2018 X X 50
VC Chomutova, Chomutov 21.4. 2018 X X 25
Jarní cena Prahy, Praha - Podolí 14.4. 2018 X X 50
Tachovský pohár, Tachov 14.4. 2018 X X 25
Západočeský pohár, Plzeň - Slovany 6.-7.4. 2018 X X 50
Plzeňský vytrvalec, Plzeň - Slovany 16.-17.3. 2018 X X 50
Malá cena PROSEN Louny, Litvínov, 2006 a ml. 24.2. 2018 X X 25
1. kolo kolo MČR družstev, Plzeň - Slovany 20.1. 2018 X X 25
2017 2017 2017 2017 2017
Zimní soustředění, Horní Blatná 26.-29.12. 2017
! Zimní mistrovské soutěže- HODNOCENÍ 2017
! Zimní MČR 14. letého žactva, Prostějov 9.-10.12. 2017 X X 25 !
! Zimní MČR 13. letého žactva, Trutnov 9.-10.12. 2017 X X 25 !
! Zimní PČR 11. letého žactva, Mladá Boleslav 2.-3.12. 2017 X X 25 !
! Zimní PČR 10. letého žactva, Chomutov 2.12. 2017 X X 25 !
! ZMČR dorostu a dospělých, Plzeň - Slovany 23.-26.11. 2017 X X 25 !
KPŽ 12-14 let, Plzeň - Radbuza
18.-19.11. 2017 X X 25
KPŽ 8-11 let, Tachov
11.11. 2017 X X 25
Závody Zpívající fontány, Mariánské Lázně 4.11. 2017 X X 25
Podzimní soustředění, Horní Blatná 26.-29.10.2017
Plzešké sprinty, Plzeň - Slovany 20.-22.10.2017 X X 25
Sokolovský kapřík, Sokolov 21.10. 2017 X X 25
Litvínovský pohár, Litvínov
14.10. 2017 X X 25
Memoriál S. Sobotky, Beroun 7.10. 2017 X X
VC Chomutova, Chomutov 22.-23.9.2017 X X 25
Letní soustředění, Aš
19.-26.8. 2017
Letní soustředění - přípravka, Aš 15.-19.8. 2017
! Letní MČR dorostu a dospělých, Praha - Podolí 6.-9.7. 2017 X X 50 !
Olympiáda dětí a mládeže, Brno - Lužánky 24.-29.6. 2017 X X 50  
Ústecký pohár, Ústí nad Labem 24.6.2017 X X 50
! Letní PČR 11.letého žactva, Plzeň - Slovany 17.-18.6. 2017 X X 25 !
! Letní PČR 10.letého žactva, Mladá Boleslav 17.-18.6. 2017 X X 25 !
! Letní MČR 14.letého žactva, Pardubice 10.-11.6. 2017 X X 50 !
! Letní MČR 13.letého žactva, Ostrava 10.-11.6. 2017 X X 50 !
Jarní KPŽ 8-11 let, Tachov 3.6. 2017 X X 25
Jarní KPŽ 12-14 let, Domažlice 27.-28.5. 2017 X X
Memoriál Z. Vaněčka, Ústí nad Labem 13.-14.5. 2017 X X 50
Západočeský pohár, Plzeň - Slovany 5.-6.5. 2017 X X 50
Memoriál J. Jezbery, Chomutov 29.4. 2017 25
VC Ústí, Ústí nad Labem
21.-23.4. 2017 X X 50
Tachovský pohár 2017, Tachov 8.4. 2017 X X 25
Jarní cena Prahy, Praha - Podolí
1.4. 2017 X X 50
Banská Bystrica Cup 2017, B. Bystrica (SVK) 25.-26.3. 2017 X X 50
Plzeňský vytrvalec, Plzeň - Slovany
3.-4.3. 2017 X X 50
Malá sena PROSEN Louny, Litvínov 25.2. 2017 X X 25
Zimní soustředění, Pec pod Sněžkou 4.-11.2. 20217
Krajské kolo MČR družstev, Plzeň - Slovany 21.1. 2017 X X 25
Neujahrsschwimmfest, Selb (GER) 21.1. 2017 X 25

 

2016 2016 2016 2016 2016

Zimní soustředění, Horní Blatná 26.-29.12.2016
! Zimní MČR dorostu a dospělých, Plzeň-Slovany (10. kolo ČP)
15.-18.12.2016 X X 25 !
! Zimní PČR 10-11 let, Plzeň-Slovany 10.-11.12.2016 X X 25 !
! Zimní MČR 14 let, Kopřivnice 3.-4.12.2016 X X 25 !
! Zimní MČR 13 let, Mladá Boleslav 3.-4.12.2016 X X 25 !
! Zimní MČR 12 let, Trutnov 3.-4.12.2016 X X 25 !
Oddílové závody, Karlovy Vary 29.11.2016 X 25
  Podzimní KPŽ 8-11 let, Tachov
26.11.2016 X X 25  


Podzimní KPŽ 12-14 let, Pzeň - Radbuza

19.-20.11.2016 X X 25  
Lounský pohár LUNA, Litvínov 12.11.2016 X X 25
  Závody Zpívající fontány, Mariánské Lázně 5.11.2016 X X 25
Podzimní soustředění, Horní Blatná 26.-28.10.2016
Sokolovský kapřík, Sokolov
22.10.2016 X X 25  
  Mezioddílové závody, Karlovy Vary 20.10.2016 X X 25
  Plzeňské sprinty, Plzeň-Slovany (6.kolo ČP)
14.-16.10.2016 X X 25  
  Litvínovský pohár, Litvínov
8.10.2016 X X 25  
  VC Chomutova, Chomutov
23.-24.9.2016 X X 25  
  Kraulařský víceboj, Litvínov 10.9.2016 X X 25
Letní soustředění Aš - závodní družstvo 20.-27.8.2016 X 25
Letní soustředění Aš - přípravka 15.8.-19.8.2016 X 25
Letní MČR 13-14 let, Ústí nad Labem 25.-26.6.2016 X X 50
Letní MČR 12 let, Brno - Lesná 25.-26.6.2016 X X 25
Letní MČR dorostu, Plzeň - Slovany 17.-19.6.2016 X X 50
  Letní PČR 10 let, Jindřichův Hradec 11.-12.6.2016 X X 25
Jarní KPŽ 12-14, Plzeň - Radbuza 28.-29.5.2016 X X 25
Memoriál Zdeňka Vaněčka, Ústí nad Labem 21. - 22. 5. 2016 X X 50
Jarní KPŽ 8-11 let, Tachov 21.5.2016 X X 25
Jarní pohár města H.K., Hradec Králové 14.-15.5.2016 X X 50
Memoriál Jaroslava Jezbery, Chomutov 30.4.2016 X X 25
VC ÚnL, Ústí nad Labem - Klíše 23.-24.4.2016 X X 50
Jarní cena Prahy, Praha - Podolí 9.4.2016 X X 50
Tachovský pohár, Tachov 9.4.2016 X X 25
Západočeský pohár, Plzeň - Slovany 2.4.2016 X X 50
Plzeňský vytrvalec, Plzeň - Slovany 18.-19.3.2016 X X 50
Malá cena PROSEN Louny, Louny 27.2.2016 X X 50
MC Chodska, Domažlice 20.2.2016 X X 25
Krajské kolo MČR družstev, Plzeň - Slovany 23.1.2016 X X 25
Neujahrsschwimmfest, Selb (GER) 16.1.2016 X X 25
2015 2015 2015 2015 2015
Zimní soustředění, Horní Blatná 26.-29.12.2015 Sous.
! Zimní mistrovské soutěže- HODNOCENÍ 2015 25 !
!

Zimní MČR dorostu a dosp., Plzeň - Slovany (11.kolo ČP)

10.-13.12.2015 25 !
! Zimní PČR 11 let, Tábor 12.-13.12.2015 X X 25 !
! Zimní MČR 14 let, Prostějov 5.-6.12.2015 X X 25 !
! Zimní MČR 13 let, Jihlava 5.-6.12.2015 X X 25 !
! Zimní MČR 12 let, Trutnov 5.-6.12.2015 X X 25 !
Podzimní KPŽ 10-11 let, Plzeň - Radbuza 28.11.2015 X X 25
Podzimní KPŽ 12-14 let, Plzeň - Slovany 21.-22.11.2015 X X 25
Lounský pohár LUNA, Louny 7.11.2015 X X 25
Závody Zpívající fontány, Mariánské Lázně 7.11.2015 X X 25
Podzimní soustředění, Horní Blatná 28.-31.10.2015
Sous.
Plzeňské sprinty, Plzeň - Slovany (7.kolo ČP) 16.10.2015 X X 25
Sokolovský kapřík, Sokolov 10.10.2015 X X 25
Litvínovský pohár, Litvínov 10.10. 2015 X X 25
VC Chomutova, Chomutov 25.-26. 9. 2015 X X 25
! Letní mistrovství ČR dorostu, Pardubice 3.-5.7.2015 X X 50 !
Letní olympiáda dětí a mládeže, Plzeň - Slovany 15.-17.6.2015 X X 50
! Letní PČR 10-11 let, Jablonec nad Nisou 13.-14.6.2015 X X 25 !
! Letní MČR 13-14 let, Brno - Lužánky 6.-7.6.2015 X X 50 !
! Letní MČR 12 let, Zlín 6.-7.6.2015 X X 25 !
Jarní KPŽ 10-11 let, Tachov
30.5.2015 X X 25
Jarní KPŽ 12-14 let, Domažlice 23.-24.5.2015 X X 25
Západočeský pohár, Plzeň - Slovany 18.-19.4.2015 X X 50
Jarní cena Prahy, Praha - Podolí 11.4.2015 X X 50
Tachovský pohár, Tachov 11.4.2015 X X 25
Plzeňský vytrvalec, Plzeň - Slovany 27.-28.3.2015 X X 50
Banská Bystrica Cup 2015, Banská Bystrica (SVK) 27.-30.3.2015 X X 50
Kraulařský víceboj, Louny 14.3.2015 X X 25
1. kolo MČR družstev, Plzeň - Slovany 21.2.2015 X 25
Malá cena PROSEN Louny, Louny 14.2.2015 X X 25
Kontrolní závody, Karlovy Vary - Pgš 2. a 5.2.2015 X X 16
Neujahrsschwimmfest, Selb (GER) 10.1.2015 X X 25


2014 2014 2014 2014 2014
! Zimní MČR dorostu a dospělých, Plzeň - Slovany (10.kolo ČP) 18.-21.12.2014 X X 25 !
! Zimní MČR 13 let, Prostějov 13.-14.12.2014 X X 25 !
! Zimní PČR 10-11 let, Plzeň - Slovany 6.-7.12.2014 X X 25 !
Podzimní KPŽ 12-14 let, Domažlice 29.-30.11.2014 X X 25
 Podzimní KPŽ 10-11 let, Plzeň - Slovany 22.11.2014 X X 25
Závody Zpívající fontány, Mariánské Lázně 8.11.2014 X X 25
Lounský pohár LUNA, Louny 1.11.2014 X X 25
Sokolovský Kapřík, Sokolov 11.10.2014 X X 25
Litvínovský pohár, Litvínov 11. 10. 2014 X X 25
Velká cena Chomutova, Chomutov 26.-27. 9. 2014 X X 25
Kontrolní závody, Aš 24.8.2014 X 25
! Letní mistrovské soutěže - HODNOCENÍ 2014 !
! Letní MČR dorostu, Ústí nad Labem 20.-22.6.2014 X X 50 !
! Letní MČR 13-14 let, Pardubice 14.-15.6.2014 X X 50 !
! Letní MČR 12 let, Chomutov 14.-15.6.2014 X X 25 !
! Letní Pohár ČR 11 let, Domažlice 7.-8.6.2014 X X 25 !
! Letní Pohár ČR 10 let, Jindřichův Hradec 7.-8.6.2014 X X 25 !
Jarní KPŽ 12-14 let, Plzeň - Radbuza 31.5-1.6.2014 X X 25
Jarní KPŽ 10-11 let, Tachov 24.5.2014 X X 25
Západočeský pohár, Plzeň - Slovany 10.-11.5.2014 X X 50
Prvomájový výjezd, Karlovy Vary 1.5.2014 kolo
Tachovský pohár, Tachov 5.4.2014 X X 25
Velká cena ÚnL, Ústí nad Labem 29.-30.3.2014 X X 50
Plzeňský vytrvalec, Plzeň - Slovany 15.3.2014 X X 50
Malá cena PROSEN Louny, Louny 22.2.2014 X X 25
1. kolo MČR družstev, Plzeň - Slovany 8.2.2014 X X 25
Malá cena Chodska, Domažlice 8.2.2014 X X 25
Neujahrsschwimmfest, Selb (GER) 11.1.2014 X 25
2013 2013 2013 2013 2013
Zimní MČR 14 letých, Kopřivnice 14.-15.12.2013 X X 25
Zimní MČR 12 letých, Prostějov 14.-15.12.2013 X X 25
Zimní pohár ČR 10 a 11 letých, Plzeň - Slovany 7.-8.12.2013 X X 25
Kontrolní závody, Karlovy Vary - KV Arena 6.12.2013 X X 25
Zimní MČR dorostu a dospělých, Plzeň - Slovany  (9.kolo ČP) 28.11.-1.12.2013 X X 25
Podzimní KPŽ 12-14 let, Domažlice 23.-24.11.2013 X X 25
Podzimní  KPŽ 10-11 let, Tachov 16.11.2013 X X 25
 Cena Zpívající fontány, Mariánské Lázně 2.11.2013  X X 25
Plzeňské sprinty, Plzeň - Slovany  (6.kolo ČP) 19.-20.10.2013 X X 25
Litvínovský pohár, Litvínov 12.10.2013 X X 25
Sokolovský kapřík, Sokolov 12.10.2013 X X 25
VC Chomutova, Chomutov 28.9.2013 X X 25
Kontrolní závody, Karlovy Vary - KV Arena 13.9.2013 X X 25
Kontrolní závody, Děčín 25.8.2013 X X 50
! Letní mistrovské soutěže- HODNOCENÍ 2013
!
Letní olympiáda dětí a mládeže, Zlín 23.-28.6.2013 X X 50
! Letní pohár ČR 11 letých, Chomutov 22.-23.6.2013  X X 25 !
! Letní pohár ČR 10 letých, Domažlice 22.-23.6.2013 X X 25 !
! Letní MČR dorostu, Plzeň- Slovany 14.-16.6.2013 X X 50 !
!  Letní MČR staršího žactva, České Budějovice 8.-9.6.2013 X X 50 !
! Letní  MČR mladšího žactva , Kopřivnice   8.-9.6.2013 X X 25 !
Jarní KPŽ 10 -11 let, Plzeň- Radbuza 8.6.2013 X X 25
35. ročník Poháru Vřídla, Karlovy Vary 25.5.2013 X X 50
VC Pardubic, Pardubice (3.kolo ČP) 18.-19.5.2013 X X 50
Jarní KPŽ 12 - 14 let, Plzeň- Slovany 18.-19.5.2013 X X 25
Západočeský pohár, Plzeň- Slovany 4.-5.5.2013 X X 50
Košařův memoriál, Plzeň- Radbuza 27.4.2013 X
X 25
Jarní cena Prahy, Praha- Podolí 13.4.2013 X X 50
Memoriál Jaroslava Jezbery, Chomutov 13.4.2013 X X 25

Tachovský pohár, Tachov 6.4.2013 X X 25
Plzeňský vytrvalec, Plzeň- Sovany 30.-31.3.2013 X X 50
VC ČB, České Budějovice (1.kolo ČP) 23.-24.3.2013 X X 25
Kraulařský víceboj, Louny 23.3.2013 X X 25
1. kolo MČR družstev, Plzeň- Slovany 16.2.2013 X 25
MC PROSEN Louny, Louny 16.2.2013 X
X
25
MC Chodska, Domažlice 2.2.2013 X X 25
Litoměřický kalich, Litoměřice 26.1.2013 X X 25
Neujahrsschwimmfest, Selb (GER) 12.1.2013 X 25
2012 2012 2012 2012 2012
! Zimní mistrovské soutěže- HODNOCENÍ 2012 25 !
! Zimní MČR dorostu a dospělých, Plzeň- Slovany 13.-16.12.2012 X X 25 !
! Zimní MČR žactva 14 let, Kopřivnice 8.-9.12.2012 X X 25 !
! Zimní MČR žactva 13 let, Jihlava 8.-9.12.2012 X X 25 !
! Zimní Pohár ČR 11 let, Beroun 1.-2.12.2012 X X 25 !
! Zimní Pohár ČR 10 let, Sokolov 1.-2.12.2012 X X 25 !
Vánoční plavecké závody, Most 1.12.2012 X X 25
Podzimní KPŽ 12 -14 let, Plzeň- Slovany 24.-25.11.2012 X X 25
Podzimní KPŽ 10 -11 let, Tachov 17.11.2012 X X 25
Velká cena Brna, Brno- Lesná 10.-11.11.2012 X X 25
Lounský pohár Luna, Louny 3.11.2012 X X 25
Plzeňské sprinty, Plzeň- Slovany (5.kolo ČP) 20.-21.10.2012 X X 25
Sokolovský kapřík, Sokolov 13.10.2012 X X 25
Podzimní cena Litoměřic, Litoměřice 6.10.2012 X X
25
Podkrušnohorské závody, Chomutov 22.9.2012 X X 50

Kontrolní závody, Děčín 25.8.2012 X X 50
! Letní mistrovské soutěže- HODNOCENÍ 2012 !
! Letní MČR, Praha- Podolí (4.kolo ČP) 13.-15.7.2012 X X 50  !
! Letní MČR dorostu, Brno- Lužánky 22.-23.6.2012 X X 50  !
! Letní MČR st. žactva, České Budějovice 16.-17.6.2012 X X 50  !
! Letní Pohár ČR 11 let, Domažlice 9.-10.6.2012 X X 25 !
! Letní Pohár ČR 10 let, Plzeň- Slovany 9.-10.6.2012 X X 25 !
34. ročník Poháru Vřídla, Karlovy Vary  9.6.2012 X X 50
Jarní KPŽ 12-14 let, Plzeň- Radbuza 2.-3.6.1012 X X 25
Praha 2012, Praha- Podolí (3.kolo ČP) 2.-3.6.2012 X X 50
Jarni KPŽ 10-11 let, Domažlice 26.-27.5.2012 X X 25
Západočeský pohár, Plzeň- Slovany 12.-13.5.2012 X X 50
Jarní cena nejmladšího žactva, Chomutov 15.4.2012 X X 50
Jarní cena Prahy, Praha- Podolí 14.4.2012 X X 50
Tachovský pohár, Tachov 7.4.2012 X X 25
Kraulařský víceboj, Louny 31.3.2012 X X 25
Plzeňský Vytrvalec, Plzeň- Slovany 24.-25.3.2012 X X 50
VC Č.B., České Budějovice  (1.kolo ČP) 17.-18.3.2012 X X1 / X2  50
Košařův memoriál, Plzeň- Radbuza 3.3.2012 25
Malá cena Prosen, Louny 25.2.2012 X X 25
Krajské kolo MČR družstev, Plzeň- Radbuza 11.2.2012 X X 25
Malá cena Chodska, Domažlice 28.1.2012 X X 25
Neratovický pohár, Neratovice 21.1.2012 X 25
Neujahrsschwimfest, Selb (GER) 14.1.2012 X X 25
2011 2011 2011 2011 2011
! Zimní mistrovské soutěže- HODNOCENÍ 2011 25 !
Plzeňský vodník, Plzeň- Slovany 22.12.2011 X X 25
! Zimní MČR dorostu a dospělých, Chomutov (8.kolo ČP) 15.-18.12.2011 X X 25 !
! Zimní MČR 14 let, Litoměřice 10.-11.12.2011 X X 25 !
! Zimní pohár ČR 10 let, Plzeň- Slovany 10.-11.12.2011 X X 25 !
Multinations Swimming Meet, Miskolc (HUN) 9.-11.12.2011 X X 50
! Zimní MČR 12 let, Prostějov 3.-4.12.2011 X X 25 !
Podzimní KPŽ 10 a 11 let, Plzeň- Radbuza 27.11.2011 X X 25
Vánoční závody, Most 26.11.2011 X X 25
Podzimní KPŽ 12 - 14 let, Domažlice 19.-20.11.2011 X X 25
Banskobystrický pohár, B. B. (SVK) 5.-6.11.2011 X X 50
Lounský pohár Luna, Louny 5.11.2011 X X 25
Sokolovský kapřík, Sokolov 22.10.2011 X X 25
Plzeňské sprinty, Plzeň- Slovany (5. kolo ČP) 22.-23.10.2011 X
X 25
Podzimní cena Motorletu, Praha- Radlice 15.10.2010 X X 25
Mezinárodní závody Zpívající fontány, M. L. 1.10.2011 X X 25
Velká cena Chodska, Domažlice 24.-25.9.2011 X X 25
Kontrolní závody- Soustředění, Aš 20.8.2011 X 25
! Letní mistrovské soutěže- HODNOCENÍ 2011 50 !
! Letní mistrovství ČR dorostenců, Zlín 24.-26.6.2011 X X 50 !
Letní olympiáda dětí a mládeže, Olomouc 21.-26.6.2011 X
X
50
! Letní mistrovství ČR st. žactva, Plzeň- Slovany 17.-19.6.2011 X X 50 !
33. ročník Poháru Vřídla, Karlovy Vary 11.6.2011 X X 50
! Letní pohár ČR 10 let, Praha- Eden 11.-12.6.2011 X X 25 !
Jarní KPŽ, Plzeň- Radbuza 21.-22.5.2011 X X 25
Západočeský pohár, Plzeň- Slovany 14.5.2011 X X 50
Jarní cena Prahy- Podolí 16.-17.2011 X X 50
Tachovský pohár, Tachov 9.4.2011 X X 25
Jarní cena nejmladšího žactva, Chomutov 2.4.2011 X X 50
Kraulařský víceboj, Louny 26.3.2011 X X 25
Plzeňský vytrvalec, Plzeň- Slovany 12.-13.3.2011 X
X 50
Malá cena Prosen Louny, Louny 26.2.2011  X  25
Neujahrsschwimfest, Selb (GER) 22.1.2011 X 25
2010 2010 2010 2010 2010
Plzeňský vodník, Plzeň- Slovany 22.12.2010 X 25
! Zimní MČR dorostu, Trutnov 17.-19.12.2010 X X 25 !
! Zimní MČR staršího žactva 13 let, Prostějov 11.-12.12.2010 X X 25 !
! Zimní MČR žactva 14 let, Jihlava 11.-12.12.2010 X X 25 !
! Zimní Pohár ČR 11 let, Beroun 4.-5.12.2010 X 25 !
Vánoční závody, Most
4.12.2010 X 25
Podzimní KPŽ, Plzeň- Slovany 20.-21.11.2010 X X
25
Boubelíkův memoriál, Roudnice nad Labem 13.11.2010 X 25
Sokolovský kapřík, Sokolov 23.10.2010 X 25
Podzimní cena Motorletu, Praha- Radlice 23.10.2010 X 25
Plzeňské sprinty, Plzeň- Slovany 15.-16.10.2010 X 25
Cena Zpívající fontány, Mariánské Lázně 2.10.2010 X 25
Podkrušnohorské závody, Chomutov 25.9.2010 X  X  50 
 !  Letní MČR staršího žactva, Praha- Podolí 19.-20.6.2010  X  X  50  !
  Letní pohár ČR 11 let, Domažlice 12.-13.6.2010 X 25  ! 
32. ročník Poháru Vřídla, Karlovy Vary 12.6.2010  X 50
Jarní KPŽ, Plzeň- Radbuza 20.5.2010 X 25
Tachovský pohár, Tachov 10.4.2010 X 25
Chomutov 27.3.2010 X 50

Velikonoční závody, Praha- Radlice
27.3.2010 X
25

 Kraulařský víceboj, Louny 20.3.2010  X 25
Malá cena Prosen Louny, Louny 27.2.2010 X 25
 Plzeňský vytrvalec, Plzeň- Slovany  27.-28.2.2010 X 50
Neujahrsschwimfest, Selb (GER) 9.1.2010 X 25
2009 2009 2009 2009 2009
Plzeňský vodník, Plzeň- Slovany 21.12.2009 X 25
! Zimní mistrovské soutěže- HODNOCENÍ 2009 !
 !   Zimní Mistrovství ČR dorostu, Plzeň  18.-20.12.2009 X 25  ! 
! Zimní Mistrovství ČR staršího žactva 14 let, Trutnov  12.-13.12.2009 X 25 !
! Zimní Mistrovství ČR staršího žactva 13 let, Kladno 12.-13.12.2009 X 25 !
!

Zimní mistrovství ČR mladších žáků, Prostějov

12.-13.12.2009

X

25

!
Vánoční plavecké závody, Most  5.12.2009  X 25 
! Zimní Pohár ČR 10 let, Beroun 5.-6.12.2009 X 25 !
!
Zimní Pohár ČR 11 let, Tábor 5.-6.12.2009 X 25 !
Vánoční cena města Nymburka 28.-29.11.2009 X 25
Podzimní KPŽ, Domažlice
21.-22.11.2009  X 25
 Banskobystrický pohár, B.B. (SVK)  7.-8.11.2009 X 25
Plzeňské sprinty, Plzeň- Slovany  17.-18.10.2009  X 25
!
Letní MČR mladšího žactva, Kopřivnice  20.-21.6.2009  X 50 !
! Letní pohár žactva 11 let, Domažlice  6.-7.6.2009 X 25 !
 31. ročník Poháru Vřídla, Karlovy Vary 30.5.2009  X 50
 Jarní KPŽ, Plzeň - Radbuza 23.-24.5.2009  X 25
Západočeský pohár, Plzeň - Slovany 16.-17.5.2009  X 50
Cena Zpívající fontány, Mariánké Lázně   9.5.2009 X 25
 Jarní cena Prahy, Praha- Podolí  25.4.2009 X 50
Mezinárodní závody mládeže, Ústí nad Labem  19.-20.4.2009 X 50
 Velikonoční závody, Praha- Radlice 4.4.2009  X 25
 Tachovský pohár, Tachov  21.3.2009 X 25
 21. ročník Plzeňský vytrvalec, Plzeň- Slovany  14.-15.3.2009 X 50
 MC Prosen Louny  28.2.2009 X 25
VC města Příbrami  28.2.2009 X 25
 Litoměřický kalich, Litoměřice 14.2.2009 X  25 
 Krajské kolo MČR družstev, Plzeň- Radbuza  31.3.2009 X
25
2008 2008 2008 2008 2008
 Mosconi cup, Jablonec nad Nisou  8.-9.11.2008 X 25
 Plzeňské sprinty, Plzeň- Slovany  25.-26.10.2008 X
 Podzimní cena Motroletu, Praha- Radlice  18.-19.10.2008 X 25
 Sokolovský kapřík   5.10.2008  X 25
 Plzeňský vytrvalec, Plzeň- Slovany 5.10.2008  X
Litoměřice 27.9.2008  X 25
 Ústí nad Labem  19.-20.4.2008 X 50
Tachovský pohár, Tachov 2008 X 25
Neujahrsschvimfest, Selb (GER) 19.1.2008  X 25
!  Letní MČR dorostu, Zlín 27.-29.6.2008  X 50 !
!   Letní pohár ČR žactva 10 let, Litoměřice   2008 X 25 !
! Letní Pohár ČR žactva 11 let, Sokolov 2008 X 25 !
 30. ročník Poháru Vřídla, Karlovy Vary 14.6.2008 X 50
Praha 2008, Praha- Podolí (3.kolo ČP) 2008  X 50
Cena zpívající fontány, Mariánské Lázně 10.5.2008 X 25
 Jarní KPŽ, Domažlice  2008 X
25
 VC města Chomutova, Chomutov  2008 X 50
 Západočeský pohár, Plzeň- Slovany 2008 X 50
2007 2007 2007 2007 2007
!
 Zimní mistrovské soutěže- hodnocení 2007 X 25 !

              !- takto jsou označeny mistrovské soutěže

             ____ - takto jsou označeny domácí závody












TJ Slovan Karlovy Vary




















































Dušek Karel, 1996
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
2 200 VZ muži - ...1997 02:09.40 1. 508 III. VT 
8 100 Z muži - ...1997 01:09.30 5. 402
10 50 M muži - ...1997 29.10 3. 491 III. VT 
14 100 VZ muži - ...1997 59.50 2. 486 III. VT 
18 200 OPZ muži - ...1997 02:25.50 2. 496 III. VT 






























































Janeček Jiří, 1996
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
4 100 P muži - ...1997 01:27.20 17. 297
6 50 VZ muži - ...1997 32.20 21. 289
10 50 M muži - ...1997 39.00 19. 204
12 50 P muži - ...1997 39.40 18. 312
14 100 VZ muži - ...1997 01:14.10 25. 252
16 50 Z muži - ...1997 41.00 11. 194




























































Pavlovič Mišel, 1997
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
2 200 VZ muži - ...1997 02:33.80 16. 303
6 50 VZ muži - ...1997 32.40 22. 283
10 50 M muži - ...1997 35.70 18. 266
14 100 VZ muži - ...1997 01:10.60 24. 291
16 50 Z muži - ...1997 38.50 10. 234
18 200 OPZ muži - ...1997 diskvalifikace Nrovnoměrný střih nohou






























































Poustka Adam, 1997
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
4 100 P muži - ...1997 01:20.50 11. 378
6 50 VZ muži - ...1997 27.80 7. - 9. 449 III. VT 
10 50 M muži - ...1997 33.40 16. 324
12 50 P muži - ...1997 37.10 13. 373
14 100 VZ muži - ...1997 59.90 4. 477 III. VT 
16 50 Z muži - ...1997 34.20 6. 334






























































Bábalová Klára, 2001
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 P ženy - 2000 - 2001 01:41.70 20. 266
5 50 VZ ženy - 2000 - 2001 34.10 20. - 22. 357
9 50 M ženy - 2000 - 2001 39.50 15. 285
13 50 P ženy - 2000 - 2001 48.10 18. 249
15 100 VZ ženy - 2000 - 2001 01:18.80 30. 301
19 200 OPZ ženy - 2000 - 2001 03:07.50 19. 324






















































Bořková Petra, 1995
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
5 50 VZ ženy - ...1997 30.70 8. 489 III. VT 
7 100 Z ženy - ...1997 01:19.90 7. 388
9 50 M ženy - ...1997 37.60 8. 331
15 100 VZ ženy - ...1997 01:08.60 5. 456 III. VT 
17 50 Z ženy - ...1997 36.40 6. 419






























































Boučková Kamila, 1999
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 200 VZ ženy - 1998 - 1999 02:33.60 14. 420
5 50 VZ ženy - 1998 - 1999 32.50 18. - 19. 412
7 100 Z ženy - 1998 - 1999 01:22.10 19. 358
15 100 VZ ženy - 1998 - 1999 01:11.90 21. 396
17 50 Z ženy - 1998 - 1999 38.20 15. 363
19 200 OPZ ženy - 1998 - 1999 02:59.60 23. 369






























































Hájková Jana, 1998
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 P ženy - 1998 - 1999 01:26.30 9. - 10. 436 III. VT 
7 100 Z ženy - 1998 - 1999 01:19.00 14. 401
9 50 M ženy - 1998 - 1999 36.20 12. 371
13 50 P ženy - 1998 - 1999 39.70 10. 443 III. VT 
15 100 VZ ženy - 1998 - 1999 01:07.10 6. 487 III. VT 
19 200 OPZ ženy - 1998 - 1999 02:47.20 14. 457 III. VT 






























































Káďová Markéta, 1999
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 P ženy - 1998 - 1999 01:22.00 4. 508 III. VT 
5 50 VZ ženy - 1998 - 1999 31.10 7. - 8. 471 III. VT 
9 50 M ženy - 1998 - 1999 35.40 10. - 11. 396
13 50 P ženy - 1998 - 1999 38.00 4. 505 III. VT 
15 100 VZ ženy - 1998 - 1999 01:07.50 8. 479 III. VT 
19 200 OPZ ženy - 1998 - 1999 02:46.00 10. 467 III. VT 






























































Novotná Anna, 1997
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 P ženy - ...1997 01:38.50 8. 293
5 50 VZ ženy - ...1997 32.90 15. 397
9 50 M ženy - ...1997 38.70 10. 303
13 50 P ženy - ...1997 47.20 9. 264
15 100 VZ ženy - ...1997 01:12.90 12. 380
17 50 Z ženy - ...1997 43.90 14. 239






























































Pachtová Adéla, 2001
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
5 50 VZ ženy - 2000 - 2001 33.70 15. - 16. 370
7 100 Z ženy - 2000 - 2001 01:26.60 11. 305
9 50 M ženy - 2000 - 2001 38.70 12. 303
15 100 VZ ženy - 2000 - 2001 01:14.40 19. 357
17 50 Z ženy - 2000 - 2001 38.60 7. - 8. 351
19 200 OPZ ženy - 2000 - 2001 03:05.30 16. 336






























































Pachtová Monika, 1997
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 200 VZ ženy - ...1997 02:12.00 1. 662 I. VT 
5 50 VZ ženy - ...1997 28.30 2. 625 II. VT 
9 50 M ženy - ...1997 31.10 2. 584 II. VT 
13 50 P ženy - ...1997 36.10 1. 590 II. VT 
15 100 VZ ženy - ...1997 59.80 1. 688 I. VT 
19 200 OPZ ženy - ...1997 02:29.10 1. 645 II. VT 






























































Radová Annemarie, 1996
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 200 VZ ženy - ...1997 02:17.90 3. 580 II. VT 
5 50 VZ ženy - ...1997 30.10 5. 519 III. VT 
7 100 Z ženy - ...1997 01:14.20 4. 485 III. VT 
15 100 VZ ženy - ...1997 01:05.60 3. 521 III. VT 
17 50 Z ženy - ...1997 35.20 4. 463 III. VT 
19 200 OPZ ženy - ...1997 02:42.70 3. 496 III. VT 






























































Veselá Adéla, 1999
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 200 VZ ženy - 1998 - 1999 02:19.80 3. 557 II. VT 
5 50 VZ ženy - 1998 - 1999 30.20 5. 514 III. VT 
9 50 M ženy - 1998 - 1999 33.50 2. 468 III. VT 
15 100 VZ ženy - 1998 - 1999 01:05.40 2. 526 III. VT 
17 50 Z ženy - 1998 - 1999 39.90 18. - 20. 318
19 200 OPZ ženy - 1998 - 1999 02:44.00 7. 484 III. VT 






























































Zátková Eliška, 2001
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 200 VZ ženy - 2000 - 2001 02:42.00 16. 358
3 100 P ženy - 2000 - 2001 01:37.50 16. 302
7 100 Z ženy - 2000 - 2001 01:30.30 15. 269
15 100 VZ ženy - 2000 - 2001 01:13.50 14. 371
17 50 Z ženy - 2000 - 2001 42.90 22. 256
19 200 OPZ ženy - 2000 - 2001 03:05.40 17. 335