Výsledky a informace o závodech a soustředění



 

  Závod
Datum Výsl. odd.
Výsl. PDF Bazén Foto  
               
          25    
          50    
          25    
          50    
          25    
          50    
             
  2023 2023          
  Zimní soustředění, Pernink 26.- 29.12. 2023       X  
! Zimní MČR jun. a dosp., Plzeň - Slovany 14.-17.12. 2023  X X 25   !
! Zimní MČR 14, Prostějov 9.-10.12. 2023  X X 25   !
! Zimní MČR 13, Jihlava 9.-10.12. 2023 X  X 25   !
! Zimní MČR 12, Kladno 9.-10.12. 2023  X  X 25   !
! Zimní PČR 11, Domažlice 2.-3.12. 2023 X X 25   !
! Zimní PČR 10, Česká Lípa 2.12. 2023 X X 25   !
  KPŽ 12-dor., Plzeň - Slovany 25.-26.11. 2023 X X 25 X  
  KPŽ 10-11, Cheb 11.11. 2023 X X 25 X  
  Závod Zpívající fontány, M. Lázně, 2005 - 14 4.11. 2023 X X 25 X  
  Sokolovský kapřík, Sokolov, 2013 - 15 21.10. 2023 X X 25 X  
  Plzeňské sprinty, 5. kolo ČP, výběr 12.-15.10. 2023 X X 25 X  
  VC města Cheb, 2007 - 2012

7.10. 2023

X X 25 X  
  Karlovarský pohár, K. Vary, 2007 - 14
23.9. 2023 X X 25 X  
  VC Chomutova, 2012 a st. 8.-9.9. 2023 X X 25 X  
  Letní soustředění Aš 19.-25.8. 2023       X  
! Letní MČR open, Praha - Podolí 29.-2.7. 2023 X X 50   !
! Letní MČR 13 a 14, Plzeň - Slovany 17.-18.6. 2023 X X 50 X !
! Letní MČR 12, Mladá Boleslav 17.-18.6. 2023 - - 25   !
! Letní PČR 11, Náchod 10.-11.6. 2023 X X 25 X !
! Letní PČR 10, Kladno 10.-11.6. 2023 X X 25 X !
  KPŽ 10 - 11, Sokolov
27.5. 2023   X 25 X  
  KPŽ 12 - 14, Plzeň - Slovany
20.-21.5. 2023 X X 25 X  
! Letní MČR juniorů, Liberec 26.-28.5. 2023 X X 50 X !
  VC Ústí n/Labem 28.-30.4. 2023 X X 50    
  Mem. J. Jezbery, Chomutov 22.4. 2023 X X 25 X  
  Západočeský pohár, Plzeň - Slovany 21.-22.4. 2023 X X 50 X  
  Chebský špalíček, Cheb 15.4. 2023   X 25 X  
  Tachovský Pohár, Tachov 1.4. 2023 X X 25    
  Mem. Zdeňka Vaněčka, Ústí n/Labem 25.-26.3. 2023 X X 50    
  DRoP Cup, Domažlice, 2009-13 25.3. 2023 X X 25    
  Jarní cena nejml. žactva, Chomutov 11.3. 2023 X X 25 X  
  Plzeňský vytrvalec, Plzeň - Slovany 10.-12.3. 2023 X X 50 X  
  Malá cena Chodska, Domažlice, 2012 a ml.
25.2. 2023 X X 25 X  
  1. kolo družstev, Plzeň - Slovany 22.1. 2023   X 25    
  2022 2022 2022 2022      
  Zimní soustředění, Horní Blatná 26.- 29.12. 2022       X  
! Zimní MČR 14. letých, Mladá Boleslav 10.- 11.12. 2022 X X 25 X !
! Zimní MČR 13. letých, Trutnov 10.- 11.12. 2022 X X 25 X !
! Zimní MČR 12. letých, Prostějov 10.- 11.12. 2022 X X 25   !
! Zimní PČR 11. letých, M. Boleslav 3.12. 2022 X X 25 X !
! Zimní PČR 10. letých, Liberec 3.- 4.12. 2022 X X 25 X !
! Zimní MČR dor. a dosp., Plzeň - Slovany
24.- 27.11. 2022 X X 25 X !
  KPŽ 12 - dor., Plzeň - Slovany 19.- 20.11. 2022 X X 25 X  
  KPŽ 10 - 11 let, Domažlice
12.11. 2022 X X 25    
  Závody zpívající fontány, M. Lázně 5.11. 2022   X 25    
  Podzimní soustředění, Abertamy 27.- 29.10. 2022          
  Sokolovský kapřík, Sokolov, 2012 a ml. 22.10. 2022 X X 25    
  Plzeňské sprinty, 5. kolo ČP, Plz.-Sl., 2009 a st.
14.-16.10. 2022 X X 25    
  Litvínovský pohár, 2012 a st. 8.10. 2022 X X 25    
  Mem. L. Kracíka, Litoměřice 1.10. 2022   X 25    
  VC Chomutova, 2011 a st. 9.-10.9. 2022 X X 25    
  Letní soustředění Aš, výběr 13.-20.8. 2022       X  
! Letní MČR open, Praha - Podolí 30.6.-3.7. 2022 X X 50   !
! LODM 2022, Olomouc, 2008 - 2010
26.-30.6. 2022 X X 50 X !
! Letní MČR st. žactva (08-09), Č. Budějovice 18.-19.6. 2022 X X 50   !
! Letní MČR ml. žactva (2010), Chomutov 18.-19.6. 2022 X X 25   !
! Letní PČR 11. letých, Mladá Boleslav 11.6. 2022 X   25   !
! Letní PČR 10. letých, Náchod 11.6. 2022 X X 25   !
  KPŽ 12 - dorost, Plzeň - Radbuza
28. - 29.5. 2022 X X 25    
  KPŽ 10 - 11. let, Domažlice
21.5. 2022 X X 25 X  
  Západočeský pohár, Plzeň - Slovany 13.-14.5. 2022 X X 50 X  
  Velká cena Ústí nad Labem, Ústí n. Labem - Klíše 6.-8.5. 2022 X X 50 X  
  DRoP Cup, Plzeň - Radbuza
30.4. 2022 X X 25    
  Chebský Špalíček, Cheb, 2003 - 2014 23.4. 2022   X 25    
! Letní MČR juniorů 2022, Zlín 22.-24.4. 2022 X X 50   !
  Jarní cena nejml. žactva, Chomutov
26.3. 2022 X X 25    
  Zimní soustředění Pec pod Sněžkou 13.- 20.3. 2022          
  Košařův memoriál, Plzeň - Radbuza
5.3. 2022   X 25    
  Malá cena Chodska, Domažlice, 2011 a ml. 26.2. 2022 X X 25    
  1. kolo MČR, Plzeň - Slovany - nový termín
27.2. 2022   X 25    
  2021 2021 2021 2021 2021    
  Zimní soustředění, Horní Blatná, A,B,C, D - výběr 26.-29.12. 2021          
! Zimní MČR dor. a dosp., Plzeň - Slovany 16.-19.12. 2021 X
 X 25   !
! Zimní MČR st. žactva (14 let), Prostějov 11.-12.12. 2021  X  X 25   !
! Zimní MČR st. žactva (13. let), Mladá Boleslav 11.-12.12. 2021  X X
25   !
! Zimní MČR ml. žactva (12 let), Litoměřice 11.-12.12. 2021 X X 25   !
! Zimní PČR 11-ti letých, Kladno 4.-5.12. 2021 X X 25   !
! Zimní PČR 10-ti letých, Praha Radlice 4.12. 2021 X X 25   !
  KPŽ 12 - dorost, Plzeň - Radbuza
27.- 28.11. 2021 X X 25    
  KPŽ 10-11, Domažlice 20.11. 2021 X X 25    
  Závody Zpívající fontány, Mariánské Lázně, 2003 - 2012
6.11. 2021   X 25    
  Podzimní soustředěni, Abertamy, A, B, C, D - výběr 28.- 31.10. 2021   zrušeno      
  Sokolovský kapřík, Sokolov, 2011 a ml. 23.10. 2021 X X 25    
  Plzeňské sprinty 2021, 5. kolo ČP, Plzeň - Slovany, 2008 a st.
15.-17.10.2021 X X 25    
  Litvínovský pohár, Litvínov, 2011 a st. 9.10. 2021 X X 25    
  Mem. Luboše Kracíka, Litoměřice, 2011 a st.
2.10. 2021 X X 25    
  DRoP CUP 2021, Plzeň - Lochotín, 2007 - 2011 18.9. 2021 X X 25    
  XVI. Malá cena Chodska, Domažlice, 2010 a ml. 11.9. 2021 X X 25    
! Letní MČR juniorů, Praha - Podolí
10.-12.9. 2021 X X 50 X !
  Plzeňský vytrvalec 2021, Plzeň - Slovany, 2005 - 2011
27.- 28.8. 2021 X X 50    
  Letní soustředění Aš - A,B,C,D - výběr 14.- 21.8. 2021          
  Sjezd řeky Ohře 30.6. 2021          
  2020 2020 2020 2020 2020    
  Zimní soustředění Horní Blatná, A,B,C - výběr
26.- 30.12. 2020          
! Zimní MČR dor. a dosp., Plzeň - Slovany 17.- 20.12. 2020   zrušeno 25   !
! Zimní MČR 14 let, Trutnov 12.- 13.12. 2020   zrušeno 25   !
! Zimní MČR 13 let, Mladá Boleslav 12.- 13.12. 2020   zrušeno 25   !
! Zimní MČR 12 let, Prostějov 12.- 13.12. 2020   zrušeno 25   !
! Zimní PČR 11 let, Mladá Boleslav 28.- 29.11. 2020   zrušeno 25   !
! Zimní PČR 10 let, Praha - Radlice 28.11. 2020   zrušeno 25   !
  Plzeňské sprinty 2020, Plzeň - Slovany, 2006 a st. 28.- 29.10. 2020   zrušeno 25    
  KPŽ 12 - dorost, Plzeň - Slovany 21.- 22.11. 2020   zrušeno 25    
  KPŽ 10 - 11 let, Domažlice
14.11. 2020   zrušeno 25    
  Zpívající fontána, M. Lázně, 2011 a st. 7.11. 2020   zrušeno 25    
  Sokolovský kapřík, 2010 a ml. 24.10. 2020   zrušeno 25    
  Plavecké závody v Táboře, 2010 a ml. 24.- 25.10. 2020   zrušeno 25    
  Plzeňské sprinty 2020, Plzeň - Slovany, 2006 a st. 16.- 18.10. 2020   zrušeno 25    
  Litvínovský pohár 2020, 2010 a st. 10.10. 2020   zrušeno 25    
  VC Plzně, Plzeň - Radbuza, žactvo + dor. 3.10. 2020   zrušeno 25    
  Podzimní soustředění, Horní Blatná, A,B,C - výběr 26.- 28.9. 2020   zrušeno      
  KPŽ dlouhé tratě, Plzeň - Slovany, žactvo 20.9. 2020   X 25    
  VC Chomutova, 2003 - 2009 18.- 19.9. 2020 X X 25    
  Plzeňský vytrvalec, Plzeň - Slovany 28.- 29.8. 2020 X X 50    
  Letní soustředění - Aš, všechny skupiny - výběr 15.- 22.8. 2020          
  Corona Cup dor. a dosp., Praha - Podolí 4.- 5.7. 2020 X X 50    
  Corona Cup žactva, Praha - Podolí 27.6. 2020 X X 50    
! Letní MČR 14 let, Brno - Lužánky 27. - 28.6. 2020   zrušeno 50   !
! Letní MČR 13 let, České Budějovice 27. - 28.6. 2020   zrušeno 50   !
! Letní MČR 12 let, Kopřivnice 27. - 28.6. 2020   zrušeno 25   !
! Letní MČR dorostu a dospělých, Ústí nad Labem 18. - 21.6. 2020   zrušeno 50   !
! Letní PČR 11 let, Praha - Radlice 13. - 14.6. 2020   zrušeno 25   !
! Letní PČR 10 let, Mladá Boleslav 13. - 14.6. 2020  

zrušeno

25   !
  KPŽ 12 - 14 let 6.- 7.6. 2020   zrušeno 25    
  KPŽ 8 - 11 let 30.5. 2020   zrušeno 25    
  Praha 2020, 2006 a st. 30.- 31.5. 2020   zrušeno 50    
  VC Ústí nad Labem, 2006 a st. 22.- 24.5. 2020   zrušeno 50    
  Memoriál J. Jezbery, Chomutov 25.4. 2020   zrušeno 25    
  VC Pardubic, 2. kolo ČP, dorost 24.- 26.4. 2020   zrušeno 50    
  Jarní cena Prahy, Praha - Podolí, 2004 a ml. 18.4. 2020   zrušeno 50    
  Tachovský pohár 2020, 2006 a ml. 4.4. 2020   zrušeno 25    
  Západočeský pohár 2020, Plzeň - Slovany, dorost 3.- 4.4. 2020   zrušeno 50    
  Košařův memoriál, Plzeň - Radbuza, 2006 a ml. 28.3. 2020   zrušeno 25    
  Banská Bystrica CUP 2020 (SVK), 2006 a st. 28.- 29.3. 2020   zrušeno 50    
  Jarní cena nejmladšího žactva, Chomutov 21.3. 2020   zrušeno 25    
  Plzeňský vytrvalec, Plzeň - Slovany 20.- 21.3. 2020   zrušeno 50    
  Mem. Z. Vaněčka, Ústí nad Labem, 2006 a st. 7.- 8.3. 2020 X X 50    
  Jarní soustředění - Pec pod Sněžkou 23.2 - 1.3. 2020          
  MC Chodska, Domažlice, 2008 a ml. 8.2. 2020 X X 25    
  1. kolo MČR družstev 2020, Plzeň - Slovany 26.1. 2020 X X 25    
               
  2019 2019 2019 2019 2019    
  Zimní soustředění - H. Blatná, A,B,C - výběr 27.-29.12. 2019          
! ZMČR dor. a dosp., 8. kolo ČP, Plzeň - Slovany 12.-15.12. 2019 X X 25   !
! ZMČR 13, Kopřivnice 7.-8.12. 2019 X X 25   !
! ZMČR 12, Prostějov 7.-8.12. 2019 X X 25   !
! ZPČR 11, Praha - Radlice 30.11. 2019 X X 25   !
! ZPČR 10, Mladá Boleslav 30.11-1.12. 19 X X 25   !
  KPŽ 12-18 let, Plzeň - Slovany 23.-24.11. 2019 X X 25    
  KPŽ 8-11 let, Plzeň - Radbuza
16.11. 2019 X X 25    
  Závody Zpívající fontány, M. Lázně, 2009 a st. 9.11. 2019 X
X 25    
  AXIS CUP Jihlava, 6. kolo ČP   X X 25    
  Podzimní soustředění - Horní Blatná, A,B,C - výběr
26.-28.10. 2019          
  Sokolovský kapřík, 2009 a ml.
19.10. 2019 X X 25    
  Plzeňské sprinty, 5. kolo ČP, Plzeň - Slovany 18.-20.10. 2019 X X 25    
  Litvínovský pohár, 2009 a st. 12.10. 2019 X X 25    
Mem. S. Sobotky, Beroun, 2008 a st. 5.10. 2019  X X
25  
  KPŽ dlouhé tratě, Plzeň - Slovany 28.9. 2019 X X 25    
VC Chomutova, 2008 a st.
13.-14.9. 2019 X X 25  
  Letní soustředění Aš, všechny kategorie - výběr
17.- 24.8. 2019          
! LODM, Liberec 24.- 26.6. 2019 X X 50   !
! LMČR dor. a dosp., České Budějovice, 4.kolo ČP 20.- 23.6. 2019 X X 50   !
! LMČR 13 (2006), Plzeň - Slovany 15.- 16.6. 2019 X X 50   !
! LMČR 12 (2007), Nový Jičín 15.- 16.6. 2019 X X 25   !
! LPČR 11 (2008), Chomutov 8.- 9.6. 2019 X X 25   !
! LPČR 10 (2009), Praha - Radlice 8.- 9.6. 2019 X X 25   !
  Přípravné soustředění Aš, ml. žactvo - výběr 31.5 - 2.6.2019          
  Praha 2019, Praha - Podolí 31.5.- 2.6.2019 X X 50    
  KPŽ 12-14 let, Plzeň - Radbuza 25.- 26.5. 2019 X X 25    
  VC Pardubic, 2. kolo ČP 17. - 19.5. 2019 X X 50    
  KPŽ 8-11 let, Tachov 18.5. 2019 X X 25    
  Mem. Z. Vaněčka, Ústí nad Labem 11.- 12.5. 2019 X X 50    
  Mem. J. Jezbery, Chomutov 27.4. 2019 X X 25    
  Plzeňský vytrvalec, Plzeň - Slovany 26.- 27.4. 2019 X X 50    
  Jarní cena Prahy, Praha - Podolí 13.4. 2019 X X 50    
  Tachovský pohár, Tachov 6.4. 2019 X X 25    
  VC Ústí nad Labem, 2006 a st.
5.-7.4. 2019 X X 50    
  Velikonoční závody, Praha - Radlice - zrušeno!!!
31.3. 2019     25    
  Západočeský pohár, Plzeň - Slovany, 8.-9.3. 2019 X X 50    
  Soustředění, Pec pod Sněžkou 17.2 - 24.2.2019          
  Košařův memoriál, Plzeň - Radbuza
2.2. 2019 X X 25    
  1. kolo MČR družstev, Plzeň - Slovany 27.1. 2019 X X 25    
               
  2018 2018 2018 2018 2018    
  Zimní soustředění, Horní Blatná 27.- 29.12. 2018          
  Zimní mistrovské soutěže - hodnocení 2018          
! Zimní MČR dorostu a dospělých, Plzeň -Slovany 13.- 16.12. 2018 X X 25   !
! Zimní PČR 11. letého žactva, Mladá Boleslav 8.- 9.12. 2018 X X 25   !
! Zimní PČR 10. letého žactva, Jablonec n. Nisou 8.- 9.12. 2018 X X 25   !
! Zimní MČR 14. letého žactva, Nový Jičín 1.- 2.12. 2018 X X 25   !
! Zimní MČR 12.letého žactva, Prostějov 1.- 2.12. 2018 X X 25   !
  KPŽ 8-11, Tachov 24.11. 2018 X X 25    
  Plzeňské sprinty, 7.kolo ČP, Plzeň - Slovany 16.- 18.11. 2018 X X 25    
  KPŽ 12-18 a dorostu, Plzeň - Radbuza 10.- 11.11. 2018 X X 25    
  Závody zpívající fontány, Mariánské Lázně 3.11. 2018 X X 25    
  Sokolovský kapřík, 2008 a ml. 20.10. 2018 X X 25    
  Litvínovský pohár, Litvínov 13.10. 2018 X X 25    
  Memoriál S. Sobotky, Beroun 6.10. 2018 X X 25    
  VC Chomutova, 2007 a st. 21.- 22.9. 2018 X X 25    
  Letní soustředění st., Aš 18.- 25.8. 2018          
  Letní soustředění ml. (přípravka), Aš 14.-18.8. 2018          
  Letní mistrovské soutěže - hodnocení 2018          
! Letní MČR dorostu a dospělých, Praha - Podolí 12.-15.7. 2018 X X 50   !
! Letní MČR 14. letého žactva (2004), Č. Budějovice 30.6.-1.7. 2018 X X 50   !
! Letní MČR 12. letého žactva (2006), Kopřivnice 30.6.-1.7. 2018 X X 25   !
! Letní PČR 11. letého žactva (2007), Kladno
23.-24.6. 2018 X X 25   !
! Letní PČR 10. letého žactva (2008), Mladá Boleslav 23.-24.6. 2018 X X 25   !
  Soustředění před MČR, výběr 18.-22.6. 2018     50    
  Mem. Zd. Vaněčka, 3.kolo ČP, Ústí nad Labem 16.-17.6. 2018 X X 50    
  KPŽ st. žactva, 2004 - 2006, Plzeň - Radbuza
16.-17.6. 2018 X X 25    
  Soustředění Aš 15.-17.6. 2018          
  KPŽ ml. žactva, 2007 - 2010, Plzeň - Lochotín
9.6. 2018 X X 25    
  Praha 2018, Praha - Podolí 2.-3.6. 2018 X X 50    
  VC Ústí nad Labem 11.-13.5. 2018 X X 50    
  VC Chomutova, Chomutov 21.4. 2018 X X 25    
  Jarní cena Prahy, Praha - Podolí 14.4. 2018 X X 50    
  Tachovský pohár, Tachov 14.4. 2018 X X 25    
  Západočeský pohár, Plzeň - Slovany 6.-7.4. 2018 X X 50    
  Plzeňský vytrvalec, Plzeň - Slovany 16.-17.3. 2018 X X 50    
  Malá cena PROSEN Louny, Litvínov, 2006 a ml. 24.2. 2018 X X 25    
  1. kolo kolo MČR družstev, Plzeň - Slovany 20.1. 2018 X X 25    
               
  2017 2017 2017 2017 2017    
  Zimní soustředění, Horní Blatná
26.-29.12. 2017          
! Zimní mistrovské soutěžě - hodnocení
2017          
! Zimní MČR 14. letého žactva, Prostějov 9.-10.12. 2017 X X 25   !
! Zimní MČR 13. letého žactva, Trutnov 9.-10.12. 2017 X X 25   !
! Zimní PČR 11. letého žactva, Mladá Boleslav 2.-3.12. 2017 X X 25   !
! Zimní PČR 10. letého žactva, Chomutov 2.12. 2017 X X 25   !
! ZMČR dorostu a dospělých, Plzeň - Slovany 23.-26.11. 2017 X X 25   !
  KPŽ 12-14 let, Plzeň - Radbuza
18.-19.11. 2017 X X 25    
  KPŽ 8-11 let, Tachov
11.11. 2017 X X 25    
  Závody Zpívající fontány, Mariánské Lázně 4.11. 2017 X X 25    
  Podzimní soustředění, Horní Blatná 26.-29.10.2017          
  Plzešké sprinty, Plzeň - Slovany 20.-22.10.2017 X X 25    
  Sokolovský kapřík, Sokolov 21.10. 2017 X X 25    
  Litvínovský pohár, Litvínov
14.10. 2017 X X 25    
  Memoriál S. Sobotky, Beroun 7.10. 2017 X X      
  VC Chomutova, Chomutov 22.-23.9.2017 X X 25    
  Letní soustředění, Aš
19.-26.8. 2017          
  Letní soustředění, Aš -  přípravka
15.-19.8. 2017          
! Letní MČR dorostu a dospělých, Praha - Podolí 6.-9.7. 2017 X X 50   !
  Olympiáda dětí a mládeže, Brno - Lužánky 24.-29.6. 2017 X X 50    
  Ústecký pohár, Ústí nad Labem 24.6.2017 X X 50    
! Letní PČR 11.letého žactva, Plzeň - Slovany 17.-18.6. 2017 X X 25   !
! Letní PČR 10.letého žactva, Mladá Boleslav 17.-18.6. 2017 X X 25   !
! Letní MČR 14.letého žactva, Pardubice 10.-11.6. 2017 X X 50   !
! Letní MČR 13.letého žactva, Ostrava 10.-11.6. 2017 X X 50   !
  Jarní KPŽ 8-11 let, Tachov 3.6. 2017 X X 25    
  Jarní KPŽ 12-14 let, Domažlice 27.-28.5. 2017 X X      
  Memoriál Z. Vaněčka, Ústí nad Labem 13.-14.5. 2017 X X 50    
  Západočeský pohár, Plzeň - Slovany 5.-6.5. 2017 X X 50    
  Memoriál J. Jezbery, Chomutov 29.4. 2017     25    
  VC Ústí, Ústí nad Labem
21.-23.4. 2017 X X 50    
  Tachovský pohár 2017, Tachov 8.4. 2017 X X 25    
  Jarní cena Prahy, Praha - Podolí
1.4. 2017 X X 50    
  Banská Bystrica Cup 2017, B. Bystrica (SVK) 25.-26.3. 2017 X X 50    
  Plzeňský vytrvalec, Plzeň - Slovany
3.-4.3. 2017 X X 50    
  Malá sena PROSEN Louny, Litvínov 25.2. 2017 X X 25    
  Zimní soustředění, Pec pod Sněžkou 4.-11.2. 20217          
  Krajské kolo MČR družstev, Plzeň - Slovany 21.1. 2017 X X 25    
  Neujahrsschwimmfest, Selb (GER) 21.1. 2017   X 25    
               

 

2016 2016 2016 2016 2016    
  Zimní soustředění, Horní Blatná 26.-29.12.2016          
  Zimní mistrovské soutěže - hodnocení 2016          
! Zimní MČR dorostu a dospělých, Plzeň-Slovany (10. kolo ČP)
15.-18.12.2016 X X 25   !
! Zimní PČR 10-11 let, Plzeň-Slovany 10.-11.12.2016 X X 25   !
! Zimní MČR 14 let, Kopřivnice 3.-4.12.2016 X X 25   !
! Zimní MČR 13 let, Mladá Boleslav 3.-4.12.2016 X X 25   !
! Zimní MČR 12 let, Trutnov 3.-4.12.2016 X X 25   !
  Oddílové závody, Karlovy Vary 29.11.2016   X 25    
Podzimní KPŽ 8-11 let, Tachov
26.11.2016 X X 25  

Podzimní KPŽ 12-14 let, Pzeň - Radbuza

19.-20.11.2016 X X 25  
  Lounský pohár LUNA, Litvínov 12.11.2016 X X 25    
Závody Zpívající fontány, Mariánské Lázně 5.11.2016 X X 25    
  Podzimní soustředění, Horní Blatná 26.-28.10.2016          
  Sokolovský kapřík, Sokolov
22.10.2016 X X 25  
Mezioddílové závody, Karlovy Vary 20.10.2016 X X 25    
Plzeňské sprinty, Plzeň-Slovany (6.kolo ČP)
14.-16.10.2016 X X 25  
Litvínovský pohár, Litvínov
8.10.2016 X X 25  
VC Chomutova, Chomutov
23.-24.9.2016 X X 25  
Kraulařský víceboj, Litvínov 10.9.2016 X X 25    
  Letní soustředění Aš - závodní družstvo 20.-27.8.2016 X   25    
  Letní soustředění Aš - přípravka 15.8.-19.8.2016 X   25    
  Letní MČR 13-14 let, Ústí nad Labem 25.-26.6.2016 X X 50    
  Letní MČR 12 let, Brno - Lesná 25.-26.6.2016 X X 25    
  Letní MČR dorostu, Plzeň - Slovany 17.-19.6.2016 X X 50    
  Letní PČR 10 let, Jindřichův Hradec 11.-12.6.2016 X X 25    
  Jarní KPŽ 12-14, Plzeň - Radbuza 28.-29.5.2016 X X 25    
  Memoriál Zdeňka Vaněčka, Ústí nad Labem 21. - 22. 5. 2016 X X 50    
  Jarní KPŽ 8-11 let, Tachov 21.5.2016 X X 25    
  Jarní pohár města H.K., Hradec Králové 14.-15.5.2016 X X 50    
  Memoriál Jaroslava Jezbery, Chomutov 30.4.2016 X X 25    
  VC ÚnL, Ústí nad Labem - Klíše 23.-24.4.2016 X X 50    
  Jarní cena Prahy, Praha - Podolí 9.4.2016 X X 50    
  Tachovský pohár, Tachov 9.4.2016 X X 25    
  Západočeský pohár, Plzeň - Slovany 2.4.2016 X X 50    
  Plzeňský vytrvalec, Plzeň - Slovany 18.-19.3.2016 X X 50    
  Malá cena PROSEN Louny, Louny 27.2.2016 X X 50    
  MC Chodska, Domažlice 20.2.2016 X X 25    
  Krajské kolo MČR družstev, Plzeň - Slovany 23.1.2016 X X 25    
  Neujahrsschwimmfest, Selb (GER) 16.1.2016 X X 25    
               
  2015 2015 2015 2015 2015    
  Zimní soustředění, Horní Blatná 26.-29.12.2015     Sous.    
! Zimní mistrovské soutěže - hodnocení 2015     25   !
!

Zimní MČR dorostu a dosp., Plzeň - Slovany (11.kolo ČP)

10.-13.12.2015     25   !
! Zimní PČR 11 let, Tábor 12.-13.12.2015 X X 25   !
! Zimní MČR 14 let, Prostějov 5.-6.12.2015 X X 25   !
! Zimní MČR 13 let, Jihlava 5.-6.12.2015 X X 25   !
! Zimní MČR 12 let, Trutnov 5.-6.12.2015 X X 25   !
  Podzimní KPŽ 10-11 let, Plzeň - Radbuza 28.11.2015 X X 25    
  Podzimní KPŽ 12-14 let, Plzeň - Slovany 21.-22.11.2015 X X 25    
  Lounský pohár LUNA, Louny 7.11.2015 X X 25    
  Závody Zpívající fontány, Mariánské Lázně 7.11.2015 X X 25    
  Podzimní soustředění, Horní Blatná 28.-31.10.2015     Sous.    
  Plzeňské sprinty, Plzeň - Slovany (7.kolo ČP) 16.10.2015 X X 25    
  Sokolovský kapřík, Sokolov 10.10.2015 X X 25    
  Litvínovský pohár, Litvínov 10.10. 2015 X X 25    
  VC Chomutova, Chomutov 25.-26. 9. 2015 X X 25    
! Letní mistrovství ČR dorostu, Pardubice 3.-5.7.2015 X X 50   !
  Letní olympiáda dětí a mládeže, Plzeň - Slovany 15.-17.6.2015 X X 50    
! Letní PČR 10-11 let, Jablonec nad Nisou 13.-14.6.2015 X X 25   !
! Letní MČR 13-14 let, Brno - Lužánky 6.-7.6.2015 X X 50   !
! Letní MČR 12 let, Zlín 6.-7.6.2015 X X 25   !
  Jarní KPŽ 10-11 let, Tachov 30.5.2015 X X 25    
  Jarní KPŽ 12-14 let, Domažlice 23.-24.5.2015 X X 25    
  Západočeský pohár, Plzeň - Slovany 18.-19.4.2015 X X 50    
  Jarní cena Prahy, Praha - Podolí 11.4.2015 X X 50    
  Tachovský pohár, Tachov 11.4.2015 X X 25    
  Plzeňský vytrvalec, Plzeň - Slovany 27.-28.3.2015 X X 50    
  Banská Bystrica Cup 2015, Banská Bystrica (SVK) 27.-30.3.2015 X X 50    
  Kraulařský víceboj, Louny 14.3.2015 X X 25    
  1. kolo MČR družstev, Plzeň - Slovany 21.2.2015   X 25    
  Malá cena PROSEN Louny, Louny 14.2.2015 X X 25    
  Kontrolní závody, Karlovy Vary - Pgš 2. a 5.2.2015 X X 16    
  Neujahrsschwimmfest, Selb (GER) 10.1.2015 X X 25    
               
  2014 2014 2014 2014 2014    
! Zimní MČR dorostu a dospělých, Plzeň - Slovany (10.kolo ČP) 18.-21.12.2014 X X 25   !
! Zimní MČR 13 let, Prostějov 13.-14.12.2014 X X 25   !
! Zimní PČR 10-11 let, Plzeň - Slovany 6.-7.12.2014 X X 25   !
  Podzimní KPŽ 12-14 let, Domažlice 29.-30.11.2014 X X 25    
   Podzimní KPŽ 10-11 let, Plzeň - Slovany 22.11.2014 X X 25    
  Závody Zpívající fontány, Mariánské Lázně 8.11.2014 X X 25    
  Lounský pohár LUNA, Louny 1.11.2014 X X 25    
  Sokolovský Kapřík, Sokolov 11.10.2014 X X 25    
  Litvínovský pohár, Litvínov 11. 10. 2014 X X 25    
  Velká cena Chomutova, Chomutov 26.-27. 9. 2014 X X 25    
  Kontrolní závody, Aš 24.8.2014   X 25    
! Letní mistrovské soutěže - HODNOCENÍ 2014         !
! Letní MČR dorostu, Ústí nad Labem 20.-22.6.2014 X X 50   !
! Letní MČR 13-14 let, Pardubice 14.-15.6.2014 X X 50   !
! Letní MČR 12 let, Chomutov 14.-15.6.2014 X X 25   !
! Letní Pohár ČR 11 let, Domažlice 7.-8.6.2014 X X 25   !
! Letní Pohár ČR 10 let, Jindřichův Hradec 7.-8.6.2014 X X 25   !
  Jarní KPŽ 12-14 let, Plzeň - Radbuza 31.5-1.6.2014 X X 25    
  Jarní KPŽ 10-11 let, Tachov 24.5.2014 X X 25    
  Západočeský pohár, Plzeň - Slovany 10.-11.5.2014 X X 50    
  Prvomájový výjezd, Karlovy Vary 1.5.2014     kolo    
  Tachovský pohár, Tachov 5.4.2014 X X 25    
  Velká cena ÚnL, Ústí nad Labem 29.-30.3.2014 X X 50    
  Plzeňský vytrvalec, Plzeň - Slovany 15.3.2014 X X 50    
  Malá cena PROSEN Louny, Louny 22.2.2014 X X 25    
  1. kolo MČR družstev, Plzeň - Slovany 8.2.2014 X X 25    
  Malá cena Chodska, Domažlice 8.2.2014 X X 25    
  Neujahrsschwimmfest, Selb (GER) 11.1.2014   X 25    
               
  2013 2013 2013 2013 2013    
  Zimní MČR 14 letých, Kopřivnice 14.-15.12.2013 X X 25    
  Zimní MČR 12 letých, Prostějov 14.-15.12.2013 X X 25    
  Zimní pohár ČR 10 a 11 letých, Plzeň - Slovany 7.-8.12.2013 X X 25    
  Kontrolní závody, Karlovy Vary - KV Arena 6.12.2013 X X 25    
  Zimní MČR dorostu a dospělých, Plzeň - Slovany  (9.kolo ČP) 28.11.-1.12.2013 X X 25    
  Podzimní KPŽ 12-14 let, Domažlice 23.-24.11.2013 X X 25    
  Podzimní  KPŽ 10-11 let, Tachov 16.11.2013 X X 25    
   Cena Zpívající fontány, Mariánské Lázně 2.11.2013  X X 25    
  Plzeňské sprinty, Plzeň - Slovany  (6.kolo ČP) 19.-20.10.2013 X X 25    
  Litvínovský pohár, Litvínov 12.10.2013 X X 25    
  Sokolovský kapřík, Sokolov 12.10.2013 X X 25    
  VC Chomutova, Chomutov 28.9.2013 X X 25    
  Kontrolní závody, Karlovy Vary - KV Arena 13.9.2013 X X 25    
  Kontrolní závody, Děčín 25.8.2013 X X 50    
! Letní mistrovské soutěže- HODNOCENÍ 2013         !
  Letní olympiáda dětí a mládeže, Zlín 23.-28.6.2013 X X 50    
! Letní pohár ČR 11 letých, Chomutov 22.-23.6.2013  X X 25   !
! Letní pohár ČR 10 letých, Domažlice 22.-23.6.2013 X X 25   !
! Letní MČR dorostu, Plzeň- Slovany 14.-16.6.2013 X X 50   !
!  Letní MČR staršího žactva, České Budějovice 8.-9.6.2013 X X 50   !
! Letní  MČR mladšího žactva , Kopřivnice   8.-9.6.2013 X X 25   !
  Jarní KPŽ 10 -11 let, Plzeň- Radbuza 8.6.2013 X X 25    
  35. ročník Poháru Vřídla, Karlovy Vary 25.5.2013 X X 50    
  VC Pardubic, Pardubice (3.kolo ČP) 18.-19.5.2013 X X 50    
  Jarní KPŽ 12 - 14 let, Plzeň- Slovany 18.-19.5.2013 X X 25    
  Západočeský pohár, Plzeň- Slovany 4.-5.5.2013 X X 50    
  Košařův memoriál, Plzeň- Radbuza 27.4.2013 X
X 25    
  Jarní cena Prahy, Praha- Podolí 13.4.2013 X X 50    
  Memoriál Jaroslava Jezbery, Chomutov 13.4.2013 X X 25    
  Tachovský pohár, Tachov 6.4.2013 X X 25    
  Plzeňský vytrvalec, Plzeň- Sovany 30.-31.3.2013 X X 50    
  VC ČB, České Budějovice (1.kolo ČP) 23.-24.3.2013 X X 25    
  Kraulařský víceboj, Louny 23.3.2013 X X 25    
  1. kolo MČR družstev, Plzeň- Slovany 16.2.2013   X 25    
  MC PROSEN Louny, Louny 16.2.2013 X X 25    
  MC Chodska, Domažlice 2.2.2013 X X 25    
  Litoměřický kalich, Litoměřice 26.1.2013 X X 25    
  Neujahrsschwimmfest, Selb (GER) 12.1.2013 X   25    
               
  2012 2012 2012 2012 2012    
! Zimní mistrovské soutěže- HODNOCENÍ 2012     25   !
! Zimní MČR dorostu a dospělých, Plzeň- Slovany 13.-16.12.2012 X X 25   !
! Zimní MČR žactva 14 let, Kopřivnice 8.-9.12.2012 X X 25   !
! Zimní MČR žactva 13 let, Jihlava 8.-9.12.2012 X X 25   !
! Zimní Pohár ČR 11 let, Beroun 1.-2.12.2012 X X 25   !
! Zimní Pohár ČR 10 let, Sokolov 1.-2.12.2012 X X 25   !
  Vánoční plavecké závody, Most 1.12.2012 X X 25    
  Podzimní KPŽ 12 -14 let, Plzeň- Slovany 24.-25.11.2012 X X 25    
  Podzimní KPŽ 10 -11 let, Tachov 17.11.2012 X X 25    
  Velká cena Brna, Brno- Lesná 10.-11.11.2012 X X 25    
  Lounský pohár Luna, Louny 3.11.2012 X X 25    
  Plzeňské sprinty, Plzeň- Slovany (5.kolo ČP) 20.-21.10.2012 X X 25    
  Sokolovský kapřík, Sokolov 13.10.2012 X X 25    
  Podzimní cena Litoměřic, Litoměřice 6.10.2012 X X 25    
  Podkrušnohorské závody, Chomutov 22.9.2012 X X 50    
  Kontrolní závody, Děčín 25.8.2012 X X 50    
! Letní mistrovské soutěže- HODNOCENÍ 2012         !
! Letní MČR, Praha- Podolí (4.kolo ČP) 13.-15.7.2012 X X 50    !
! Letní MČR dorostu, Brno- Lužánky 22.-23.6.2012 X X 50    !
! Letní MČR st. žactva, České Budějovice 16.-17.6.2012 X X 50    !
! Letní Pohár ČR 11 let, Domažlice 9.-10.6.2012 X X 25   !
! Letní Pohár ČR 10 let, Plzeň- Slovany 9.-10.6.2012 X X 25   !
  34. ročník Poháru Vřídla, Karlovy Vary  9.6.2012 X X 50    
  Jarní KPŽ 12-14 let, Plzeň- Radbuza 2.-3.6.1012 X X 25    
  Praha 2012, Praha- Podolí (3.kolo ČP) 2.-3.6.2012 X X 50    
  Jarni KPŽ 10-11 let, Domažlice 26.-27.5.2012 X X 25    
  Západočeský pohár, Plzeň- Slovany 12.-13.5.2012 X X 50    
  Jarní cena nejmladšího žactva, Chomutov 15.4.2012 X X 50    
  Jarní cena Prahy, Praha- Podolí 14.4.2012 X X 50    
  Tachovský pohár, Tachov 7.4.2012 X X 25    
  Kraulařský víceboj, Louny 31.3.2012 X X 25    
  Plzeňský Vytrvalec, Plzeň- Slovany 24.-25.3.2012 X X 50    
  VC Č.B., České Budějovice  (1.kolo ČP) 17.-18.3.2012 X X1 / X2  50    
  Košařův memoriál, Plzeň- Radbuza 3.3.2012     25    
  Malá cena Prosen, Louny 25.2.2012 X X 25    
  Krajské kolo MČR družstev, Plzeň- Radbuza 11.2.2012 X X 25    
  Malá cena Chodska, Domažlice 28.1.2012 X X 25    
  Neratovický pohár, Neratovice 21.1.2012 X   25    
  Neujahrsschwimfest, Selb (GER) 14.1.2012 X X 25    
               
  2011 2011 2011 2011 2011    
! Zimní mistrovské soutěže- HODNOCENÍ 2011     25   !
  Plzeňský vodník, Plzeň- Slovany 22.12.2011 X X 25    
! Zimní MČR dorostu a dospělých, Chomutov (8.kolo ČP) 15.-18.12.2011 X X 25   !
! Zimní MČR 14 let, Litoměřice 10.-11.12.2011 X X 25   !
! Zimní pohár ČR 10 let, Plzeň- Slovany 10.-11.12.2011 X X 25   !
  Multinations Swimming Meet, Miskolc (HUN) 9.-11.12.2011 X X 50    
! Zimní MČR 12 let, Prostějov 3.-4.12.2011 X X 25   !
  Podzimní KPŽ 10 a 11 let, Plzeň- Radbuza 27.11.2011 X X 25    
  Vánoční závody, Most 26.11.2011 X X 25    
  Podzimní KPŽ 12 - 14 let, Domažlice 19.-20.11.2011 X X 25    
  Banskobystrický pohár, B. B. (SVK) 5.-6.11.2011 X X 50    
  Lounský pohár Luna, Louny 5.11.2011 X X 25    
  Sokolovský kapřík, Sokolov 22.10.2011 X X 25    
  Plzeňské sprinty, Plzeň- Slovany (5. kolo ČP) 22.-23.10.2011 X X 25    
  Podzimní cena Motorletu, Praha- Radlice 15.10.2010 X X 25    
  Mezinárodní závody Zpívající fontány, M. L. 1.10.2011 X X 25    
  Velká cena Chodska, Domažlice 24.-25.9.2011 X X 25    
  Kontrolní závody- Soustředění, Aš 20.8.2011   X 25    
! Letní mistrovské soutěže- HODNOCENÍ 2011     50   !
! Letní mistrovství ČR dorostenců, Zlín 24.-26.6.2011 X X 50   !
  Letní olympiáda dětí a mládeže, Olomouc 21.-26.6.2011 X X
50    
! Letní mistrovství ČR st. žactva, Plzeň- Slovany 17.-19.6.2011 X X 50   !
  33. ročník Poháru Vřídla, Karlovy Vary 11.6.2011 X X 50    
! Letní pohár ČR 10 let, Praha- Eden 11.-12.6.2011 X X 25   !
  Jarní KPŽ, Plzeň- Radbuza 21.-22.5.2011 X X 25    
  Západočeský pohár, Plzeň- Slovany 14.5.2011 X X 50    
  Jarní cena Prahy- Podolí 16.-17.2011 X X 50    
  Tachovský pohár, Tachov 9.4.2011 X X 25    
  Jarní cena nejmladšího žactva, Chomutov 2.4.2011 X X 50    
  Kraulařský víceboj, Louny 26.3.2011 X X 25    
  Plzeňský vytrvalec, Plzeň- Slovany 12.-13.3.2011 X X 50    
  Malá cena Prosen Louny, Louny 26.2.2011    X  25    
  Neujahrsschwimfest, Selb (GER) 22.1.2011   X 25    
               
  2010 2010 2010 2010 2010    
  Plzeňský vodník, Plzeň- Slovany 22.12.2010   X 25    
! Zimní MČR dorostu, Trutnov 17.-19.12.2010 X X 25   !
! Zimní MČR staršího žactva 13 let, Prostějov 11.-12.12.2010 X X 25   !
! Zimní MČR žactva 14 let, Jihlava 11.-12.12.2010 X X 25   !
! Zimní Pohár ČR 11 let, Beroun 4.-5.12.2010   X 25   !
  Vánoční závody, Most 4.12.2010 X   25    
  Podzimní KPŽ, Plzeň- Slovany 20.-21.11.2010 X X 25    
  Boubelíkův memoriál, Roudnice nad Labem 13.11.2010   X 25    
  Sokolovský kapřík, Sokolov 23.10.2010 X   25    
  Podzimní cena Motorletu, Praha- Radlice 23.10.2010 X   25    
  Plzeňské sprinty, Plzeň- Slovany 15.-16.10.2010 X   25    
  Cena Zpívající fontány, Mariánské Lázně 2.10.2010 X   25    
  Podkrušnohorské závody, Chomutov 25.9.2010 X  X  50     
 !  Letní MČR staršího žactva, Praha- Podolí 19.-20.6.2010  X  X  50    !
  Letní pohár ČR 11 let, Domažlice 12.-13.6.2010 X   25    ! 
  32. ročník Poháru Vřídla, Karlovy Vary 12.6.2010  X   50    
  Jarní KPŽ, Plzeň- Radbuza 20.5.2010 X   25    
  Tachovský pohár, Tachov 10.4.2010 X   25    
  Chomutov 27.3.2010 X   50    
  Velikonoční závody, Praha- Radlice 27.3.2010 X   25
   
   Kraulařský víceboj, Louny 20.3.2010  X   25    
  Malá cena Prosen Louny, Louny 27.2.2010 X   25    
   Plzeňský vytrvalec, Plzeň- Slovany  27.-28.2.2010 X   50    
  Neujahrsschwimfest, Selb (GER) 9.1.2010 X   25    
               
  2009 2009 2009 2009 2009    
  Plzeňský vodník, Plzeň- Slovany 21.12.2009 X   25    
! Zimní mistrovské soutěže- HODNOCENÍ 2009         !
 !   Zimní Mistrovství ČR dorostu, Plzeň  18.-20.12.2009 X   25    ! 
! Zimní Mistrovství ČR staršího žactva 14 let, Trutnov  12.-13.12.2009 X   25   !
! Zimní Mistrovství ČR staršího žactva 13 let, Kladno 12.-13.12.2009 X   25   !
!

Zimní mistrovství ČR mladších žáků, Prostějov

12.-13.12.2009

X

 

25

  !
  Vánoční plavecké závody, Most  5.12.2009  X   25     
! Zimní Pohár ČR 10 let, Beroun 5.-6.12.2009 X   25   !
! Zimní Pohár ČR 11 let, Tábor 5.-6.12.2009 X   25   !
  Vánoční cena města Nymburka 28.-29.11.2009 X   25    
  Podzimní KPŽ, Domažlice 21.-22.11.2009  X   25    
   Banskobystrický pohár, B.B. (SVK)  7.-8.11.2009 X   25    
  Plzeňské sprinty, Plzeň- Slovany  17.-18.10.2009  X   25    
! Letní MČR mladšího žactva, Kopřivnice  20.-21.6.2009  X   50   !
! Letní pohár žactva 11 let, Domažlice  6.-7.6.2009 X   25   !
   31. ročník Poháru Vřídla, Karlovy Vary 30.5.2009  X   50    
   Jarní KPŽ, Plzeň - Radbuza 23.-24.5.2009  X   25    
  Západočeský pohár, Plzeň - Slovany 16.-17.5.2009  X   50    
  Cena Zpívající fontány, Mariánké Lázně   9.5.2009 X   25    
   Jarní cena Prahy, Praha- Podolí  25.4.2009 X   50    
  Mezinárodní závody mládeže, Ústí nad Labem  19.-20.4.2009 X   50    
   Velikonoční závody, Praha- Radlice 4.4.2009  X   25    
   Tachovský pohár, Tachov  21.3.2009 X   25    
   21. ročník Plzeňský vytrvalec, Plzeň- Slovany  14.-15.3.2009 X   50    
   MC Prosen Louny  28.2.2009 X   25    
  VC města Příbrami  28.2.2009 X   25    
   Litoměřický kalich, Litoměřice 14.2.2009 X    25     
   Krajské kolo MČR družstev, Plzeň- Radbuza  31.3.2009 X   25    
               
  2008 2008 2008 2008 2008    
   Mosconi cup, Jablonec nad Nisou  8.-9.11.2008 X   25    
   Plzeňské sprinty, Plzeň- Slovany  25.-26.10.2008 X        
   Podzimní cena Motroletu, Praha- Radlice  18.-19.10.2008 X   25    
   Sokolovský kapřík   5.10.2008  X   25    
   Plzeňský vytrvalec, Plzeň- Slovany 5.10.2008  X        
  Litoměřice 27.9.2008  X   25    
   Ústí nad Labem  19.-20.4.2008 X   50    
  Tachovský pohár, Tachov 2008 X   25    
  Neujahrsschvimfest, Selb (GER) 19.1.2008  X   25    
!  Letní MČR dorostu, Zlín 27.-29.6.2008  X   50 !  
!   Letní pohár ČR žactva 10 let, Litoměřice   2008 X   25 !  
! Letní Pohár ČR žactva 11 let, Sokolov 2008 X   25 !  
   30. ročník Poháru Vřídla, Karlovy Vary 14.6.2008 X   50    
  Praha 2008, Praha- Podolí (3.kolo ČP) 2008  X   50    
  Cena zpívající fontány, Mariánské Lázně 10.5.2008 X   25    
   Jarní KPŽ, Domažlice  2008 X   25    
   VC města Chomutova, Chomutov  2008 X   50    
   Západočeský pohár, Plzeň- Slovany 2008 X   50    
               
  2007 2007 2007 2007 2007    
!  Zimní mistrovské soutěže- hodnocení 2007 X   25 !  

              !- takto jsou označeny mistrovské soutěže

             ____ - takto jsou označeny domácí závody












TJ Slovan Karlovy Vary




















































Dušek Karel, 1996
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
2 200 VZ muži - ...1997 02:09.40 1. 508 III. VT 
8 100 Z muži - ...1997 01:09.30 5. 402  
10 50 M muži - ...1997 29.10 3. 491 III. VT 
14 100 VZ muži - ...1997 59.50 2. 486 III. VT 
18 200 OPZ muži - ...1997 02:25.50 2. 496 III. VT 






























































Janeček Jiří, 1996
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
4 100 P muži - ...1997 01:27.20 17. 297  
6 50 VZ muži - ...1997 32.20 21. 289  
10 50 M muži - ...1997 39.00 19. 204  
12 50 P muži - ...1997 39.40 18. 312  
14 100 VZ muži - ...1997 01:14.10 25. 252  
16 50 Z muži - ...1997 41.00 11. 194  




























































Pavlovič Mišel, 1997
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
2 200 VZ muži - ...1997 02:33.80 16. 303  
6 50 VZ muži - ...1997 32.40 22. 283  
10 50 M muži - ...1997 35.70 18. 266  
14 100 VZ muži - ...1997 01:10.60 24. 291  
16 50 Z muži - ...1997 38.50 10. 234  
18 200 OPZ muži - ...1997 diskvalifikace Nrovnoměrný střih nohou






























































Poustka Adam, 1997
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
4 100 P muži - ...1997 01:20.50 11. 378  
6 50 VZ muži - ...1997 27.80 7. - 9. 449 III. VT 
10 50 M muži - ...1997 33.40 16. 324  
12 50 P muži - ...1997 37.10 13. 373  
14 100 VZ muži - ...1997 59.90 4. 477 III. VT 
16 50 Z muži - ...1997 34.20 6. 334  






























































Bábalová Klára, 2001
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 P ženy - 2000 - 2001 01:41.70 20. 266  
5 50 VZ ženy - 2000 - 2001 34.10 20. - 22. 357  
9 50 M ženy - 2000 - 2001 39.50 15. 285  
13 50 P ženy - 2000 - 2001 48.10 18. 249  
15 100 VZ ženy - 2000 - 2001 01:18.80 30. 301  
19 200 OPZ ženy - 2000 - 2001 03:07.50 19. 324  






















































Bořková Petra, 1995
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
5 50 VZ ženy - ...1997 30.70 8. 489 III. VT 
7 100 Z ženy - ...1997 01:19.90 7. 388  
9 50 M ženy - ...1997 37.60 8. 331  
15 100 VZ ženy - ...1997 01:08.60 5. 456 III. VT 
17 50 Z ženy - ...1997 36.40 6. 419  






























































Boučková Kamila, 1999
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 200 VZ ženy - 1998 - 1999 02:33.60 14. 420  
5 50 VZ ženy - 1998 - 1999 32.50 18. - 19. 412  
7 100 Z ženy - 1998 - 1999 01:22.10 19. 358  
15 100 VZ ženy - 1998 - 1999 01:11.90 21. 396  
17 50 Z ženy - 1998 - 1999 38.20 15. 363  
19 200 OPZ ženy - 1998 - 1999 02:59.60 23. 369  






























































Hájková Jana, 1998
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 P ženy - 1998 - 1999 01:26.30 9. - 10. 436 III. VT 
7 100 Z ženy - 1998 - 1999 01:19.00 14. 401  
9 50 M ženy - 1998 - 1999 36.20 12. 371  
13 50 P ženy - 1998 - 1999 39.70 10. 443 III. VT 
15 100 VZ ženy - 1998 - 1999 01:07.10 6. 487 III. VT 
19 200 OPZ ženy - 1998 - 1999 02:47.20 14. 457 III. VT 






























































Káďová Markéta, 1999
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 P ženy - 1998 - 1999 01:22.00 4. 508 III. VT 
5 50 VZ ženy - 1998 - 1999 31.10 7. - 8. 471 III. VT 
9 50 M ženy - 1998 - 1999 35.40 10. - 11. 396  
13 50 P ženy - 1998 - 1999 38.00 4. 505 III. VT 
15 100 VZ ženy - 1998 - 1999 01:07.50 8. 479 III. VT 
19 200 OPZ ženy - 1998 - 1999 02:46.00 10. 467 III. VT 






























































Novotná Anna, 1997
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
3 100 P ženy - ...1997 01:38.50 8. 293  
5 50 VZ ženy - ...1997 32.90 15. 397  
9 50 M ženy - ...1997 38.70 10. 303  
13 50 P ženy - ...1997 47.20 9. 264  
15 100 VZ ženy - ...1997 01:12.90 12. 380  
17 50 Z ženy - ...1997 43.90 14. 239  






























































Pachtová Adéla, 2001
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
5 50 VZ ženy - 2000 - 2001 33.70 15. - 16. 370  
7 100 Z ženy - 2000 - 2001 01:26.60 11. 305  
9 50 M ženy - 2000 - 2001 38.70 12. 303  
15 100 VZ ženy - 2000 - 2001 01:14.40 19. 357  
17 50 Z ženy - 2000 - 2001 38.60 7. - 8. 351  
19 200 OPZ ženy - 2000 - 2001 03:05.30 16. 336  






























































Pachtová Monika, 1997
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 200 VZ ženy - ...1997 02:12.00 1. 662 I. VT 
5 50 VZ ženy - ...1997 28.30 2. 625 II. VT 
9 50 M ženy - ...1997 31.10 2. 584 II. VT 
13 50 P ženy - ...1997 36.10 1. 590 II. VT 
15 100 VZ ženy - ...1997 59.80 1. 688 I. VT 
19 200 OPZ ženy - ...1997 02:29.10 1. 645 II. VT 






























































Radová Annemarie, 1996
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 200 VZ ženy - ...1997 02:17.90 3. 580 II. VT 
5 50 VZ ženy - ...1997 30.10 5. 519 III. VT 
7 100 Z ženy - ...1997 01:14.20 4. 485 III. VT 
15 100 VZ ženy - ...1997 01:05.60 3. 521 III. VT 
17 50 Z ženy - ...1997 35.20 4. 463 III. VT 
19 200 OPZ ženy - ...1997 02:42.70 3. 496 III. VT 






























































Veselá Adéla, 1999
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 200 VZ ženy - 1998 - 1999 02:19.80 3. 557 II. VT 
5 50 VZ ženy - 1998 - 1999 30.20 5. 514 III. VT 
9 50 M ženy - 1998 - 1999 33.50 2. 468 III. VT 
15 100 VZ ženy - 1998 - 1999 01:05.40 2. 526 III. VT 
17 50 Z ženy - 1998 - 1999 39.90 18. - 20. 318  
19 200 OPZ ženy - 1998 - 1999 02:44.00 7. 484 III. VT 






























































Zátková Eliška, 2001
Č. d. Disciplína Čas Umíst. Body VT
1 200 VZ ženy - 2000 - 2001 02:42.00 16. 358  
3 100 P ženy - 2000 - 2001 01:37.50 16. 302  
7 100 Z ženy - 2000 - 2001 01:30.30 15. 269  
15 100 VZ ženy - 2000 - 2001 01:13.50 14. 371  
17 50 Z ženy - 2000 - 2001 42.90 22. 256  
19 200 OPZ ženy - 2000 - 2001 03:05.40 17. 335  


 

 
 
 
 
  2011 2011 2011 2011 2011    
! Zimní mistrovské soutěže- HODNOCENÍ 2011     25   !
  Plzeňský vodník, Plzeň- Slovany 22.12.2011 X X 25    
! Zimní MČR dorostu a dospělých, Chomutov (8.kolo ČP) 15.-18.12.2011 X