31. ročník Poháru Vřídla

 7. ročník memoriálu karlovarských plavců, obětí havárie u Nažidel 8.3.2003

Karlovy Vary – bazén lázeňského hotelu Thermál, 30.5.2009

-celkové výsledky: níže

TJ Slovan Karlovy Vary
Cagaň Matěj, 1994
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 VZ muži - ...1994 01:12.44 25. 296  
9 200 VZ muži - ...1994 02:49.52 18. 244  
11 100 P muži - ...1994 01:42.66 15. 201  

Černý Jan, 1996
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 VZ muži - 1995 - 1996 01:20.33 14. 217  
5 100 Z muži - 1995 - 1996 01:37.48 5. 169  
9 200 VZ muži - 1995... 03:08.00 10. 179  
11 100 P muži - 1995 - 1996 01:45.35 10. 186  

Černý Petr, 2000
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 VZ muži - 1999... 01:41.59 7. 107  
5 100 Z muži - 1999... 02:08.66 5. 74  
11 100 P muži - 1999... 02:11.73 8. 95  

Friesecký David, 1997
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 VZ muži - 1997 - 1998 01:19.91 4. 221  
5 100 Z muži - 1997 - 1998 01:38.94 2. 162  
9 200 VZ muži - 1995... 02:59.58 9. 205  

Heinrich Filip, 1993
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 VZ muži - ...1994 01:05.78 21. 396  
7 100 M muži - ...1994 01:19.72 10. 273  
11 100 P muži - ...1994 01:30.59 12. 293  

Herák Lukáš, 2000
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 VZ muži - 1999... 01:48.87 9. 87  
11 100 P muži - 1999... 02:13.85 10. 91  

Herman David, 1996
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 VZ muži - 1995 - 1996 01:19.83 13. 221  
7 100 M muži - 1995 - 1996 01:50.50 5. 103  
11 100 P muži - 1995 - 1996 01:42.04 8. 205  

Josefík Dan, 1994
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 VZ muži - ...1994 01:09.26 23. 339  
9 200 VZ muži - ...1994 02:46.81 16. 256  
11 100 P muži - ...1994 01:35.33 14. 251  

Koranda Petr, 1995
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 VZ muži - 1995 - 1996 01:10.46 3. 322  
7 100 M muži - 1995 - 1996 01:21.06 2. 260  

Kupka Matěj, 1993
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 VZ muži - ...1994 01:12.89 26. 291  
5 100 Z muži - ...1994 01:38.58 15. 164  
7 100 M muži - ...1994 diskvalifikace Nenastoupil
9 200 VZ muži - ...1994 02:48.23 17. 250  

Möckl Christian, 1992
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 VZ muži - ...1994 01:01.33 13. 488 III. VT 
7 100 M muži - ...1994 01:13.21 8. 353  
11 100 P muži - ...1994 01:27.28 10. 327  

Novák Jan, 1989
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 VZ muži - ...1994 01:00.42 9. - 10. 511 III. VT 
13 200 OPZ muži - ...1994 02:45.27 15. 371  

Ocetník Simon, 2001
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 VZ muži - 1999... diskvalifikace Nenastoupil
5 100 Z muži - 1999... diskvalifikace Nenastoupil

Poustka Adam, 1997
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 VZ muži - 1997 - 1998 01:32.74 8. 141  
5 100 Z muži - 1997 - 1998 01:52.17 3. 111  
11 100 P muži - 1997 - 1998 02:07.73 6. 104  

Smetana Jan, 1996
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 VZ muži - 1995 - 1996 01:27.75 16. 167  
5 100 Z muži - 1995 - 1996 01:47.54 7. 126  
9 200 VZ muži - 1995... 03:17.14 11. 155  

Štěpán Ondřej, 2001
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 VZ muži - 1999... 01:45.19 8. 97  
5 100 Z muži - 1999... 02:00.39 4. 90  
11 100 P muži - 1999... 02:12.33 9. 94  

Banzetová Jana, 1995
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
4 100 VZ ženy - 1995 - 1996 01:09.97 5. 460 III. VT 
8 100 M ženy - 1995 - 1996 01:24.25 5. 320  

Bartošová Adéla, 1996
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
4 100 VZ ženy - 1995 - 1996 01:17.10 10. 344  
12 100 P ženy - 1995 - 1996 01:43.49 5. 272  

Bauerová Štěpánka, 2001
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
4 100 VZ ženy - 1999... 02:14.1 6. 65  
6 100 Z ženy - 1999... 02:24.44 4. 73  

Boučková Kamila, 1999
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
4 100 VZ ženy - 1999... 01:35.32 4. 182  
10 200 VZ ženy - 1995... 03:32.24 15. 169  
12 100 P ženy - 1999... 02:09.07 6. 140  

Dekanová Lucie, 1994
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
6 100 Z ženy - ...1994 01:26.99 4. 333  
10 200 VZ ženy - ...1994 02:36.24 5. 423 III. VT 

Hájková Jana, 1998
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
4 100 VZ ženy - 1997 - 1998 01:21.21 5. 294  
10 200 VZ ženy - 1995... 03:02.58 14. 265  
12 100 P ženy - 1997 - 1998 01:46.17 2. 252  

Káďová Markéta, 1999
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
2 200 P ženy - 1995... 03:50.70 7. 242  
4 100 VZ ženy - 1999... 01:51.07 5. 115  
12 100 P ženy - 1999... 01:51.68 4. 216  

Kubínová Karolína, 1993
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
4 100 VZ ženy - ...1994 01:06.02 3. 548 II. VT 
8 100 M ženy - ...1994 01:15.12 2. 452 III. VT 

Mikschíková Adéla, 1993
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
4 100 VZ ženy - ...1994 01:26.43 10. 244  

Pachtová Monika, 1997
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
4 100 VZ ženy - 1997 - 1998 01:08.37 1. 493 III. VT 
8 100 M ženy - 1997 - 1998 01:20.52 1. 367  
12 100 P ženy - 1997 - 1998 01:33.09 1. 373  

Zátková Eliška, 2001
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
4 100 VZ ženy - 1999... 02:14.80 7. 64  
6 100 Z ženy - 1999... 02:20.08 3. 80  
12 100 P ženy - 1999... 02:21.01 7. 107  

Pachtová Adéla, 2001
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
6 100 Z ženy - 1999... 02:12.91 2. 93  



 

Pořadí oddílů dle umístění
Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. Body
1, Motorlet Praha 22 18 17 12 6 7 6 6 3 2 785
2, Slávia VŠ Plzeň 6 8 6 10 4 9 4 3 6 2 378
3, TJ Slovan Karlovy Vary 3 5 4 6 9 3 5 5 4 7 279
4, Plavecká škola Prosen Louny 4 6 2 1 1 5 2 1 2 1 178
5, Delfín Pelhřimov 2 2 2 2 5 - 3 2 - - 122
6, Fakultní klub Brno 4 - 4 - 2 3 3 - 1 - 121
7, Plavecký klub Mariánské Lázně 1 2 2 4 3 1 - 1 - 1 103
8, Universitní sportovní klub - - 1 2 4 3 3 1 2 1 81
9, Plavecký klub Hradec Králové 1 - 2 - - - - - - - 28
10, Sprotovní plavání Praha - 1 - - 1 1 1 - - - 25
11, Bohemians Praha - - - 1 1 - - - - - 13
12, TJ Slavoj Tachov - - - - - - - - - - 0

Tento soubor byl generován programem SwimRace -->
200 P muži - ...1994
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 12:17

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Fiedler Ondřej 1987 MoP 02:38.59 2/3 554 II. VT  
100 m: 01:16.19
2. Jenśí Václav 1993 SPP 02:45.18 2/2 490 III. VT  
100 m: 01:18.40
3. Ledl Petr 1989 MoP 02:49.38 2/4 455 III. VT  
100 m: 01:22.97
4. Beran Petr 1985 MoP 02:49.50 2/5 454 III. VT  
100 m: 01:21.78
5. Zálužanský Tomáš 1990 USK 03:05.75 2/1 345    
100 m: 01:27.04
6. Hradil Jan 1994 USK 03:11.91 2/6 313    
100 m: 01:29.94

200 P muži - 1995...
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 12:17

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Havel Tomáš 1995 DePe 03:15.31 1/4 297    
100 m: 01:32.58
2. Miřátský Vaclav 1996 DePe 03:23.32 1/6 263    
100 m: 01:35.73
3. Růžička Tomáš 1997 PKHK 03:23.36 1/3 263    
100 m: 01:37.66
4. Forejtek Filip 1997 SlPl 03:31.98 1/5 232    
100 m: 01:44.68
5. Štěpánek Radek 1996 DePe 03:33.46 1/1 227    
100 m: 01:41.03
6. Triner Petr 1997 SlPl 03:42.28 1/2 201    
100 m: 01:46.22


200 P ženy - ...1994
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 12:24

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Pikhartová Helena 1992 MoP 02:48.61 2/3 621 II. VT  
100 m: 01:21.53
2. Pelešková Veronika 1984 SlPl 03:02.30 2/4 491 III. VT  
100 m: 01:29.52
3. Němcová Hana 1991 DePe 03:28.06 2/5 330    
100 m: 01:36.36
4. Babiarová Michaela 1992 USK 03:28.76 1/4 327    
100 m: 01:39.90

200 P ženy - 1995...
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 12:24

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Pikhartová Monika 1995 MoP 03:06.92 2/6 456 III. VT  
100 m: 01:30.66
2. Vohryzková Julie 1995 MoP 03:09.44 1/3 438 III. VT  
100 m: 01:31.60
3. Kudynová Magdaléna 1996 FaBr 03:12.68 2/2 416    
100 m: 01:32.58
4. Víchová Barbora 1996 SlPl 03:14.43 2/1 405    
100 m: 01:32.75
5. Bourková Nikola 1995 DePe 03:25.41 1/2 343    
100 m: 01:37.64
6. Kudynová Markéta 1998 FaBr 03:50.15 1/5 244    
100 m: 01:48.72
7. Káďová Markéta 1999 SnKV 03:50.70 1/1 242    
100 m: 01:49.54


100 VZ muži - ...1994
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 12:53

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Fiedler Ondřej 1987 MoP 55.69 11/3 652 II. VT  
2. Pícha Pavel 1990 MoP 57.13 11/4 604 II. VT  
3. Vyskočil Tomáš 1992 MoP 57.50 11/5 593 II. VT  
4. Stříteský Lukáš 1981 MoP 57.61 11/1 589 II. VT  
5. Žabka Michael 1992 MoP 58.39 10/5 566 II. VT  
6. Ledl Petr 1989 MoP 58.84 11/6 553 II. VT  
7. Štencl Martin 1992 FaBr 59.55 9/1 534 III. VT  
8. Pícha Petr 1990 MoP 59.94 11/2 523 III. VT  
9. - 10. Novák Jan 1989 SnKV 01:00.42 9/2 511 III. VT  
9. - 10. Adam Sebastian 1994 MoP 01:00.42 10/1 511 III. VT  
11. Cagaň Štěpán 1988 Boh 01:00.87 10/2 500 III. VT  
12. Kučera Jan 1993 USK 01:00.97 10/3 497 III. VT  
13. Möckl Christian 1992 SnKV 01:01.33 10/4 488 III. VT  
14. Tichý Antonín 1994 MoP 01:01.91 8/3 475 III. VT  
15. Vystropov Petr 1992 SjTa 01:02.10 9/5 471 III. VT  
16. Vlasák Tomáš 1993 USK 01:02.70 9/3 457 III. VT  
17. Jenśí Václav 1993 SPP 01:03.22 8/4 446 III. VT  
18. Kučera Michal 1987 USK 01:04.13 10/6 427 III. VT  
19. Kopecký Ondřej 1994 MoP 01:04.68 8/1 416    
20. Zálužanský Tomáš 1990 USK 01:05.15 9/4 407    
21. Heinrich Filip 1993 SnKV 01:05.78 8/5 396    
22. Hradil Jan 1994 USK 01:08.96 8/2 344    
23. Josefík Dan 1994 SnKV 01:09.26 7/2 339    
24. Šik Ondřej 1993 SlPl 01:09.66 6/3 333    
25. Cagaň Matěj 1994 SnKV 01:12.44 7/1 296    
26. Kupka Matěj 1993 SnKV 01:12.89 7/6 291    

100 VZ muži - 1995 - 1996
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 12:53

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Višňovský Pavel 1995 SlPl 01:03.56 9/6 439 III. VT  
2. Macejík David 1996 PŠLou 01:07.49 8/6 367    
3. Koranda Petr 1995 SnKV 01:10.46 7/3 322    
4. Bonk Michal 1996 SlPl 01:12.18 7/5 300    
5. Švarc Matěj 1996 USK 01:12.37 7/4 297    
6. Šafář Filip 1995 PKML 01:13.08 6/4 289    
7. Lopata Jan 1996 SlPl 01:14.25 5/1 275    
8. Svoboda David 1995 DePe 01:14.95 6/6 268    
9. Pek Ondřej 1996 SlPl 01:16.40 6/2 253    
10. Fišer Jakub 1996 SlPl 01:17.79 5/4 239    
11. Soukup Daniel 1996 SlPl 01:18.47 5/2 233    
12. Bonk Karel 1995 SlPl 01:19.25 4/5 226    
13. Herman David 1996 SnKV 01:19.83 5/3 221    
14. Černý Jan 1996 SnKV 01:20.33 4/2 217    
15. Adamec Matěj 1996 PŠLou 01:22.70 5/5 199    
16. Smetana Jan 1996 SnKV 01:27.75 3/4 167    

100 VZ muži - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 12:53

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Janata Pavel 1997 SlPl 01:17.50 6/5 242    
2. Pešek Patrik 1997 SlPl 01:19.25 5/6 226    
3. Růžička Tomáš 1997 PKHK 01:19.53 6/1 224    
4. Friesecký David 1997 SnKV 01:19.91 4/3 221    
5. Šindler David 1998 SlPl 01:25.99 4/1 177    
6. Triner Petr 1997 SlPl 01:30.57 4/6 152    
7. Sovíček Jan 1998 USK 01:30.93 3/2 150    
8. Poustka Adam 1997 SnKV 01:32.74 3/3 141    
9. Forejtek Filip 1997 SlPl 01:32.96 4/4 140    

100 VZ muži - 1999...
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 12:53

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Švrček Tom 1999 MoP 01:33.65 2/3 137    
2. Fremr Pavel 1999 SlPl 01:34.56 3/1 133    
3. Cé Štěpán 2000 MoP 01:34.97 1/4 132    
4. Finger David 1999 SlPl 01:36.20 3/5 127    
5. Houdek Marek 1999 SlPl 01:41.30 2/2 108    
6. Běloch Matěj 1999 SlPl 01:41.55 3/6 108    
7. Černý Petr 2000 SnKV 01:41.59 2/1 107    
8. Štěpán Ondřej 2001 SnKV 01:45.19 2/5 97    
9. Herák Lukáš 2000 SnKV 01:48.87 1/2 87    
 
Ocetník Simon 2001 SnKV diskval.   - Nenastoupil
Stočes Dominik 2001 USK diskval.   - Nenastoupil


100 VZ ženy - ...1994
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 13:03

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Dlabolová Kateřina 1992 MoP 01:01.41 7/3 680 I. VT  
2. Pikhartová Helena 1992 MoP 01:05.42 7/2 563 II. VT  
3. Kubínová Karolína 1993 SnKV 01:06.02 7/4 548 II. VT  
4. Kopecká Tereza 1991 MoP 01:07.45 6/5 513 III. VT  
5. Malinovská Natálie 1993 PKML 01:14.37 5/1 383    
6. Šatrová Barbora 1994 SlPl 01:15.47 5/2 367    
7. Staňková Lenka 1993 SlPl 01:19.35 3/1 315    
8. Reichová Tereza 1994 USK 01:19.77 5/6 310    
9. Olivová Klára 1991 PŠLou 01:20.67 4/4 300    
10. Mikschíková Adéla 1993 SnKV 01:26.43 3/4 244    

100 VZ ženy - 1995 - 1996
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 13:03

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Bošková Kateřina 1995 MoP 01:07.21 7/1 519 III. VT  
2. Výborná Šárka 1995 MoP 01:08.81 6/1 484 III. VT  
3. Ticháčková Klára 1995 MoP 01:08.98 6/4 480 III. VT  
4. Tréšková Běla 1996 PKML 01:09.11 7/6 477 III. VT  
5. Banzetová Jana 1995 SnKV 01:09.97 7/5 460 III. VT  
6. Růžičková Michaela 1995 MoP 01:10.43 5/4 451 III. VT  
7. Vohryzková Julie 1995 MoP 01:11.72 6/2 427 III. VT  
8. Jarošová Kristýna 1995 MoP 01:12.85 6/6 408    
9. Štolková Barbora 1996 SlPl 01:13.88 4/3 391    
10. Bartošová Adéla 1996 SnKV 01:17.10 4/6 344    
11. Šindelářová Eva 1995 PŠLou 01:17.53 5/5 338    
12. Bornová Jana 1995 PKML 01:18.65 4/1 324    
13. Radimská Monika 1996 PŠLou 01:19.31 3/3 316    
14. Žížalová Lenka 1995 SlPl 01:22.58 4/5 280    
15. Kořínková Nikola 1995 DePe 01:25.28 2/3 254    
16. Vytisková Karolína 1995 DePe 01:28.81 2/4 225    
17. Šimánková Daniela 1996 DePe 01:35.38 2/6 182    

100 VZ ženy - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 13:03

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Pachtová Monika 1997 SnKV 01:08.37 6/3 493 III. VT  
2. Seydlová Marie 1997 PŠLou 01:15.02 4/2 373    
3. Procházková Veronika 1997 PKML 01:15.95 5/3 360    
4. Beránková Kateřina 1997 SlPl 01:21.20 3/6 294    
5. Hájková Jana 1998 SnKV 01:21.21 3/5 294    
6. Vodáková Marie 1998 PŠLou 01:27.62 2/2 234    
7. Šimánková Adriana 1998 DePe 01:39.60 1/3 159    
8. Kuchynková Edita 1998 SlPl 01:47.70 1/4 126    

100 VZ ženy - 1999...
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 13:03

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Spěváková Lucie 1999 PŠLou 01:20.49 3/2 302    
2. Beránková Petra 2000 PKML 01:27.61 2/1 234    
3. Elblová Barbora 1999 FaBr 01:27.71 2/5 233    
4. Boučková Kamila 1999 SnKV 01:35.32 1/2 182    
5. Káďová Markéta 1999 SnKV 01:51.07 1/5 115    
6. Bauerová Štěpánka 2001 SnKV 02:14.1 1/1 65   ruč. měř.
7. Zátková Eliška 2001 SnKV 02:14.80 1/6 64    


100 Z muži - ...1994
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 13:16

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Ledl Petr 1989 MoP 01:06.00 6/3 546 II. VT  
2. Fiedler Ondřej 1987 MoP 01:06.58 6/4 531 III. VT  
3. Pícha Pavel 1990 MoP 01:09.30 6/1 471 III. VT  
4. Adam Sebastian 1994 MoP 01:10.68 6/6 444 III. VT  
5. Cagaň Štěpán 1988 Boh 01:10.97 6/2 439 III. VT  
6. Bartoš Matěj 1988 MoP 01:11.21 5/6 434 III. VT  
7. Žabka Michael 1992 MoP 01:12.59 5/5 410    
8. Pícha Petr 1990 MoP 01:13.20 5/2 400    
9. Vyskočil Tomáš 1992 MoP 01:14.03 6/5 387    
10. Kučera Jan 1993 USK 01:15.10 5/3 370    
11. Kopecký Ondřej 1994 MoP 01:15.18 5/1 369    
12. Tichý Antonín 1994 MoP 01:16.77 4/2 347    
13. Beran Petr 1985 MoP 01:18.41 4/3 325    
14. Kučera Michal 1987 USK 01:21.49 5/4 290    
15. Kupka Matěj 1993 SnKV 01:38.58 4/6 164    

100 Z muži - 1995 - 1996
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 13:16

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Bonk Michal 1996 SlPl 01:20.76 4/4 298    
2. Macejík David 1996 PŠLou 01:23.66 4/5 268    
3. Lopata Jan 1996 SlPl 01:30.06 4/1 215    
4. Soukup Daniel 1996 SlPl 01:35.77 3/2 179    
5. Černý Jan 1996 SnKV 01:37.48 3/4 169    
6. Adamec Matěj 1996 PŠLou 01:43.60 3/1 141    
7. Smetana Jan 1996 SnKV 01:47.54 2/4 126    

100 Z muži - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 13:16

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Janata Pavel 1997 SlPl 01:33.81 3/5 190    
2. Friesecký David 1997 SnKV 01:38.94 3/6 162    
3. Poustka Adam 1997 SnKV 01:52.17 2/3 111    

100 Z muži - 1999...
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 13:16

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Chrápavý Filip 1999 FaBr 01:33.92 3/3 189    
2. Švrček Tom 1999 MoP 01:50.35 2/2 117    
3. Cé Štěpán 2000 MoP 01:55.20 1/3 103    
4. Štěpán Ondřej 2001 SnKV 02:00.39 1/2 90    
5. Černý Petr 2000 SnKV 02:08.66 2/5 74    
 
Ocetník Simon 2001 SnKV diskval.   - Nenastoupil


100 Z ženy - ...1994
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 13:29

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Pikhartová Helena 1992 MoP 01:14.63 5/2 527 III. VT  
2. Kopecká Tereza 1991 MoP 01:17.33 5/3 474 III. VT  
3. Dlabolová Kateřina 1992 MoP 01:21.63 5/1 403    
4. Dekanová Lucie 1994 SnKV 01:26.99 3/2 333    
5. Němcová Hana 1991 DePe 01:28.46 4/1 317    
6. Staňková Lenka 1993 SlPl 01:29.98 3/1 301    
7. Babiarová Martina 1994 USK 01:37.43 3/3 237    
 
Babiarová Michaela 1992 USK diskval.   - Nenastoupil

100 Z ženy - 1995 - 1996
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 13:29

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Výborná Šárka 1995 MoP 01:17.53 5/6 470 III. VT  
2. Růžičková Michaela 1995 MoP 01:17.73 5/5 467 III. VT  
3. Pikhartová Monika 1995 MoP 01:18.29 5/4 457 III. VT  
4. Bošková Kateřina 1995 MoP 01:20.80 4/2 415    
5. Tréšková Běla 1996 PKML 01:23.38 4/4 378    
6. Ticháčková Klára 1995 MoP 01:23.85 4/6 372    
7. Šindelářová Eva 1995 PŠLou 01:24.83 4/5 359    
8. Štolková Barbora 1996 SlPl 01:26.41 3/4 340    
9. Víchová Barbora 1996 SlPl 01:30.41 3/5 297    
10. Radimská Monika 1996 PŠLou 01:32.38 3/6 278    
11. Vytisková Karolína 1995 DePe 01:38.76 2/3 228    

100 Z ženy - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 13:29

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Prokýšková Anna 1998 DePe 01:42.19 2/2 205    
2. Vodáková Marie 1998 PŠLou 01:43.24 2/4 199    

100 Z ženy - 1999...
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 13:29

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Vašíčková Jana 2000 PKML 01:53.48 1/5 150    
2. Pachtová Adéla 2001 SnKV 02:12.91 1/4 93    
3. Zátková Eliška 2001 SnKV 02:20.08 1/2 80    
4. Bauerová Štěpánka 2001 SnKV 02:24.44 1/3 73    


100 M muži - ...1994
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 13:39

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Fiedler Ondřej 1987 MoP 01:01.10 4/3 607 II. VT  
2. Ledl Petr 1989 MoP 01:02.81 4/2 559 II. VT  
3. Pícha Pavel 1990 MoP 01:04.03 4/4 527 III. VT  
4. Pícha Petr 1990 MoP 01:04.46 4/5 517 III. VT  
5. Štencl Martin 1992 FaBr 01:04.79 4/1 509 III. VT  
6. Vyskočil Tomáš 1992 MoP 01:09.14 3/3 419    
7. Tichý Antonín 1994 MoP 01:09.59 3/2 411    
8. Möckl Christian 1992 SnKV 01:13.21 4/6 353    
9. Kučera Michal 1987 USK 01:19.61 3/4 274    
10. Heinrich Filip 1993 SnKV 01:19.72 3/1 273    
11. Šik Ondřej 1993 SlPl 01:23.73 1/3 236    
 
Kupka Matěj 1993 SnKV diskval.   - Nenastoupil

100 M muži - 1995 - 1996
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 13:39

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Višňovský Pavel 1995 SlPl 01:18.49 3/5 286    
2. Koranda Petr 1995 SnKV 01:21.06 3/6 260    
3. Pek Ondřej 1996 SlPl 01:31.35 1/2 182    
4. Šafář Filip 1995 PKML 01:32.96 2/4 172    
5. Herman David 1996 SnKV 01:50.50 1/4 103    
 
Fišer Jakub 1996 SlPl diskval.   - Nenastoupil

100 M muži - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 13:39

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Pešek Patrik 1997 SlPl 01:37.69 2/5 148    


100 M ženy - ...1994
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 13:44

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Pikhartová Helena 1992 MoP 01:12.70 3/2 499 III. VT  
2. Kubínová Karolína 1993 SnKV 01:15.12 3/4 452 III. VT  
3. Dlabolová Kateřina 1992 MoP 01:18.03 3/3 403    
4. Šatrová Barbora 1994 SlPl 01:28.67 2/2 275    
5. Reichová Tereza 1994 USK 01:29.15 2/1 270    
6. Olivová Klára 1991 PŠLou 01:40.39 1/1 189    

100 M ženy - 1995 - 1996
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 13:44

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Růžičková Michaela 1995 MoP 01:18.53 2/3 396    
2. Jarošová Kristýna 1995 MoP 01:19.63 3/1 379    
3. Vohryzková Julie 1995 MoP 01:23.15 1/3 333    
4. Pikhartová Monika 1995 MoP 01:23.26 2/4 332    
5. Banzetová Jana 1995 SnKV 01:24.25 3/6 320    
6. Kudynová Magdaléna 1996 FaBr 01:29.55 2/5 267    
7. Kořínková Nikola 1995 DePe 01:40.94 1/5 186    

100 M ženy - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 13:44

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Pachtová Monika 1997 SnKV 01:20.52 3/5 367    
2. Beránková Kateřina 1997 SlPl 01:34.35 1/4 228    
3. Procházková Veronika 1997 PKML 01:35.08 2/6 223    

100 M ženy - 1999...
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 13:44

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Chrápavá Edita 1999 FaBr 01:29.92 1/2 264    
2. Beránková Petra 2000 PKML 01:56.29 1/6 122    


200 VZ muži - ...1994
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 14:02

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Fiedler Ondřej 1987 MoP 02:04.81 5/3 612 II. VT  
100 m: 01:00.05
2. Pícha Pavel 1990 MoP 02:08.11 5/4 565 II. VT  
100 m: 01:01.56
3. Stříteský Lukáš 1981 MoP 02:11.16 4/3 527 III. VT  
100 m: 01:04.26
4. Vyskočil Tomáš 1992 MoP 02:11.29 4/4 525 III. VT  
100 m: 01:06.99
5. Ledl Petr 1989 MoP 02:11.40 5/2 524 III. VT  
100 m: 01:03.25
6. Kučera Jan 1993 USK 02:13.72 5/1 497 III. VT  
7. Jenśí Václav 1993 SPP 02:15.61 4/5 477 III. VT  
100 m: 01:06.43
8. Pícha Petr 1990 MoP 02:15.76 5/5 475 III. VT  
100 m: 01:05.14
9. Štencl Martin 1992 FaBr 02:16.26 4/6 470 III. VT  
100 m: 01:06.16
10. Adam Sebastian 1994 MoP 02:18.65 5/6 446 III. VT  
100 m: 01:06.71
11. Vystropov Petr 1992 SjTa 02:20.81 4/1 426 III. VT  
100 m: 01:08.09
12. Vlasák Tomáš 1993 USK 02:25.89 4/2 383    
100 m: 01:07.81
13. Zálužanský Tomáš 1990 USK 02:27.68 3/3 369    
100 m: 01:10.47
14. Kopecký Ondřej 1994 MoP 02:28.74 3/5 361    
100 m: 01:14.62
15. Hradil Jan 1994 USK 02:37.85 3/1 302    
100 m: 01:14.21
16. Josefík Dan 1994 SnKV 02:46.81 2/5 256    
100 m: 01:20.26
17. Kupka Matěj 1993 SnKV 02:48.23 2/2 250    
100 m: 01:21.58
18. Cagaň Matěj 1994 SnKV 02:49.52 2/4 244    
100 m: 01:20.79

200 VZ muži - 1995...
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 14:02

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Škorvaga Filip 1995 PŠLou 02:24.12 3/4 397    
100 m: 01:08.93
2. Macejík David 1996 PŠLou 02:31.38 3/2 343    
100 m: 01:14.01
3. Švarc Matěj 1996 USK 02:39.48 3/6 293    
100 m: 01:17.43
4. Šafář Filip 1995 PKML 02:43.39 2/3 273    
100 m: 01:20.00
5. Pešek Patrik 1997 SlPl 02:51.35 1/3 236    
100 m: 01:22.44
6. Janata Pavel 1997 SlPl 02:52.72 2/1 231    
100 m: 01:22.81
7. Adamec Matěj 1996 PŠLou 02:59.02 2/6 207    
100 m: 01:26.16
8. Bonk Karel 1995 SlPl 02:59.38 1/5 206    
100 m: 01:24.59
9. Friesecký David 1997 SnKV 02:59.58 1/4 205    
100 m: 01:28.62
10. Černý Jan 1996 SnKV 03:08.00 1/2 179    
100 m: 01:29.62
11. Smetana Jan 1996 SnKV 03:17.14 1/1 155    
100 m: 01:33.81


200 VZ ženy - ...1994
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 14:17

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Dlabolová Kateřina 1992 MoP 02:21.38 4/4 571 II. VT  
100 m: 01:10.15
2. Pikhartová Helena 1992 MoP 02:24.21 4/3 538 III. VT  
100 m: 01:10.71
3. Pelešková Veronika 1984 SlPl 02:25.85 3/2 520 III. VT  
100 m: 01:10.42
4. Kopecká Tereza 1991 MoP 02:30.41 3/4 474 III. VT  
100 m: 01:13.81
5. Dekanová Lucie 1994 SnKV 02:36.24 2/5 423 III. VT  
100 m: 01:15.49
6. Šatrová Barbora 1994 SlPl 02:48.17 2/1 339    
100 m: 01:20.26
7. Babiarová Michaela 1992 USK 02:50.95 3/6 323    
100 m: 01:19.59

200 VZ ženy - 1995...
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 14:17

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Bošková Kateřina 1995 MoP 02:28.03 4/2 498 III. VT  
100 m: 01:12.60
2. Jarošová Kristýna 1995 MoP 02:31.08 4/1 468 III. VT  
100 m: 01:13.57
3. Výborná Šárka 1995 MoP 02:31.43 3/5 465 III. VT  
100 m: 01:14.09
4. Ticháčková Klára 1995 MoP 02:32.33 4/5 457 III. VT  
100 m: 01:14.17
5. Pikhartová Monika 1995 MoP 02:34.06 3/3 442 III. VT  
100 m: 01:14.83
6. Vohryzková Julie 1995 MoP 02:35.23 2/3 432 III. VT  
100 m: 01:15.09
7. Růžičková Michaela 1995 MoP 02:38.75 4/6 404    
100 m: 01:16.85
8. Tréšková Běla 1996 PKML 02:46.56 3/1 349    
100 m: 01:18.88
9. Štolková Barbora 1996 SlPl 02:49.37 2/4 332    
100 m: 01:21.79
10. Procházková Veronika 1997 PKML 02:52.43 2/2 315    
100 m: 01:26.48
11. Šindelářová Eva 1995 PŠLou 02:52.45 2/6 315    
100 m: 01:21.40
12. Spěváková Lucie 1999 PŠLou 02:53.92 1/4 307    
100 m: 01:27.69
13. Bornová Jana 1995 PKML 02:58.05 1/3 286    
100 m: 01:24.32
14. Hájková Jana 1998 SnKV 03:02.58 1/2 265    
100 m: 01:28.62
15. Boučková Kamila 1999 SnKV 03:32.24 1/5 169    
100 m: 01:39.60


100 P muži - ...1994
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 15:26

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Fiedler Ondřej 1987 MoP 01:14.38 8/3 529 III. VT  
2. Ledl Petr 1989 MoP 01:15.97 8/4 497 III. VT  
3. Beran Petr 1985 MoP 01:16.72 8/5 482 III. VT  
4. Žabka Michael 1992 MoP 01:17.71 7/2 464 III. VT  
5. Jenśí Václav 1993 SPP 01:19.04 8/2 441 III. VT  
6. Tichý Antonín 1994 MoP 01:22.14 7/5 393    
7. Pícha Petr 1990 MoP 01:23.04 7/1 380    
8. Vyskočil Tomáš 1992 MoP 01:24.46 6/3 361    
9. Zálužanský Tomáš 1990 USK 01:26.28 7/4 339    
10. Möckl Christian 1992 SnKV 01:27.28 8/6 327    
11. Kučera Michal 1987 USK 01:27.72 8/1 323    
12. Heinrich Filip 1993 SnKV 01:30.59 6/4 293    
13. Hradil Jan 1994 USK 01:31.33 6/2 286    
14. Josefík Dan 1994 SnKV 01:35.33 5/3 251    
15. Cagaň Matěj 1994 SnKV 01:42.66 6/6 201    

100 P muži - 1995 - 1996
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 15:26

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Škorvaga Filip 1995 PŠLou 01:21.07 7/3 409    
2. Havel Tomáš 1995 DePe 01:28.59 7/6 313    
3. Miřátský Vaclav 1996 DePe 01:32.43 5/4 276    
4. Štěpánek Radek 1996 DePe 01:38.57 5/5 227    
5. Svoboda David 1995 DePe 01:39.05 6/5 224    
6. Fišer Jakub 1996 SlPl 01:39.62 4/2 220    
7. Soukup Daniel 1996 SlPl 01:41.07 4/3 211    
8. Herman David 1996 SnKV 01:42.04 5/2 205    
9. Bonk Karel 1995 SlPl 01:42.06 4/6 205    
10. Černý Jan 1996 SnKV 01:45.35 4/5 186    
11. Lopata Jan 1996 SlPl 01:45.47 4/4 186    
12. Pek Ondřej 1996 SlPl 01:50.52 5/1 161    

100 P muži - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 15:26

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Růžička Tomáš 1997 PKHK 01:37.44 6/1 235    
2. Forejtek Filip 1997 SlPl 01:38.52 3/4 228    
3. Triner Petr 1997 SlPl 01:45.06 4/1 188    
4. Šindler David 1998 SlPl 01:48.94 3/3 168    
5. Sovíček Jan 1998 USK 01:53.00 2/1 151    
6. Poustka Adam 1997 SnKV 02:07.73 3/5 104    

100 P muži - 1999...
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 15:26

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Chrápavý Filip 1999 FaBr 01:39.00 5/6 224    
2. Finger David 1999 SlPl 01:55.43 3/2 142    
3. Fremr Pavel 1999 SlPl 01:58.17 2/5 132    
4. Běloch Matěj 1999 SlPl 01:59.75 3/1 127    
5. Švrček Tom 1999 MoP 02:00.74 2/3 124    
6. Stočes Dominik 2001 USK 02:08.0 3/6 104   ruč. měř.
7. Cé Štěpán 2000 MoP 02:11.51 1/3 96    
8. Černý Petr 2000 SnKV 02:11.73 2/2 95    
9. Štěpán Ondřej 2001 SnKV 02:12.33 1/2 94    
10. Herák Lukáš 2000 SnKV 02:13.85 2/4 91    
11. Houdek Marek 1999 SlPl 02:28.32 1/4 67    


100 P ženy - ...1994
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 14:50

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Pikhartová Helena 1992 MoP 01:20.32 5/3 581 II. VT  
2. Pelešková Veronika 1984 SlPl 01:25.71 5/2 478 III. VT  
3. Olivová Klára 1991 PŠLou 01:39.51 4/4 306    
4. Malinovská Natálie 1993 PKML 01:40.82 3/3 294    
5. Staňková Lenka 1993 SlPl 01:44.51 3/2 264    

100 P ženy - 1995 - 1996
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 14:50

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Vohryzková Julie 1995 MoP 01:27.94 5/1 443 III. VT  
2. Pikhartová Monika 1995 MoP 01:28.12 5/4</td> 440 III. VT  
3. Víchová Barbora 1996 SlPl 01:28.56 5/5 433 III. VT  
4. Bourková Nikola 1995 DePe 01:34.43 4/3 358    
5. Bartošová Adéla 1996 SnKV 01:43.49 4/5 272    
6. Radimská Monika 1996 PŠLou 01:45.28 4/6 258    
7. Žížalová Lenka 1995 SlPl 01:50.99 3/5 220    
8. Šimánková Daniela 1996 DePe 01:51.30 2/2 218    

100 P ženy - 1997 - 1998
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 14:50

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Pachtová Monika 1997 SnKV 01:33.09 4/2 373    
2. Hájková Jana 1998 SnKV 01:46.17 3/4 252    
3. Kudynová Markéta 1998 FaBr 01:48.01 2/4 239    
4. Vodáková Marie 1998 PŠLou 01:53.36 2/3 207    
5. Šimánková Adriana 1998 DePe 01:53.63 2/5 205    
6. Kuchynková Edita 1998 SlPl 02:00.02 1/4 174    
7. Prokýšková Anna 1998 DePe 02:04.47 3/6 156    

100 P ženy - 1999...
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 14:50

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Chrápavá Edita 1999 FaBr 01:32.72 5/6 378    
2. Spěváková Lucie 1999 PŠLou 01:42.28 4/1 281    
3. Elblová Barbora 1999 FaBr 01:46.44 3/1 250    
4. Káďová Markéta 1999 SnKV 01:51.68 2/1 216    
5. Vašíčková Jana 2000 PKML 01:55.16 1/3 197    
6. Boučková Kamila 1999 SnKV 02:09.07 2/6 140    
7. Zátková Eliška 2001 SnKV 02:21.01 1/2 107    


200 OPZ muži - ...1994
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 15:16

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Fiedler Ondřej 1987 MoP 02:16.85 4/3 653 II. VT  
100 m: 01:06.65
2. Ledl Petr 1989 MoP 02:26.76 4/4 530 III. VT  
100 m: 01:09.15
3. Pícha Pavel 1990 MoP 02:27.23 4/2 525 III. VT  
100 m: 01:09.38
4. Cagaň Štěpán 1988 Boh 02:28.11 4/5 515 III. VT  
100 m: 01:10.00
5. Vyskočil Tomáš 1992 MoP 02:29.9 3/1 497 III. VT ruč. měř.
100 m: 01:11.51
6. Jenśí Václav 1993 SPP 02:31.41 3/2 482 III. VT  
100 m: 01:16.10
7. Štencl Martin 1992 FaBr 02:31.70 3/3 480 III. VT  
100 m: 01:14.55
8. Adam Sebastian 1994 MoP 02:34.23 3/4 456 III. VT  
100 m: 01:14.02
9. Pícha Petr 1990 MoP 02:34.45 3/5 455 III. VT  
100 m: 01:14.83
10. Bartoš Matěj 1988 MoP 02:35.63 4/6 444 III. VT  
100 m: 01:14.30
11. Tichý Antonín 1994 MoP 02:37.19 3/6 431 III. VT  
100 m: 01:15.80
12. Vlasák Tomáš 1993 USK 02:40.35 2/3 406    
100 m: 01:15.88
13. Vystropov Petr 1992 SjTa 02:41.63 2/4 397    
100 m: 01:17.66
14. Kopecký Ondřej 1994 MoP 02:41.69 1/3 396    
100 m: 01:17.15
15. Novák Jan 1989 SnKV 02:45.27 4/1 371    
100 m: 01:15.54
16. Hradil Jan 1994 USK 02:58.94 2/1 292    
100 m: 01:25.32
17. Šik Ondřej 1993 SlPl 03:14.99 1/1 226    
100 m: 01:32.22

200 OPZ muži - 1995...
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 15:16

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Škorvaga Filip 1995 PŠLou 02:46.40 2/2 363    
100 m: 01:22.96
2. Višňovský Pavel 1995 SlPl 02:50.81 2/5 336    
100 m: 01:22.05
3. Macejík David 1996 PŠLou 03:00.49 1/4 285    
100 m: 01:25.75
4. Bonk Michal 1996 SlPl 03:03.06 2/6 273    
100 m: 01:29.60
5. Chrápavý Filip 1999 FaBr 03:26.11 1/2 191    
100 m: 01:39.79
6. Adamec Matěj 1996 PŠLou 03:39.69 1/5 158    
100 m: 01:53.34


200 OPZ ženy - ...1994
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 15:35

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Pikhartová Helena 1992 MoP 02:39.47 4/3 560 II. VT  
100 m: 01:17.15
2. Dlabolová Kateřina 1992 MoP 02:47.53 4/4 483 III. VT  
100 m: 01:18.46
3. Kopecká Tereza 1991 MoP 02:49.65 3/4 465 III. VT  
100 m: 01:21.61
4. Babiarová Michaela 1992 USK 03:09.08 3/2 336    
100 m: 01:31.01
5. Olivová Klára 1991 PŠLou 03:25.27 2/3 263    
100 m: 01:41.95

200 OPZ ženy - 1995...
Čas uzavření výsledků 30.5. 2009 15:35

Příjmení a jméno Roč. Oddíl Výsl. čas Roz./Dr. Body VT  
1. Pikhartová Monika 1995 MoP 02:45.60 4/2 500 III. VT  
100 m: 01:20.51
2. Bošková Kateřina 1995 MoP 02:48.43 4/5 475 III. VT  
100 m: 01:21.62
3. Výborná Šárka 1995 MoP 02:51.03 4/6 454 III. VT  
100 m: 01:20.28
4. Jarošová Kristýna 1995 MoP 02:52.88 3/3 439 III. VT  
100 m: 01:23.76
5. Ticháčková Klára 1995 MoP 02:56.00 4/1 417    
100 m: 01:26.20
6. Kudynová Magdaléna 1996 FaBr 03:03.05 3/5 370    
100 m: 01:29.70
7. Chrápavá Edita 1999 FaBr 03:11.26 2/5 325    
100 m: 01:34.29
8. Šindelářová Eva 1995 PŠLou 03:12.79 3/1 317    
100 m: 01:30.50
9. Spěváková Lucie 1999 PŠLou 03:14.59 3/6 308    
100 m: 01:35.82
10. Beránková Kateřina 1997 SlPl 03:15.57 2/4 304    
100 m: 01:32.93
11. Seydlová Marie 1997 PŠLou 03:16.19 2/1 301    
100 m: 01:37.63
12. Žížalová Lenka 1995 SlPl 03:28.51 2/2 250    
100 m: 01:44.37
13. Vodáková Marie 1998 PŠLou 03:40.53 1/3 212    
100 m: 01:50.26
14. Kudynová Markéta 1998 FaBr 03:52.41 1/4 181    
100 m: 01:56.46
15. Elblová Barbora 1999 FaBr 03:55.44 1/2 174    
100 m: 02:01.23



 

Pořadí oddílů dle umístění
Oddíl 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. Body
1, Motorlet Praha 22 18 17 12 6 7 6 6 3 2 785
2, Slávia VŠ Plzeň 6 8 6 10 4 9 4 3 6 2 378
3, TJ Slovan Karlovy Vary 3 5 4 6 9 3 5 5 4 7 279
4, Plavecká škola Prosen Louny 4 6 2 1 1 5 2 1 2 1 178
5, Delfín Pelhřimov 2 2 2 2 5 - 3 2 - - 122
6, Fakultní klub Brno 4 - 4 - 2 3 3 - 1 - 121
7, Plavecký klub Mariánské Lázně 1 2 2 4 3 1 - 1 - 1 103
8, Universitní sportovní klub - - 1 2 4 3 3 1 2 1 81
9, Plavecký klub Hradec Králové 1 - 2 - - - - - - - 28
10, Sprotovní plavání Praha - 1 - - 1 1 1 - - - 25
11, Bohemians Praha - - - 1 1 - - - - - 13
12, TJ Slavoj Tachov - - - - - - - - - - 0