Krajské kolo družstev, 31.1.2009, Plzeň Radbuza

1. 200 P ženy -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 10:06

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Brezinová Eva1987PlCB02:43.31/2634II. VTruc. mer.
100 m: 01:27.10
2. Majcherová Patricie1989SlPl A02:46.81/3595II. VTruc. mer.
100 m: 01:18.30
3. Hemzácková Tereza1993RPl A02:55.91/4508III. VTruc. mer.
100 m: 01:23.00
4. Tupová Jana1991PlCB02:56.52/2502III. VTruc. mer.
100 m: 01:24.40
5. Príhodová Katerina1992SlPl A02:57.82/3492III. VTruc. mer.
100 m: 01:23.80
6. Šarlaková Šarlota1995RPl A03:06.22/4428III. VTruc. mer.
100 m: 01:28.30
7. Nová Nicole1995SlPl B03:13.22/6383 ruc. mer.
100 m: 01:34.30
8. Císarová Kristýna1993SlPl B03:14.51/6375 ruc. mer.
100 m: 01:30.20
9. Švejdarová Michaela1993SnKV03:29.42/5301 ruc. mer.
100 m: 01:38.40
10. Kováríková Klára1997RPl B03:35.72/1275 ruc. mer.
11. Bartošová Adéla1996SnKV03:37.21/5270 ruc. mer.
100 m: 01:41.40


2. 200 P muži -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 10:10

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Hasch Michal1988SlPl A02:22.51/3695I. VTruc. mer.
2. Novák Tomáš1988SlPl A02:23.02/3688I. VTruc. mer.
100 m: 01:08.40
3. Sobotník Adam1991RPl A02:32.81/4564II. VTruc. mer.
100 m: 01:11.20
4. Cervený Pavel1989RPl A02:37.82/4512III. VTruc. mer.
100 m: 01:14.30
5. Pivonka Jirí1990SlPl B02:45.01/5448III. VTruc. mer.
100 m: 01:16.90
6. Fejt Martin1988SlPl B02:48.32/5422III. VTruc. mer.
100 m: 01:18.50
7. Cagan Štepán1988SnKV02:50.31/2407 ruc. mer.
100 m: 01:20.50
8. Kopacka Jan1995SlPl C 02:58.61/1353 ruc. mer.
100 m: 01:24.60
9. Rada Matouš1992SlPl C 03:01.02/1339 ruc. mer.
100 m: 01:24.80
10. Bernat Michal1995RPl B03:02.32/6332 ruc. mer.
100 m: 01:27.70
11. Brandl Daniel1997RPl B03:09.11/6298 ruc. mer.
100 m: 01:31.20


3. 100 VZ ženy -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 10:15

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Majcherová Patricie1989SlPl A59.92/3685I. VTruc. mer.
2. Mikulová Lucie1991SlPl A01:01.71/3627II. VTruc. mer.
3. Balíková Eliška1994RPl A01:02.52/4603II. VTruc. mer.
4. Hemzácková Barbora1993RPl A01:02.61/4600II. VTruc. mer.
5. Rehorková Alžbeta1992SnKV01:02.91/5591II. VTruc. mer.
6. Reitingerová Nikola1993PlCB01:04.92/2538III. VTruc. mer.
7. Chlupová Šárka1991PlCB01:05.51/2524III. VTruc. mer.
8. Vozková Andrea1992SlPl B01:08.41/6460III. VTruc. mer.
9. Šmejkalová Veronika1995RPl B01:08.81/1452III. VTruc. mer.
10. Borková Petra1995SnKV01:11.72/5399 ruc. mer.
11. Ruprechtová Nikola1995SlPl B01:11.82/6398 ruc. mer.
12. Horníková Kristýna1997RPl B01:25.32/1237 ruc. mer.


4. 100 VZ muži -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 10:23

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Jurcenko Michal1990SlPl A54.61/3629II. VTruc. mer.
2. Luhový Lukáš1987SlPl A55.02/3616II. VTruc. mer.
3. Pešek Jaroslav1990RPl A55.11/4612II. VTruc. mer.
4. Petrmichl Tomáš1990SlPl B56.21/5577II. VTruc. mer.
5. Sobotník Adam1991RPl A56.32/4574II. VTruc. mer.
6. Velek Ladislav1989SlPl B57.12/5550II. VTruc. mer.
7. Manena Jan1994SlPl C 01:03.71/1396 ruc. mer.
8. Man Milan1993SnKV01:06.82/2344 ruc. mer.
9. Kadlec Lukáš1995SlPl C 01:07.32/1336 ruc. mer.
10. Vyplel Petr1995RPl B01:13.32/6260 ruc. mer.
11. Dušek Karel1996SnKV01:17.11/2224 ruc. mer.
12. Ruml Pavel1996RPl B01:18.91/6209 ruc. mer.


5. 200 M ženy -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 10:27

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Nováková Eva1977SlPl A02:29.61/3591II. VTruc. mer.
100 m: 01:13.40
2. Fichtlová Zuzana1988RPl A02:30.01/4587II. VTruc. mer.
3. Palecková Andrea1991PlCB02:34.22/2540II. VTruc. mer.
100 m: 01:13.60
4. Martínková Lucie1991SlPl A02:39.12/3492III. VTruc. mer.
100 m: 01:13.40
5. Kocmoudová Tereza1995RPl A02:46.52/4429III. VTruc. mer.
100 m: 01:17.90
6. Kubínová Karolína1993SnKV02:48.62/5413 ruc. mer.
100 m: 01:19.00
7. Vondrášková Lucie1991PlCB02:50.81/2397 ruc. mer.
100 m: 01:19.60
8. Batková Lucie1994SlPl B03:05.11/6312 ruc. mer.
100 m: 01:29.40
9. Hejrovská Eliška1994SlPl B03:09.72/6290 ruc. mer.
100 m: 01:27.30
10. Kasapolli Marigona1990SnKV03:14.71/5268 ruc. mer.
100 m: 01:31.80
11. Ulipová Michaela1997RPl B03:15.32/1266 ruc. mer.
100 m: 01:32.80
12. Fialová Renáta1996RPl B03:24.21/1233 ruc. mer.
100 m: 01:34.50


6. 200 M muži -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 10:51

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Šimek David1991RPl A02:15.71/4569II. VTruc. mer.
100 m: 01:03.20
2. Pešek Jaroslav1990RPl A02:18.62/4534III. VTruc. mer.
100 m: 01:04.90
3. Balícek Tomáš1991SlPl A02:23.11/3485III. VTruc. mer.
100 m: 01:05.30
4. Beneš Martin1990SlPl A02:24.32/3473III. VTruc. mer.
100 m: 01:07.90
5. Platzer Ondrej1991SlPl B02:27.61/5442III. VTruc. mer.
100 m: 01:08.80
6. Möckl Christian1992SnKV02:38.31/2358 ruc. mer.
100 m: 01:15.70
7. Vrátník Miloš1993RPl B02:39.62/6350 ruc. mer.
100 m: 01:13.10
8. Pick Daniel1991SlPl B02:41.52/5338 ruc. mer.
100 m: 01:06.70
9. Kus Martin1994SlPl C 02:53.02/1275 ruc. mer.
100 m: 01:16.40
10. Ráb Jan1994RPl B02:54.11/6269 ruc. mer.
100 m: 01:18.50
11. Bareš Michal1992SlPl C 02:58.51/1250 ruc. mer.
100 m: 01:22.40


7. 100 Z ženy -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 10:36

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Petránová Aneta1991SlPl A01:08.02/3630II. VTruc. mer.
2. Tunková Katerina1992PlCB01:09.31/2595II. VTruc. mer.
3. Kalcíková Petra1989SlPl A01:11.01/3553II. VTruc. mer.
4. Balíková Eliška1994RPl A01:12.22/4526III. VTruc. mer.
5. Koptíková Kristýna1995RPl A01:12.51/4519III. VTruc. mer.
6. Metlicková Lenka1994SlPl B01:14.21/6485III. VTruc. mer.
7. Götzová Michaela1991SlPl B01:17.02/6434III. VTruc. mer.
8. Hofbauerová Tereza1991PlCB01:19.12/2400 ruc. mer.
9. Kováríková Barbora1997RPl B01:31.02/1263 ruc. mer.
10. Knushi Valentina1998SnKV01:37.81/5212 ruc. mer.
11. Bartošová Adéla1996SnKV01:43.52/5179 ruc. mer.


8. 100 Z muži -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 10:38

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Fichtl Jakub1984RPl A01:00.02/4619II. VTruc. mer.
2. Imrichovský Michal1983RPl A01:01.51/4575II. VTruc. mer.
3. Velek Jan1991SlPl A01:01.61/3572II. VTruc. mer.
4. Jurcenko Michal1990SlPl A01:02.52/3548II. VTruc. mer.
5. Ambrož Šimon1994SlPl B01:02.91/5537III. VTruc. mer.
6. Carda Tomáš1992SlPl B01:04.92/5489III. VTruc. mer.
7. Man Milan1993SnKV01:16.82/2295 ruc. mer.
8. Majer Martin1994SlPl C 01:19.31/1268 ruc. mer.
9. Vaník Tomáš1995SlPl C 01:20.32/1258 ruc. mer.
10. Novický Richard1996RPl B01:24.42/6222 ruc. mer.
11. Cagan Matej1994SnKV01:35.21/2155 ruc. mer.
12. Ruml Pavel1996RPl B01:36.51/6149 ruc. mer.


9. 400 OPZ ženy -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 11:01

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Nováková Eva1977SlPl A05:16.51/3630II. VTruc. mer.
100 m: 01:12.90200 m: 02:33.70 (01:20.80)300 m: 04:06.80 (01:33.10)
2. Fichtlová Zuzana1988RPl A05:18.11/4621II. VTruc. mer.
100 m: 01:11.20200 m: 02:33.10 (01:21.90)300 m: 04:04.70 (01:31.60)
3. Beránková Šárka1991SlPl A05:23.82/3588II. VTruc. mer.
100 m: 01:14.00200 m: 02:31.30 (01:17.30)300 m: 04:06.30 (01:35.00)
4. Kocmoudová Tereza1995RPl A05:36.52/4524III. VTruc. mer.
100 m: 01:17.60200 m: 02:44.70 (01:27.10)300 m: 04:22.50 (01:37.80)
5. Tunková Katerina1992PlCB05:44.12/2490III. VTruc. mer.
100 m: 01:09.50200 m: 02:37.20 (01:27.70)300 m: 04:23.70 (01:46.50)
6. Šmejkalová Veronika1995RPl B05:54.32/1449III. VTruc. mer.
100 m: 01:21.60200 m: 02:52.10 (01:30.50)300 m: 04:33.90 (01:41.80)
7. Vondrášková Lucie1991PlCB05:54.41/2449III. VTruc. mer.
100 m: 01:20.50200 m: 02:49.90 (01:29.40)300 m: 04:30.20 (01:40.30)
8. Metlicková Lenka1994SlPl B06:01.02/6425III. VTruc. mer.
100 m: 01:33.50200 m: 02:57.60 (01:24.10)300 m: 04:42.40 (01:44.80)
9. Banzetová Jana1995SnKV06:02.51/5419 ruc. mer.
100 m: 01:27.00200 m: 03:02.20 (01:35.20)300 m: 04:40.60 (01:38.40)
10. Vozková Andrea1992SlPl B06:13.41/6384 ruc. mer.
100 m: 01:30.10200 m: 03:02.80 (01:32.70)300 m: 04:49.50 (01:46.70)
11. Fialová Renáta1996RPl B06:29.31/1339 ruc. mer.
100 m: 01:36.70200 m: 03:14.10 (01:37.40)300 m: 05:25.20 (02:11.10)
12. Pachtová Monika1997SnKV06:33.02/5329 ruc. mer.
100 m: 01:31.50200 m: 03:15.40 (01:43.90)300 m: 05:06.70 (01:51.30)


10. 400 OPZ muži -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 11:07

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Imrichovský Michal1983RPl A04:46.82/4622II. VTruc. mer.
100 m: 01:03.20200 m: 02:14.60 (01:11.40)300 m: 03:40.60 (01:26.00)
2. Novák Tomáš1988SlPl A04:58.32/3553II. VTruc. mer.
100 m: 01:06.30200 m: 02:24.50 (01:18.20)300 m: 03:44.50 (01:20.00)
3. Šetek Štepán1990SlPl A05:02.31/3531III. VTruc. mer.
100 m: 01:06.90200 m: 02:25.20 (01:18.30)300 m: 03:52.00 (01:26.80)
4. Cákora Jan1991RPl A05:22.81/4436III. VTruc. mer.
100 m: 01:12.50200 m: 02:30.90 (01:18.40)300 m: 04:11.80 (01:40.90)
5. Möckl Christian1992SnKV05:29.92/2409 ruc. mer.
100 m: 01:15.50200 m: 02:41.10 (01:25.60)300 m: 04:17.00 (01:35.90)
6. Lederer Matej1992SlPl B05:31.61/5402 ruc. mer.
100 m: 01:13.90200 m: 02:35.80 (01:21.90)300 m: 04:08.20 (01:32.40)
7. Marek Jakub1993SlPl B05:45.42/5356 ruc. mer.
100 m: 01:21.00200 m: 02:48.60 (01:27.60)300 m: 04:27.10 (01:38.50)
8. Krupicka Martin1992RPl B05:56.32/6324 ruc. mer.
100 m: 01:19.70200 m: 02:50.00 (01:30.30)300 m: 04:29.50 (01:39.50)
9. Rieger Michal1994RPl B06:08.61/6293 ruc. mer.
100 m: 01:25.70200 m: 03:00.60 (01:34.90)300 m: 04:48.60 (01:48.00)
10. Fau Štepán1995SlPl C 06:21.91/1263 ruc. mer.
100 m: 01:27.80200 m: 03:06.80 (01:39.00)300 m: 04:50.90 (01:44.10)
11. Murici Jakub1995SlPl C 06:31.22/1245 ruc. mer.
100 m: 01:30.70200 m: 03:10.60 (01:39.90)300 m: 05:02.90 (01:52.30)
12. Dušek Karel1996SnKV06:57.61/2201 ruc. mer.
100 m: 01:37.80200 m: 03:19.70 (01:41.90)300 m: 05:21.50 (02:01.80)


11. 400 VZ ženy -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 11:20

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Nováková Eva1977SlPl A04:45.42/3604II. VTruc. mer.
100 m: 01:11.00200 m: 02:23.60 (01:12.60)
2. Hemzácková Barbora1993RPl A04:46.22/4599II. VTruc. mer.
100 m: 01:08.30200 m: 02:21.80 (01:13.50)
3. Götzová Kristýna1990SlPl A04:47.41/3592II. VTruc. mer.
100 m: 01:07.30200 m: 02:19.40 (01:12.10)
4. Hemzácková Tereza1993RPl A04:59.31/4524III. VTruc. mer.
100 m: 01:07.70200 m: 02:23.10 (01:15.40)
5. Reitingerová Nikola1993PlCB05:02.61/2507III. VTruc. mer.
100 m: 01:10.40200 m: 02:26.90 (01:16.50)
6. Pomahacová Lucie1993SlPl B05:04.52/6497III. VTruc. mer.
100 m: 01:09.80200 m: 02:26.00 (01:16.20)
7. Chlupová Šárka1991PlCB05:21.42/2423III. VTruc. mer.
100 m: 01:15.90200 m: 02:33.10 (01:17.20)
8. Beranová Michaela1991SnKV05:47.82/5334 ruc. mer.
100 m: 01:17.90200 m: 02:46.90 (01:29.00)
9. Ulipová Michaela1997RPl B05:49.82/1328 ruc. mer.
100 m: 01:23.50200 m: 02:54.50 (01:31.00)
10. Šatrová Barbora1994SlPl B05:54.01/6317 ruc. mer.
100 m: 01:15.50200 m: 02:48.30 (01:32.80)
11. Borková Petra1995SnKV06:05.91/5287 ruc. mer.
100 m: 01:19.10200 m: 02:55.60 (01:36.50)
12. Kováríková Barbora1997RPl B06:10.91/1275 ruc. mer.
100 m: 01:25.70200 m: 03:00.50 (01:34.80)


12. 1500 VZ muži -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 12:00

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Fichtl Jakub1984RPl A15:50.51/4773I. VTruc. mer.
100 m: 01:01.70200 m: 02:05.10 (01:03.40)400 m: 04:11.50 (02:06.40)800 m: 08:24.50 (04:13.00)
2. Šefl Jan1990SlPl A16:52.62/3640II. VTruc. mer.
100 m: 01:02.00200 m: 02:09.80 (01:07.80)400 m: 04:26.60 (02:16.80)800 m: 08:56.20 (04:29.60)
3. Ježek Jan1985SlPl A16:55.31/3634II. VTruc. mer.
100 m: 01:04.80200 m: 02:10.90 (01:06.10)400 m: 04:25.20 (02:14.30)800 m: 08:56.40 (04:31.20)
4. Šimek David1991RPl A17:48.92/4544II. VTruc. mer.
100 m: 01:02.10200 m: 02:09.90 (01:07.80)400 m: 04:30.60 (02:20.70)800 m: 09:20.80 (04:50.20)
5. Pejsar Martin1981SlPl B18:43.01/5469III. VTruc. mer.
100 m: 01:07.60200 m: 02:21.70 (01:14.10)400 m: 04:51.70 (02:30.00)800 m: 09:54.80 (05:03.10)
6. Fronk Michal1992SlPl C 19:06.82/1440III. VTruc. mer.
100 m: 01:07.60200 m: 02:22.60 (01:15.00)400 m: 04:56.30 (02:33.70)800 m: 10:09.00 (05:12.70)
7. Cagan Štepán1988SnKV19:12.32/2434III. VTruc. mer.
100 m: 01:07.60200 m: 02:22.50 (01:14.90)400 m: 04:56.50 (02:34.00)800 m: 10:05.30 (05:08.80)
8. Lederer Matej1992SlPl B19:26.92/5418 ruc. mer.
100 m: 01:05.10200 m: 02:20.90 (01:15.80)400 m: 04:58.40 (02:37.50)800 m: 10:16.00 (05:17.60)
9. Manena Jan1994SlPl C 20:22.71/1363 ruc. mer.
100 m: 01:14.40200 m: 02:35.80 (01:21.40)400 m: 05:22.60 (02:46.80)800 m: 10:54.10 (05:31.50)
10. Ráb Jan1994RPl B20:26.42/6360 ruc. mer.
100 m: 01:11.50200 m: 02:32.70 (01:21.20)400 m: 05:17.10 (02:44.40)800 m: 10:47.70 (05:30.60)
11. Ježek Josef1990RPl B20:42.01/6347 ruc. mer.
100 m: 01:13.20200 m: 02:35.00 (01:21.80)400 m: 05:19.90 (02:44.90)800 m: 10:52.60 (05:32.70)


13. 4x 100 PZ ženy pro družstva -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 12:06

ŠtafetaPríjmení a jménoCas Body 
1. PLCBTunková Katerina01:10.7    
 Brezinová Eva02:24.6 (01:13.9)   
 Palecková Andrea03:31.7 (01:07.1)   
 Reitingerová Nikola04:35.9 951ruc. mer.  
2. SlPl APetránová Aneta01:08.4    
 Majcherová Patricie02:27.8 (01:19.4)   
 Götzová Kristýna03:37.5 (01:09.7)   
 Mikulášová Klára04:39.5 915ruc. mer.  
3. RPl ABalíková Eliška01:12.4    
 Hemzácková Tereza02:33.7 (01:21.3)   
 Fichtlová Zuzana03:43.1 (01:09.4)   
 Hemzácková Barbora04:48.5 832ruc. mer.  
4. SnKVRehorková Alžbeta01:09.3    
 Banzetová Jana02:34.8 (01:25.5)   
 Kubínová Karolína03:49.2 (01:14.4)   
 Beranová Michaela05:02.2 724ruc. mer.  
5. SlPl BMetlicková Lenka01:15.6    
 Císarová Kristýna02:41.8 (01:26.2)   
 Vernerová Lucie04:04.8 (01:23.0)   
 Hejrovská Eliška05:19.8 611ruc. mer.  
6. RPl BKováríková Barbora01:35.0    
 Kováríková Klára03:18.5 (01:43.5)   
 Šmejkalová Veronika04:42.8 (01:24.3)   
 Fialová Renáta05:56.2 442ruc. mer.  


14. 4x 100 PZ muži pro družstva -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 15:23

ŠtafetaPríjmení a jménoCas Body 
1. RPl AFichtl Jakub01:00.1    
 Sobotník Adam02:06.5 (01:06.4)   
 Pešek Jaroslav03:04.5 (58.0)   
 Imrichovský Michal03:57.7 1092ruc. mer.  
2. SlPl AVelek Jan01:02.1    
 Kutil Jan02:07.1 (01:05.0)   
 Balícek Tomáš03:08.7 (01:01.6)   
 Jurcenko Michal04:03.1 1021ruc. mer.  
3. SlPL BPetrmichl Tomáš01:06.6    
 Pivonka Jirí02:18.0 (01:11.4)   
 Platzer Ondrej03:23.9 (01:05.9)   
 Velek Ladislav04:20.9 826ruc. mer.  
4. SlPl CManena Jan01:16.2    
 Kopacka Jan02:38.6 (01:22.4)   
 Kus Martin03:53.9 (01:15.3)   
 Kadlec Lukáš05:01.5 535ruc. mer.  
5. SnKVCagan Štepán01:11.0    
 Cagan Matej02:52.7 (01:41.7)   
 Möckl Christian04:01.2 (01:08.5)   
 Man Milan05:09.7 494ruc. mer.  
6. RPl BVrátník Miloš01:20.2    
 Bernat Michal02:50.1 (01:29.9)   
 Rieger Michal04:14.9 (01:24.8)   
 Vyplel Petr05:31.7 402ruc. mer.  


15. 200 VZ ženy -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 15:43

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Majcherová Patricie1989SlPl A02:09.61/3699I. VTruc. mer.
100 m: 01:02.30
2. Mikulová Lucie1991SlPl A02:15.42/3613II. VTruc. mer.
100 m: 01:04.80
3. Kocmoudová Tereza1995RPl A02:17.71/4583II. VTruc. mer.
100 m: 01:07.00
4. Koptíková Kristýna1995RPl A02:19.32/4563II. VTruc. mer.
100 m: 01:06.70
5. Reitingerová Nikola1993PlCB02:21.92/2533III. VTruc. mer.
100 m: 01:07.20
6. Chlupová Šárka1991PlCB02:23.81/2512III. VTruc. mer.
100 m: 01:08.70
7. Metlicková Lenka1994SlPl B02:25.51/6494III. VTruc. mer.
100 m: 01:10.60
8. Vernerová Lucie1995SlPl B02:44.52/6342 ruc. mer.
100 m: 01:19.20
9. Švejdarová Michaela1993SnKV02:44.82/5340 ruc. mer.
100 m: 01:16.90
10. Kováríková Klára1997RPl B02:56.12/1279 ruc. mer.
100 m: 01:24.70
11. Knushi Valentina1998SnKV03:03.01/5248 ruc. mer.
100 m: 01:25.40


16. 200 VZ muži -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 15:47

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Davídek Patrik1985SlPl A01:54.32/3738I. VTruc. mer.
100 m: 55.60
2. Fichtl Jakub1984RPl A01:55.72/4711I. VTruc. mer.
100 m: 57.10
3. Jurcenko Michal1990SlPl A02:00.11/3636II. VTruc. mer.
100 m: 57.60
4. Cervený Pavel1989RPl A02:04.51/4571II. VTruc. mer.
100 m: 58.40
5. Pivonka Jirí1990SlPl B02:08.22/5523III. VTruc. mer.
100 m: 01:00.70
6. Petrmichl Tomáš1990SlPl B02:13.51/5463III. VTruc. mer.
100 m: 01:04.10
7. Manena Jan1994SlPl C 02:22.81/1378 ruc. mer.
100 m: 01:09.80
8. Krupicka Martin1992RPl B02:24.31/6367 ruc. mer.
100 m: 01:07.60
9. Man Milan1993SnKV02:32.92/2308 ruc. mer.
100 m: 01:13.30
10. Murici Jakub1995SlPl C 02:44.22/1249 ruc. mer.
100 m: 01:19.60
11. Ruml Pavel1996RPl B02:52.92/6213 ruc. mer.
100 m: 01:23.60


17. 100 P ženy -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 15:52

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Brezinová Eva1987PlCB01:14.21/2686I. VTruc. mer.
2. Príhodová Katerina1992SlPl A01:21.61/3516III. VTruc. mer.
3. Hemzácková Tereza1993RPl A01:22.21/4505III. VTruc. mer.
4. Rehorková Alžbeta1992SnKV01:22.82/5494III. VTruc. mer.
5. Tupová Jana1991PlCB01:22.92/2492III. VTruc. mer.
6. Laudová Petra1994SlPl A01:23.82/3476III. VTruc. mer.
7. Šarlaková Šarlota1995RPl A01:24.92/4458III. VTruc. mer.
8. Císarová Kristýna1993SlPl B01:28.41/6406 ruc. mer.
9. Nová Nicole1995SlPl B01:29.92/6386 ruc. mer.
10. Bartošová Adéla1996SnKV01:37.91/5299 ruc. mer.
11. Horníková Kristýna1997RPl B01:45.21/1241 ruc. mer.


18. 100 P muži -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 15:58

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Novák Tomáš1988SlPl A01:04.21/3745I. VTruc. mer.
2. Kutil Jan1991SlPl A01:05.92/3689I. VTruc. mer.
3. Sobotník Adam1991RPl A01:08.02/4627II. VTruc. mer.
4. Imrichovský Ján1985RPl A01:11.51/4539III. VTruc. mer.
5. Pick Daniel1991SlPl B01:12.81/5511III. VTruc. mer.
6. Pecha Marek1990SlPl B01:13.92/5488III. VTruc. mer.
7. Cagan Štepán1988SnKV01:17.22/2428III. VTruc. mer.
8. Möckl Christian1992SnKV01:21.91/2359 ruc. mer.
9. Kopacka Jan1995SlPl C 01:22.71/1349 ruc. mer.
10. Rada Matouš1992SlPl C 01:24.02/1333 ruc. mer.
11. Bernat Michal1995RPl B01:25.12/6320 ruc. mer.
12. Brandl Daniel1997RPl B01:27.41/6295 ruc. mer.


19. 200 Z ženy -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 16:06

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Beránková Šárka1991SlPl A02:24.11/3651II. VTruc. mer.
100 m: 01:10.10
2. Petránová Aneta1991SlPl A02:28.72/3592II. VTruc. mer.
100 m: 01:13.50
3. Tunková Katerina1992PlCB02:32.51/2549II. VTruc. mer.
100 m: 01:15.00
4. Fichtlová Zuzana1988RPl A02:34.72/4526III. VTruc. mer.
100 m: 01:14.90
5. Balíková Eliška1994RPl A02:36.41/4509III. VTruc. mer.
100 m: 01:16.50
6. Götzová Michaela1991SlPl B02:46.82/6420 ruc. mer.
100 m: 01:21.10
7. Hofbauerová Tereza1991PlCB02:47.02/2418 ruc. mer.
100 m: 01:19.30
8. Kubínová Karolína1993SnKV02:50.52/5393 ruc. mer.
100 m: 01:22.70
9. Ruprechtová Nikola1995SlPl B02:51.91/6383 ruc. mer.
100 m: 01:21.50
10. Banzetová Jana1995SnKV02:57.61/5348 ruc. mer.
100 m: 01:26.90
11. Ulipová Michaela1997RPl B03:00.42/1332 ruc. mer.
100 m: 01:28.80
12. Kováríková Barbora1997RPl B03:16.51/1257 ruc. mer.
100 m: 01:37.00


20. 200 Z muži -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 16:11

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Šimek David1991RPl A02:12.82/4599II. VTruc. mer.
100 m: 01:05.20
2. Jurcenko Michal1990SlPl A02:15.82/3560II. VTruc. mer.
100 m: 01:05.90
3. Velek Jan1991SlPl A02:17.41/3541II. VTruc. mer.
100 m: 01:06.10
4. Cákora Jan1991RPl A02:21.01/4500III. VTruc. mer.
100 m: 01:09.30
5. Petrmichl Tomáš1990SlPl B02:24.22/5468III. VTruc. mer.
100 m: 01:10.90
6. Carda Tomáš1992SlPl B02:28.81/5426III. VTruc. mer.
100 m: 01:09.90
7. Man Milan1993SnKV02:45.22/2311 ruc. mer.
100 m: 01:20.80
8. Majer Martin1994SlPl C 02:51.21/1280 ruc. mer.
100 m: 01:22.50
9. Krupicka Martin1992RPl B02:51.72/6277 ruc. mer.
100 m: 01:24.30
10. Ráb Jan1994RPl B02:52.31/6274 ruc. mer.
100 m: 01:23.90
11. Vaník Tomáš1995SlPl C 02:55.12/1261 ruc. mer.
100 m: 01:21.70
12. Dušek Karel1996SnKV03:07.21/2214 ruc. mer.
100 m: 01:30.00


21. 50 VZ ženy -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 16:14

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Mikulová Lucie1991SlPl A27.81/3659II. VTruc. mer.
2. Brezinová Eva1987PlCB28.02/2645II. VTruc. mer.
3. Majcherová Patricie1989SlPl A28.02/3645II. VTruc. mer.
4. Palecková Andrea1991PlCB28.31/2625II. VTruc. mer.
5. Hemzácková Barbora1993RPl A28.91/4586II. VTruc. mer.
6. Balíková Eliška1994RPl A29.12/4574II. VTruc. mer.
7. Pomahacová Lucie1993SlPl B29.82/6535III. VTruc. mer.
8. Banzetová Jana1995SnKV31.42/5457III. VTruc. mer.
9. Batková Lucie1994SlPl B32.71/6405 ruc. mer.
10. Fialová Renáta1996RPl B33.41/1380 ruc. mer.
11. Kováríková Klára1997RPl B36.42/1293 ruc. mer.
12. Knushi Valentina1998SnKV39.31/5233 ruc. mer.


22. 50 VZ muži -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 16:17

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Luhový Lukáš1987SlPl A24.81/3632II. VTruc. mer.
2. Brumovský František1989SlPl A24.92/3624II. VTruc. mer.
3. Sobotník Adam1991RPl A25.12/4609II. VTruc. mer.
4. Velek Ladislav1989SlPl B25.22/5602II. VTruc. mer.
5. Kozák Filip1987SlPl B25.61/5574II. VTruc. mer.
6. Imrichovský Ján1985RPl A26.11/4542II. VTruc. mer.
7. Möckl Christian1992SnKV27.32/2474III. VTruc. mer.
8. Manena Jan1994SlPl C 28.31/1425III. VTruc. mer.
9. Kadlec Lukáš1995SlPl C 30.32/1346 ruc. mer.
10. Novický Richard1996RPl B31.41/6311 ruc. mer.
11. Cagan Matej1994SnKV35.01/2225 ruc. mer.
 
Vyplel Petr1995RPl Bdiskval.   - Nenastoupil


23. 100 M ženy -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 16:30

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Palecková Andrea1991PlCB01:07.32/2612II. VTruc. mer.
2. - 3. Kocmoudová Tereza1995RPl A01:10.81/4526III. VTruc. mer.
2. - 3. Hemzácková Barbora1993RPl A01:10.82/4526III. VTruc. mer.
4. - 5. Götzová Kristýna1990SlPl A01:12.31/3494III. VTruc. mer.
4. - 5. Rehorková Alžbeta1992SnKV01:12.32/5494III. VTruc. mer.
6. Mikulová Lucie1991SlPl A01:12.82/3484III. VTruc. mer.
7. Vondrášková Lucie1991PlCB01:15.81/2429III. VTruc. mer.
8. Šmejkalová Veronika1995RPl B01:19.82/1367 ruc. mer.
9. Vozková Andrea1992SlPl B01:28.91/6266 ruc. mer.
10. Metlicková Lenka1994SlPl B01:29.82/6258 ruc. mer.
11. Pachtová Monika1997SnKV01:30.01/5256 ruc. mer.
12. Horníková Kristýna1997RPl B01:41.91/1176 ruc. mer.


24. 100 M muži -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 17:00

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Pešek Jaroslav1990RPl A58.52/4645II. VTruc. mer.
2. Balícek Tomáš1991SlPl A01:00.41/3586II. VTruc. mer.
3. Imrichovský Michal1983RPl A01:00.91/4572II. VTruc. mer.
4. Kokeš Michal1989SlPl A01:01.92/3544II. VTruc. mer.
5. Platzer Ondrej1991SlPl B01:05.61/5457III. VTruc. mer.
6. Ambrož Šimon1994SlPl B01:07.92/5412 ruc. mer.
7. Vrátník Miloš1993RPl B01:11.72/6350 ruc. mer.
8. Kus Martin1994SlPl C 01:15.42/1301 ruc. mer.
9. Ráb Jan1994RPl B01:16.21/6292 ruc. mer.
10. Kopacka Jan1995SlPl C 01:20.51/1247 ruc. mer.
11. Cagan Matej1994SnKV01:47.71/2103 ruc. mer.


25. 200 OPZ ženy -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 17:05

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Brezinová Eva1987PlCB02:31.42/2616II. VTruc. mer.
2. Petránová Aneta1991SlPl A02:32.01/3608II. VTruc. mer.
3. Fichtlová Zuzana1988RPl A02:33.12/4595II. VTruc. mer.
4. Kalcíková Petra1989SlPl A02:37.02/3552II. VTruc. mer.
5. Koptíková Kristýna1995RPl A02:39.51/4527III. VTruc. mer.
6. Tupová Jana1991PlCB02:47.11/2458III. VTruc. mer.
7. Kubínová Karolína1993SnKV02:47.52/5455III. VTruc. mer.
8. Götzová Michaela1991SlPl B02:52.01/6420 ruc. mer.
9. Batková Lucie1994SlPl B02:58.02/6379 ruc. mer.
10. Ulipová Michaela1997RPl B03:08.52/1319 ruc. mer.
11. Pachtová Monika1997SnKV03:11.21/5306 ruc. mer.
12. Kováríková Barbora1997RPl B03:20.11/1267 ruc. mer.


26. 200 OPZ muži -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 17:08

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Fichtl Jakub1984RPl A02:09.81/4699I. VTruc. mer.
2. Imrichovský Michal1983RPl A02:14.52/4628II. VTruc. mer.
3. Novák Tomáš1988SlPl A02:16.51/3601II. VTruc. mer.
4. Luhový Lukáš1987SlPl A02:18.52/3576II. VTruc. mer.
5. Petrmichl Tomáš1990SlPl B02:24.61/5506III. VTruc. mer.
6. Cagan Štepán1988SnKV02:26.92/2482III. VTruc. mer.
7. Nguyen Filip1992SlPl B02:31.02/5444III. VTruc. mer.
8. Rada Matouš1992SlPl C 02:50.82/1307 ruc. mer.
9. Fau Štepán1995SlPl C 02:55.51/1283 ruc. mer.
10. Novický Richard1996RPl B03:02.62/6251 ruc. mer.
11. Brandl Daniel1997RPl B03:07.41/6232 ruc. mer.


27. 800 VZ ženy -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 17:16

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Tunková Katerina1992PlCB09:48.11/2602II. VTruc. mer.
100 m: 01:08.70200 m: 02:22.50 (01:13.80)400 m: 04:49.80 (02:27.30)
2. Götzová Kristýna1990SlPl A09:51.22/3592II. VTruc. mer.
100 m: 01:09.30200 m: 02:23.20 (01:13.90)400 m: 04:52.20 (02:29.00)
3. Beránková Šárka1991SlPl A09:59.91/3567II. VTruc. mer.
100 m: 01:10.00200 m: 02:25.50 (01:15.50)400 m: 04:56.70 (02:31.20)
4. Hemzácková Tereza1993RPl A10:07.51/4546II. VTruc. mer.
100 m: 01:10.00200 m: 02:25.40 (01:15.40)400 m: 04:57.50 (02:32.10)
5. Koptíková Kristýna1995RPl A10:27.92/4494III. VTruc. mer.
100 m: 01:11.20200 m: 02:29.10 (01:17.90)400 m: 05:08.00 (02:38.90)
6. Pomahacová Lucie1993SlPl B10:31.41/6486III. VTruc. mer.
100 m: 01:12.70200 m: 02:31.40 (01:18.70)400 m: 05:09.90 (02:38.50)
7. Šmejkalová Veronika1995RPl B10:55.22/1435III. VTruc. mer.
100 m: 01:16.30200 m: 02:39.80 (01:23.50)400 m: 05:24.20 (02:44.40)
8. Chlupová Šárka1991PlCB11:00.42/2425III. VTruc. mer.
100 m: 01:15.30200 m: 02:38.20 (01:22.90)400 m: 05:24.80 (02:46.60)
9. Fialová Renáta1996RPl B11:35.41/1364 ruc. mer.
100 m: 01:19.30200 m: 02:46.80 (01:27.50)400 m: 05:44.90 (02:58.10)
10. Beranová Michaela1991SnKV12:04.32/5322 ruc. mer.
100 m: 01:22.80200 m: 02:54.30 (01:31.50)400 m: 05:59.50 (03:05.20)
11. Hejrovská Eliška1994SlPl B12:21.22/6301 ruc. mer.
100 m: 01:25.90200 m: 02:59.60 (01:33.70)400 m: 06:09.90 (03:10.30)
12. Borková Petra1995SnKV12:24.61/5296 ruc. mer.
100 m: 01:20.40200 m: 02:54.70 (01:34.30)400 m: 06:05.40 (03:10.70)


28. 400 VZ muži -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 17:24

Príjmení a jménoRoc.OddílVýsl. casRoz./Dr.BodyVT 
1. Davídek Patrik1985SlPl A04:10.41/3670I. VTruc. mer.
100 m: 01:01.60200 m: 02:06.50 (01:04.90)
2. Pešek Jaroslav1990RPl A04:13.01/4650II. VTruc. mer.
100 m: 01:00.50200 m: 02:03.90 (01:03.40)
3. Ježek Jan1985SlPl A04:16.72/3622II. VTruc. mer.
100 m: 01:02.50200 m: 02:07.90 (01:05.40)
4. Šimek David1991RPl A04:20.92/4593II. VTruc. mer.
100 m: 01:00.00200 m: 02:06.40 (01:06.40)
5. Platzer Ondrej1991SlPl B04:37.72/5491III. VTruc. mer.
100 m: 01:05.80200 m: 02:16.20 (01:10.40)
6. Pivonka Jirí1990SlPl B04:41.41/5472III. VTruc. mer.
100 m: 01:05.10200 m: 02:17.50 (01:12.40)
7. Fronk Michal1992SlPl C 04:54.42/1412 ruc. mer.
100 m: 01:08.40200 m: 02:25.00 (01:16.60)
8. Bareš Michal1992SlPl C 05:10.11/1353 ruc. mer.
100 m: 01:10.10200 m: 02:28.90 (01:18.80)
9. Ježek Josef1990RPl B05:13.92/6340 ruc. mer.
100 m: 01:12.80200 m: 02:32.70 (01:19.90)
10. Rieger Michal1994RPl B05:30.01/6293 ruc. mer.
100 m: 01:14.70200 m: 02:39.80 (01:25.10)
11. Dušek Karel1996SnKV05:57.11/2231 ruc. mer.
100 m: 01:21.30200 m: 02:53.10 (01:31.80)


29. 4x 100 VZ ženy pro družstva -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 17:31

ŠtafetaPríjmení a jménoCas Body 
1. PLCBPalecková Andrea01:02.1    
 Reitingerová Nikola02:07.6 (01:05.5)   
 Brezinová Eva03:09.7 (01:02.1)   
 Tunková Katerina04:10.1 898ruc. mer.  
2. SlPl AMajcherová Patricie01:00.3    
 Kalcíková Petra02:04.4 (01:04.1)   
 Mikulová Lucie03:07.1 (01:02.7)   
 Petránová Aneta04:10.6 892ruc. mer.  
3. RPl AHemzácková Barbora01:03.6    
 Hemzácková Tereza02:07.4 (01:03.8)   
 Kocmoudová Tereza03:11.5 (01:04.1)   
 Balíková Eliška04:12.8 869ruc. mer.  
4. SnKVKubínová Karolína01:08.0    
 Švejdarová Michaela02:21.9 (01:13.9)   
 Banzetová Jana03:34.4 (01:12.5)   
 Rehorková Alžbeta04:39.1 646ruc. mer.  
5. RPl BKováríková Klára01:22.0    
 Ulipová Michaela02:41.0 (01:19.0)   
 Horníková Kristýna04:11.6 (01:30.6)   
 Šmejkalová Veronika05:25.3 408ruc. mer.  
 
   diskval.   - Nenastoupil


30. 4x 100 VZ muži pro družstva -
Cas uzavrení výsledku 23.2. 2008 17:35

ŠtafetaPríjmení a jménoCas Body 
1. RPl AImrichovský Michal53.8    
 Sobotník Adam01:47.4 (53.6)   
 Pešek Jaroslav02:42.5 (55.1)   
 Fichtl Jakub03:36.6 1036ruc. mer.  
2. SlPl AKokeš Michal55.5    
 Brumovský František01:50.7 (55.2)   
 Luhový Lukáš02:45.5 (54.8)   
 Jurcenko Michal03:39.2 999ruc. mer.  
3. SlPl BAmbrož Šimon58.9    
 Kozák Filip01:55.2 (56.3)   
 Pick Daniel02:52.2 (57.0)   
 Velek Ladislav03:51.1 853ruc. mer.  
4. SlPl CManena Jan01:04.2    
 Murici Jakub02:15.5 (01:11.3)   
 Kus Martin03:23.2 (01:07.7)   
 Kadlec Lukáš04:33.1 517ruc. mer.  
5. SnKVMöckl Christian01:00.4    
 Dušek Karel02:18.6 (01:18.2)   
 Cagan Štepán03:39.8 (01:21.2)   
 Cagan Matej04:37.1 495ruc. mer.  
6. RPl BBernat Michal01:13.7    
 Rieger Michal02:21.3 (01:07.6)   
 Ráb Jan03:33.0 (01:11.7)   
 Vrátník Miloš04:37.7 491ruc. mer.